• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • vasikaliha

Otsingu tulemused

Vasikaliha - Import eksport

 1. HOREMEAT

  Belgia

  Verified by europages badge

  Ettevõte HOREMEAT, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Veiseliha tööstuses. See tegeleb ka Värske liha, Liharaiumine, Vasikaliha, Sealiha, Värske liha, Liharaiumine, Vasikaliha, JA Sealiha tööstustes. See asub Mouscron, Belgia.

 2. ILCO FOOD

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte ILCO FOOD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Liha ja lihatooted tööstuses. See tegeleb ka Vasikaliha, Rupskid, Veiseliha, Vasikaliha, Rupskid, JA Veiseliha tööstustes. See asub Rungis Cedex, Prantsusmaa.

 3. GLOBAL TRADING ITALIA S.R.L.

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte GLOBAL TRADING ITALIA S.R.L., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Vasikaliha tööstuses. See tegeleb ka wholesale frozen meats, wholesale fresh meats, meats, veal, pork, frozen meat export, JA fresh meat export tööstustes. See asub Modica, Itaalia.

 4. POLAT DÖNERPRODUKTION GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte POLAT DÖNERPRODUKTION GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vasikaliha tööstuses. See tegeleb ka food industry, poultry meat, turkish cuisine, JA ethnic and oriental food products tööstustes. See asub Mönchengladbach, Saksamaa.

 5. BUENOS FUEGOS

  Hispaania

  Ettevõte BUENOS FUEGOS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Vasikaliha tööstuses. See asub Barcelona, Hispaania.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. LA HALLE PAYSANNE

  Belgia

  Ettevõte LA HALLE PAYSANNE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Loomakasvatusteenused tööstuses. See tegeleb ka Sealiha, Veiseliha, Vasikaliha, Sealiha, Veiseliha, poultry for slaughter, JA Vasikaliha tööstustes. See asub Soumagne, Belgia.

 2. CARMO

  Belgia

  Ettevõte CARMO, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Liha ja lihatooted, Vasikaliha, Liha ja lihatooted, pork, Vasikaliha, JA lamb tööstustes. See asub Wellen, Belgia.

 3. ERKAN KASAPOGLU

  Türgi

  Ettevõte ERKAN KASAPOGLU, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Vasikaliha, hamburger, meatballs, Vasikaliha, JA lamb tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 4. MK-FLEISCH GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MK-FLEISCH GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud liha tööstuses. See tegeleb ka Veiseliha, Vasikaliha, Veiseliha, Vasikaliha, lamb, JA poultry meat tööstustes. See asub Berlin, Saksamaa.

 5. MÄSOVÝROBA KOPČANY S.R.O.

  Slovakkia

  Ettevõte MÄSOVÝROBA KOPČANY S.R.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liha ja lihatooted tööstuses. See tegeleb ka Soolatud ja suitsutatud liha, Sealiha, Veiseliha, Vasikaliha, Soolatud ja suitsutatud liha, Sealiha, Veiseliha, JA Vasikaliha tööstustes. See asub Kopčany, Slovakkia.

 1. FLEISCHEREI FÜRNSCHUSS GMBH

  Austria

  Ettevõte FLEISCHEREI FÜRNSCHUSS GMBH, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Veiseliha tööstuses. See tegeleb ka Sealiha, Vasikaliha, Sealiha, JA Vasikaliha tööstustes. See asub Dobl-Zwaring, Austria.

 2. CIS VAN DEN BROECK

  Belgia

  Ettevõte CIS VAN DEN BROECK, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Liha ja lihatooted tööstuses. See tegeleb ka Vasikaliha, fresh meats, wholesale meats, Vasikaliha, JA horse meat tööstustes. See asub Minderhout, Belgia.

 1. BC FOOD TRADING

  Itaalia

  Ettevõte BC FOOD TRADING, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Vasikaliha, chicken, sheep, kebabs, JA Vasikaliha tööstustes. See asub Casoli Di Atri, Itaalia.

 2. BUENOS FUEGOS

  Hispaania

  Ettevõte BUENOS FUEGOS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Vasikaliha tööstuses. See asub Barcelona, Hispaania.

 3. VEVIBA

  Belgia

  Ettevõte VEVIBA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veiseliha tööstuses. See tegeleb ka Lambaliha, Vasikaliha, butcher's shop, biological butchering, Lambaliha, JA Vasikaliha tööstustes. See asub Bastogne, Belgia.

 4. UBOJ ZWIERZAT RZEZNYCH. BOZENA KEBEJ

  Poola

  Ettevõte UBOJ ZWIERZAT RZEZNYCH. BOZENA KEBEJ, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Vasikaliha tööstuses. See asub Stare Kobialki, Poola.

 5. AGROPECUARIA SANTAS MASAS, S.L.

  Hispaania

  Ettevõte AGROPECUARIA SANTAS MASAS, S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vasikaliha tööstuses. See tegeleb ka Vasikate ja veiste tapmine, fresh meat export, Cattle import export, cattle carcasses, JA Vasikate ja veiste tapmine tööstustes. See asub Castigaleu, Hispaania.

 6. AFYON ET ENTEGRE A.S

  Türgi

  Ettevõte AFYON ET ENTEGRE A.S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vasikaliha tööstuses. See tegeleb ka precooked cotechini, JA roasting tööstustes. See asub Afyonkarahisar, Türgi.

 7. TERNERA DE SALAMANCA S.L

  Hispaania

  Ettevõte TERNERA DE SALAMANCA S.L, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Vasikaliha tööstuses. See tegeleb ka Jaemüügipaigad, veal, online purchases, JA Jaemüügipaigad tööstustes. See asub Salamanca, Hispaania.

 8. L-B-VIANDES

  Prantsusmaa

  Ettevõte L-B-VIANDES, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Veiseliha tööstuses. See tegeleb ka Sealiha, Vasikaliha, Liharaiumine, Sealiha, Vasikaliha, Lamb, JA Liharaiumine tööstustes. See asub Ploeren, Prantsusmaa.

 1. INTERVIANDES POITOU-CHARENTES

  Prantsusmaa

  Ettevõte INTERVIANDES POITOU-CHARENTES, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Veiseliha tööstuses. See tegeleb ka Vasikaliha, beef, lamb and mutton, Vasikaliha, JA fresh meat export tööstustes. See asub Vouillé, Prantsusmaa.

 2. BIOEMA IMPORT U.G.

  Saksamaa

  Ettevõte BIOEMA IMPORT U.G., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduained - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Oliiviõli, Vasikaliha, Oliiviõli, Vasikaliha, JA polenta flour tööstustes. See asub Berlin, Saksamaa.

 3. CÁRNICAS AHMED SC

  Hispaania

  Ettevõte CÁRNICAS AHMED SC, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Vasikaliha, lamb, halal, Vasikaliha, JA halal certification tööstustes. See asub Vitoria Gasteiz, Hispaania.

 4. SLACHTHUIS VANLOMMEL

  Belgia

  Ettevõte SLACHTHUIS VANLOMMEL, aastal ja mis tegeleb Vasikaliha tööstuses. See tegeleb ka Suitsu- ja soolaliha, Suitsu- ja soolaliha, JA butchery tööstustes. See asub Olen, Belgia.

 5. KPOMO SPAIN

  Hispaania

  Ettevõte KPOMO SPAIN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vasikaliha tööstuses. See asub Cartagena, Hispaania.

 6. GUTREI GALICIA

  Hispaania

  Ettevõte GUTREI GALICIA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vasikaliha tööstuses. See asub Monforte De Lemos, Hispaania.

 7. QUALESSIAL GUSTO CHEF GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte QUALESSIAL GUSTO CHEF GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Vasikaliha tööstuses. See tegeleb ka Rahvusroad, JA Rahvusroad tööstustes. See asub Köln, Saksamaa.

 8. ESA FOODS

  Holland

  Ettevõte ESA FOODS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vasikaliha tööstuses. See tegeleb ka veal tööstustes. See asub Apeldoorn, Holland.

 9. GOLDEN-GARDEN SRL

  Moldova

  Ettevõte GOLDEN-GARDEN SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Põllumajandus - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Vasikate ja veiste tapmine, Vasikaliha, Teravili, Munatooted, Vasikate ja veiste tapmine, Vasikaliha, Teravili, JA Munatooted tööstustes. See asub Falesti, Moldova.

 10. COMECO S.A.

  Kreeka

  Ettevõte COMECO S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vasikaliha tööstuses. See tegeleb ka meats, JA fresh meats tööstustes. See asub Corfu, Kreeka.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta