• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • veesõidukite ehitus

Otsingu tulemused

Veesõidukite ehitus - Import eksport

 1. ODISSEIA TEORICA LDA

  Portugal

  Verified by europages badge

  Ettevõte ODISSEIA TEORICA LDA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstushoonete ehitus tööstuses. See tegeleb ka Veesõidukite ehitus, Laevaehitus, Metallkarkassid, naval shipyards, ship repairs, ship carpentry, factory ships, Repairs and maintenance, ship, JA naval construction / shipbuilding tööstustes. See asub Setubal, Portugal.

 2. ASTILLEROS CARDAMA

  Hispaania

  Ettevõte ASTILLEROS CARDAMA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Laevatehaste ehitus tööstuses. See tegeleb ka Laevatehaste remont ja hooldus, Veesõidukite ehitus, Laevade hooldus ja remont, shipyards, Laevatehaste remont ja hooldus, Veesõidukite ehitus, JA Laevade hooldus ja remont tööstustes. See asub Vigo-Pontevedra, Hispaania.

 3. FIBRAMAR

  Portugal

  Ettevõte FIBRAMAR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veesõidukite ehitus tööstuses. See tegeleb ka boats, JA fishing boats tööstustes. See asub Atouguia Da Baleia, Portugal.

 4. CARPINTERIA NAVAL NIETO SL

  Hispaania

  Ettevõte CARPINTERIA NAVAL NIETO SL, aastal ja mis tegeleb Veesõidukite ehitus tööstuses. See tegeleb ka Laevatehaste ehitus, ship maintenance, ship carpentry, Laevatehaste ehitus, JA shipyards tööstustes. See asub Vigo-Pontevedra, Hispaania.

 5. FAUSTINO CARCELLER SL

  Hispaania

  Ettevõte FAUSTINO CARCELLER SL, aastal ja mis tegeleb Veesõidukite ehitus tööstuses. See tegeleb ka Kahjuhindajad - nõuded, maritime assessments, JA Kahjuhindajad - nõuded tööstustes. See asub Vigo-Pontevedra, Hispaania.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. AMERALYS

  Prantsusmaa

  Ettevõte AMERALYS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Insenerid - tööstuskonsultandid tööstuses. See tegeleb ka Veesõidukite ehitus, Veesõidukite ehitus, furniture for yachts, architectural studies for sea, river and lake works, JA interior architecture studies tööstustes. See asub Saint-Herblain, Prantsusmaa.

 2. GRANI LTD

  Ukraina

  Ettevõte GRANI LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veesõidukite ehitus tööstuses. See tegeleb ka Laevaehitus, JA Laevaehitus tööstustes. See asub Odessa, Ukraina.

 3. S. GIORGIO DEL PORTO SPA

  Itaalia

  Ettevõte S. GIORGIO DEL PORTO SPA, aastal ja mis tegeleb Veesõidukite ehitus tööstuses. See tegeleb ka Laevamehaanika, naval shipyards, electric motor repair, Laevamehaanika, JA technical assistance tööstustes. See asub Genova, Itaalia.

 4. CONSTRUCTION NAVALE BORDEAUX

  Prantsusmaa

  Ettevõte CONSTRUCTION NAVALE BORDEAUX, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veesõidukite ehitus tööstuses. See asub Bordeaux Cedex, Prantsusmaa.

 5. MARTINEZ CONSTRUCTIONS NAVALES

  Prantsusmaa

  Ettevõte MARTINEZ CONSTRUCTIONS NAVALES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veesõidukite ehitus tööstuses. See tegeleb ka Laevade hooldus ja remont, Laevade hooldus ja remont, JA Mould design and manufacturing tööstustes. See asub Saint Cyprien, Prantsusmaa.

 1. CONDEK BVBA

  Belgia

  Ettevõte CONDEK BVBA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veesõidukite ehitus tööstuses. See tegeleb ka Elektritööd, Masinaehitus - eritellimustööd, Civil engineering, Elektritööd, Masinaehitus - eritellimustööd, JA passenger transport by sea tööstustes. See asub Brugge, Belgia.

 2. MOTEC

  Belgia

  Ettevõte MOTEC, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Veesõidukite ehitus tööstuses. See tegeleb ka Laevaehitus, Merenduseksperdid, Veesõidukite projekteerijad, Laevaehitus, Merenduseksperdid, Veesõidukite projekteerijad, JA water purification and treatment consulting tööstustes. See asub Kontich, Belgia.

 1. NAVALRIA - DOCAS, CONSTRUCOES E REPARACOES NAVAIS, S.A.

  Portugal

  Ettevõte NAVALRIA - DOCAS, CONSTRUCOES E REPARACOES NAVAIS, S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veesõidukite ehitus tööstuses. See tegeleb ka Laevade hooldus ja remont, Laevatehaste remont ja hooldus, Laevade hooldus ja remont, JA Laevatehaste remont ja hooldus tööstustes. See asub Aveiro, Portugal.

 2. FRANCISCO CARDAMA S.A.

  Hispaania

  Ettevõte FRANCISCO CARDAMA S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veesõidukite ehitus tööstuses. See tegeleb ka ship repairs, laminated glass, JA ship and boathouse tööstustes. See asub Vigo, Hispaania.

 3. JETTER

  Venemaa

  Ettevõte JETTER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maastikuautod tööstuses. See tegeleb ka Kiirpaadid, Veesõidukite ehitus, Laevaehitus, Puhkusesõidukite sisustus, Kiirpaadid, Veesõidukite ehitus, Laevaehitus, JA Puhkusesõidukite sisustus tööstustes. See asub Moscow, Venemaa.

 4. OCEA

  Prantsusmaa

  Ettevõte OCEA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Laevaseadmed tööstuses. See tegeleb ka Veesõidukite ehitus, Veesõidukite ehitus, JA ship design tööstustes. See asub Les Sables D Olonne, Prantsusmaa.

 5. ALU ACIER SERVICE MARINE

  Prantsusmaa

  Ettevõte ALU ACIER SERVICE MARINE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veesõidukite ehitus tööstuses. See asub Longueville, Prantsusmaa.

 6. SRA VOLVO PENTA

  Prantsusmaa

  Ettevõte SRA VOLVO PENTA, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Veesõidukite ehitus tööstuses. See asub Nantes, Prantsusmaa.

 7. STRATO COMPO

  Prantsusmaa

  Ettevõte STRATO COMPO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veesõidukite ehitus tööstuses. See tegeleb ka composite aeronautical parts, composite part bespoke moulding, JA Composite parts for the construction industry tööstustes. See asub Grayan-Et-L'hopital, Prantsusmaa.

 8. FOUNTAINE PAJOT S.A.

  Prantsusmaa

  Ettevõte FOUNTAINE PAJOT S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veesõidukite ehitus tööstuses. See tegeleb ka Laevaehitus, Lõbusõidulaevad, Laevaehitus, Lõbusõidulaevad, catamarans, JA naval engineering tööstustes. See asub Aigrefeuille-D'aunis, Prantsusmaa.

 1. EUROSHIP SERVICE

  Läti

  Ettevõte EUROSHIP SERVICE, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Laevade hooldus ja remont tööstuses. See tegeleb ka Veesõidukite ehitus, Keevitamine - teras ja metall, Veesõidukite ehitus, naval construction / shipbuilding, JA Keevitamine - teras ja metall tööstustes. See asub Riga, Läti.

 2. DMI WOLFGANG DRECHSLER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte DMI WOLFGANG DRECHSLER GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Veesõidukite ehitus tööstuses. See asub Hamburg, Saksamaa.

 3. JACHTWERF VENNEKENS

  Belgia

  Ettevõte JACHTWERF VENNEKENS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lõbusõidulaevade komponendid, masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Veesõidukite ehitus, Lõbusõidulaevad, Veesõidukite ehitus, Lõbusõidulaevad, ship maintenance, JA furniture for yachts tööstustes. See asub Boom, Belgia.

 4. TH COMPANY

  Hispaania

  Ettevõte TH COMPANY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veesõidukite ehitus tööstuses. See asub Mungia, Hispaania.

 5. DREHPUNKT24

  Saksamaa

  Ettevõte DREHPUNKT24, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Ehitusdetailid tööstuses. See tegeleb ka Veesõidukite ehitus, Laevaehitus, Laevaseadmed, Lõbusõidulaevad, Veesõidukite ehitus, Laevaehitus, Laevaseadmed, JA Lõbusõidulaevad tööstustes. See asub Kürnach, Saksamaa.

 6. CO-SEGEL SPRINGER, BURMESTER UND KUHLMANN GBR

  Saksamaa

  Ettevõte CO-SEGEL SPRINGER, BURMESTER UND KUHLMANN GBR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veesõidukite ehitus tööstuses. See tegeleb ka Laevaseadmed, Lõbusõidulaevad, Mootorpaadid, Lõbusõidulaevade komponendid, masinad ja seadmed, Laevaseadmed, Lõbusõidulaevad, Mootorpaadid, JA Lõbusõidulaevade komponendid, masinad ja seadmed tööstustes. See asub Grödersby, Saksamaa.

 7. FURER BOOTSBAU AG

  Šveits

  Ettevõte FURER BOOTSBAU AG, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Veesõidukite ehitus tööstuses. See tegeleb ka Laevaehitus, Laevatehaste ehitus, Laevade hooldus ja remont, Laevatehaste remont ja hooldus, Laevaehitus, Laevatehaste ehitus, Laevade hooldus ja remont, JA Laevatehaste remont ja hooldus tööstustes. See asub Thun, Šveits.

 8. INEC GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte INEC GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Veesõidukite ehitus tööstuses. See tegeleb ka Laevaehitus, Sisustatud kontorite ja tööstuspindade teenused, Tööstuskonsultandid, Insenerid - tööstusettevõtjad, Laevaehitus, Sisustatud kontorite ja tööstuspindade teenused, Tööstuskonsultandid, JA Insenerid - tööstusettevõtjad tööstustes. See asub Schwentinental, Saksamaa.

 9. BOOTS-BERG FELDBERG UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Saksamaa

  Ettevõte BOOTS-BERG FELDBERG UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Veesõidukite ehitus tööstuses. See tegeleb ka Lõbusõidulaevad, Mootorpaadid, Lõbusõidulaevade komponendid, masinad ja seadmed, Reisimine ja turism, Lõbusõidulaevad, Mootorpaadid, Lõbusõidulaevade komponendid, masinad ja seadmed, JA Reisimine ja turism tööstustes. See asub Feldberger Seenlandschaft, Saksamaa.

 10. HENSA-WERFT AG

  Šveits

  Ettevõte HENSA-WERFT AG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Veesõidukite ehitus tööstuses. See tegeleb ka Laevaehitus, Laevatehaste ehitus, Laevade hooldus ja remont, Laevatehaste remont ja hooldus, Laevaehitus, Laevatehaste ehitus, Laevade hooldus ja remont, JA Laevatehaste remont ja hooldus tööstustes. See asub Altendorf, Šveits.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta