• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • veejahutusvahendid

Otsingu tulemused

Veejahutusvahendid - Import eksport

 1. KELVION HOLDING GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Kelvion is a global manufacturer of industrial heat exchangers for a highly diversified range of market segments. Since 1920, the company has manufactured and marketed its products throughout many and various markets – since November of 2015, under the new Kelvion brand. Its specialized professional competency, solidly-based expertise, customer proximity and multidimensional product portfolio make Kelvion the partner of choice in the field of heat exchange. With plate heat exchangers, shell and tube heat exchangers, finned-tube heat exchangers and refrigeration heat exchangers, the company supplies customers in highly diverse global sectors: energy; data center, chemical industries; marine applications; HVAC and refrigeration; environmental applications as well as the food and beverage industries. Kelvion is a specialist in providing customer-specific products and services and supports its target customers throughout a global sales, service and production network. Kelvion – Experts in Heat Exchange.

 2. CARL GEISSER AG

  Šveits

  Verified by europages badge

  Ettevõte CARL GEISSER AG, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Veejahutusvahendid tööstuses. See asub Frauenfeld, Šveits.

 3. MTA DEUTSCHLAND GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte MTA DEUTSCHLAND GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veejahutusvahendid tööstuses. See asub Nettetal, Saksamaa.

 4. EVAPCO EUROPE GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte EVAPCO EUROPE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veejahutusvahendid tööstuses. See asub Hannover, Saksamaa.

 5. H2O IMPIANTI D'ACQUA ALLA SPINA

  Itaalia

  Ettevõte H2O IMPIANTI D'ACQUA ALLA SPINA, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Veejahutusvahendid tööstuses. See asub Roma, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. VATBUZ CHILLER INDUSTRIAL COOLING & AIR CONDITIONING

  Türgi

  Ettevõte VATBUZ CHILLER INDUSTRIAL COOLING & AIR CONDITIONING, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veejahutusvahendid tööstuses. See tegeleb ka industrial refrigeration, JA cogeneration units tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 2. URKER CHILLERS

  Türgi

  Ettevõte URKER CHILLERS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veejahutusvahendid tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 3. IL NETTARE SRL

  Itaalia

  Ettevõte IL NETTARE SRL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Veejahutusvahendid tööstuses. See tegeleb ka Kodumajapidamises kasutatavad kohvimasinad, Kodumajapidamises kasutatavad kohvimasinad, JA coffee machine accessories tööstustes. See asub Pescara, Itaalia.

 4. BRENTA RENT S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte BRENTA RENT S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Veejahutusvahendid tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud kütteseadmed, Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid, industrial air conditioning, Tööstuslikud kütteseadmed, Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid, JA economical air conditioning units tööstustes. See asub Arzergrande, Itaalia.

 5. RITTER & BADER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte RITTER & BADER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veejahutusvahendid tööstuses. See asub Weißenhorn, Saksamaa.

 1. OZSAYIN HVAC TECHNOLOGIES CO.

  Türgi

  Ettevõte OZSAYIN HVAC TECHNOLOGIES CO., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veejahutusvahendid tööstuses. See tegeleb ka Cooling System Services, cooling unit rental, JA industrial refrigeration tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 2. KALIMBA

  Belgia

  Ettevõte KALIMBA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Veejaotus tööstuses. See tegeleb ka Veejahutusvahendid, Mittealkohoolsete jookide valmistamine - masinad ja seadmed, Veejahutusvahendid, automatic hot drink dispensers, Mittealkohoolsete jookide valmistamine - masinad ja seadmed, JA Chocolate pots tööstustes. See asub Lanaken, Belgia.

 1. UDITEC

  Hispaania

  Ettevõte UDITEC, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Veejahutusvahendid tööstuses. See asub Náquera, Hispaania.

 2. KURUMAN INDUSTRIAL COOLING SYSTEMS

  Türgi

  Ettevõte KURUMAN INDUSTRIAL COOLING SYSTEMS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veejahutusvahendid tööstuses. See tegeleb ka water chillers for institutions, JA cooling plants tööstustes. See asub Kocaeli, Türgi.

 3. SOLINDERG

  Portugal

  Ettevõte SOLINDERG, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Veejahutusvahendid tööstuses. See tegeleb ka Kondensaatorid, horizontal and vertical centrifugal pumps for water systems, JA Kondensaatorid tööstustes. See asub Lisboa, Portugal.

 4. COOLPAC

  Belgia

  Ettevõte COOLPAC, aastal ja mis tegeleb Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Külmkambrid, Külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad, Veejahutusvahendid, Taastuvenergia, Külmkambrid, Külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad, Veejahutusvahendid, JA Taastuvenergia tööstustes. See asub MARLOIE, Belgia.

 5. UGOLINI SPA

  Itaalia

  Ettevõte UGOLINI SPA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veejahutusvahendid tööstuses. See tegeleb ka hot chocolate machines tööstustes. See asub Opera, Itaalia.

 6. TEKNISYENLER MAKINA

  Türgi

  Ettevõte TEKNISYENLER MAKINA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veejahutusvahendid tööstuses. See tegeleb ka core cutters tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 7. AQUALITY QUELL- UND MINERALWASSER / COOLER-TECHNIK E.K.

  Saksamaa

  Ettevõte AQUALITY QUELL- UND MINERALWASSER / COOLER-TECHNIK E.K., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Karastusjoogid tööstuses. See tegeleb ka Joogitööstus - masinad ja seadmed, Tööstuslikud veepuhastusseadmed, Joogiveepurskkaevud, Veejahutusvahendid, Joogitööstus - masinad ja seadmed, Tööstuslikud veepuhastusseadmed, Joogiveepurskkaevud, JA Veejahutusvahendid tööstustes. See asub Lübeck, Saksamaa.

 8. EURO COLD SRL

  Itaalia

  Ettevõte EURO COLD SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jahutuskonteinerid tööstuses. See tegeleb ka Veejahutusvahendid, Soojusvahetid, Veejahutusvahendid, JA Soojusvahetid tööstustes. See asub Bomporto, Itaalia.

 1. BERGCOLD KÄLTELÖSUNGEN

  Saksamaa

  Ettevõte BERGCOLD KÄLTELÖSUNGEN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veejahutusvahendid tööstuses. See tegeleb ka Jahutusvahendid, Kuivad aerokülmutid, water cooler, Jahutusvahendid, JA Kuivad aerokülmutid tööstustes. See asub Duisburg, Saksamaa.

 2. AQUALEX

  Belgia

  Ettevõte AQUALEX, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Veejahutusvahendid tööstuses. See tegeleb ka water filters tööstustes. See asub Kuurne, Belgia.

 3. SIP WELL

  Belgia

  Ettevõte SIP WELL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Veejahutusvahendid tööstuses. See tegeleb ka water chillers for institutions, JA water cooling thermostat rental tööstustes. See asub Londerzeel, Belgia.

 4. BORG & OVERSTROM

  Ühendkuningriik

  Ettevõte BORG & OVERSTROM, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Veejahutusvahendid tööstuses. See asub Norfolk, Ühendkuningriik.

 5. THERMOTEC

  Belgia

  Ettevõte THERMOTEC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veejahutusvahendid tööstuses. See tegeleb ka Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed, Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed, JA water cooler tööstustes. See asub Bornem, Belgia.

 6. FRIGORIS AG

  Šveits

  Ettevõte FRIGORIS AG, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Veejahutusvahendid tööstuses. See asub Mendrisio, Šveits.

 7. TATEO

  Itaalia

  Ettevõte TATEO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jääkastid tööstuses. See tegeleb ka Joogiveepurskkaevud, Veejahutusvahendid, Joogiveepurskkaevud, JA Veejahutusvahendid tööstustes. See asub Conversano, Itaalia.

 8. GAMMA SERVICE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte GAMMA SERVICE S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Automaadid tööstuses. See tegeleb ka Joogiveepurskkaevud, Veejahutusvahendid, Joogiveepurskkaevud, JA Veejahutusvahendid tööstustes. See asub Calderara Di Reno, Itaalia.

 9. BONGI PAOLO SILVIO

  Itaalia

  Ettevõte BONGI PAOLO SILVIO, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Joogiveepurskkaevud tööstuses. See tegeleb ka Veejahutusvahendid, water vending machines, JA Veejahutusvahendid tööstustes. See asub VAREDO, Itaalia.

 10. ORGANTINI 1896 S.N.C. DI ORGANTINI M & C.

  Itaalia

  Ettevõte ORGANTINI 1896 S.N.C. DI ORGANTINI M & C., aastal ja mis tegeleb Automaadid tööstuses. See tegeleb ka Joogiveepurskkaevud, Veejahutusvahendid, Joogiveepurskkaevud, JA Veejahutusvahendid tööstustes. See asub Terni, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta