• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • hotellide- baaride- kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed

Otsingu tulemused

Hotellide- baaride- kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed - Import eksport

 1. FAC FABBRICA AFFETTATRICI

  Itaalia

  Slicer model S220/AF, made in an anodized aluminium alloy makes for fast cleaning and absolute hygiene. The cutting thickness regulator ranges from 0 to 15 mm and is very precise allowing decimal adjustments. The sharpener is easy to assemble, which thus simplifies the user's work and guarantees perfect cutting and product efficiency over time.

 2. BETEC GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BETEC GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See asub Dortmund, Saksamaa.

 3. PROFI-TABEL RESULTANTS GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte PROFI-TABEL RESULTANTS GMBH & CO. KG, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See asub Stuttgart, Saksamaa.

 4. WOLF GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte WOLF GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See asub Sulzbach, Saksamaa.

 5. SYNERGIES AGENCEMENT REFRIGERATION CUISSON

  Prantsusmaa

  Ettevõte SYNERGIES AGENCEMENT REFRIGERATION CUISSON, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Toitlustamismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka pagariäri - masin ja seadmed, Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed, Kauplusesisustus, Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid, pagariäri - masin ja seadmed, Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed, Kauplusesisustus, JA Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstustes. See asub Paris, Prantsusmaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. RIEBER GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte RIEBER GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See asub Reutlingen, Saksamaa.

 2. ELEKTRO STRODTHOFF GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ELEKTRO STRODTHOFF GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See asub Dresden, Saksamaa.

 3. EUROTEC RIGA INTERNATIONAL

  Itaalia

  Ettevõte EUROTEC RIGA INTERNATIONAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud ahjud, professional kitchens, induction plates, items for bars, restaurants, hotels, Tööstuslikud ahjud, pizza ovens, refrigeration equipment, Dough mixers, JA professional barbecues tööstustes. See asub Lana, Itaalia.

 4. A.Z HORECA EQUIPEMENTS

  Belgia

  Ettevõte A.Z HORECA EQUIPEMENTS, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Toitlustamismasinad ja -seadmed, Professionaalsed kohvimasinad, Toitlustamismasinad ja -seadmed, JA Professionaalsed kohvimasinad tööstustes. See asub Lodelinsart (charleroi), Belgia.

 5. BLECHKISTEN & MEE(H)R GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BLECHKISTEN & MEE(H)R GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Service robots, Serving and reception robots, Serving and reception robots with advertising screen, Collection robots, Robot applications, JA Process optimisation tööstustes. See asub Grömitz, Saksamaa.

 1. KARACASAN

  Türgi

 2. MATORECA

  Belgia

 1. CLERINOX

  Belgia

 2. AK MULLER FRANCE

  Prantsusmaa

 3. ORVED SPA

  Itaalia

 4. EVEREST S.R.L.

  Itaalia

 5. JRODRIGUES

  Portugal

 6. LEANKO MMCALL GREECE

  Kreeka

 7. LOGICASH

  Belgia

 8. TUTTOGHIACCIO

  Itaalia

 1. SERVIWET

  Taani

 2. COCINAHORECA.COM

  Hispaania

 3. MAXIMA KITCHEN EQUIPMENT

  Holland

 4. ARTINOX SPA

  Itaalia

 5. AIRMAID - INTERZON GMBH

  Saksamaa

 6. PRA INDUSTRIEFUSSBODEN GMBH

  Saksamaa

 7. ELEMENTURA GMBH

  Saksamaa

 8. SOMEPRODUCTS

  Belgia

 9. INOXAIR

  Kreeka

 10. WEISSER GMBH & CO KG

  Saksamaa

Filtrid

Otsingu tulemused

Hotellide- baaride- kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed - Import eksport

Tulemuste arv

5143 Ettevõtted