• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • aiandus - import ja eksport

Otsingu tulemused

Aiandus - import ja eksport - Import eksport

 1. MAZETTO COMPANY

  Brasiilia

  Verified by europages badge

  Greetings! We are the MAZETTO COMPANY; a fast-growing import and export company focused on exporting Brazilian agricultural products. We work to transform foreign trade, make negotiations around the world, and solve the bureaucracy of buying and selling in foreign trade, bringing the best products and conditions to you. In a globalized world, our mission is to provide competence, transparency, and loyalty. Therefore, we are always providing extreme quality products and excellent international relations. Locations: MAZETTO COMPANY has its offices strategically located in São Paulo and Lisbon. Products: We work mainly with importing and exporting Brazilian coffee, carrots, tomatoes, potatoes, corn, soy, Brazilian beef, and chicken. Visit our website and contact our team!

 2. TRSNICA VRHPOLJE

  Sloveenia

  Verified by europages badge

  Ettevõte TRSNICA VRHPOLJE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Viinapuuistikud tööstuses. See tegeleb ka Aiandus - import ja eksport, Taimelavad ja puukoolid, grafting work, wine grapes, grafts, grafted vine shoots, vine cuttings, vines, JA Vine plants tööstustes. See asub Vipava, Sloveenia.

 3. CEDAR CENTRE DE DÉVELOPPEMENT ET D'ANIMATION RURALE

  Šveits

  Verified by europages badge

  Ettevõte CEDAR CENTRE DE DÉVELOPPEMENT ET D'ANIMATION RURALE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted tööstuses. See tegeleb ka Põllumajandus - import ja eksport, Toiduained - import ja eksport, Puuvili ja köögivili - import ja eksport, Aiandus - import ja eksport, Import-eksport - vahendajad, Põllumajandus - import ja eksport, foodstuffs - import/export, Toiduained - import ja eksport, JA Puuvili ja köögivili - import ja eksport tööstustes. See asub Biel / Bienne, Šveits.

 4. MARTJIM FRESH PRODUCE

  Prantsusmaa

  Ettevõte MARTJIM FRESH PRODUCE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Aiandus - import ja eksport tööstuses. See asub Etampes, Prantsusmaa.

 5. PACKAGING TECHNICS & TRADE INTERNATIONAL

  Holland

  Ettevõte PACKAGING TECHNICS & TRADE INTERNATIONAL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Aiandus - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka industrial weighing tools, JA pruning systems tööstustes. See asub Zwijndrecht, Holland.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. COSTIÑA ORGÁNICA S.L.

  Hispaania

  Ettevõte COSTIÑA ORGÁNICA S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Aiandus - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Potitaimede kasvatamise tarbed, Aiandusseadmed ja -tarbed, Hüdropoonika seadmed ja tarbed, bark for mulch, Potitaimede kasvatamise tarbed, Aiandusseadmed ja -tarbed, JA Hüdropoonika seadmed ja tarbed tööstustes. See asub O Pino (a Coruña), Hispaania.

 2. TRUFAZERO

  Hispaania

  Ettevõte TRUFAZERO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Aiandus - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka truffles, JA cheese with truffle tööstustes. See asub Cifuentes-Guadalajara, Hispaania.

 3. GALEYA

  Valgevene

  Ettevõte GALEYA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Aiandus - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka horticultural lighting systems tööstustes. See asub Minsk, Valgevene.

 4. SCHUTTINGBOUW EINDHOVEN

  Holland

  Ettevõte SCHUTTINGBOUW EINDHOVEN, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Aiandus - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka fences tööstustes. See asub Eindhoven, Holland.

 5. HORTALIZAS LAS ADOBERAS S.L.

  Hispaania

  Ettevõte HORTALIZAS LAS ADOBERAS S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Aiandus - import ja eksport tööstuses. See asub Sanchonuño, Hispaania.

 1. GROSHOP SARL

  Šveits

  Ettevõte GROSHOP SARL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Aiandus - import ja eksport tööstuses. See asub Moudon, Šveits.

 2. ADOMEX

  Holland

  Ettevõte ADOMEX, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Aiandus - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka christmas articles, JA articles for florists tööstustes. See asub Uithoorn, Holland.

 1. HAGEBUTIKKEN AS

  Norra

  Ettevõte HAGEBUTIKKEN AS, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Aiandus - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka garden accessories tööstustes. See asub Vangsnes, Norra.

 2. ARCTIC TUNNEL

  Norra

  Ettevõte ARCTIC TUNNEL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Aiandus - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka tunnel construction tööstustes. See asub Vangsnes, Norra.

 3. LECHUGAS

  Hispaania

  Ettevõte LECHUGAS, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Aiandus - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka lettuce tööstustes. See asub Murcia, Hispaania.

 4. SEKLOS AGRICULTURAL JSC

  Leedu

  Ettevõte SEKLOS AGRICULTURAL JSC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Aiandus - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Istikud, sibulad ja seemned, Aiatööriistad, Väetised ja mullaomaduste parandajad, Istikud, sibulad ja seemned, Aiatööriistad, JA Väetised ja mullaomaduste parandajad tööstustes. See asub Vilnius, Leedu.

 5. FOUR SEASONS QUALITY

  Holland

  Ettevõte FOUR SEASONS QUALITY, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Aiandus - import ja eksport tööstuses. See asub De Kwakel, Holland.

 6. GARDEN CLUB

  Ukraina

  Ettevõte GARDEN CLUB, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Aiandus - import ja eksport tööstuses. See asub Rivne, Ukraina.

 7. S.E.P.O. SPA

  Itaalia

  Ettevõte S.E.P.O. SPA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuvili tööstuses. See tegeleb ka Aiandus - import ja eksport, Aiandus - import ja eksport, fruit export, fresh vegetables, JA Fresh fruits and vegetables tööstustes. See asub Revello, Itaalia.

 8. AGRIDEMUR MARKETING S.L.

  Hispaania

  Ettevõte AGRIDEMUR MARKETING S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Aiandus - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka spinach, Import export van verse producten, JA salads tööstustes. See asub Torre Pacheco, Hispaania.

 1. TRADEVEGETAUX

  Šveits

  Ettevõte TRADEVEGETAUX, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Aiandus - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka outdoor ornamental plants, hedging, JA trees tööstustes. See asub Martigny, Šveits.

 2. L.MAMPAY & ZONEN

  Belgia

  Ettevõte L.MAMPAY & ZONEN, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Aiandus - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Soil conditioners and fertilizers, JA sprinklers tööstustes. See asub Viersel, Belgia.

 3. GRUPPO MADDALO

  Itaalia

  Ettevõte GRUPPO MADDALO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Aiandus - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka rocket salad tööstustes. See asub Bellizzi, Itaalia.

 4. KAKOGIANNAKIS NURSERIES

  Kreeka

  Ettevõte KAKOGIANNAKIS NURSERIES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Aiandus - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka ornamental plants, citrus trees, olive trees, JA landscape architecture tööstustes. See asub Rethimno, Kreeka.

 5. BYLINY-SWIERK

  Poola

  Ettevõte BYLINY-SWIERK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Aiandus - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Taimed, Pargi- ja aiakujundusnõustajad, Lilled, Taimed, Pargi- ja aiakujundusnõustajad, horticultural plants, JA Lilled tööstustes. See asub Dobromierz, Poola.

 6. O.L.KAR. AGROZOOVET-SERVICE

  Ukraina

  Ettevõte O.L.KAR. AGROZOOVET-SERVICE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Aiandus - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka products for animal health and beauty, JA animal food meals tööstustes. See asub Vinnitsa, Ukraina.

 7. GRAND WAYS

  Kasahstan

  Ettevõte GRAND WAYS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Aiandus - import ja eksport tööstuses. See asub Shymkent, Kasahstan.

 8. AGRO-GRAÇA - PRODUÇÃO E COMERCIALIZAÇÃO DE PRODUTOS AGRÍCOLAS, LDA

  Portugal

  Ettevõte AGRO-GRAÇA - PRODUÇÃO E COMERCIALIZAÇÃO DE PRODUTOS AGRÍCOLAS, LDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Põllumajandus - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Põllumajandustooted, Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted, Aiandus - import ja eksport, Fruit and vegetable trade, Põllumajandustooted, Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted, JA Aiandus - import ja eksport tööstustes. See asub Riachos, Torres Novas, Portugal.

 9. ELAMGREEN EXPORT & IMPORT INDIA PRIVATE LTD

  India

  Ettevõte ELAMGREEN EXPORT & IMPORT INDIA PRIVATE LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Aiandus - import ja eksport tööstuses. See asub Pollachi, India.

 10. PLANTEKNO LED GROW LIGHT TECHNOLOGY

  Türgi

  Ettevõte PLANTEKNO LED GROW LIGHT TECHNOLOGY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Aiandus - import ja eksport tööstuses. See asub Arnavutkoy, Türgi.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Aiandus - import ja eksport - Import eksport

Tulemuste arv

7403 Ettevõtted