• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • vasklehed ja -liistud

Otsingu tulemused

Vasklehed ja -liistud - Import eksport

 1. BRAUN GMBH FOLIEN-PRÄGETECHNIK

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  People who share the same enthusiasm! That's what our employees want to be for customers in every business area and is the motto they embody in the Braun Group. As a medium-sized family business, we want to create an open, friendly and engaged environment in our daily work. We strive to be a classic example of a well-established corporate culture in Baden-Württemberg, a state renowned for its ideas and inventors. We think globally and act locally in our external engagement: Whether in our support for social facilities or in sponsoring sports. The Braun Group sets the standard in quality and influence. With our experience and technical expertise, we work together with you to take your product forwards. Experienced, quick and highly reliable. We seek out challenges. Online data in purchasing and sales plays a crucial role in ensuring that we are always able to give our customers the most up-to-date advice.

 2. THYSSENKRUPP SCHULTE GMBH, ZWEIGNIEDERLASSUNG EISENMETALL, STUTTGART

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Thanks to many years of co-operation with manufacturing plants and partners in the metal trade, we have the best contacts in the procurement market. Special solutions and urgent demands can therefore be realised at short notice. Contemporary service-oriented thinking is more than just providing and trading materials. As a good consultant and problem-solver, we see your requirements as our job. The perfect combination is generally what turns a service into a quality service – having the desired product of the right quality available at the right time and at the right price. The interplay of these factors ensures the long-term success of our customers. Our extraordinarily wide range of products in an extensive material warehouse for non-ferrous semi-finished products ensures fast and flexible order processing. We supply you with aluminium, copper, brass, bronze, nickel silver, stainless steel and many other special materials or alloys in the form of strips, sheets, plates, rods, pipes, profiles and much more. We offer not only standard products but also diameters that are less common, thin or thick, as well as intermediate and special dimensions, special formats and special products. Take advantage of the advisory service provided by our experienced metal specialists – regardless of whether you are interested in lead-free alloys or the possible applications of different alloys or strengths.

 3. ARSLAN METAL SANAYI VE TICARET A.S

  Türgi

  Verified by europages badge

  1964. aastal asutatud Arslan Metal on Türgi juhtiv kõrgekvaliteediliste plii- ja vasktoodete tootja. Pöörates suurt tähelepanu üksikasjadele, pakume laia valikut vasktooteid, mis vastavad täpselt meie klientide spetsifikatsioonidele. Meie vasetooted on saadaval nii pehmete, kõvade kui ka poolkõvade variantidena, olenemata sellest, kas need on mõeldud elektritööstusele, katusekatteks või muudeks kasutusaladeks. Meie tootmisprotsessis Arslan Metal hõlmab vasest vedeliku täpset ülespoole valamist, millele järgneb hoolikas pressimine või valtsimine kvaliteetsete vasktoodete valmistamiseks. Kõik meie vasetooted on 100% elektrolüütilised, millel on erakordne elektrijuhtivus 58, 50 mikromeetrit siemensi kohta, mis pärineb A-klassi katoodidest. meie plii leht on valmistatud ainult Rafined ja min %99, 95 puhtusega valuplokkidest. Meie ulatuslik tootevalik hõlmab: -Vask lehed-Vask-ribad-Vask ribad-Vaskvarraste -Vasest torud-Kääritud vasetorud -Vaskprofiilid -Level wound copper (vask) -Vasest torud pannkoogi -Plii leht, rull -Plii vardad Meie äritegevuse iga aspekt peegeldab meie pühendumist tipptasemele, kuna oleme pühendunud keskkonnaalase terviklikkuse, kvaliteedi ja kulupõhise konkurentsivõime kõrgeimate standardite järgimisele. Lisaks sellele on meie trummi sangad hoolikalt käsitsi valmistatud, tagades võrratu kvaliteedi ja resonantsi. Lisaks sellele valmistatakse vardas treitud tooted täppistööde abil CNC Šveitsi tüüpi automaatse treipingi abil, mis tagab järjepidevuse ja täpsuse.

 4. HEINRICH BRANDL & SOHN GMBH & CO KG

  Austria

  Verified by europages badge

  Ettevõte HEINRICH BRANDL & SOHN GMBH & CO KG, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Vasklehed ja -liistud tööstuses. See asub Wien, Austria.

 5. CARL BERGHÖFER GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte CARL BERGHÖFER GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Vasklehed ja -liistud tööstuses. See asub Altena, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. MP METALL PRODUKTE GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte MP METALL PRODUKTE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vasklehed ja -liistud tööstuses. See asub Biedenkopf, Saksamaa.

 2. BRAUN METALL VERTRIEBS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BRAUN METALL VERTRIEBS GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Värviline lehtmetall ja liistud tööstuses. See tegeleb ka Vasklehed ja -liistud, brass tapes, aluminium sheeting, Vasklehed ja -liistud, JA stainless steel foils tööstustes. See asub Graben-Neudorf, Saksamaa.

 3. AMCO METALL-SERVICE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte AMCO METALL-SERVICE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Masintöötlemine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Vasklehed ja -liistud, copper bars, Vasklehed ja -liistud, brass bars, JA aluminium sheets tööstustes. See asub Bremen, Saksamaa.

 4. VT TRADING SRL

  Rumeenia

  Ettevõte VT TRADING SRL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Metallhallid tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud lehtmetalltööd, Vasklehed ja -liistud, consultants on structural metalworking, Tööstuslikud lehtmetalltööd, JA Vasklehed ja -liistud tööstustes. See asub Timisoara, Rumeenia.

 5. METALL DISCH GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte METALL DISCH GMBH & CO. KG, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Vasklehed ja -liistud tööstuses. See tegeleb ka copper bars, stainless steel sheets, copper, JA aluminium pipes tööstustes. See asub Freiburg, Saksamaa.

 1. MK-RE METALLKANTTECHNIK RECKLINGHAUSEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MK-RE METALLKANTTECHNIK RECKLINGHAUSEN GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Vasklehed ja -liistud tööstuses. See asub Recklinghausen, Saksamaa.

 2. KME BENELUX BVBA

  Belgia

  Ettevõte KME BENELUX BVBA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vask ja vasesulamid tööstuses. See tegeleb ka Vasklehed ja -liistud, copper bars, copper pipes, Vasklehed ja -liistud, JA brass bars tööstustes. See asub Diegem, Belgia.

 1. TERECON AG

  Šveits

  Ettevõte TERECON AG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Spetsiaalteras tööstuses. See tegeleb ka Vask ja vasesulamid, Kodumajapidamiste vee- ja kanalisatsioonivõrk, Mutrid ja poldid, Vasklehed ja -liistud, Vask ja vasesulamid, Kodumajapidamiste vee- ja kanalisatsioonivõrk, Mutrid ja poldid, JA Vasklehed ja -liistud tööstustes. See asub Zug, Šveits.

 2. KABLOTEL SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türgi

  Ettevõte KABLOTEL SAN. VE TIC. LTD. STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vasklehed ja -liistud tööstuses. See tegeleb ka copper bars, JA connectors to specification tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 3. ELETTROMECCANICA LEDA

  Itaalia

  Ettevõte ELETTROMECCANICA LEDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vaskkatlad tööstuses. See tegeleb ka Vasklehed ja -liistud, electric construction, metal punching, Vasklehed ja -liistud, JA non-ferrous metal and alloy machining tööstustes. See asub Montecchio Maggiore, Itaalia.

 4. GEMSATAS GEMCILER METAL A.S

  Türgi

  Ettevõte GEMSATAS GEMCILER METAL A.S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vasklehed ja -liistud tööstuses. See asub Kahramanmaraş, Türgi.

 5. EISEN UND METALL GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte EISEN UND METALL GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värviline lehtmetall ja liistud tööstuses. See tegeleb ka Vasklehed ja -liistud, Musta ja värvilise metalli maagid, Vasklehed ja -liistud, JA Musta ja värvilise metalli maagid tööstustes. See asub Stuttgart, Saksamaa.

 6. PROFILTECH BETEILIGUNGS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte PROFILTECH BETEILIGUNGS GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vasklehed ja -liistud tööstuses. See tegeleb ka Freesimine - teras ja metall, JA Freesimine - teras ja metall tööstustes. See asub Keltern, Saksamaa.

 7. PANO METAL VE PLASTIK SANAYITICARET LIMITED SIRKETI

  Türgi

  Ettevõte PANO METAL VE PLASTIK SANAYITICARET LIMITED SIRKETI, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Värviline lehtmetall ja liistud tööstuses. See tegeleb ka Vasklehed ja -liistud, JA Vasklehed ja -liistud tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 8. BIBERKRAFT DACHREINIGUNGSSYSTEME-VERTRIEBS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BIBERKRAFT DACHREINIGUNGSSYSTEME-VERTRIEBS GMBH, aastal ja mis tegeleb Värviline lehtmetall ja liistud tööstuses. See tegeleb ka Vasklehed ja -liistud, JA Vasklehed ja -liistud tööstustes. See asub Leonberg, Saksamaa.

 1. KME (SUISSE) SA

  Šveits

  Ettevõte KME (SUISSE) SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värviline lehtmetall ja liistud tööstuses. See tegeleb ka Vasklehed ja -liistud, JA Vasklehed ja -liistud tööstustes. See asub Ruschlikon, Šveits.

 2. VSW HETZEL E.K.

  Saksamaa

  Ettevõte VSW HETZEL E.K., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Vasklehed ja -liistud tööstuses. See tegeleb ka Alumiiniumlehed ja -liistud, JA Alumiiniumlehed ja -liistud tööstustes. See asub Wendelstein, Saksamaa.

 3. JOSEF SKOPEK

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte JOSEF SKOPEK, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Vasklehed ja -liistud tööstuses. See tegeleb ka Kanalisatsioonitööd, JA Kanalisatsioonitööd tööstustes. See asub Horsovsky Tyn, Tšehhi Vabariik.

 4. NEMET, NICHT- EISENMETALL, GMBH

  Saksamaa

 5. HELLENIC COPPER MINES LIMITED

  Küpros

 6. WERNER DIETSCHE GMBH

  Saksamaa

 7. JL GOSLAR GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  JL Goslar GmbH has been an expert in the processing of lead, tin and their alloys at our production location in Goslar for over a hundred years. We supply our exacting customers from the worlds of industry and research with forward-looking products and personalised service from our three business divisions of radiation shielding, apparatus construction and anodes – worldwide. Our success story is based on our philosophy, which we pursue without compromise. We blend the best from a spirit of innovation and a sense of tradition. With us, you are IN SAFE HANDS. We constantly strive for solutions that are even safer, more efficient, better value and better for the environment. Thanks to daring new approaches in the past, we now have some exclusive techniques that make us a popular partner, both at home and abroad. The people behind it and the excellent services they provide every day when working in vibrant markets, supported by leading technology and their own expertise.

 8. C:MET GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte C:MET GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tina ja tinasulamid tööstuses. See tegeleb ka Tinasulamid, Tinalehed ja -liistud, Plii ja pliisulamid, Bearing metals, Solder wire, pewter, Tin wire, Tin semi-finished products, JA Tinasulamid tööstustes. See asub Wendelstein, Saksamaa.

 9. LAM LAVORAZIONE PIOMBO

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte LAM LAVORAZIONE PIOMBO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plii ja pliisulamid tööstuses. See tegeleb ka Pliilehed ja -liistud, JA Pliilehed ja -liistud tööstustes. See asub Collegno, Itaalia.

 10. SEMETAL

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte SEMETAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Alumiinium ja alumiiniumsulamid tööstuses. See tegeleb ka Lehtmetall ja liistud - mustast metallist, sheet metal, aluminium, Lehtmetall ja liistud - mustast metallist, aluminium and alloys, metal structural work, sheet and pipe work, aluminium sheets, JA aluminium sections tööstustes. See asub Gaggiano, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta