• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • värske pardiliha

Otsingu tulemused

Värske pardiliha - Import eksport

 1. AYDOĞDUKAZ VE ÖRDEK CENNETİ

  Türgi

  Ettevõte AYDOĞDUKAZ VE ÖRDEK CENNETİ, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus tööstuses. See tegeleb ka Värske pardiliha, JA Värske pardiliha tööstustes. See asub Adana, Türgi.

 2. DELMOND FOIES GRAS

  Prantsusmaa

  Ettevõte DELMOND FOIES GRAS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hanemaks tööstuses. See tegeleb ka Värske pardiliha, Värske pardiliha, duck meat, JA Whole block duck foie gras tööstustes. See asub Vezac, Prantsusmaa.

 3. TAPAT ENVOLTORIOS

  Hispaania

  Ettevõte TAPAT ENVOLTORIOS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske pardiliha tööstuses. See asub Cardedeu, Barcelona, Hispaania.

 4. AYDOGDU GROUP

  Türgi

  Ettevõte AYDOGDU GROUP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske pardiliha tööstuses. See tegeleb ka Külmutatud ja sügavkülmutatud liha, foie gras, duck meat, JA Külmutatud ja sügavkülmutatud liha tööstustes. See asub Adana, Türgi.

 5. LUCANARD

  Mehhiko

  Ettevõte LUCANARD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske pardiliha tööstuses. See tegeleb ka frozen foods - production, JA duck meat tööstustes. See asub Zapopan, Mehhiko.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. PASTURES FARM

  Ühendkuningriik

  Ettevõte PASTURES FARM, aastal ja mis tegeleb Värske haneliha tööstuses. See tegeleb ka Värske pardiliha, Värske kalkuniliha, Värske pardiliha, JA Värske kalkuniliha tööstustes. See asub Northampton, Ühendkuningriik.

 2. GREAT GROVE POULTRY

  Ühendkuningriik

  Ettevõte GREAT GROVE POULTRY, aastal ja mis tegeleb Värske haneliha tööstuses. See tegeleb ka Värske pardiliha, Värske kalkuniliha, Värske pardiliha, JA Värske kalkuniliha tööstustes. See asub Attleborough, Ühendkuningriik.

 3. GOODMANS GEESE

  Ühendkuningriik

  Ettevõte GOODMANS GEESE, aastal ja mis tegeleb Värske haneliha tööstuses. See tegeleb ka Värske pardiliha, Värske kalkuniliha, Värske pardiliha, JA Värske kalkuniliha tööstustes. See asub Worcester, Ühendkuningriik.

 4. BARN FARM

  Ühendkuningriik

  Ettevõte BARN FARM, aastal ja mis tegeleb Värske haneliha tööstuses. See tegeleb ka Värske pardiliha, Värske kalkuniliha, Värske pardiliha, JA Värske kalkuniliha tööstustes. See asub Waterlooville, Ühendkuningriik.

 5. GARTMORN FARM

  Ühendkuningriik

  Ettevõte GARTMORN FARM, aastal ja mis tegeleb Värske haneliha tööstuses. See tegeleb ka Värske pardiliha, Värske kalkuniliha, Värske pardiliha, JA Värske kalkuniliha tööstustes. See asub Alloa, Ühendkuningriik.

 1. SPRINGFIELD POULTRY

  Ühendkuningriik

  Ettevõte SPRINGFIELD POULTRY, aastal ja mis tegeleb Värske haneliha tööstuses. See tegeleb ka Värske pardiliha, Värske kalkuniliha, Värske pardiliha, JA Värske kalkuniliha tööstustes. See asub Leominster, Ühendkuningriik.

 2. BARON TURKEYS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte BARON TURKEYS, aastal ja mis tegeleb Värske haneliha tööstuses. See tegeleb ka Värske pardiliha, Värske kalkuniliha, Värske pardiliha, JA Värske kalkuniliha tööstustes. See asub Warrington, Ühendkuningriik.

 1. J SHEFFIELD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte J SHEFFIELD, aastal ja mis tegeleb Värske haneliha tööstuses. See tegeleb ka Värske pardiliha, Värske kalkuniliha, Värske pardiliha, JA Värske kalkuniliha tööstustes. See asub Heathfield, Ühendkuningriik.

 2. DEVONSHIRE POULTRY LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte DEVONSHIRE POULTRY LTD, aastal ja mis tegeleb Värske haneliha tööstuses. See tegeleb ka Värske pardiliha, Värske kalkuniliha, Värske pardiliha, JA Värske kalkuniliha tööstustes. See asub Honiton, Ühendkuningriik.

 3. G & J BARRON

  Ühendkuningriik

  Ettevõte G & J BARRON, aastal ja mis tegeleb Värske haneliha tööstuses. See tegeleb ka Värske pardiliha, Värske kalkuniliha, Värske pardiliha, JA Värske kalkuniliha tööstustes. See asub Colchester, Ühendkuningriik.

 4. ST. BRIDES POULTRY

  Ühendkuningriik

  Ettevõte ST. BRIDES POULTRY, aastal ja mis tegeleb Värske haneliha tööstuses. See tegeleb ka Värske pardiliha, Värske kalkuniliha, Värske pardiliha, JA Värske kalkuniliha tööstustes. See asub Strathaven, Ühendkuningriik.

 5. T SOANES & SON LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte T SOANES & SON LTD, aastal ja mis tegeleb Värske haneliha tööstuses. See tegeleb ka Värske pardiliha, Värske kalkuniliha, Värske pardiliha, JA Värske kalkuniliha tööstustes. See asub Driffield, Ühendkuningriik.

 6. W J CHILCOTT & CO

  Ühendkuningriik

  Ettevõte W J CHILCOTT & CO, aastal ja mis tegeleb Värske haneliha tööstuses. See tegeleb ka Värske pardiliha, Värske kalkuniliha, Värske pardiliha, JA Värske kalkuniliha tööstustes. See asub Dorchester, Ühendkuningriik.

 7. FARM FRESH (HATCHERY)

  Ühendkuningriik

  Ettevõte FARM FRESH (HATCHERY), aastal ja mis tegeleb Värske haneliha tööstuses. See tegeleb ka Värske pardiliha, Värske kalkuniliha, Värske pardiliha, JA Värske kalkuniliha tööstustes. See asub Preston, Ühendkuningriik.

 8. THE ARK

  Ühendkuningriik

  Ettevõte THE ARK, aastal ja mis tegeleb Värske haneliha tööstuses. See tegeleb ka Värske pardiliha, Värske kalkuniliha, Värske pardiliha, JA Värske kalkuniliha tööstustes. See asub Norwich, Ühendkuningriik.

 1. CROWN CHICKEN LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte CROWN CHICKEN LTD, aastal ja mis tegeleb Värske haneliha tööstuses. See tegeleb ka Värske pardiliha, Värske kalkuniliha, Värske pardiliha, JA Värske kalkuniliha tööstustes. See asub Diss, Ühendkuningriik.

 2. THE ARK CHICKEN CO

  Ühendkuningriik

  Ettevõte THE ARK CHICKEN CO, aastal ja mis tegeleb Värske haneliha tööstuses. See tegeleb ka Värske pardiliha, Värske kalkuniliha, Värske pardiliha, JA Värske kalkuniliha tööstustes. See asub Exeter, Ühendkuningriik.

 3. ADLINGTON LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte ADLINGTON LTD, aastal ja mis tegeleb Värske haneliha tööstuses. See tegeleb ka Värske pardiliha, Värske kalkuniliha, Värske pardiliha, JA Värske kalkuniliha tööstustes. See asub Coventry, Ühendkuningriik.

 4. MILFORD FARM LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte MILFORD FARM LTD, aastal ja mis tegeleb Värske haneliha tööstuses. See tegeleb ka Värske pardiliha, Värske kalkuniliha, Värske pardiliha, JA Värske kalkuniliha tööstustes. See asub Leeds, Ühendkuningriik.

 5. CONSERVERIE ARTISANALE LARROQUE SA

  Prantsusmaa

  Ettevõte CONSERVERIE ARTISANALE LARROQUE SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Värske pardiliha, JA Värske pardiliha tööstustes. See asub Montauban, Prantsusmaa.

 6. R W MALTBY

  Ühendkuningriik

  Ettevõte R W MALTBY, aastal ja mis tegeleb Värske haneliha tööstuses. See tegeleb ka Värske pardiliha, Värske kalkuniliha, Värske pardiliha, JA Värske kalkuniliha tööstustes. See asub Wellington, Ühendkuningriik.

 7. A K WOODS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte A K WOODS, aastal ja mis tegeleb Värske haneliha tööstuses. See tegeleb ka Värske pardiliha, Värske kalkuniliha, Värske pardiliha, JA Värske kalkuniliha tööstustes. See asub Sevenoaks, Ühendkuningriik.

 8. CRAGG MHOR

  Ühendkuningriik

  Ettevõte CRAGG MHOR, aastal ja mis tegeleb Värske haneliha tööstuses. See tegeleb ka Värske pardiliha, Värske kalkuniliha, Värske pardiliha, JA Värske kalkuniliha tööstustes. See asub Nantwich, Ühendkuningriik.

 9. LE CANARD EN BOITE

  Prantsusmaa

  Ettevõte LE CANARD EN BOITE, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Värske pardiliha, JA Värske pardiliha tööstustes. See asub Castelnaud De Gratecambe, Prantsusmaa.

 10. N HEBDITCH

  Ühendkuningriik

  Ettevõte N HEBDITCH, aastal ja mis tegeleb Värske haneliha tööstuses. See tegeleb ka Värske pardiliha, Värske kalkuniliha, Värske pardiliha, JA Värske kalkuniliha tööstustes. See asub Martock, Ühendkuningriik.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta

Leidke hinnapakkumisi