• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • vähid

Otsingu tulemused

Vähid - Import eksport

 1. FISHERIES INTL

  Mauritaania

  Verified by europages badge

  FISHERIES-INTL Oleme kalandusettevõte ja külmutatud kala pardal, külmutatud kala maismaal ja värske kala eksportija Mauritaaniast Dakhla'sse. Asume Mauritaania - Lääne-Aafrika ja Saksamaa. Me püüame kala ja ekspordime oma püügipiirkondadest Euroopasse; Aafrikasse; Araabia riikidesse ja Aasiasse ning Kanadasse. Oleme ettevõte, mis austab Euroopa ja Ameerika Liidu poolt hääletatud sanktsioone. See tähendab, et me ei kauple majandussanktsioonide all olevate riikidega nagu: Kuuba, Venemaa, Venezuela......... Meie kala, mis on külmutatud kalalaevade pardal ja meie kala, mis on külmutatud maismaal, vastab kaladele soovitatud töötlemisviisidele, mahutid ja külmutusrajatised vastavad Euroopa regulatiivsetele nõuetele. Meie kala omadused on järgmised: - Valgud: 60-70%. - Rasv: 4-10%. - Mineraalsool: 2-4%. Soovitatav on, et kõik kliendid saadaksid meile ostukirja (LOI), milles tuleb täpsustada: - ostetav üldkogus - soovitud kala täpne suurus - lõplik sihtkoht - kalade teaduslikud nimed

 2. MADANILLE - VANILLE DE MADAGASCAR

  Prantsusmaa

  Ettevõte MADANILLE - VANILLE DE MADAGASCAR, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Vürtsid tööstuses. See tegeleb ka Vähid, Vähid, JA pure vanilla extract tööstustes. See asub Castanet Tolosan, Prantsusmaa.

 3. VIVEROS VIUDA E HIJOS DE JERÓNIMO IZAGUIRRE

  Hispaania

  Ettevõte VIVEROS VIUDA E HIJOS DE JERÓNIMO IZAGUIRRE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Vähid, frozen seafood, JA Vähid tööstustes. See asub Aginaga-Usurbil-Gipuzkoa, Hispaania.

 4. TECNO IMPIANTI INTERNATIONAL SRL

  Itaalia

  Ettevõte TECNO IMPIANTI INTERNATIONAL SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vähid tööstuses. See tegeleb ka shellfish washing tööstustes. See asub Riccione, Itaalia.

 5. LEHNHERR S.A.

  Šveits

  Ettevõte LEHNHERR S.A., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See tegeleb ka Mageveevähid, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Karbid ja koorikloomad, Vähid, Mageveevähid, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Karbid ja koorikloomad, JA Vähid tööstustes. See asub Bevaix, Šveits.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. INTERPRAL ULYSSE

  Prantsusmaa

 2. JONCOUR EUGENE

  Prantsusmaa

 3. 3D VAHID LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte 3D VAHID LTD, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Reklaamikujundus tööstuses. See tegeleb ka 3D animated films, 3D advertising, Animated films for companies, JA 3d design tööstustes. See asub London, Ühendkuningriik.