• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • tuvid

Otsingu tulemused

Tuvid - Import eksport

 1. ERAX GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  For more than 17 years, ERAX GmbH has been providing its clients with the ideal defence products to protect their buildings from pigeons and other birds. Direct from the manufacturer – low-cost anti-pigeon systems such as spikes from ECOPIC & DEPIGEONAL, BIRDOUT (electronic systems), BIRDWIRE (tension wire system) and CABLE BIRD.

 2. TILDUIVENBOND ONS BELANG

  Holland

  Ettevõte TILDUIVENBOND ONS BELANG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tuvid tööstuses. See asub Den Haag, Holland.

 3. MONDORAPACI

  Itaalia

  Ettevõte MONDORAPACI, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tuvid tööstuses. See tegeleb ka pigeons, bird breeding, aviaries, JA animal accessories tööstustes. See asub Cirie', Itaalia.

 4. GIROPROTEC

  Hispaania

  Ettevõte GIROPROTEC, aastal ja mis tegeleb Tuvid tööstuses. See tegeleb ka Kahjuritõrjemasinad ja -seadmed, Kahjuritõrjemasinad ja -seadmed, JA pigeon deterrence tööstustes. See asub Girona, Hispaania.

 5. NATURAL GRANEN

  Belgia

  Ettevõte NATURAL GRANEN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tuvid tööstuses. See tegeleb ka Teravili koduloomadele ja -lindudele, Teravili koduloomadele ja -lindudele, JA pigeon food supplements tööstustes. See asub Schoten, Belgia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. AGROMARKET S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte AGROMARKET S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lemmikloomatarbed tööstuses. See tegeleb ka Maastikukujunduse ettevõtjad, Tuvid, Maastikukujunduse ettevõtjad, JA Tuvid tööstustes. See asub Todi, Itaalia.

 2. SADOCCO ISEO S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte SADOCCO ISEO S.N.C., aastal ja mis tegeleb Loomasööt tööstuses. See tegeleb ka Tuvid, Loomad ja loomakasvatus, Tuvid, JA Loomad ja loomakasvatus tööstustes. See asub Due Carrare, Itaalia.

 3. KALU A/S

  Taani

  Ettevõte KALU A/S, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tuvid tööstuses. See asub Koebenhavn V, Taani.

 4. FELMICA MINERAIS INDUSTRIAIS, S.A.

  Portugal

 5. CINCINELLI PAOLO

  Itaalia