• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • aiandus- ja haljastusteenused

Otsingu tulemused

Aiandus- ja haljastusteenused - Import eksport

 1. MOLDOVAN NETTOYAGE

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte MOLDOVAN NETTOYAGE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puhastusettevõtted tööstuses. See tegeleb ka Maalritööde ettevõtjad, Aiandus- ja haljastusteenused, Tööstuslik puhastamine, Müürsepa- ja müüriladumistööd, Maalritööde ettevõtjad, Aiandus- ja haljastusteenused, Tööstuslik puhastamine, JA Müürsepa- ja müüriladumistööd tööstustes. See asub Istres, Prantsusmaa.

 2. SHEEP-CLEANER

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte SHEEP-CLEANER, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Aiandus- ja haljastusteenused tööstuses. See asub Montgobert, Prantsusmaa.

 3. OMEGA 69

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte OMEGA 69, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Aiandus- ja haljastusteenused tööstuses. See tegeleb ka Maastikukujunduse ettevõtjad, Puude pügamine ja langetamine, Puukoolid, Tööstuslik puhastamine, Maastikukujunduse ettevõtjad, Puude pügamine ja langetamine, Puukoolid, JA Tööstuslik puhastamine tööstustes. See asub Saint-Fons, Prantsusmaa.

 4. TITIS ESPACE VERT

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte TITIS ESPACE VERT, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Maastikukujunduse ettevõtjad tööstuses. See tegeleb ka Aiandus- ja haljastusteenused, Tarad, Aiandus- ja haljastusteenused, JA Tarad tööstustes. See asub Aulnay Sous Bois, Prantsusmaa.

 5. MARRIOTT CONSTRUCTION LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte MARRIOTT CONSTRUCTION LTD, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstusehitus - ettevõtjad tööstuses. See tegeleb ka Restaureerimis- ja renoveerimistööde ettevõtjad, Aiandus- ja haljastusteenused, building construction, Restaureerimis- ja renoveerimistööde ettevõtjad, JA Aiandus- ja haljastusteenused tööstustes. See asub London, Ühendkuningriik.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. IGNASI CONILLAS -ARQ. D'EXTERIORS

  Hispaania

  Ettevõte IGNASI CONILLAS -ARQ. D'EXTERIORS, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Aiandus- ja haljastusteenused tööstuses. See tegeleb ka arbors tööstustes. See asub Sant Cugat Del Vallès, Barcelona, Hispaania.

 2. GIARDINAGGIO E AMBIENTE

  Itaalia

  Ettevõte GIARDINAGGIO E AMBIENTE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Aiandus- ja haljastusteenused tööstuses. See tegeleb ka sale of garden plants, parks and garden planning, JA nurseries for garden centres tööstustes. See asub Castiglione Della Pescaia, Itaalia.

 3. COFAR S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte COFAR S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Aiandus- ja haljastusteenused tööstuses. See tegeleb ka tree felling, naturalist engineering, room debugging, JA public park and garden maintenance tööstustes. See asub Castelnovo Ne' Monti, Itaalia.

 4. AB LIEGENSCHAFTEN SERVICE GMBH

  Šveits

  Ettevõte AB LIEGENSCHAFTEN SERVICE GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Aiandus- ja haljastusteenused tööstuses. See asub Bollingen, Šveits.

 5. EUROCESPED®

  Hispaania

  Ettevõte EUROCESPED®, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Aiandus- ja haljastusteenused tööstuses. See tegeleb ka synthetic grass, grass for sports facilities, lawn roll laying, JA lawns in 24 hours tööstustes. See asub Almería, Hispaania.

 1. TOP-GREEN

  Itaalia

  Ettevõte TOP-GREEN, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Aiandus- ja haljastusteenused tööstuses. See asub Pianiga, Itaalia.

 2. OFFICINA DEL VERDE SRLS

  Itaalia

  Ettevõte OFFICINA DEL VERDE SRLS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Aiandus- ja haljastusteenused tööstuses. See asub San Massimo All'adige, Itaalia.

 1. GREENAREA

  Hispaania

  Ettevõte GREENAREA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Aiandus- ja haljastusteenused tööstuses. See tegeleb ka Akustilised paneelid, decorative covering, garden laying-out, JA Akustilised paneelid tööstustes. See asub Sagunto, Hispaania.

 2. KRISTAL MERKEZI YAPI PEYZAJ A.S

  Türgi

  Ettevõte KRISTAL MERKEZI YAPI PEYZAJ A.S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Aiandus- ja haljastusteenused tööstuses. See asub Ankara, Türgi.

 3. GREAT GARDEN

  Ühendkuningriik

  Ettevõte GREAT GARDEN, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Aiandus- ja haljastusteenused tööstuses. See tegeleb ka erection of residential building fencing, JA parks and garden planning tööstustes. See asub Wallingford, Ühendkuningriik.

 4. ART & JARDINS

  Prantsusmaa

  Ettevõte ART & JARDINS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Maastikukujunduse ettevõtjad tööstuses. See tegeleb ka Aiandus- ja haljastusteenused, landscape gardening consultancy, JA Aiandus- ja haljastusteenused tööstustes. See asub Maubec, Prantsusmaa.

 5. SAKARYA BOTANIK SAN. VE TIC. A.Ş.

  Türgi

  Ettevõte SAKARYA BOTANIK SAN. VE TIC. A.Ş., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimelavad ja puukoolid tööstuses. See tegeleb ka Aiandus- ja haljastusteenused, Maastikuarhitektuuri nõustajad, Taimeistikud, nurseries, Aiandus- ja haljastusteenused, Maastikuarhitektuuri nõustajad, JA Taimeistikud tööstustes. See asub Sakarya, Türgi.

 6. ALPHA GARDEN TEAM

  Ühendkuningriik

  Ettevõte ALPHA GARDEN TEAM, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Aiandus- ja haljastusteenused tööstuses. See asub Bristol, Ühendkuningriik.

 7. STEFAN DE BAETS

  Belgia

  Ettevõte STEFAN DE BAETS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Aiandus- ja haljastusteenused tööstuses. See tegeleb ka lawns tööstustes. See asub Zomergem, Belgia.

 8. TH CONSULTING LTD.

  Bulgaaria

  Ettevõte TH CONSULTING LTD., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Automatiseerimissüsteemid ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Aiandus- ja haljastusteenused, JA Aiandus- ja haljastusteenused tööstustes. See asub Sofia, Bulgaaria.

 1. GARDENERS MAIDA VALE

  Ühendkuningriik

  Ettevõte GARDENERS MAIDA VALE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Aiandus- ja haljastusteenused tööstuses. See asub Maida Vale, Ühendkuningriik.

 2. INTERNATIONAL ARTIFICIAL GRASS IAG SL

  Hispaania

  Ettevõte INTERNATIONAL ARTIFICIAL GRASS IAG SL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Aiandus- ja haljastusteenused tööstuses. See tegeleb ka lawn roll laying tööstustes. See asub Zaragoza, Hispaania.

 3. GRAMINA MURCIA

  Hispaania

  Ettevõte GRAMINA MURCIA, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Aiandus- ja haljastusteenused tööstuses. See asub Molina Del Segura, Hispaania.

 4. CREATION OF NATURE

  Ühendkuningriik

  Ettevõte CREATION OF NATURE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Aiandus- ja haljastusteenused tööstuses. See asub Bury St Edmunds, Ühendkuningriik.

 5. DAVID ANDERSEN

  Ühendkuningriik

  Ettevõte DAVID ANDERSEN, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Aiandus- ja haljastusteenused tööstuses. See asub Altrincham, Ühendkuningriik.

 6. BERA BV

  Saksamaa

  Ettevõte BERA BV, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Aiandus- ja haljastusteenused tööstuses. See tegeleb ka landscape architecture tööstustes. See asub Berlin, Saksamaa.

 7. THE LONDON LAWN TURF CO.

  Ühendkuningriik

  Ettevõte THE LONDON LAWN TURF CO., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Aiandus- ja haljastusteenused tööstuses. See asub Hackbridge, Ühendkuningriik.

 8. JO THOMPSON LANDSCAPE AND GARDEN DESIGN

  Ühendkuningriik

  Ettevõte JO THOMPSON LANDSCAPE AND GARDEN DESIGN, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Aiandus- ja haljastusteenused tööstuses. See asub Ticehurst, East Sussex, Ühendkuningriik.

 9. ARTE Y PAISAJES URBANOS SL

  Hispaania

  Ettevõte ARTE Y PAISAJES URBANOS SL, aastal ja mis tegeleb Pargi- ja aiakujundusnõustajad tööstuses. See tegeleb ka Aiandus- ja haljastusteenused, Aiandus- ja haljastusteenused, parks and garden planning, garden work, JA regular garden maintenance tööstustes. See asub Sevilla La Nueva-Madrid, Hispaania.

 10. CULTIUS CALAFELL

  Hispaania

  Ettevõte CULTIUS CALAFELL, aastal ja mis tegeleb Taimelavad ja puukoolid tööstuses. See tegeleb ka Aiandus- ja haljastusteenused, Aiandus- ja haljastusteenused, gardening, olive tree, JA mediterranean plants tööstustes. See asub Fonolleres - Lleida, Hispaania.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta