• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • hotellide- baaride- kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed

Otsingu tulemused

Hotellide- baaride- kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed - Import eksport

 1. FAC FABBRICA AFFETTATRICI

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Slicer model S220/AF, made in an anodized aluminium alloy makes for fast cleaning and absolute hygiene. The cutting thickness regulator ranges from 0 to 15 mm and is very precise allowing decimal adjustments. The sharpener is easy to assemble, which thus simplifies the user's work and guarantees perfect cutting and product efficiency over time.

 2. R&R ROASTER AND ROASTER

  Türgi

  Verified by europages badge

  Ettevõte R&R ROASTER AND ROASTER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kohvi- ja kakaoröstrid tööstuses. See tegeleb ka Kohviröstrid, Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed, Professionaalsed kohvimasinad, Tööstuslikud röstrid, coffee grinder, coffee-roasting, manufacture of espresso coffee machines, Kohviröstrid, JA Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 3. PROFI-TABEL RESULTANTS GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte PROFI-TABEL RESULTANTS GMBH & CO. KG, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See asub Stuttgart, Saksamaa.

 4. SYNERGIES AGENCEMENT REFRIGERATION CUISSON

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte SYNERGIES AGENCEMENT REFRIGERATION CUISSON, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Toitlustamismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka pagariäri - masin ja seadmed, Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed, Kauplusesisustus, Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid, pagariäri - masin ja seadmed, Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed, Kauplusesisustus, JA Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstustes. See asub Paris, Prantsusmaa.

 5. RIEBER GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte RIEBER GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See asub Reutlingen, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. ELEKTRO STRODTHOFF GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte ELEKTRO STRODTHOFF GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See asub Dresden, Saksamaa.

 2. EUROTEC RIGA INTERNATIONAL

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte EUROTEC RIGA INTERNATIONAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud ahjud, professional kitchens, induction plates, items for bars, restaurants, hotels, Tööstuslikud ahjud, pizza ovens, refrigeration equipment, Dough mixers, JA professional barbecues tööstustes. See asub Lana, Itaalia.

 3. A.Z HORECA EQUIPEMENTS

  Belgia

  Verified by europages badge

  Ettevõte A.Z HORECA EQUIPEMENTS, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Toitlustamismasinad ja -seadmed, Professionaalsed kohvimasinad, Toitlustamismasinad ja -seadmed, JA Professionaalsed kohvimasinad tööstustes. See asub Lodelinsart (charleroi), Belgia.

 4. BLECHKISTEN & MEE(H)R GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte BLECHKISTEN & MEE(H)R GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Service robots, Serving and reception robots, Serving and reception robots with advertising screen, Collection robots, Robot applications, JA Process optimisation tööstustes. See asub Grömitz, Saksamaa.

 5. JRODRIGUES

  Portugal

  Ettevõte JRODRIGUES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka machines for the hotel trade, grills for industrial rotisserie, coal, JA grill tööstustes. See asub Zona Industrial-Albergaria-A-Velha, Portugal.

 1. CLERINOX

  Belgia

  Ettevõte CLERINOX, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Toitlustamismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed, Ahjukatted ja tõmbeventilaatorid, Suurköögi mööbel, Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed, Ahjukatted ja tõmbeventilaatorid, installation of professional kitchens, JA Suurköögi mööbel tööstustes. See asub Beauraing, Belgia.

 2. AK MULLER FRANCE

  Prantsusmaa

  Ettevõte AK MULLER FRANCE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik vee- ja kanalisatsioonivõrk tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud veepuhastusseadmed, Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed, Tööstuslikud veepuhastusseadmed, JA Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstustes. See asub Bussy Saint Martin, Prantsusmaa.

 1. EVEREST S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte EVEREST S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toiduainetööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed, catering supplies, Kitchen design, butcher shop supplies, JA Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstustes. See asub Rimini, Itaalia.

 2. COCINAHORECA.COM

  Hispaania

  Ettevõte COCINAHORECA.COM, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Restoraniseadmed, machines for the hotel trade, machines and equipment for hotels, catering and public premises, Restoraniseadmed, JA industrial kitchens tööstustes. See asub Cáceres, Hispaania.

 3. ORVED SPA

  Itaalia

  Ettevõte ORVED SPA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka vacuum packaging machines, JA vacuum sealing machines tööstustes. See asub Musile Di Piave, Itaalia.

 4. MP FORNI SRL

  Itaalia

  Ettevõte MP FORNI SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See asub Mirabello Sannitico, Itaalia.

 5. MATORECA

  Belgia

  Ettevõte MATORECA, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Toitlustamismasinad ja -seadmed, Kohvikute ja baaride masinad ja varustus, Restoraniseadmed, refrigerated cabinet, Toitlustamismasinad ja -seadmed, Kohvikute ja baaride masinad ja varustus, JA Restoraniseadmed tööstustes. See asub Namur, Belgia.

 6. KARACASAN

  Türgi

  Ettevõte KARACASAN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Restoraniseadmed tööstuses. See tegeleb ka Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed, JA Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 7. SERVIWET

  Taani

  Ettevõte SERVIWET, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See asub Vejen, Taani.

 8. TUTTOGHIACCIO

  Itaalia

  Ettevõte TUTTOGHIACCIO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Jääkuubikute ja purustatud jää valmistamise seadmed, ice shards, ice cubes, supplies for restaurants, JA Jääkuubikute ja purustatud jää valmistamise seadmed tööstustes. See asub Roma, Itaalia.

 1. LOGICASH

  Belgia

  Ettevõte LOGICASH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Cash registers for bakeries and pastry shops, JA Cash registers for the retail trade tööstustes. See asub Braine-L'alleud, Belgia.

 2. LEANKO MMCALL GREECE

  Kreeka

  Ettevõte LEANKO MMCALL GREECE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Peilersüsteemid, Wireless technologies, Wireless technologies (points of access, wireless routers), waiter service, JA Peilersüsteemid tööstustes. See asub Peristeri, Kreeka.

 3. MAXIMA KITCHEN EQUIPMENT

  Holland

  Ettevõte MAXIMA KITCHEN EQUIPMENT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb pagariäri - masin ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed, Restoraniseadmed, Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed, machines for the hotel trade, professional kitchens, JA Restoraniseadmed tööstustes. See asub Mijdrecht, Holland.

 4. PRA INDUSTRIEFUSSBODEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte PRA INDUSTRIEFUSSBODEN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See asub Jena, Saksamaa.

 5. ARTINOX SPA

  Itaalia

  Ettevõte ARTINOX SPA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kontorimööbel ja -riiulid, poster frames, stainless steel sheet work, Kontorimööbel ja -riiulid, JA stainless steel machining tööstustes. See asub Conegliano, Itaalia.

 6. ELEMENTURA GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ELEMENTURA GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka supplies for the hotel industry, Green tourism - amenities, JA hotel amenities tööstustes. See asub Ratingen, Saksamaa.

 7. BETEC GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BETEC GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See asub Dortmund, Saksamaa.

 8. AIRMAID - INTERZON GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte AIRMAID - INTERZON GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See asub Hamburg, Saksamaa.

 9. INOXAIR

  Kreeka

  Ettevõte INOXAIR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See asub Tayros, Kreeka.

 10. WEISSER GMBH & CO KG

  Saksamaa

  Ettevõte WEISSER GMBH & CO KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See asub Sasbach, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Hotellide- baaride- kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed - Import eksport

Tulemuste arv

5151 Ettevõtted