• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • vääriskivid

Otsingu tulemused

Vääriskivid - Import eksport

 1. PHOENIX IMPORT

  Holland

  Verified by europages badge

  Ettevõte PHOENIX IMPORT, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Vääriskivid tööstuses. See tegeleb ka Küünlad, Ehted, incense burners, bracelets, semi-precious stones, essential oils, incense, Body care - products, JA Küünlad tööstustes. See asub Dalfsen, Holland.

 2. ESSEPI DI MARCATO LEOPOLDO

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte ESSEPI DI MARCATO LEOPOLDO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ehted ja juveelid tööstuses. See tegeleb ka Rõivaehted, Kellade valmistamine, Vääriskivid, Rõivaehted, Kellade valmistamine, JA Vääriskivid tööstustes. See asub Montegalda, Itaalia.

 3. AWGIFTS EUROPE

  Slovakkia

  Verified by europages badge

  Ettevõte AWGIFTS EUROPE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Küünlad tööstuses. See tegeleb ka Vääriskivid, wholesale gift items, Aromatherapy Supplier, Bio Essential Oil Wholesale, soaps, Wholesale Jute and Cotton Bags, Himalayan Salt Supplier, Wholesale Nag Champa, JA massage candles tööstustes. See asub Zavar, Slovakkia.

 4. ZENVOL

  Holland

  Verified by europages badge

  Ettevõte ZENVOL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Vääriskivid tööstuses. See tegeleb ka Ehted, Küünlad, Mittesöödavad essentsid ja lõhnaained, crystals for jewellery, Ehted, wellness products, Küünlad, amethysts, JA pendants tööstustes. See asub Groningen, Holland.

 5. LEFFIY JEWELRY CO.LTD

  Hiina

  Ettevõte LEFFIY JEWELRY CO.LTD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Vääriskivid tööstuses. See tegeleb ka jewellery with jade, crystal, gemstones for jewellery, JA Healthful Bracelets tööstustes. See asub Lianyungang City, Hiina.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. ROCK STAR CRYSTALS

  Ameerika Ühendriigid

  Ettevõte ROCK STAR CRYSTALS, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Mineraalid tööstuses. See tegeleb ka Vääriskivid, JA Vääriskivid tööstustes. See asub New York, Ameerika Ühendriigid.

 2. FREDIANI PIERRES PRECIEUSES

  Prantsusmaa

  Ettevõte FREDIANI PIERRES PRECIEUSES, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Vääriskivid tööstuses. See tegeleb ka Vääris- ja poolvääriskivid ning pärlid, Vääriskivid ja mineraalid, Vääris- ja poolvääriskivid ning pärlid, JA Vääriskivid ja mineraalid tööstustes. See asub Nice, Prantsusmaa.

 3. SARL BRESILOPHILE INTERNATIONAL

  Prantsusmaa

  Ettevõte SARL BRESILOPHILE INTERNATIONAL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Vääriskivid tööstuses. See tegeleb ka jewellery with precious stones, custom jewellery articles, silver pendants, JA minerals tööstustes. See asub Paris, Île-De-France, Prantsusmaa.

 4. MATRIX ORIENT GEMS CO., LTD.

  Hiina

  Ettevõte MATRIX ORIENT GEMS CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vääriskivid tööstuses. See asub Guangzhou, Hiina.

 5. GOPIKA EXPORTS

  India

  Ettevõte GOPIKA EXPORTS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vääris- ja poolvääriskivid ning pärlid tööstuses. See tegeleb ka Vääriskivid, Vääriskivid, Tourmaline, JA Emeralds tööstustes. See asub Jaipur, India.

 1. HURTOWNIA KAMIENIA OGRODOWEGO

  Poola

  Ettevõte HURTOWNIA KAMIENIA OGRODOWEGO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vääriskivid tööstuses. See tegeleb ka natural stone, ornamental stones and rocks, Ornamental stones, JA Decorative stones tööstustes. See asub Nowa Chełmża, Poola.

 2. ORO PINK

  Itaalia

  Ettevõte ORO PINK, aastal ja mis tegeleb Vääriskivid tööstuses. See tegeleb ka Ehted, gold jewellery, appraising precious stones, Ehted, JA jewellery with precious stones tööstustes. See asub Napoli, Itaalia.

 1. SHARANA

  Holland

  Ettevõte SHARANA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Vääriskivid tööstuses. See asub Voerendaal, Holland.

 2. VASCAVI GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte VASCAVI GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vääriskivid tööstuses. See asub Köln, Saksamaa.

 3. INNOVA MADENCILIK

  Türgi

  Ettevõte INNOVA MADENCILIK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vääriskivid tööstuses. See asub Gaziantep, Türgi.

 4. A BIJOUX

  Prantsusmaa

  Ettevõte A BIJOUX, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Vääriskivid tööstuses. See tegeleb ka Vääriskivid ja mineraalid, gems, jewellery, Vääriskivid ja mineraalid, JA Costume jewellery tööstustes. See asub Paris, Prantsusmaa.

 5. GEMHYPE.COM GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte GEMHYPE.COM GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Vääriskivid tööstuses. See tegeleb ka working of precious gems, precious and semi precious stones, JA precious stones for goldsmiths and jewellers tööstustes. See asub Kirschweiler, Saksamaa.

 6. COIBA TRADE INTERNACIONAL IMPORTAÇAO EXPORTAÇÃO

  Portugal

  Ettevõte COIBA TRADE INTERNACIONAL IMPORTAÇAO EXPORTAÇÃO, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Vääriskivid tööstuses. See tegeleb ka certification of gems tööstustes. See asub Lisboa, Portugal.

 7. NATURALWELLNESS S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte NATURALWELLNESS S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vääris- ja poolvääriskivid ning pärlid tööstuses. See tegeleb ka Vääriskivid, bracelets, JA Vääriskivid tööstustes. See asub Cesena, Itaalia.

 8. JOAILLERIE LEYSEN FRERES

  Belgia

  Ettevõte JOAILLERIE LEYSEN FRERES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ehted ja juveelid tööstuses. See tegeleb ka Vääriskivid, Ehted, custom-made costume jewellery, Vääriskivid, Ehted, JA jewellers design tööstustes. See asub Bruxelles, Belgia.

 1. MINERALIENGROSSHANDEL HAUSEN GMBH

  Austria

  Ettevõte MINERALIENGROSSHANDEL HAUSEN GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Vääriskivid tööstuses. See asub Telfs, Austria.

 2. JASMINE EXPORTS

  India

  Ettevõte JASMINE EXPORTS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Vääriskivid tööstuses. See tegeleb ka Vääriskivid ja mineraalid, gemstones for jewellery, semi-precious stone, JA Vääriskivid ja mineraalid tööstustes. See asub Jaipur, India.

 3. KARL OTTO CRUMMENAUER

  Saksamaa

  Ettevõte KARL OTTO CRUMMENAUER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kontoritarbed tööstuses. See tegeleb ka Ehted ja juveelid, Vääris- ja poolvääriskivid ning pärlid, Vääriskivid, Ehted ja juveelid, Vääris- ja poolvääriskivid ning pärlid, JA Vääriskivid tööstustes. See asub Idar-Oberstein, Saksamaa.

 4. ROLF GOERLITZ

  Saksamaa

  Ettevõte ROLF GOERLITZ, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kontoritarbed tööstuses. See tegeleb ka Ehted ja juveelid, Vääris- ja poolvääriskivid ning pärlid, Vääriskivid, Ehted ja juveelid, Vääris- ja poolvääriskivid ning pärlid, JA Vääriskivid tööstustes. See asub Idar-Oberstein, Saksamaa.

 5. LMS GEMS (PVT) LTD

  Sri Lanka

  Ettevõte LMS GEMS (PVT) LTD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Vääriskivid tööstuses. See tegeleb ka sapphires, JA certification of gems tööstustes. See asub Piliyandala, Sri Lanka.

 6. KÄMMERLING VIKTOR

  Saksamaa

  Ettevõte KÄMMERLING VIKTOR, aastal ja mis tegeleb Vääriskivid ja mineraalid tööstuses. See tegeleb ka Vääriskivid, Juveliiride, kellasseppade, kuld- ja hõbeseppade masinad ja seadmed, diamonds cut, Vääriskivid, jewellery with emeralds, JA Juveliiride, kellasseppade, kuld- ja hõbeseppade masinad ja seadmed tööstustes. See asub Idar-Oberstein, Saksamaa.

 7. BUYGEMS NATURAL GEMSTONE

  Ameerika Ühendriigid

  Ettevõte BUYGEMS NATURAL GEMSTONE, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Vääriskivid ja mineraalid tööstuses. See tegeleb ka Vääriskivid, JA Vääriskivid tööstustes. See asub Atlanta, Ameerika Ühendriigid.

 8. OTANTIK TAŞ

  Türgi

  Ettevõte OTANTIK TAŞ, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vääriskivid tööstuses. See tegeleb ka precious stones, silver jewellery sets, JA natural stone tööstustes. See asub Bursa, Türgi.

 9. EMIGON GEMS AND LAPIDARY

  Nigeeria

  Ettevõte EMIGON GEMS AND LAPIDARY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vääriskivid ja mineraalid tööstuses. See tegeleb ka Vääriskivid, gemstones for jewellery, working of precious gems, JA Vääriskivid tööstustes. See asub Akure, Nigeeria.

 10. HURTOWNIA KAMIENIA OGRODOWEGO

  Poola

  Ettevõte HURTOWNIA KAMIENIA OGRODOWEGO, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Vääriskivid tööstuses. See asub Lubicz, Poola.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Vääriskivid - Import eksport

Tulemuste arv

866 Ettevõtted