• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • vulkaniseerimismasinad ja -seadmed

Otsingu tulemused

Vulkaniseerimismasinad ja -seadmed - Import eksport

 1. HEMOGUM

  Serbia

  Verified by europages badge

  Ettevõte HEMOGUM, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Kummitooted tööstuses. See tegeleb ka Import ja eksport - kummi- ja plasttooted, Plastmassi- ja kummitööstuses kasutatavad vormid, Vulkaniseerimismasinad ja -seadmed, Kummist ehitustarbed, Kummist tööstustarbed, Kummitihendid, Import ja eksport - kummi- ja plasttooted, Plastmassi- ja kummitööstuses kasutatavad vormid, JA Vulkaniseerimismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Čačak, Serbia.

 2. GERLACH MASCHINENBAU GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte GERLACH MASCHINENBAU GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vulkaniseerimismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka microwave systems, working rubber, JA machines and equipment for hardening rubber tööstustes. See asub Nettetal, Saksamaa.

 3. SAFKAN GROUP PLASTIK KAUÇUK SAN.TIC.A.Ş

  Türgi

  Ettevõte SAFKAN GROUP PLASTIK KAUÇUK SAN.TIC.A.Ş, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vulkaniseerimismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka accessories and spare parts tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

 4. NORKA GT D.O.O.

  Sloveenia

  Ettevõte NORKA GT D.O.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vulkaniseerimismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kummi ja plasti pritsevormimine, Kummitooted auto- ja transporditööstusele, rubber gaskets, Rubber - pipes, tubes and hoses, Kummi ja plasti pritsevormimine, JA Kummitooted auto- ja transporditööstusele tööstustes. See asub Lenart, Sloveenia.

 5. JOSEF L. RAMECKERS MASCHINENFABRIK GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte JOSEF L. RAMECKERS MASCHINENFABRIK GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vulkaniseerimismasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Nettetal, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. NILOS GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte NILOS GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummilindid tööstuses. See tegeleb ka Vulkaniseerimismasinad ja -seadmed, mechanical engineering, JA Vulkaniseerimismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Hilden, Saksamaa.

 2. MLT MINET LACING TECHNOLOGY SA

  Prantsusmaa

  Ettevõte MLT MINET LACING TECHNOLOGY SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Klambrid tööstuses. See tegeleb ka Vulkaniseerimismasinad ja -seadmed, Lintkonveierid, straps, Vulkaniseerimismasinad ja -seadmed, JA Lintkonveierid tööstustes. See asub Saint-Chamond, Prantsusmaa.

 3. KLÖCKNER DESMA ELASTOMERTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte KLÖCKNER DESMA ELASTOMERTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vulkaniseerimismasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Fridingen, Saksamaa.

 4. LIGERTEX

  Prantsusmaa

  Ettevõte LIGERTEX, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vulkaniseerimismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kummi ja derivaadid, Lateks, moulding, Kummi ja derivaadid, JA Lateks tööstustes. See asub Mazeyrat D'allier, Prantsusmaa.

 5. VULCAX

  Hispaania

  Ettevõte VULCAX, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Vulkaniseerimismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka rubber connectors, rubber coupling, JA absorbents for rubber tööstustes. See asub Bilbao, Hispaania.

 1. DEGUMA-SCHÜTZ GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte DEGUMA-SCHÜTZ GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Vulkaniseerimismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Used rubber industry machinery tööstustes. See asub Geisa, Saksamaa.

 2. TKS KAUCUK METAL SANANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Türgi

  Ettevõte TKS KAUCUK METAL SANANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vulkaniseerimismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka leather and hide stamping machines for leather goods tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 1. RUBBELT WULKANIZACJA TAŚM PRZENOŚNIKOWYCH

  Poola

  Ettevõte RUBBELT WULKANIZACJA TAŚM PRZENOŚNIKOWYCH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vulkaniseerimismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka tapes, JA coilers tööstustes. See asub Przeworsk, Poola.

 2. ATOS BESANA S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte ATOS BESANA S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vulkaniseerimismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka silicone rubber tööstustes. See asub Cesano Boscone, Itaalia.

 3. COLMEC S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte COLMEC S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kummivormimismasinad, Vulkaniseerimismasinad ja -seadmed, Kummivormimismasinad, JA Vulkaniseerimismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Busto Arsizio, Itaalia.

 4. HERBERT MASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte HERBERT MASCHINENBAU GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Vulkaniseerimismasinad ja -seadmed, JA Vulkaniseerimismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Hünfeld, Saksamaa.

 5. LIGHT SPEED GROUP ROMANIA

  Rumeenia

  Ettevõte LIGHT SPEED GROUP ROMANIA, aastal ja mis tegeleb Tellingud ja redelid tööstuses. See tegeleb ka Vulkaniseerimismasinad ja -seadmed, Puuriterad ja süvistid, Vulkaniseerimismasinad ja -seadmed, JA Puuriterad ja süvistid tööstustes. See asub Oradea, Rumeenia.

 6. IAO S.R.L.

  Itaalia

 7. INTEREUROPEAN S.R.L.

  Itaalia

 8. C 2 S.R.L.

  Itaalia

 1. NEUROPOLIS S.L.

  Hispaania

 2. RECAUCHUTADOS HERCA SA

  Hispaania

 3. TECHNODRYING S.R.L.

  Itaalia

 4. COSTA GIUSEPPE

  Itaalia

 5. CALA' FRANCESCO

  Itaalia

 6. PUMATECH S.R.L.

  Itaalia

 7. HUTCHINSON INDUSTRIAS DEL CAUCHO SA

  Hispaania

 8. S C GIVT S R L

  Rumeenia

 9. SHAW ALMEX DEUTSCHLAND GMBH

  Saksamaa

 10. UGUR MAKINA CRUSHING & SCREENING

  Türgi

  Verified by europages badge

  Uğur Makina is a leading company serving our country and over 40 different countries in the field of mining machinery, road, and construction machinery. Since our establishment, we have been dedicated to manufacturing high-quality stone crushing, screening, and washing equipment. Our mission is to provide innovative solutions that support the creation of sustainable spaces. Under the renowned brand of Uğurmak®, we specialize in the production of a wide range of equipment for the crushing-screening sector. Our extensive product line includes: •Crushers: jaw crushers, impact crushers, vertical shaft impact crushers, secondary crushers, and tertiary crushers. •Screens: vibrating horizontal screens, inclined screens and grizzly screens, •Feeders: vibrating grizzly feeders, tunnel feeders, belt feeders, wobbler feeders and apron feeders •Washing: dewatering screen, screw classifier •Conveyors: belt conveyor and radial conveyor •Mobile Crushing Screening Plant •Mechanical Stabilization Plants Our machines and plants are designed and manufactured with precision and reliability to ensure optimal performance and longevity. We are committed to providing exceptional service throughout the entire customer journey. Our dedicated team offers comprehensive pre-sales, after-sales, and spare parts support to guarantee the smooth operation of our equipment. Please contact us for more information!

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Vulkaniseerimismasinad ja -seadmed - Import eksport

Tulemuste arv

47 607 Ettevõtted