• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • basilicata veinid

Otsingu tulemused

Basilicata veinid - Import eksport

 1. SUDRISE

  Itaalia

  Ettevõte SUDRISE, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted tööstuses. See tegeleb ka Basilicata veinid, traditional product, cheeses and dairy products, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Corleto Perticara, Itaalia.

 2. CANTINA DEL VULTURE SOC COOP

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA DEL VULTURE SOC COOP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Basilicata veinid tööstuses. See tegeleb ka aglianico, natural sparkling wines, JA Red berry drink tööstustes. See asub Rionero In Vulture, Itaalia.

 3. CANTINA SOCIALE DI DOLIANOVA

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA SOCIALE DI DOLIANOVA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Dolianova, Itaalia.

 4. CANTINA TRE CASTELLI

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA TRE CASTELLI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Montaldo Bormida, Itaalia.

 5. LE ROMAGNOLE

  Itaalia

  Ettevõte LE ROMAGNOLE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Lugo, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. F.LLI LOMBARDO

  Itaalia

  Ettevõte F.LLI LOMBARDO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Marsala, Itaalia.

 2. CANTINA SOCIALE DI ISERA SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA SOCIALE DI ISERA SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Isera, Itaalia.

 3. CANTINA SOCIALE CELLINESE

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA SOCIALE CELLINESE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Cellino S. Marco, Itaalia.

 4. CANTINA SOCIALE DI VITTORIO VENETO

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA SOCIALE DI VITTORIO VENETO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Vittorio Veneto, Itaalia.

 5. CANTINE NICOSIA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CANTINE NICOSIA S.R.L., on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Trecastagni, Itaalia.

 1. CANTINA SAN ZEFFERINO

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA SAN ZEFFERINO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Ortona, Itaalia.

 2. CANTINA SOCIALE DEL NEBBIOLO DI VEZZA D'ALBA

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA SOCIALE DEL NEBBIOLO DI VEZZA D'ALBA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Vezza D'alba, Itaalia.

 1. CANTINA DEI PRODUTTORI NEBBIOLO DI CAREMA SOC COOP ARL

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA DEI PRODUTTORI NEBBIOLO DI CAREMA SOC COOP ARL, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Carema, Itaalia.

 2. CANTINA SOCIALE DI MOMBERCELLI E PAESI LIMITROFI - CANTINE TERRE ASTESANE

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA SOCIALE DI MOMBERCELLI E PAESI LIMITROFI - CANTINE TERRE ASTESANE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Mombercelli, Itaalia.

 3. CANTINA SOCIALE LA TORRE

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA SOCIALE LA TORRE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Racalmuto, Itaalia.

 4. COOPERATIVA PRODUTTORI ERBALUCE DI CALUSO

  Itaalia

  Ettevõte COOPERATIVA PRODUTTORI ERBALUCE DI CALUSO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Caluso, Itaalia.

 5. SUN LAND S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte SUN LAND S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Trinitapoli, Itaalia.

 6. CANTINA SOCIALE CASTIADAS

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA SOCIALE CASTIADAS, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Castiadas, Itaalia.

 7. CANTINA MONTELLIANA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA MONTELLIANA S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Montebelluna, Itaalia.

 8. CVA CANICATTI' SOC. COOP.AGRICOLA

  Itaalia

  Ettevõte CVA CANICATTI' SOC. COOP.AGRICOLA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Canicatti', Itaalia.

 1. VELIER S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte VELIER S.P.A., aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Genova, Itaalia.

 2. NÖSSING MANFRED

  Itaalia

  Ettevõte NÖSSING MANFRED, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Bressanone, Itaalia.

 3. COOP. AGRICOLA ERMES

  Itaalia

  Ettevõte COOP. AGRICOLA ERMES, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Gibellina, Itaalia.

 4. CANTINE DEI COLLI NOVARESI

  Itaalia

  Ettevõte CANTINE DEI COLLI NOVARESI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Fara Novarese, Itaalia.

 5. CANTINA DI BIASE F.LLI E C. S.AGRIC.S.

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA DI BIASE F.LLI E C. S.AGRIC.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Citta' Sant'angelo, Itaalia.

 6. CANTINA SOCIALE DI QUARTU SANT'ELENA SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOL A

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA SOCIALE DI QUARTU SANT'ELENA SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOL A, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Maracalagonis, Itaalia.

 7. CANTINA COOPERATIVA DELLA RIFORMA FONDIARIA DI MESAGNE

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA COOPERATIVA DELLA RIFORMA FONDIARIA DI MESAGNE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Mesagne, Itaalia.

 8. SOCIETA' AGRICOLA CANTINA DELL'ETRURIA

  Itaalia

  Ettevõte SOCIETA' AGRICOLA CANTINA DELL'ETRURIA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Cetona, Itaalia.

 9. LA VITE CANTINA SOCIALE PARTANNA

  Itaalia

  Ettevõte LA VITE CANTINA SOCIALE PARTANNA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Partanna, Itaalia.

 10. CANTINA SOCIALE DI VACRI

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA SOCIALE DI VACRI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Abruzzo ja Molise veinid, Basilicata veinid, Abruzzo ja Molise veinid, JA Basilicata veinid tööstustes. See asub Vacri, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta