• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • värske jaanalinnuliha

Otsingu tulemused

Värske jaanalinnuliha - Import eksport

 1. AUTO TOTAL PREST SRL

  Rumeenia

  Ettevõte AUTO TOTAL PREST SRL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Värske jaanalinnuliha tööstuses. See tegeleb ka ostrich meat cuts tööstustes. See asub Sebes, Rumeenia.

 2. AUTRUCHERIE DU DONEU

  Belgia

  Ettevõte AUTRUCHERIE DU DONEU, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Värske jaanalinnuliha tööstuses. See tegeleb ka ostriches, JA ostrich meat cuts tööstustes. See asub Rochefort, Belgia.

 3. SCHOBBEJAKS HOOGTE

  Belgia

  Ettevõte SCHOBBEJAKS HOOGTE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske jaanalinnuliha tööstuses. See tegeleb ka ostrich eggs, JA ostrich ham tööstustes. See asub Tielt, Belgia.

 4. EXPORT OSTRICH

  Rumeenia

  Ettevõte EXPORT OSTRICH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Värske jaanalinnuliha tööstuses. See asub Sebes Jud.alba Iulia, Rumeenia.

 5. STRUISVOGELBOERDERIJ MONNIKENWERVE

  Holland

  Ettevõte STRUISVOGELBOERDERIJ MONNIKENWERVE, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Värske jaanalinnuliha, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, JA Värske jaanalinnuliha tööstustes. See asub Sluis, Holland.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. LATITUDES

  Hispaania

  Ettevõte LATITUDES, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Värske jaanalinnuliha tööstuses. See asub Alcobendas, Hispaania.

 2. ITALSERVICE SAS

  Itaalia

  Ettevõte ITALSERVICE SAS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Värske jaanalinnuliha tööstuses. See asub Bologna, Itaalia.