• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • aiandus- ja haljastusteenused

Otsingu tulemused

Aiandus- ja haljastusteenused - Import eksport

 1. OMEGA 69

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte OMEGA 69, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Aiandus- ja haljastusteenused tööstuses. See tegeleb ka Maastikukujunduse ettevõtjad, Puude pügamine ja langetamine, Puukoolid, Tööstuslik puhastamine, Maastikukujunduse ettevõtjad, Puude pügamine ja langetamine, Puukoolid, JA Tööstuslik puhastamine tööstustes. See asub Saint-Fons, Prantsusmaa.

 2. SHEEP-CLEANER

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte SHEEP-CLEANER, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Aiandus- ja haljastusteenused tööstuses. See asub Montgobert, Prantsusmaa.

 3. MOLDOVAN NETTOYAGE

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte MOLDOVAN NETTOYAGE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puhastusettevõtted tööstuses. See tegeleb ka Maalritööde ettevõtjad, Aiandus- ja haljastusteenused, Tööstuslik puhastamine, Müürsepa- ja müüriladumistööd, Maalritööde ettevõtjad, Aiandus- ja haljastusteenused, Tööstuslik puhastamine, JA Müürsepa- ja müüriladumistööd tööstustes. See asub Istres, Prantsusmaa.

 4. TITIS ESPACE VERT

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte TITIS ESPACE VERT, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Maastikukujunduse ettevõtjad tööstuses. See tegeleb ka Aiandus- ja haljastusteenused, Tarad, Aiandus- ja haljastusteenused, JA Tarad tööstustes. See asub Aulnay Sous Bois, Prantsusmaa.

 5. LA VISION VERTE

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte LA VISION VERTE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Aiandus- ja haljastusteenused tööstuses. See tegeleb ka Maastikukujunduse ettevõtjad, Puukoolid, Maastikukujunduse ettevõtjad, JA Puukoolid tööstustes. See asub L'etang-La-Ville, Prantsusmaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. IGNASI CONILLAS -ARQ. D'EXTERIORS

  Hispaania

  Ettevõte IGNASI CONILLAS -ARQ. D'EXTERIORS, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Aiandus- ja haljastusteenused tööstuses. See tegeleb ka arbors tööstustes. See asub Sant Cugat Del Vallès, Barcelona, Hispaania.

 2. MARRIOTT CONSTRUCTION LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte MARRIOTT CONSTRUCTION LTD, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstusehitus - ettevõtjad tööstuses. See tegeleb ka Restaureerimis- ja renoveerimistööde ettevõtjad, Aiandus- ja haljastusteenused, building construction, Restaureerimis- ja renoveerimistööde ettevõtjad, JA Aiandus- ja haljastusteenused tööstustes. See asub London, Ühendkuningriik.

 3. GIARDINAGGIO E AMBIENTE

  Itaalia

  Ettevõte GIARDINAGGIO E AMBIENTE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Aiandus- ja haljastusteenused tööstuses. See tegeleb ka sale of garden plants, parks and garden planning, JA nurseries for garden centres tööstustes. See asub Castiglione Della Pescaia, Itaalia.

 4. COFAR S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte COFAR S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Aiandus- ja haljastusteenused tööstuses. See tegeleb ka tree felling, naturalist engineering, room debugging, JA public park and garden maintenance tööstustes. See asub Castelnovo Ne' Monti, Itaalia.

 5. AB LIEGENSCHAFTEN SERVICE GMBH

  Šveits

  Ettevõte AB LIEGENSCHAFTEN SERVICE GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Aiandus- ja haljastusteenused tööstuses. See asub Bollingen, Šveits.

 1. EUROCESPED®

  Hispaania

  Ettevõte EUROCESPED®, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Aiandus- ja haljastusteenused tööstuses. See tegeleb ka synthetic grass, grass for sports facilities, lawn roll laying, JA lawns in 24 hours tööstustes. See asub Almería, Hispaania.

 2. OFFICINA DEL VERDE SRLS

  Itaalia

  Ettevõte OFFICINA DEL VERDE SRLS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Aiandus- ja haljastusteenused tööstuses. See asub San Massimo All'adige, Itaalia.

 1. TOP-GREEN

  Itaalia

  Ettevõte TOP-GREEN, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Aiandus- ja haljastusteenused tööstuses. See asub Pianiga, Itaalia.

 2. KRISTAL MERKEZI YAPI PEYZAJ A.S

  Türgi

  Ettevõte KRISTAL MERKEZI YAPI PEYZAJ A.S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Aiandus- ja haljastusteenused tööstuses. See asub Ankara, Türgi.

 3. GREENAREA

  Hispaania

  Ettevõte GREENAREA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Aiandus- ja haljastusteenused tööstuses. See tegeleb ka Akustilised paneelid, decorative covering, garden laying-out, JA Akustilised paneelid tööstustes. See asub Sagunto, Hispaania.

 4. ART & JARDINS

  Prantsusmaa

  Ettevõte ART & JARDINS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Maastikukujunduse ettevõtjad tööstuses. See tegeleb ka Aiandus- ja haljastusteenused, landscape gardening consultancy, JA Aiandus- ja haljastusteenused tööstustes. See asub Maubec, Prantsusmaa.

 5. GREAT GARDEN

  Ühendkuningriik

  Ettevõte GREAT GARDEN, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Aiandus- ja haljastusteenused tööstuses. See tegeleb ka erection of residential building fencing, JA parks and garden planning tööstustes. See asub Wallingford, Ühendkuningriik.

 6. SAKARYA BOTANIK SAN. VE TIC. A.Ş.

  Türgi

  Ettevõte SAKARYA BOTANIK SAN. VE TIC. A.Ş., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimelavad ja puukoolid tööstuses. See tegeleb ka Aiandus- ja haljastusteenused, Maastikuarhitektuuri nõustajad, Taimeistikud, nurseries, Aiandus- ja haljastusteenused, Maastikuarhitektuuri nõustajad, JA Taimeistikud tööstustes. See asub Sakarya, Türgi.

 7. OAKLEAF LANDSCAPING

  Iirimaa

  Ettevõte OAKLEAF LANDSCAPING, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Aiandus- ja haljastusteenused tööstuses. See asub Dublin, Iirimaa.

 8. KGS LANDSCAPES

  Ühendkuningriik

  Ettevõte KGS LANDSCAPES, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Aiandus- ja haljastusteenused tööstuses. See asub Milton Keynes, Ühendkuningriik.

 1. JARDINERÍA LOS CASTAÑOS

  Hispaania

  Ettevõte JARDINERÍA LOS CASTAÑOS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Aiandus- ja haljastusteenused tööstuses. See tegeleb ka fumigation, JA swimming-pool maintenance tööstustes. See asub Madrid, Hispaania.

 2. IL POLLICE VERDE S.A.S.

  Itaalia

  Ettevõte IL POLLICE VERDE S.A.S., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Aiandus- ja haljastusteenused tööstuses. See tegeleb ka pipes for watering systems, parks and garden planning, plant pruning, JA pest control treatment tööstustes. See asub Gragnano Trebbiense, Itaalia.

 3. LES JARDINS DU PAYS VERT

  Belgia

  Ettevõte LES JARDINS DU PAYS VERT, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Aiandus- ja haljastusteenused tööstuses. See tegeleb ka Maastikukujunduse ettevõtjad, Maastikukujunduse ettevõtjad, garden laying-out, creation of parks, gardens and terraces, JA parks and garden planning tööstustes. See asub Moulbaix-Ath, Belgia.

 4. LONDON GARDENERS LTD.

  Ühendkuningriik

  Ettevõte LONDON GARDENERS LTD., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Aiandus- ja haljastusteenused tööstuses. See tegeleb ka regular garden maintenance tööstustes. See asub London, Ühendkuningriik.

 5. LIMSER

  Hispaania

  Ettevõte LIMSER, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puhastusettevõtted tööstuses. See tegeleb ka Aiandus- ja haljastusteenused, cleaning services for condominiums, cleaning companies, Aiandus- ja haljastusteenused, JA civil building maintenance tööstustes. See asub Badajoz, Hispaania.

 6. G.E.A. S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte G.E.A. S.N.C., aastal ja mis tegeleb Aiandus- ja haljastusteenused tööstuses. See tegeleb ka Aiatööriistad, nurseries, gardeners, Aiatööriistad, JA gardening articles tööstustes. See asub Sona, Itaalia.

 7. TH CONSULTING LTD.

  Bulgaaria

  Ettevõte TH CONSULTING LTD., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Automatiseerimissüsteemid ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Aiandus- ja haljastusteenused, JA Aiandus- ja haljastusteenused tööstustes. See asub Sofia, Bulgaaria.

 8. MANTENIMIENTO Y DECORACIÓN JARDINES

  Hispaania

  Ettevõte MANTENIMIENTO Y DECORACIÓN JARDINES, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Aiandus- ja haljastusteenused tööstuses. See tegeleb ka artistic garden installations, creation of parks, gardens and terraces, garden, JA regular garden maintenance tööstustes. See asub Leganés, Hispaania.

 9. JO THOMPSON LANDSCAPE AND GARDEN DESIGN

  Ühendkuningriik

  Ettevõte JO THOMPSON LANDSCAPE AND GARDEN DESIGN, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Aiandus- ja haljastusteenused tööstuses. See asub Ticehurst, East Sussex, Ühendkuningriik.

 10. HAINMÜLLER GARTENGESTALTUNG

  Saksamaa

  Ettevõte HAINMÜLLER GARTENGESTALTUNG, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Aiandus- ja haljastusteenused tööstuses. See tegeleb ka regular garden maintenance, landscape gardening consultancy, JA refrigeration plant and equipment bulkheads tööstustes. See asub Steißlingen, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta