• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • zootehnikalaborid

Otsingu tulemused

Zootehnikalaborid - Import eksport

 1. CENTRO ESTUDIOS GAUS-CUENCA, S.L

  Hispaania

  Ettevõte CENTRO ESTUDIOS GAUS-CUENCA, S.L, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Zootehnikalaborid tööstuses. See asub Cuenca, Hispaania.

 2. ACADEMIACARTABLANCA

  Hispaania

  Ettevõte ACADEMIACARTABLANCA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Zootehnikalaborid tööstuses. See asub Madrid, Hispaania.

 3. CHXOUT

  Ühendkuningriik

  Ettevõte CHXOUT, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Zootehnikalaborid tööstuses. See asub Durham, Ühendkuningriik.

 4. EUROPROJECT INTERNATIONAL SRL

  Itaalia

  Ettevõte EUROPROJECT INTERNATIONAL SRL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Zootehnikalaborid tööstuses. See tegeleb ka aviculture, pluckers, systems and equipment for aviculture, JA chicken cages tööstustes. See asub Monticello Conte Otto, Itaalia.

 5. CEFOP

  Belgia

  Ettevõte CEFOP, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Üld-, eri- ja elukestev koolitus tööstuses. See tegeleb ka Isikliku karjäärinõustamise teenused, Zootehnikalaborid, Isikliku karjäärinõustamise teenused, JA Zootehnikalaborid tööstustes. See asub Mons, Belgia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. CENTRO ANENDO

  Hispaania

  Ettevõte CENTRO ANENDO, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Zootehnikalaborid tööstuses. See tegeleb ka child care services, physiotherapy, JA livestock services and related activities tööstustes. See asub Málaga, Hispaania.

 2. ISTITUTO ZOOPROFILATTICO SPERIMENTALE DEL MEZZOGIORNO

  Itaalia

  Ettevõte ISTITUTO ZOOPROFILATTICO SPERIMENTALE DEL MEZZOGIORNO, aastal ja mis tegeleb Loomakasvatusteenused tööstuses. See tegeleb ka Zootehnikalaborid, JA Zootehnikalaborid tööstustes. See asub Reggio Calabria, Itaalia.

 3. INSEME S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte INSEME S.P.A., aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See tegeleb ka Loomakasvatusteenused, Zootehnikalaborid, Loomakasvatusteenused, JA Zootehnikalaborid tööstustes. See asub Modena, Itaalia.

 4. CENTRO PROVINCIALE PER LA FECONDAZIONE ARTIFICIALE E LA BONIFICA SANITARIA DEL BESTIAME

  Itaalia

  Ettevõte CENTRO PROVINCIALE PER LA FECONDAZIONE ARTIFICIALE E LA BONIFICA SANITARIA DEL BESTIAME, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See tegeleb ka Loomakasvatusteenused, Zootehnikalaborid, Loomakasvatusteenused, JA Zootehnikalaborid tööstustes. See asub Brescia, Itaalia.

 5. NOVAGEN S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte NOVAGEN S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See tegeleb ka Loomakasvatusteenused, Zootehnikalaborid, Loomakasvatusteenused, JA Zootehnikalaborid tööstustes. See asub Podenzano, Itaalia.

 1. SEMENITALY - S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte SEMENITALY - S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomakasvatusteenused tööstuses. See tegeleb ka Zootehnikalaborid, purebred cattle, JA Zootehnikalaborid tööstustes. See asub Reggio Emilia, Itaalia.

 2. A.B.S. ITALIA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte A.B.S. ITALIA S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See tegeleb ka Loomakasvatusteenused, Zootehnikalaborid, Loomakasvatusteenused, JA Zootehnikalaborid tööstustes. See asub Cremona, Itaalia.

 1. ZOO PROGRESS S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ZOO PROGRESS S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See tegeleb ka Loomakasvatusteenused, Zootehnikalaborid, Loomakasvatusteenused, JA Zootehnikalaborid tööstustes. See asub Persico Dosimo, Itaalia.

 2. AVICOLA ROSSI SRL

  Itaalia

  Ettevõte AVICOLA ROSSI SRL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Loomakasvatusteenused tööstuses. See tegeleb ka Zootehnikalaborid, JA Zootehnikalaborid tööstustes. See asub Faenza (Ra), Itaalia.

 3. RUPI ALBERTO PIO

  Itaalia

 4. CENTRO TORI CHIACCHIERINI DI CHIACCHIERINI ANNA

  Itaalia

 5. ASSOCIAZIONE NAZIONALE ALLEVATORI BOVINI ITALIANI DA CARNE

  Itaalia

 6. SUD CARNI S.R.L.

  Itaalia

 7. AZ.AGR.PODERETO S.A.S. DI SOZZI BIBIANA E C.SOCIETA' AGRICOLA

  Itaalia

 8. RAMELLINI PIERANGELO

  Itaalia

 1. CHARLES RIVER LABORATORIES FRANCE

  Prantsusmaa

 2. BOREAL

  Itaalia

 3. ALTA ITALIA S.R.L.

  Itaalia

 4. ROCCI ROMOLO

  Itaalia

 5. CO.PRO.ZOO. COOPERATIVA PRODUTTORI ZOOTECNICI ( S.R.L. )

  Itaalia

 6. ARRIGONI AVE

  Itaalia

 7. SOCIETA' AGRICOLA SERENI S.S.

  Itaalia

 8. RUPI NICOLA

  Itaalia

 9. A.PRO.ZOO

  Itaalia

 10. AZIENDA AGRICOLA MONREALE

  Itaalia

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta