• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • vasktorud

Otsingu tulemused

Vasktorud - Import eksport

 1. H.P. WIRTH GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  For us, certification in accordance with the DIN EN ISO 9001: 2008 quality management system is not enough. To provide you with consistently high quality, we begin by ensuring the quality of the semi-finished product and its manufacturing process, and finish with modern measuring equipment in order to make working with our products easier for you. It is not just the alloy components that are essential for a high level of process reliability in the soldering process, but specifically the surface purity of the products. We rely on qualified employees, successful quality assurance methods and the latest test systems to meet our customers' expectations and guarantee consistently high quality. We are aware of our ecological responsibility in terms of sustainability, which is why we go beyond the legal regulations for ensuring environmental protection.

 2. BEKA HEIZ- UND KÜHLMATTEN GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte BEKA HEIZ- UND KÜHLMATTEN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vasktorud tööstuses. See asub Berlin, Saksamaa.

 3. MESSINGWERK PLETTENBERG HERFELD GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte MESSINGWERK PLETTENBERG HERFELD GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vasktorud tööstuses. See asub Plettenberg, Saksamaa.

 4. U-VERAL AG

  Šveits

  Verified by europages badge

  Ettevõte U-VERAL AG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Vasktorud tööstuses. See asub Hori, Šveits.

 5. INNOVARIA - H.E.P.

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte INNOVARIA - H.E.P., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid tööstuses. See tegeleb ka Vasktorud, Soojusvahetid, air conditioning, Installation design, movable tube-type heat exchangers for civil and industrial use, Vasktorud, Y connectors, industrial refrigeration, JA Soojusvahetid tööstustes. See asub San Vito Al Torre, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. ZETAESSE SPA

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte ZETAESSE SPA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastmaterjalide vormimine tööstuses. See tegeleb ka Plastmaterjalide töötlemine, Vasktorud, extruders for plastics, connectors, CUPEX, pipes for water systems, Plastmaterjalide töötlemine, iso9001, JA FEINROHREN tööstustes. See asub Vedelago, Itaalia.

 2. LEBRONZE ALLOYS

  Prantsusmaa

  Ettevõte LEBRONZE ALLOYS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vask ja vasesulamid tööstuses. See tegeleb ka Vase-, pronksi- ja messingivalu, Vasktorud, Vase-, pronksi- ja messingivalu, Vasktorud, copper alloys, JA brass pipes tööstustes. See asub Suippes, Prantsusmaa.

 3. BRISCOOL HVAC

  Türgi

  Ettevõte BRISCOOL HVAC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vasktorud tööstuses. See tegeleb ka copper pipes, air conditioner, JA covered and insulated copper pipes tööstustes. See asub Çukurova, Türgi.

 4. BIROL INTERNATIONAL

  Türgi

  Ettevõte BIROL INTERNATIONAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vasktorud tööstuses. See tegeleb ka copper pipes, JA covered and insulated copper pipes tööstustes. See asub Adana, Türgi.

 5. HANDELSPAUL GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte HANDELSPAUL GMBH, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Vasktorud tööstuses. See asub Berlin, Saksamaa.

 1. PROMETALL HANDEL AG

  Šveits

  Ettevõte PROMETALL HANDEL AG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Vasktorud tööstuses. See asub Kestenholz, Šveits.

 2. MITTELRHEINISCHE METALLGIESSEREI HEINRICH BEYER GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte MITTELRHEINISCHE METALLGIESSEREI HEINRICH BEYER GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vase-, pronksi- ja messingivalu tööstuses. See tegeleb ka Vask ja vasesulamid, Alumiinium ja alumiiniumsulamid, Vasktorud, sheet metal, Vask ja vasesulamid, Alumiinium ja alumiiniumsulamid, JA Vasktorud tööstustes. See asub Andernach, Saksamaa.

 1. HUMBACH GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte HUMBACH GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lehtmetall ja torud tööstuses. See tegeleb ka Vasktorud, Teras ja metall - keevitamine ja kõvajoodisega jootmine, Vasktorud, copper tube bending, JA Teras ja metall - keevitamine ja kõvajoodisega jootmine tööstustes. See asub Schmallenberg, Saksamaa.

 2. COPPER TUBE PLANT MAJDANPEK

  Serbia

  Ettevõte COPPER TUBE PLANT MAJDANPEK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vasktorud tööstuses. See tegeleb ka Vask ja vasesulamid, Painduvad torud - värvilisest metallist, Vask ja vasesulamid, JA Painduvad torud - värvilisest metallist tööstustes. See asub Majdanpek, Serbia.

 3. COPPER COM

  Serbia

  Ettevõte COPPER COM, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Vase-, pronksi- ja messingivalu tööstuses. See tegeleb ka Vasktorud, JA Vasktorud tööstustes. See asub Uzice, Serbia.

 4. CAD FRANCE (CUIVRES ALLIAGES ET DERIVES)

  Prantsusmaa

  Ettevõte CAD FRANCE (CUIVRES ALLIAGES ET DERIVES), on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vasktorud tööstuses. See tegeleb ka Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Masintöötlemine - teras ja metall, finishing work for copper pipes, galvanised threaded pipes, Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, JA Masintöötlemine - teras ja metall tööstustes. See asub Saint-Péray, Prantsusmaa.

 5. CETINKAYA METAL

  Türgi

  Ettevõte CETINKAYA METAL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Vasktorud tööstuses. See asub Bakirkoy Istanbul, Türgi.

 6. TUSTA TRADING S.L.

  Hispaania

  Ettevõte TUSTA TRADING S.L., on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Rahvusvahelise kaubanduse konsultandid tööstuses. See tegeleb ka Vasktraadid ja -kaablid, Plii ja pliisulamid, Vasktorud, Ferrochrome, Vasktraadid ja -kaablid, Plii ja pliisulamid, JA Vasktorud tööstustes. See asub Barcelona, Hispaania.

 7. GROSCLAUDE ROBIN

  Prantsusmaa

  Ettevõte GROSCLAUDE ROBIN, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Vasktorud tööstuses. See asub Santeny, Prantsusmaa.

 8. ANADOLU BAKIR A.Ş.

  Türgi

  Ettevõte ANADOLU BAKIR A.Ş., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vasktorud tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 1. LESAGE INDUSTRIES

  Belgia

  Ettevõte LESAGE INDUSTRIES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Alumiiniumtorud tööstuses. See tegeleb ka Vasktorud, Vasktorud, stainless-steel pipes, JA stainless steel connections tööstustes. See asub Gullegem, Belgia.

 2. MOPAC

  Belgia

  Ettevõte MOPAC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vasktorud tööstuses. See tegeleb ka gutter channels, JA gutter installation tööstustes. See asub Louvain-La-Neuve, Belgia.

 3. ÇAPARLAR ŞAP

  Türgi

  Ettevõte ÇAPARLAR ŞAP, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Vasktorud tööstuses. See tegeleb ka tuna botargo, JA 1-module coffeemaker tööstustes. See asub Bingöl, Türgi.

 4. ADLER ROHRVERARBEITUNG

  Saksamaa

  Ettevõte ADLER ROHRVERARBEITUNG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vasktorud tööstuses. See tegeleb ka precision turning, Pipes and tubes, precision - non-ferrous metal, brass pipes, JA industrial production prototypes tööstustes. See asub Großbeeren, Saksamaa.

 5. CMS SRL COMMERCIO METALLI SEMILAVORATI

  Itaalia

  Ettevõte CMS SRL COMMERCIO METALLI SEMILAVORATI, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Vasktorud tööstuses. See tegeleb ka copper pipes tööstustes. See asub Lauzacco Z I U Pavia Di Udine, Itaalia.

 6. WILHELM ZULTNER & CO

  Austria

  Ettevõte WILHELM ZULTNER & CO, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Spetsiaalteras tööstuses. See tegeleb ka Roostevabast terasest torud, Torud - värvilistest metallidest, Vasktorud, Roostevabast terasest torud, Torud - värvilistest metallidest, JA Vasktorud tööstustes. See asub Graz, Austria.

 7. WURZER PROFILIERTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte WURZER PROFILIERTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lauanõud tööstuses. See tegeleb ka Metallist majatarbed, Vasktorud, Metallist majatarbed, JA Vasktorud tööstustes. See asub Affing, Saksamaa.

 8. GEBR. KLUSENDICK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte GEBR. KLUSENDICK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Terastorud tööstuses. See tegeleb ka Torud - värvilistest metallidest, Vasktorud, Torud - värvilistest metallidest, JA Vasktorud tööstustes. See asub Menden, Saksamaa.

 9. CU-TECHNIK KFT.

  Ungari

  Ettevõte CU-TECHNIK KFT., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Torud - värvilistest metallidest tööstuses. See tegeleb ka Vasktorud, JA Vasktorud tööstustes. See asub Budapest, Ungari.

 10. DORSET TUBE

  Ühendkuningriik

  Ettevõte DORSET TUBE, aastal ja mis tegeleb Vasktorud tööstuses. See tegeleb ka Torud - värvilistest metallidest, Torud - värvilistest metallidest, JA cupro-nickel tööstustes. See asub Poole, Ühendkuningriik.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta