• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • vääriskivid ja mineraalid

Otsingu tulemused

Vääriskivid ja mineraalid - Import eksport

 1. KAT SAPPHIRES LTD

  Mauritius

  Ettevõte KAT SAPPHIRES LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vääriskivid ja mineraalid tööstuses. See tegeleb ka sapphires tööstustes. See asub Port Louis, Mauritius.

 2. DOSTKAR MINING

  Türgi

  Ettevõte DOSTKAR MINING, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vääriskivid ja mineraalid tööstuses. See tegeleb ka Maagi ekstraheerimine, Maagi ekstraheerimine, opals, bentonite, JA cornelian tööstustes. See asub Torbali, Izmir, Türgi.

 3. BALTICAMBRE

  Prantsusmaa

  Ettevõte BALTICAMBRE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rõivaehted tööstuses. See tegeleb ka Vääriskivid ja mineraalid, Vääris- ja poolvääriskivid ning pärlid, Vääriskivid ja mineraalid, Vääris- ja poolvääriskivid ning pärlid, amber, JA Amber jewellery tööstustes. See asub Paris, Prantsusmaa.

 4. FREDIANI PIERRES PRECIEUSES

  Prantsusmaa

  Ettevõte FREDIANI PIERRES PRECIEUSES, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Vääriskivid tööstuses. See tegeleb ka Vääris- ja poolvääriskivid ning pärlid, Vääriskivid ja mineraalid, Vääris- ja poolvääriskivid ning pärlid, JA Vääriskivid ja mineraalid tööstustes. See asub Nice, Prantsusmaa.

 5. GOLD AND GEMS SRL

  Rumeenia

  Ettevõte GOLD AND GEMS SRL, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - ehted, vääriskivid ja kellad tööstuses. See tegeleb ka Vääriskivid ja mineraalid, Vääriskivid ja mineraalid, JA sapphires tööstustes. See asub Ramnicu Valcea, Rumeenia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. MINERAMA BENELUX

  Belgia

  Ettevõte MINERAMA BENELUX, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rõivaehted tööstuses. See tegeleb ka Vääriskivid ja mineraalid, Vääriskivid ja mineraalid, JA semi-precious stones tööstustes. See asub Avennes, Belgia.

 2. NEW YORK COLLECTION S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte NEW YORK COLLECTION S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vääriskivid ja mineraalid tööstuses. See tegeleb ka Kuld- ja hõbeesemed, Ehted ja juveelid, Kuld- ja hõbeesemed, JA Ehted ja juveelid tööstustes. See asub Milano, Itaalia.

 3. STEIN DESIGN SAAR

  Saksamaa

  Ettevõte STEIN DESIGN SAAR, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Vääriskivid ja mineraalid tööstuses. See asub Spiesen Elversberg, Saksamaa.

 4. REYON

  Sri Lanka

  Ettevõte REYON, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mahepõllundustooted tööstuses. See tegeleb ka Vääriskivid ja mineraalid, Vääriskivid ja mineraalid, JA cinnamon tööstustes. See asub Kandy, Sri Lanka.

 5. NM TRADE CORPORATIONS IN WORLD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte NM TRADE CORPORATIONS IN WORLD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Vääriskivid ja mineraalid tööstuses. See tegeleb ka Kuld, Teemandid, sale of petroleum products, Kuld, JA Teemandid tööstustes. See asub London, Ühendkuningriik.

 1. ASYA YATIRIM DANISMANLIK

  Türgi

  Ettevõte ASYA YATIRIM DANISMANLIK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vääriskivid ja mineraalid tööstuses. See tegeleb ka Investeerimiskonsultandid, Investeerimiskonsultandid, JA natural stone tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 2. JASMINE EXPORTS

  India

  Ettevõte JASMINE EXPORTS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Vääriskivid tööstuses. See tegeleb ka Vääriskivid ja mineraalid, gemstones for jewellery, semi-precious stone, JA Vääriskivid ja mineraalid tööstustes. See asub Jaipur, India.

 1. A BIJOUX

  Prantsusmaa

  Ettevõte A BIJOUX, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Vääriskivid tööstuses. See tegeleb ka Vääriskivid ja mineraalid, gems, jewellery, Vääriskivid ja mineraalid, JA Costume jewellery tööstustes. See asub Paris, Prantsusmaa.

 2. SIGMUND LINDNER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte SIGMUND LINDNER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vääriskivid ja mineraalid tööstuses. See tegeleb ka crystal balls, JA Polishing balls tööstustes. See asub Warmensteinach, Saksamaa.

 3. BELTRAMI

  Belgia

  Ettevõte BELTRAMI, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Saetud ja töödeldud puit tööstuses. See tegeleb ka Saepuit, Vääriskivid ja mineraalid, Saepuit, natural stone, JA Vääriskivid ja mineraalid tööstustes. See asub Harelbeke, Belgia.

 4. ABBIN

  Belgia

  Ettevõte ABBIN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vääriskivid ja mineraalid tööstuses. See tegeleb ka Fassaaditellised, working with natural stones, kitchens, bathroom tops, JA Fassaaditellised tööstustes. See asub Essen, Belgia.

 5. ROYAUME MINÉRAUX

  Maroko

  Ettevõte ROYAUME MINÉRAUX, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Vääriskivid ja mineraalid tööstuses. See tegeleb ka Mineraalid, JA Mineraalid tööstustes. See asub Meknes, Maroko.

 6. COMPAÑIA MINERA Y MARMOLERA S.A.

  Guatemala

  Ettevõte COMPAÑIA MINERA Y MARMOLERA S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Oonüks tööstuses. See tegeleb ka Poolvääriskivid, Vääriskivid ja mineraalid, Ornamental stones, Poolvääriskivid, JA Vääriskivid ja mineraalid tööstustes. See asub Guatemala, Guatemala.

 7. ARAS ARSLAN MADEN INSAAT A.S

  Türgi

  Ettevõte ARAS ARSLAN MADEN INSAAT A.S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kivid ja mineraalid tööstuses. See tegeleb ka Vääriskivid ja mineraalid, JA Vääriskivid ja mineraalid tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 8. SCHMID GETRÄNKEVERPACKUNGEN E.K

  Saksamaa

  Ettevõte SCHMID GETRÄNKEVERPACKUNGEN E.K, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vääriskivid ja mineraalid tööstuses. See tegeleb ka Mineraalid, JA Mineraalid tööstustes. See asub Erdweg, Saksamaa.

 1. BUYGEMS NATURAL GEMSTONE

  Ameerika Ühendriigid

  Ettevõte BUYGEMS NATURAL GEMSTONE, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Vääriskivid ja mineraalid tööstuses. See tegeleb ka Vääriskivid, JA Vääriskivid tööstustes. See asub Atlanta, Ameerika Ühendriigid.

 2. LEIPFINGERBADER KG

  Saksamaa

  Ettevõte LEIPFINGERBADER KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vääriskivid ja mineraalid tööstuses. See tegeleb ka Mineraalid, JA Mineraalid tööstustes. See asub Vatersdorf, Saksamaa.

 3. KÄMMERLING VIKTOR

  Saksamaa

  Ettevõte KÄMMERLING VIKTOR, aastal ja mis tegeleb Vääriskivid ja mineraalid tööstuses. See tegeleb ka Vääriskivid, Juveliiride, kellasseppade, kuld- ja hõbeseppade masinad ja seadmed, diamonds cut, Vääriskivid, jewellery with emeralds, JA Juveliiride, kellasseppade, kuld- ja hõbeseppade masinad ja seadmed tööstustes. See asub Idar-Oberstein, Saksamaa.

 4. MINERALS BASE AGENCY LIMITED

  Uganda

  Ettevõte MINERALS BASE AGENCY LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vääriskivid ja mineraalid tööstuses. See asub Kampala, Uganda.

 5. EMIGON GEMS AND LAPIDARY

  Nigeeria

  Ettevõte EMIGON GEMS AND LAPIDARY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vääriskivid ja mineraalid tööstuses. See tegeleb ka Vääriskivid, gemstones for jewellery, working of precious gems, JA Vääriskivid tööstustes. See asub Akure, Nigeeria.

 6. AMBER RAW GROUP

  Ukraina

  Ettevõte AMBER RAW GROUP, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Vääriskivid ja mineraalid tööstuses. See asub Rivne, Ukraina.

 7. STEIN-INSEL

  Saksamaa

  Ettevõte STEIN-INSEL, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Vääriskivid ja mineraalid tööstuses. See tegeleb ka Vääriskivid, healing amulets, minerals, gems, JA Vääriskivid tööstustes. See asub Berlin, Saksamaa.

 8. YOOLIM GEMSTONE

  Tai

  Ettevõte YOOLIM GEMSTONE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Turundus - uuringud tööstuses. See tegeleb ka Vääriskivid ja mineraalid, gemstones for jewellery, precious and semi precious stones, JA Vääriskivid ja mineraalid tööstustes. See asub Bangkok, Tai.

 9. MINERALS, RESOURCES-DEVELOPMENT S.A. ALEMANA

  Saksamaa

  Ettevõte MINERALS, RESOURCES-DEVELOPMENT S.A. ALEMANA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vääriskivid ja mineraalid tööstuses. See tegeleb ka Mineraalid, JA Mineraalid tööstustes. See asub Freiburg Im Breisgau, Saksamaa.

 10. POL LAURENT

  Belgia

  Ettevõte POL LAURENT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kivitrepid tööstuses. See tegeleb ka Vääriskivid ja mineraalid, Vääriskivid ja mineraalid, JA Patio paving stones tööstustes. See asub Baudour, Belgia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta