• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • visable supports ukrainian companies

Otsingu tulemused

Visable supports ukrainian companies - Import eksport

 1. BILOTSERKIVLYT LLC TM "BRIZOLL"

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Ettevõte BILOTSERKIVLYT LLC TM "BRIZOLL", on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pliidid, malmist tööstuses. See tegeleb ka Katlad, malmist, Ärikingitused, cast iron plates, pans, paella pans, pots and pans, non-stick pans, chestnut pans, JA frying pans tööstustes. See asub Bila Tserkva, Kiev Region, Ukraina.

 2. PLANT OF AGRICULTURAL MACHINERY

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Ettevõte PLANT OF AGRICULTURAL MACHINERY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Põllumajandus – masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Põllumajandusüsteemid ja -seadmed, Põllumajandustooted, Grain cleaning, Grain cleaning machine, Grain cleaner, Grain loader, Grain shipment, Grain processing, JA Grain separator tööstustes. See asub Kitaygorod, Ukraina.

 3. PUMPIDUP

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Ettevõte PUMPIDUP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Soolased küpsised ja suupisted tööstuses. See tegeleb ka snack, popcorn, sweets, healthy meal, JA Visable supports ukrainian companies tööstustes. See asub Kyiv, Ukraina.

 4. PAN-FRUIT

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Ettevõte PAN-FRUIT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud puuvili tööstuses. See tegeleb ka Marjad, Külmkuivatatud puuvili, Köögivili, külmkuivatatud, Mahepõllundustooted, Supid, Seened, Puuvili ja köögivili - import ja eksport, Marjad, JA Frozen berries tööstustes. See asub Kyiv, Ukraina.

 5. MILINAL (LLC CORPORATIVE LABEL)

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Ettevõte MILINAL (LLC CORPORATIVE LABEL), on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kotid tööstuses. See tegeleb ka backpack, laptop cases, wallets, Travel backpacks, Wallet for men, women's backpacks, waist bags, case macbook, JA men's backpacks tööstustes. See asub Rivne City, Ukraina.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. HEALTHY GENERATION LLC UKRAINE

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Ettevõte HEALTHY GENERATION LLC UKRAINE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tervisetooted tööstuses. See tegeleb ka Hommikusöögihelbed, Oliiviõli, Kondiitritooted, Teravili, gluten-free bread, gluten-free biscuits, gluten-free dishes, gluten-free pasta, JA gluten-free product tööstustes. See asub Novomoskovsk, Ukraina.

 2. UDEN-UKRAINE

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Ettevõte UDEN-UKRAINE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Elektriliste kodumasinate import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Laed, Kaminad, Wall-mounted infrared radiator, heating installations, infrared heaters, heating equipment, thermostats, heaters, JA electric heaters tööstustes. See asub Kropyvnytskyi, Ukraina.

 3. VND FURNITURE

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Ettevõte VND FURNITURE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kanapeed tööstuses. See tegeleb ka Mööblitarbed, Tugitoolid, Puittooted, Voodid, magamisasemed ja madratsid, Tekid, voodikatted ja suletekid, Magamistoamööbel, beds, chairs, JA Mööblitarbed tööstustes. See asub Lutsk, Ukraina.

 4. BARGY UKRAINE

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Ettevõte BARGY UKRAINE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tervisetooted tööstuses. See tegeleb ka Heaolu ja vormi taastamine, Valgulisandid, Vitamiinid ja provitamiinid, Dieet- ja mahepõllundustooted, Toiduained - import ja eksport, healthy and natural food, energy bars, vegan food, JA Nutritional foods tööstustes. See asub Kyiv, Ukraina.

 5. SCHEDRO LLC

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Ettevõte SCHEDRO LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Margariin tööstuses. See tegeleb ka Maitseained, ekstraktid ja vürtsid, Loomsed õlid ja rasvad, Toiduõlid ja -rasvad, Kondiitritooted, sunflower oil, ketchup, mayonnaise, natural health products, JA natural ingredients tööstustes. See asub Dnepropetrovsk, Ukraina.

 1. ECO BERRY FARM

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Ettevõte ECO BERRY FARM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marjad tööstuses. See tegeleb ka Külmkuivatatud puuvili, Puuvili, Külmutatud ja sügavkülmutatud puuvili, Põllumajandus - import ja eksport, black berries, Frozen berries, packaged berries, strawberries, JA packaged strawberries tööstustes. See asub Village Tyshkivtsi, Ivano-Frankivsk Region, Ukraina.

 2. ALTE FOODS

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Ettevõte ALTE FOODS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marjad tööstuses. See tegeleb ka Külmutatud ja sügavkülmutatud puuvili, Külmutatud ja sügavkülmutatud puuvili, raspberries, Blueberries, Ukraine, Frozen berries, frozen fruit, Bilberry anthocyanidin, JA organic fruit tööstustes. See asub Kyiv, Ukraina.

 1. GFS LLC / YOGODA

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Ettevõte GFS LLC / YOGODA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mittealkohoolsed joogid tööstuses. See tegeleb ka Joogikontsentraadid ja -pulbrid, Tee, Mesi, Vürtsid, Troopilised puuviljad, tea, coffee and herbal teas, Fruit and vegetable juices and fruit drinks, Joogikontsentraadid ja -pulbrid, JA exotic fruit drink and juice tööstustes. See asub Zaporizhzhia, Ukraina.

 2. GNP FRUITS LLC

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Ettevõte GNP FRUITS LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kuivatatud puuviljad tööstuses. See tegeleb ka producer of crispy apple chips under our own trade mark, dried apples, packed apples, apple chips, apple chips supplier, apple chips producer, cut apple chips, cut dried apples, JA healthy snacks tööstustes. See asub Ivano-Frankivsk, Ukraina.

 3. GRENADA STONE LLC, «LOFT BRICK» TM

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Ettevõte GRENADA STONE LLC, «LOFT BRICK» TM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plaadid tööstuses. See tegeleb ka handmade facade tiles, handmade roof tiles, handmade facade panels, handcrafted facade tiles, handcrafted roof tiles, handcrafted facade panels, riegel facade tiles, long-format facade tiles, JA facade tiles for architects tööstustes. See asub Cherkasy, Ukraina.

 4. CREATIFWOOD

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Ettevõte CREATIFWOOD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puitmänguasjad tööstuses. See tegeleb ka Loov puhkus - Tarbed, Puittooted, Wooden Puzzle, wall decorations, interior decoration, Loov puhkus - Tarbed, puzzle, Toy manufacturers, JA toys tööstustes. See asub Boryspil, Ukraina.

 5. TIRAS TECHNOLOGY

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Ettevõte TIRAS TECHNOLOGY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Turva- ja valveekraanid tööstuses. See tegeleb ka Alarm-turvaseadmed, security systems, software for security systems, Wireless security systems, Wired security systems, anti-fire systems, Conventional anti-fire systems, control panels, JA fire detectors tööstustes. See asub Vinnytsia, Ukraina.

 6. TERRA FOOD

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Ettevõte TERRA FOOD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piim tööstuses. See tegeleb ka Butter, Spread, Ghee, Yogurt, JA Visable supports Ukrainian companies tööstustes. See asub Kyiv, Ukraina.

 7. UKRAINIAN FARMERS

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Ettevõte UKRAINIAN FARMERS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Põllumajandus - import ja eksport, Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted, cultivation corn, rapeseed, soybeans, sunflower, farmers, Ecological farming, farming, cultivation, Põllumajandus - import ja eksport, JA biodynamic agriculture tööstustes. See asub Rivne, Ukraina.

 8. INGAS

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Ettevõte INGAS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Meditsiinilised gaasid tööstuses. See tegeleb ka Suru- ja vedelgaasid, Lämmastik, Gaas - tootmine ja jaotus, Gaasisegud, gases, compressed gases, cryogenic gases, Gases, special and mixed, JA special gases tööstustes. See asub Yuzhne, Ukraina.

 1. WOOD MOOD

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Ettevõte WOOD MOOD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Küünlad tööstuses. See tegeleb ka Ärikingitused, Homemade candles, Crafted candles, Scented candles, ambiance candles, environmentally-friendly candles, hand-made candle, Production of candles, JA natural candles tööstustes. See asub Hostomel, Irpin City, Ukraina.

 2. SMAKULI

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Ettevõte SMAKULI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toiduained - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Küpsised, Küpsiste valmistamine, Soolased küpsised ja suupisted, Küpsised, biscuit production, biscuit factory, Küpsiste valmistamine, biscuit, JA gluten-free product tööstustes. See asub Lviv, Ukraina.

 3. MILIGUS

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Ettevõte MILIGUS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rõivaste import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka clothing export, manufacture of clothes, wholesale clothing, Professional clothing, military clothing, men clothing, outdoor clothing, clothing, JA hats tööstustes. See asub Lviv, Ukraina.

 4. DISTINA

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Ettevõte DISTINA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kosmeetikatooted tööstuses. See tegeleb ka Kreemid, Ilutooted, Hügieeni- ja ilutooted, Parfüümid ja kosmeetikatooted, beauty articles and supplies, Kreemid, beauty industry, Ilutooted, JA beauty products for the face tööstustes. See asub Boryspil, Ukraina.

 5. RE:QUIET

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Ettevõte RE:QUIET, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Akustilised paneelid tööstuses. See tegeleb ka acoustic сeilings, modern sofas, acoustic desk screen / partitions, Acoustic lightings, acoustic lamp, acoustic solutions, acoustics, pet felt product, JA pet felt baffles tööstustes. See asub Kiyv, Ukraina.

 6. ATON SERVICE

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Ettevõte ATON SERVICE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhu filtreerimise seadmed tööstuses. See tegeleb ka Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid, Aspiration, filtration systems, filtration, filtering units for air systems, industrial blower, industrial ventilation, Dust extraction, JA Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid tööstustes. See asub Kolchyno, Ukraina.

 7. ENJOY THE WOOD

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Ettevõte ENJOY THE WOOD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sisustus - lisandid ja dekoratiivesemed tööstuses. See tegeleb ka Kaasaegne mööbel, artistic decorations, decoration, Decoration accessories, decorative products, decorative wood, wooden decorations, natural wood furniture, JA wooden furniture tööstustes. See asub Borodyanka, Ukraina.

 8. CLIXAR

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Ettevõte CLIXAR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tihendid tööstuses. See tegeleb ka post seals, strap seals, high-security seals, pull up seals, polypropylene seals, plastic seals, security seals, indicative seals, JA security seals for meters tööstustes. See asub Odesa, Ukraina.

 9. TERRA LLC

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Ettevõte TERRA LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pehme vili tööstuses. See tegeleb ka Teravili, Manna, Jahu ja manna, Supid, Hommikusöögihelbed, Teravili, cereals, cereal semolinas, JA oat cereal tööstustes. See asub Pervomaysky, Ukraina.

 10. GALCA

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Ettevõte GALCA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kohv ja tee tööstuses. See tegeleb ka coffee, coffee beans, raw coffee beans, Coffee bean mixture, coffee blends, coffee blends for restaurants, coffee blends for bars, coffee for restaurants, JA coffee production tööstustes. See asub Lviv, Ukraina.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta