• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • apuulia veinid

Otsingu tulemused

Apuulia veinid - Import eksport

 1. CANTINE OLEIFICIO D'URSO S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CANTINE OLEIFICIO D'URSO S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Apuulia veinid, Apuulia veinid, primitivo di manduria, JA Extra virgin oil tööstustes. See asub VILLA CASTELLI, Itaalia.

 2. CANTINA SOCIALE COOPERATIVA DI LEVERANO

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA SOCIALE COOPERATIVA DI LEVERANO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Apuulia veinid tööstuses. See tegeleb ka Itaalia veinid, Veinid, Itaalia veinid, Veinid, JA primitivo tööstustes. See asub Leverano, Itaalia.

 3. LEONE DE CASTRIS

  Itaalia

  Ettevõte LEONE DE CASTRIS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veinid tööstuses. See tegeleb ka Itaalia veinid, Apuulia veinid, Itaalia veinid, Apuulia veinid, JA primitivo tööstustes. See asub Salice Salentino, Itaalia.

 4. AZIENDA VITIVINICOLA FRANCESCO CANDIDO

  Itaalia

  Ettevõte AZIENDA VITIVINICOLA FRANCESCO CANDIDO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veinid tööstuses. See tegeleb ka Itaalia veinid, Apuulia veinid, Itaalia veinid, Apuulia veinid, JA fiano tööstustes. See asub San Donaci, Itaalia.

 5. CANTINA SOCIALE LUCA GENTILE SOC. COOP.

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA SOCIALE LUCA GENTILE SOC. COOP., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Apuulia veinid, primitive wine, typical italian wines, Apuulia veinid, JA wines tööstustes. See asub Cassano Delle Murge, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. CASTELLO MONACI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CASTELLO MONACI S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veinid tööstuses. See tegeleb ka Itaalia veinid, Apuulia veinid, Itaalia veinid, Apuulia veinid, primitivo, JA negro amaro tööstustes. See asub Salice Salentino, Itaalia.

 2. AMASTUOLA SOCIETÀ AGRICOLA S.S.

  Itaalia

  Ettevõte AMASTUOLA SOCIETÀ AGRICOLA S.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veinid tööstuses. See tegeleb ka Itaalia veinid, Apuulia veinid, Itaalia veinid, Apuulia veinid, organic wine, JA primitive wine tööstustes. See asub Massafra, Itaalia.

 3. CANTINA SAN DONACI

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA SAN DONACI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veinid tööstuses. See tegeleb ka Itaalia veinid, Apuulia veinid, primitivo, Itaalia veinid, JA Apuulia veinid tööstustes. See asub San Donaci, Itaalia.

 4. AZIENDA VINICOLA CANTELE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte AZIENDA VINICOLA CANTELE S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veinid tööstuses. See tegeleb ka Itaalia veinid, Apuulia veinid, Itaalia veinid, Apuulia veinid, JA primitivo tööstustes. See asub Guagnano, Itaalia.

 5. MASSERIA DUCA D'ASCOLI

  Itaalia

  Ettevõte MASSERIA DUCA D'ASCOLI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Apuulia veinid, Organic wine producers, typical italian wines, JA Apuulia veinid tööstustes. See asub Castelluccio Dei Sauri, Itaalia.

 1. CORRICELLI SRL

  Itaalia

  Ettevõte CORRICELLI SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veinid tööstuses. See tegeleb ka Apuulia veinid, JA Apuulia veinid tööstustes. See asub Canosa Di Puglia-Loconia, Itaalia.

 2. GENUSS7.DE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte GENUSS7.DE GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Apuulia veinid tööstuses. See tegeleb ka red wines, white wines, primitivo di manduria, JA primitivo tööstustes. See asub Schönaich, Saksamaa.

 1. CANTINE REGALE

  Itaalia

  Ettevõte CANTINE REGALE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veinid tööstuses. See tegeleb ka Apuulia veinid, organic wine, montepulciano, JA Apuulia veinid tööstustes. See asub Barletta, Itaalia.

 2. AZIENDA AGRICOLA ATTANASIO

  Itaalia

  Ettevõte AZIENDA AGRICOLA ATTANASIO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veinid tööstuses. See tegeleb ka Apuulia veinid, Apuulia veinid, negro amaro, primitive wine, JA extra virgin olive oil tööstustes. See asub Carmiano, Itaalia.

 3. AZIENDA AGRICOLA LOIOLA

  Itaalia

  Ettevõte AZIENDA AGRICOLA LOIOLA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Oliiviõli tööstuses. See tegeleb ka Apuulia veinid, JA Apuulia veinid tööstustes. See asub Minervino Murge, Itaalia.

 4. AZ.AGRICOLA FOGGETTI SABINO

  Itaalia

  Ettevõte AZ.AGRICOLA FOGGETTI SABINO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Apuulia veinid tööstuses. See tegeleb ka import/export, production and sale of fruit and vegetables, spicy peppers, JA turnip tops tööstustes. See asub Canosa Di Puglia, Itaalia.

 5. FIRMA GM COOL

  Saksamaa

  Ettevõte FIRMA GM COOL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Apuulia veinid tööstuses. See asub Hamburg, Saksamaa.

 6. CASA VINICOLA ERRICO SRL

  Itaalia

  Ettevõte CASA VINICOLA ERRICO SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Apuulia veinid tööstuses. See asub Cerignola, Itaalia.

 7. UGOZANIER

  Itaalia

  Ettevõte UGOZANIER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Itaalia veinid tööstuses. See tegeleb ka Apuulia veinid, Veinid, primitivo, Apuulia veinid, JA Veinid tööstustes. See asub Squinzano, Itaalia.

 8. MINERVA SRLS

  Itaalia

  Ettevõte MINERVA SRLS, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Apuulia veinid tööstuses. See asub Bovino, Itaalia.

 1. FEUDI VALLE D'ITRIA

  Itaalia

  Ettevõte FEUDI VALLE D'ITRIA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Apuulia veinid tööstuses. See tegeleb ka primitive wine, JA Extra virgin organic olive oil tööstustes. See asub Grottaglie, Itaalia.

 2. TENUTA LA FRANCESCA AZIENDA AGRICOLA

  Itaalia

Filtrid

Otsingu tulemused

Apuulia veinid - Import eksport

Tulemuste arv

22 Ettevõtted