• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • värske küülikuliha

Otsingu tulemused

Värske küülikuliha - Import eksport

 1. SKY-AGRICULTURE

  Türgi

  Ettevõte SKY-AGRICULTURE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske küülikuliha tööstuses. See asub istanbul, Türgi.

 2. COGAL

  Hispaania

  Ettevõte COGAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske küülikuliha tööstuses. See tegeleb ka fresh rabbit meat, frozen rabbit, JA rabbit meat tööstustes. See asub Pontevedra, Hispaania.

 3. TAVET TAVŞAN

  Türgi

  Ettevõte TAVET TAVŞAN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske küülikuliha tööstuses. See asub Kayseri, Türgi.

 4. TAVSUN TAVŞAN

  Türgi

  Ettevõte TAVSUN TAVŞAN, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Värske küülikuliha tööstuses. See tegeleb ka fresh rabbit meat, frozen rabbit, rabbit meat, JA rabbit-breeding tööstustes. See asub Adana, Türgi.

 5. PENTACOELHO SA

  Portugal

  Ettevõte PENTACOELHO SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske küülikuliha tööstuses. See tegeleb ka frozen rabbit tööstustes. See asub Bombarral, Portugal.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. VERATAVŞAN

  Türgi

  Ettevõte VERATAVŞAN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske küülikuliha tööstuses. See tegeleb ka Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, frozen rabbit, rabbit-breeding, systems and equipment for rabbit breeding, JA Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 2. PLUDIS

  Belgia

  Ettevõte PLUDIS, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Värske küülikuliha, Värske kanaliha, Värske küülikuliha, JA Värske kanaliha tööstustes. See asub Bree, Belgia.

 3. LONKI

  Belgia

  Ettevõte LONKI, aastal ja mis tegeleb Värske küülikuliha tööstuses. See tegeleb ka rabbit meat, JA fresh rabbit meat tööstustes. See asub Temse, Belgia.

 4. VAN ASSCHE

  Belgia

  Ettevõte VAN ASSCHE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske küülikuliha tööstuses. See tegeleb ka butchery tööstustes. See asub Deinze, Belgia.

 5. KROLIKOFF, LTD.

  Ukraina

  Ettevõte KROLIKOFF, LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske küülikuliha tööstuses. See tegeleb ka rabbit-breeding, JA rabbit meat tööstustes. See asub Cherkassy Region, Yvanky Village, Lenina Str., 1b, Ukraina.

 1. GEORGIADIS RABBIT FARM

  Kreeka

  Ettevõte GEORGIADIS RABBIT FARM, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Värske küülikuliha tööstuses. See tegeleb ka rabbit-breeding, JA rabbit meat tööstustes. See asub AGIOS ATHANASIOS-THESALONIKI, Kreeka.

 2. FPUH AMCIU

  Poola

  Ettevõte FPUH AMCIU, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske küülikuliha tööstuses. See tegeleb ka rabbit meat, JA fresh rabbit meat tööstustes. See asub Liszki, Poola.

 1. OLIVIA LTD.

  Ungari

  Ettevõte OLIVIA LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske küülikuliha tööstuses. See asub Lajosmizse, Ungari.

 2. LE LAPIN D'ARTOIS

  Prantsusmaa

  Ettevõte LE LAPIN D'ARTOIS, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Värske küülikuliha, JA Värske küülikuliha tööstustes. See asub Lillers, Prantsusmaa.

 3. BON SERVICE S.R.L.

  Itaalia

Leidke hinnapakkumisi