• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • viinapuuistikud

Otsingu tulemused

Viinapuuistikud - Import eksport

 1. TRSNICA VRHPOLJE

  Sloveenia

  Verified by europages badge

  Ettevõte TRSNICA VRHPOLJE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Viinapuuistikud tööstuses. See tegeleb ka Aiandus - import ja eksport, Taimelavad ja puukoolid, grafting work, wine grapes, grafts, grafted vine shoots, vine cuttings, vines, JA Vine plants tööstustes. See asub Vipava, Sloveenia.

 2. SOLODKI GRONA

  Ukraina

  Ettevõte SOLODKI GRONA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Viinapuuistikud tööstuses. See tegeleb ka vines, vine cuttings, JA grapes tööstustes. See asub Poltava, Ukraina.

 3. PÉPINIÈRES VITICOLES DAYDE PHILIPPE

  Prantsusmaa

  Ettevõte PÉPINIÈRES VITICOLES DAYDE PHILIPPE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimelavad ja puukoolid tööstuses. See tegeleb ka Istikud, sibulad ja seemned, Viinapuuistikud, stock cuttings, white dessert grapes, Istikud, sibulad ja seemned, JA Viinapuuistikud tööstustes. See asub Montans, Prantsusmaa.

 4. WORLDWIDE VINEYARDS - INNESTO DELLA VITE

  Itaalia

  Ettevõte WORLDWIDE VINEYARDS - INNESTO DELLA VITE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Põllumajandusteenused tööstuses. See tegeleb ka Viinapuuistikud, grafting work, Consulting services in vineyard creation, Vine plants, JA Viinapuuistikud tööstustes. See asub Roma, Itaalia.

 5. VITISERVE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte VITISERVE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Viinapuuistikud tööstuses. See tegeleb ka Taimede istutamine ja kaitse, JA Taimede istutamine ja kaitse tööstustes. See asub Sommerhausen, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. DRAGON FRUIT SA CUTTINGS PROPAGATION NURSERY SA

  Lõuna-Aafrika Vabariik

  Ettevõte DRAGON FRUIT SA CUTTINGS PROPAGATION NURSERY SA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Viinapuuistikud tööstuses. See asub Pretoria, Lõuna-Aafrika Vabariik.

 2. CANTINA ITALIANA (LA)

  Belgia

  Ettevõte CANTINA ITALIANA (LA), on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Veinid tööstuses. See tegeleb ka Viinapuuistikud, alcoholic beverages, Viinapuuistikud, JA typical italian wines tööstustes. See asub Diest, Belgia.

 3. ENRIC REGULL

  Hispaania

  Ettevõte ENRIC REGULL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimeistikud tööstuses. See tegeleb ka Viinapuuistikud, vines, Vine plants, Winery nursery, JA Viinapuuistikud tööstustes. See asub Vilafranca Del Penedes, Hispaania.

 4. SARDA VIGNETI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte SARDA VIGNETI S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Viinapuuistikud tööstuses. See tegeleb ka vineyard, JA vine cuttings tööstustes. See asub Santa Giusta, Itaalia.

 5. JARDIVIGNE

  Prantsusmaa

  Ettevõte JARDIVIGNE, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Viinapuuistikud tööstuses. See asub Sainte Livrade Sur Lot, Prantsusmaa.

 1. VIVEROS PLANTVID SL

  Hispaania

  Ettevõte VIVEROS PLANTVID SL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Viinapuuistikud tööstuses. See asub Aielo De Malferit, Hispaania.

 2. VIVEROS CORTÉS, SL

  Hispaania

  Ettevõte VIVEROS CORTÉS, SL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Viinapuuistikud tööstuses. See asub Cheste, Hispaania.

 1. AMV-AGRO LTD

  Bulgaaria

  Ettevõte AMV-AGRO LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Viinapuuistikud tööstuses. See tegeleb ka Vine plants tööstustes. See asub Plovdiv, Bulgaaria.

 2. PEPINIERES GUILLAUME

  Prantsusmaa

  Ettevõte PEPINIERES GUILLAUME, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Viinapuuistikud tööstuses. See tegeleb ka Winery nursery, JA Vine plants tööstustes. See asub Charcenne, Prantsusmaa.

 3. PÉPINIÈRES VITICOLES MERCIER

  Prantsusmaa

  Ettevõte PÉPINIÈRES VITICOLES MERCIER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Viinapuuistikud tööstuses. See asub Vix, Prantsusmaa.

 4. BOUGES SARL

  Prantsusmaa

  Ettevõte BOUGES SARL, aastal ja mis tegeleb Taimelavad ja puukoolid tööstuses. See tegeleb ka Viinapuuistikud, JA Viinapuuistikud tööstustes. See asub Camiran, Prantsusmaa.

 5. CESAR GILABERT SOLANES

  Hispaania

  Ettevõte CESAR GILABERT SOLANES, aastal ja mis tegeleb Taimelavad ja puukoolid tööstuses. See tegeleb ka Viinapuuistikud, JA Viinapuuistikud tööstustes. See asub Beniarrés, Hispaania.

 6. GRUPO NC

  Argentina

  Ettevõte GRUPO NC, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Viinapuuistikud tööstuses. See tegeleb ka marketing and export tööstustes. See asub Salta, Argentina.

 7. PEPINIERES HEBINGER SARL

  Prantsusmaa

  Ettevõte PEPINIERES HEBINGER SARL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Viinapuuistikud tööstuses. See asub Eguisheim, Prantsusmaa.

 8. NIKOLOZ & DAREJAN GVELESIANI

  Gruusia