• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • värske kalkuniliha

Otsingu tulemused

Värske kalkuniliha - Import eksport

 1. PROCAVI SL

  Hispaania

  Ettevõte PROCAVI SL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske kalkuniliha tööstuses. See asub Marchena, Hispaania.

 2. TURCO TRAVEL

  Türgi

  Ettevõte TURCO TRAVEL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Reisifirmad tööstuses. See tegeleb ka Värske kalkuniliha, JA Värske kalkuniliha tööstustes. See asub Aydin, Türgi.

 3. KRUTA IMPORT S.R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte KRUTA IMPORT S.R.O., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Värske kalkuniliha tööstuses. See asub Prague, Tšehhi Vabariik.

 4. GOLDEN CHICKEN

  Saksamaa

  Ettevõte GOLDEN CHICKEN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske kalkuniliha tööstuses. See tegeleb ka Külmutatud ja sügavkülmutatud liha, JA Külmutatud ja sügavkülmutatud liha tööstustes. See asub Selm, Saksamaa.

 5. DESTAN FOOD

  Türgi

  Ettevõte DESTAN FOOD, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted tööstuses. See tegeleb ka Värske kalkuniliha, chicken, wafers, Värske kalkuniliha, JA chocolates tööstustes. See asub Maltepe, Türgi.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. POLSKIE MIĘSO I WĘDLINY ŁUKOSZ

  Poola

  Ettevõte POLSKIE MIĘSO I WĘDLINY ŁUKOSZ, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske kalkuniliha tööstuses. See asub Chybie, Poola.

 2. TURKA ESTHETIC

  Türgi

  Ettevõte TURKA ESTHETIC, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Värske kalkuniliha tööstuses. See tegeleb ka advertising and marketing trade associations tööstustes. See asub Beyoglu, Türgi.

 3. PW DAREX

  Poola

  Ettevõte PW DAREX, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske kalkuniliha tööstuses. See asub Babimost, Poola.

 4. W J CHILCOTT & CO

  Ühendkuningriik

  Ettevõte W J CHILCOTT & CO, aastal ja mis tegeleb Värske haneliha tööstuses. See tegeleb ka Värske pardiliha, Värske kalkuniliha, Värske pardiliha, JA Värske kalkuniliha tööstustes. See asub Dorchester, Ühendkuningriik.

 5. GREAT GROVE POULTRY

  Ühendkuningriik

  Ettevõte GREAT GROVE POULTRY, aastal ja mis tegeleb Värske haneliha tööstuses. See tegeleb ka Värske pardiliha, Värske kalkuniliha, Värske pardiliha, JA Värske kalkuniliha tööstustes. See asub Attleborough, Ühendkuningriik.

 1. ST. BRIDES POULTRY

  Ühendkuningriik

  Ettevõte ST. BRIDES POULTRY, aastal ja mis tegeleb Värske haneliha tööstuses. See tegeleb ka Värske pardiliha, Värske kalkuniliha, Värske pardiliha, JA Värske kalkuniliha tööstustes. See asub Strathaven, Ühendkuningriik.

 2. MILFORD FARM LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte MILFORD FARM LTD, aastal ja mis tegeleb Värske haneliha tööstuses. See tegeleb ka Värske pardiliha, Värske kalkuniliha, Värske pardiliha, JA Värske kalkuniliha tööstustes. See asub Leeds, Ühendkuningriik.

 1. FARM FRESH (HATCHERY)

  Ühendkuningriik

  Ettevõte FARM FRESH (HATCHERY), aastal ja mis tegeleb Värske haneliha tööstuses. See tegeleb ka Värske pardiliha, Värske kalkuniliha, Värske pardiliha, JA Värske kalkuniliha tööstustes. See asub Preston, Ühendkuningriik.

 2. T SOANES & SON LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte T SOANES & SON LTD, aastal ja mis tegeleb Värske haneliha tööstuses. See tegeleb ka Värske pardiliha, Värske kalkuniliha, Värske pardiliha, JA Värske kalkuniliha tööstustes. See asub Driffield, Ühendkuningriik.

 3. SPRINGFIELD POULTRY

  Ühendkuningriik

  Ettevõte SPRINGFIELD POULTRY, aastal ja mis tegeleb Värske haneliha tööstuses. See tegeleb ka Värske pardiliha, Värske kalkuniliha, Värske pardiliha, JA Värske kalkuniliha tööstustes. See asub Leominster, Ühendkuningriik.

 4. J SHEFFIELD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte J SHEFFIELD, aastal ja mis tegeleb Värske haneliha tööstuses. See tegeleb ka Värske pardiliha, Värske kalkuniliha, Värske pardiliha, JA Värske kalkuniliha tööstustes. See asub Heathfield, Ühendkuningriik.

 5. GARTMORN FARM

  Ühendkuningriik

  Ettevõte GARTMORN FARM, aastal ja mis tegeleb Värske haneliha tööstuses. See tegeleb ka Värske pardiliha, Värske kalkuniliha, Värske pardiliha, JA Värske kalkuniliha tööstustes. See asub Alloa, Ühendkuningriik.

 6. ADLINGTON LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte ADLINGTON LTD, aastal ja mis tegeleb Värske haneliha tööstuses. See tegeleb ka Värske pardiliha, Värske kalkuniliha, Värske pardiliha, JA Värske kalkuniliha tööstustes. See asub Coventry, Ühendkuningriik.

 7. BARON TURKEYS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte BARON TURKEYS, aastal ja mis tegeleb Värske haneliha tööstuses. See tegeleb ka Värske pardiliha, Värske kalkuniliha, Värske pardiliha, JA Värske kalkuniliha tööstustes. See asub Warrington, Ühendkuningriik.

 8. Z.P.M. MAXPOL

  Poola

  Ettevõte Z.P.M. MAXPOL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske kalkuniliha tööstuses. See tegeleb ka turkey meat tööstustes. See asub Kuźnia Raciborska, Poola.

 1. THE ARK

  Ühendkuningriik

  Ettevõte THE ARK, aastal ja mis tegeleb Värske haneliha tööstuses. See tegeleb ka Värske pardiliha, Värske kalkuniliha, Värske pardiliha, JA Värske kalkuniliha tööstustes. See asub Norwich, Ühendkuningriik.

 2. G & J BARRON

  Ühendkuningriik

  Ettevõte G & J BARRON, aastal ja mis tegeleb Värske haneliha tööstuses. See tegeleb ka Värske pardiliha, Värske kalkuniliha, Värske pardiliha, JA Värske kalkuniliha tööstustes. See asub Colchester, Ühendkuningriik.

 3. CROWN CHICKEN LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte CROWN CHICKEN LTD, aastal ja mis tegeleb Värske haneliha tööstuses. See tegeleb ka Värske pardiliha, Värske kalkuniliha, Värske pardiliha, JA Värske kalkuniliha tööstustes. See asub Diss, Ühendkuningriik.

 4. BARN FARM

  Ühendkuningriik

  Ettevõte BARN FARM, aastal ja mis tegeleb Värske haneliha tööstuses. See tegeleb ka Värske pardiliha, Värske kalkuniliha, Värske pardiliha, JA Värske kalkuniliha tööstustes. See asub Waterlooville, Ühendkuningriik.

 5. GOODMANS GEESE

  Ühendkuningriik

  Ettevõte GOODMANS GEESE, aastal ja mis tegeleb Värske haneliha tööstuses. See tegeleb ka Värske pardiliha, Värske kalkuniliha, Värske pardiliha, JA Värske kalkuniliha tööstustes. See asub Worcester, Ühendkuningriik.

 6. DEVONSHIRE POULTRY LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte DEVONSHIRE POULTRY LTD, aastal ja mis tegeleb Värske haneliha tööstuses. See tegeleb ka Värske pardiliha, Värske kalkuniliha, Värske pardiliha, JA Värske kalkuniliha tööstustes. See asub Honiton, Ühendkuningriik.

 7. THE ARK CHICKEN CO

  Ühendkuningriik

  Ettevõte THE ARK CHICKEN CO, aastal ja mis tegeleb Värske haneliha tööstuses. See tegeleb ka Värske pardiliha, Värske kalkuniliha, Värske pardiliha, JA Värske kalkuniliha tööstustes. See asub Exeter, Ühendkuningriik.

 8. GÜVERCIN YAPI

  Türgi

  Ettevõte GÜVERCIN YAPI, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Värske kalkuniliha tööstuses. See asub Gaziantep, Türgi.

 9. PASTURES FARM

  Ühendkuningriik

  Ettevõte PASTURES FARM, aastal ja mis tegeleb Värske haneliha tööstuses. See tegeleb ka Värske pardiliha, Värske kalkuniliha, Värske pardiliha, JA Värske kalkuniliha tööstustes. See asub Northampton, Ühendkuningriik.

 10. MARTOCK FARMS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte MARTOCK FARMS, aastal ja mis tegeleb Värske haneliha tööstuses. See tegeleb ka Värske pardiliha, Värske kalkuniliha, Värske pardiliha, JA Värske kalkuniliha tööstustes. See asub Martock, Ühendkuningriik.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta