• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • väärismetallipuru

Otsingu tulemused

Väärismetallipuru - Import eksport

 1. SA PRECIOUS METALS (PTY) LTD

  Lõuna-Aafrika Vabariik

  Ettevõte SA PRECIOUS METALS (PTY) LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Väärismetallipuru tööstuses. See asub Germiston, Lõuna-Aafrika Vabariik.

 2. FIEREMANS METALEN

  Belgia

  Ettevõte FIEREMANS METALEN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Musta ja värvilise metalli maagid tööstuses. See tegeleb ka Väärismetallipuru, Väärismetallipuru, galvanisation, Round reinforcing bars, JA beams tööstustes. See asub Asse, Belgia.

 3. KING METAL INDUSTRIAL LIMITED

  Hiina

  Ettevõte KING METAL INDUSTRIAL LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Väärismetallipuru tööstuses. See asub Changsha, Hiina.

 4. OSSIRIS SILVER FASHION JEWELERY

  Kreeka

  Ettevõte OSSIRIS SILVER FASHION JEWELERY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Väärismetallipuru tööstuses. See tegeleb ka silver costume jewellery tööstustes. See asub n Filadelfeia, Kreeka.

 5. CARBURE DU CHERAN

  Prantsusmaa

  Ettevõte CARBURE DU CHERAN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Väärismetallipuru tööstuses. See tegeleb ka ceramic material sintering and moulding presses tööstustes. See asub Rumilly, Prantsusmaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. VIRAL POWDER COATING

  Türgi

  Ettevõte VIRAL POWDER COATING, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Väärismetallipuru tööstuses. See tegeleb ka powder-coating of profiles, JA Powder coating systems tööstustes. See asub Kocaeli, Türgi.

 2. AVIS METAL INDUSTRIES LTD.

  India

  Ettevõte AVIS METAL INDUSTRIES LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstusseadmed tööstuses. See tegeleb ka Väärismetallipuru, JA Väärismetallipuru tööstustes. See asub Navsari, India.

 3. POWER CARBIDE CO., LTD

  Hiina

  Ettevõte POWER CARBIDE CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Väärismetallipuru tööstuses. See tegeleb ka tungsten carbide tööstustes. See asub Zhuzhou, Hiina.

 4. ANCHOR ORGANIC

  India

  Ettevõte ANCHOR ORGANIC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hambaravi - farmatseutilised põhi- ja abitooted tööstuses. See tegeleb ka Korrosioonivastased kemikaalid, Keemilised katalüsaatorid, Väärismetallipuru, organic acid salts, Korrosioonivastased kemikaalid, Keemilised katalüsaatorid, JA Väärismetallipuru tööstustes. See asub Mumbai, India.

 5. GUANGZHOU LITOP NON-FERROUS METALS CO., LTD.

  Hiina

  Ettevõte GUANGZHOU LITOP NON-FERROUS METALS CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Väärismetallipuru tööstuses. See asub Guangzhou, Hiina.

 1. WALL COLMONOY

  Ühendkuningriik

  Ettevõte WALL COLMONOY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Väärismetallipuru tööstuses. See tegeleb ka casting tööstustes. See asub Swansea, Ühendkuningriik.

 2. ZHUZHOU MINGRI CEMENTED CARBIDE CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte ZHUZHOU MINGRI CEMENTED CARBIDE CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Väärismetallipuru tööstuses. See asub 412007, Hiina.

 1. BOTTOM UP TECH

  India

  Ettevõte BOTTOM UP TECH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Väärismetallipuru tööstuses. See asub Bangalore, India.

 2. CHANGZHOU BE-STAR MACHINERY TEHCHNOLOGY CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte CHANGZHOU BE-STAR MACHINERY TEHCHNOLOGY CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Väärismetallipuru tööstuses. See asub Changzhou, Hiina.

 3. XIAMEN FD IMP&EXP CO., LTD

  Hiina

  Ettevõte XIAMEN FD IMP&EXP CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Väärismetallipuru tööstuses. See asub xiamen, Hiina.

 4. JIANGSU WANSHIDA HYDRAULIC MACHINERY CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte JIANGSU WANSHIDA HYDRAULIC MACHINERY CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Väärismetallipuru tööstuses. See asub Zhouzhuang Town,Jiangyin city, Hiina.

 5. CENTI ROTAVI CHEM

  Ameerika Ühendriigid

  Ettevõte CENTI ROTAVI CHEM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Väärismetallipuru tööstuses. See tegeleb ka chromium ores tööstustes. See asub Hoover, Ameerika Ühendriigid.

 6. EAST HIGH TECH GMBH

  Hiina

  Ettevõte EAST HIGH TECH GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Väärismetallipuru tööstuses. See asub Nanjing, Hiina.

 7. YILDIRIM DOKUM VE ANOT SANAYI LTD

  Türgi

  Ettevõte YILDIRIM DOKUM VE ANOT SANAYI LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Väärismetallipuru tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 8. LUCKY HARVEST

  Hiina

  Ettevõte LUCKY HARVEST, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Väärismetallipuru tööstuses. See tegeleb ka metal stamping, JA Permanent mould castings tööstustes. See asub Dongguan, Hiina.

 1. DONGGUAN DALUTONG VACUUM EQUIPMENT MANUFACTURING CO., LTD.

  Hiina

  Ettevõte DONGGUAN DALUTONG VACUUM EQUIPMENT MANUFACTURING CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Väärismetallipuru tööstuses. See asub Dongguan, Hiina.

 2. CHINA MATERIAL TECHNOLOGY CO.,LTD.

  Hiina

  Ettevõte CHINA MATERIAL TECHNOLOGY CO.,LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Väärismetallipuru tööstuses. See asub Nanchang, Hiina.

 3. SUNIKE NEW MATERIAL CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte SUNIKE NEW MATERIAL CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Väärismetallipuru tööstuses. See asub Changsha, Hiina.

 4. CHANGSHA SANTECH MATERIALS CO.,LTD.

  Hiina

  Ettevõte CHANGSHA SANTECH MATERIALS CO.,LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Väärismetallipuru tööstuses. See asub Changsha, Hiina.

 5. YICHUN JINYANG RARE METAL CO., LTD

  Hiina

  Ettevõte YICHUN JINYANG RARE METAL CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Väärismetallipuru tööstuses. See asub Yichun City Yifeng Town, Hiina.

 6. HEBEI JINHUI IMP AND EXP CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte HEBEI JINHUI IMP AND EXP CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Väärismetallipuru tööstuses. See tegeleb ka Sale of non-ferrous metals, JA metal scrap tööstustes. See asub Shijiazhuang, Hiina.

 7. FUDA ALLOY MATERIALS CO., LTD

  Hiina

  Ettevõte FUDA ALLOY MATERIALS CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Väärismetallipuru tööstuses. See asub Zhejiang, Hiina.

 8. BOTI INTERNATIONAL METAL CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte BOTI INTERNATIONAL METAL CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Väärismetallipuru tööstuses. See asub Baoji, Hiina.

 9. M.I.I. S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte M.I.I. S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vääris- ja erimetallid tööstuses. See tegeleb ka Plaatina, Väärismetallipuru, Plaatina, JA Väärismetallipuru tööstustes. See asub Arezzo, Itaalia.

 10. CHEMAF SARL

  Kongo Demokraatlik Vabariik

  Ettevõte CHEMAF SARL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Väärismetallipuru tööstuses. See tegeleb ka gold nuggets tööstustes. See asub Lubumbashi, Kongo Demokraatlik Vabariik.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta