• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • vasikate ja veiste tapmine

Otsingu tulemused

Vasikate ja veiste tapmine - Import eksport

 1. EXIMWELL LIVESTOCK TRADING AND LOGISTICS TURKEY

  Türgi

  Ettevõte EXIMWELL LIVESTOCK TRADING AND LOGISTICS TURKEY, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Vasikate ja veiste tapmine tööstuses. See tegeleb ka breeding cattle, JA Cattle import export tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 2. Frigorífico Karmac Spa

  Tšiili

  Ettevõte Frigorífico Karmac Spa, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vasikate ja veiste tapmine tööstuses. See tegeleb ka Värske liha, Liha ja lihatooted, Värske liha, boned meat, JA Liha ja lihatooted tööstustes. See asub Santiago, Tšiili.

 3. GREEN FIELD

  Ukraina

  Ettevõte GREEN FIELD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Vasikate ja veiste tapmine tööstuses. See asub Nikolaev, Ukraina.

 4. IMPORT EXPORT EL KOURAI - MAFTA CONTOR

  Saksamaa

  Ettevõte IMPORT EXPORT EL KOURAI - MAFTA CONTOR, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Vasikate ja veiste tapmine tööstuses. See tegeleb ka Piimakari, JA Piimakari tööstustes. See asub Duesseldorf, Saksamaa.

 5. WEGER ITALY GMBH

  Itaalia

  Ettevõte WEGER ITALY GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Vasikate ja veiste tapmine tööstuses. See tegeleb ka Cattle import export tööstustes. See asub Sand In Taufers, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. SECANTES DEL CANTABRICO-SECAN, S. L.

  Hispaania

  Ettevõte SECANTES DEL CANTABRICO-SECAN, S. L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vasikate ja veiste tapmine tööstuses. See asub Barros, Hispaania.

 2. MIDDLE EAST AND NORTH AFRICA EXPORT S.L

  Hispaania

  Ettevõte MIDDLE EAST AND NORTH AFRICA EXPORT S.L, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Vasikate ja veiste tapmine tööstuses. See tegeleb ka wholesale meats, artistic stationery, chipboard, JA cattle for slaughter tööstustes. See asub Almacellas, Hispaania.

 3. EURL LE LIEVRE LUC

  Prantsusmaa

  Ettevõte EURL LE LIEVRE LUC, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kariloomad tööstuses. See tegeleb ka Vasikate ja veiste tapmine, Piimakari, cattle for slaughter, breeding cattle, Vasikate ja veiste tapmine, JA Piimakari tööstustes. See asub Le Roc Saint Andre, Prantsusmaa.

 4. PRO DESOSSA

  Portugal

  Ettevõte PRO DESOSSA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Vasikate ja veiste tapmine tööstuses. See tegeleb ka beef tööstustes. See asub Vila Nova De Famalição, Portugal.

 5. J.W. EIKELENBOOM

  Holland

  Ettevõte J.W. EIKELENBOOM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vasikate ja veiste tapmine tööstuses. See tegeleb ka pork processing, frozen beef, frozen pork, JA ORGANIC beef tööstustes. See asub Lith, Holland.

 1. MAESTRO SALES SRL - EUROPEENNE SIBIU SRL

  Rumeenia

  Ettevõte MAESTRO SALES SRL - EUROPEENNE SIBIU SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vasikate ja veiste tapmine tööstuses. See tegeleb ka cattle for slaughter tööstustes. See asub Apoldu De Sus, Rumeenia.

 2. INDUSTRIALIZAREA CARNII (KOSAROM) S.A.

  Rumeenia

  Ettevõte INDUSTRIALIZAREA CARNII (KOSAROM) S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sead tööstuses. See tegeleb ka Vasikate ja veiste tapmine, Suitsu- ja soolaliha, Soolatud ja suitsutatud liha, Lambad ja kitsed, Vasikate ja veiste tapmine, Suitsu- ja soolaliha, Soolatud ja suitsutatud liha, JA Lambad ja kitsed tööstustes. See asub Pascani, Rumeenia.

 1. EUROLIVESTOCK AND MEAT GROUP

  Rumeenia

  Ettevõte EUROLIVESTOCK AND MEAT GROUP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomad ja loomakasvatus tööstuses. See tegeleb ka Kariloomad - import ja eksport, Vasikate ja veiste tapmine, Lambad ja kitsed, livestock, Kariloomad - import ja eksport, Vasikate ja veiste tapmine, JA Lambad ja kitsed tööstustes. See asub Bucharest, Rumeenia.

 2. AZIENDA AGRICOLA GLORIOSO

  Itaalia

  Ettevõte AZIENDA AGRICOLA GLORIOSO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vasikate ja veiste tapmine tööstuses. See tegeleb ka beef, JA Cattle import export tööstustes. See asub Palermo, Itaalia.

 3. FRANCE DISTRIBUTION IMPORT EXPORT

  Prantsusmaa

  Ettevõte FRANCE DISTRIBUTION IMPORT EXPORT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vasikate ja veiste tapmine tööstuses. See tegeleb ka beef, Lamb, ritual slaughter, JA halal tööstustes. See asub Marseille, Prantsusmaa.

 4. GEORGITZIKIS FARM

  Kreeka

  Ettevõte GEORGITZIKIS FARM, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Vasikate ja veiste tapmine tööstuses. See tegeleb ka Kariloomad, calves for slaughter, JA Kariloomad tööstustes. See asub Veroia, Kreeka.

 5. QUALITYEXPORT

  Hispaania

  Ettevõte QUALITYEXPORT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vasikate ja veiste tapmine tööstuses. See tegeleb ka complete animal feeds for all breeds tööstustes. See asub Lerida, Hispaania.

 6. AGROPECUARIA SANTAS MASAS, S.L.

  Hispaania

  Ettevõte AGROPECUARIA SANTAS MASAS, S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vasikaliha tööstuses. See tegeleb ka Vasikate ja veiste tapmine, fresh meat export, Cattle import export, cattle carcasses, JA Vasikate ja veiste tapmine tööstustes. See asub Castigaleu, Hispaania.

 7. CZECH LIVESTOCK - JOSEF ČADA

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte CZECH LIVESTOCK - JOSEF ČADA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kariloomad - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Vasikate ja veiste tapmine, cattle, Vasikate ja veiste tapmine, Cattle import export, JA livestock tööstustes. See asub Rudolfov, Tšehhi Vabariik.

 8. AFANA HOLDING CO

  Okupeeritud Palestiina alad

  Ettevõte AFANA HOLDING CO, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Vasikate ja veiste tapmine tööstuses. See tegeleb ka frozen beef, frozen fish, frozen vegetables, JA frozen sheep meat tööstustes. See asub Gaza, Okupeeritud Palestiina alad.

 1. AMO

  Prantsusmaa

  Ettevõte AMO, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Vasikate ja veiste tapmine tööstuses. See asub Montpellier, Prantsusmaa.

 2. JAKUB SZCZEPANSKI

  Poola

  Ettevõte JAKUB SZCZEPANSKI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vasikate ja veiste tapmine tööstuses. See asub Opatów, Poola.

 3. COOPERATIEVE AFZET VAN VEE EN VARKENS

  Belgia

  Ettevõte COOPERATIEVE AFZET VAN VEE EN VARKENS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Vasikate ja veiste tapmine tööstuses. See tegeleb ka pork, JA abattoirs tööstustes. See asub Leuven, Belgia.

 4. COBOULUX

  Luksemburg

  Ettevõte COBOULUX, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Vasikate ja veiste tapmine, Vasikate ja veiste tapmine, JA abattoirs tööstustes. See asub Wecker, Luksemburg.

 5. BLANCOMER LTDA

  Kolumbia

  Ettevõte BLANCOMER LTDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vasikate ja veiste tapmine tööstuses. See tegeleb ka skins, tanned cowhides, JA lamb's offal tööstustes. See asub San Juan De Giron, Kolumbia.

 6. GOLDEN-GARDEN SRL

  Moldova

  Ettevõte GOLDEN-GARDEN SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Põllumajandus - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Vasikate ja veiste tapmine, Vasikaliha, Teravili, Munatooted, Vasikate ja veiste tapmine, Vasikaliha, Teravili, JA Munatooted tööstustes. See asub Falesti, Moldova.

 7. AGRO E MACHINES LTD

  Brasiilia

  Ettevõte AGRO E MACHINES LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vasikate ja veiste tapmine tööstuses. See asub San Paulo/sp, Brasiilia.

 8. LA FERME O'LIMOUSINE

  Prantsusmaa

  Ettevõte LA FERME O'LIMOUSINE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vasikate ja veiste tapmine tööstuses. See tegeleb ka organic farming tööstustes. See asub Flagey Les Auxonne, Prantsusmaa.

 9. BEYCELIK GIDA TARIM HAYVANCILIK LTD. STI.

  Türgi

  Ettevõte BEYCELIK GIDA TARIM HAYVANCILIK LTD. STI., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Vasikate ja veiste tapmine tööstuses. See tegeleb ka animal breeding, JA construction of buildings tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 10. AZIENDA AGRICOLA SPAGNUOLO ALDO

  Itaalia

  Ettevõte AZIENDA AGRICOLA SPAGNUOLO ALDO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomakasvatus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Vasikate ja veiste tapmine, cattle for slaughter, purebred cattle, Vasikate ja veiste tapmine, JA cattle-breeding tööstustes. See asub Santa Sofia D'epiro, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta