• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • turvas ja kompost

Otsingu tulemused

Turvas ja kompost - Import eksport

 1. REKYVA, AB

  Leedu

  Verified by europages badge

  Rekyva, SC is one of the biggest peat producers in Baltic region. Based in Lithuania the company produces natural peat and professional peat substrates for both hobby and professional growers. We are prepared to produce any mix our client requires. The peat of Rekyva AB is high-moor Sphagnum type peat, ideal for sowing a variety of seeds as well as plant germination and growing Our main products: Natural white/brown/black peat, pH adjusted peat, fertilized peat, professional substrates. Packaging: 20l, 45l, 70l, 250l, 300l, 3 to 6 cmb big bales. Fractions: 0-4, 0-7, 0-20, 7-20, 20-40, 0-40, 20-60. We keep modernizing, innovating, updating our machinery, and using high international management standards to be able to become one of the leaders in the peat and substrates producers in the world. Please visit our website or contact us if you have any inquiry, we will gladly help you.

 2. RAIFFEISEN WAREN- UND DIENSTLEISTUNGS GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte RAIFFEISEN WAREN- UND DIENSTLEISTUNGS GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Turvas ja kompost tööstuses. See asub Schönsee, Saksamaa.

 3. AM ECO PRO LTD.

  Eesti

 4. SIA GPK

  Läti

  Ettevõte SIA GPK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Turvas ja kompost tööstuses. See tegeleb ka fertilisation, JA peat tööstustes. See asub Riga, Läti.

 5. FAUNE ET FLORE

  Belgia

  Ettevõte FAUNE ET FLORE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Istikud, sibulad ja seemned tööstuses. See tegeleb ka Turvas ja kompost, Lemmikloomatoidud, Disainerimööbel, Aiamööbel ja -kaunistused, Turvas ja kompost, Lemmikloomatoidud, Disainerimööbel, JA Aiamööbel ja -kaunistused tööstustes. See asub Nandrin, Belgia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. PRESTO DURPES, UAB

  Leedu

  Ettevõte PRESTO DURPES, UAB, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Väetised ja mullaomaduste parandajad tööstuses. See tegeleb ka Turvas ja kompost, Turvas ja kompost, JA peat products tööstustes. See asub Vilnius, Leedu.

 2. INFERTOSA (INDUSTRIAS FERTILIZANTES ORGANICAS, S.A.)

  Hispaania

  Ettevõte INFERTOSA (INDUSTRIAS FERTILIZANTES ORGANICAS, S.A.), on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Turvas ja kompost tööstuses. See tegeleb ka Väetised ja mullaomaduste parandajad, Väetised ja mullaomaduste parandajad, JA organic soil improvers tööstustes. See asub Valencia, Hispaania.

 3. ERDENWERKE WILHELM BUSS

  Saksamaa

  Ettevõte ERDENWERKE WILHELM BUSS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Turvas ja kompost tööstuses. See asub Saterland, Saksamaa.

 4. ÇORUM YILDIRIM TAVUKÇULUK A.Ş.

  Türgi

  Ettevõte ÇORUM YILDIRIM TAVUKÇULUK A.Ş., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Turvas ja kompost tööstuses. See tegeleb ka organic products tööstustes. See asub Çorum, Türgi.

 5. KSK DEVELOPMENTS SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte KSK DEVELOPMENTS SP. Z O.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Andurid tööstuses. See tegeleb ka Turvas ja kompost, parking system, automatic car parks, JA Turvas ja kompost tööstustes. See asub Zabrze, Poola.

 1. KAWO - KARL WOLPERS KG

  Saksamaa

  Ettevõte KAWO - KARL WOLPERS KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Turvas ja kompost tööstuses. See asub Hildesheim, Saksamaa.

 2. TURBAS DEL PRADO

  Hispaania

  Ettevõte TURBAS DEL PRADO, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Turvas ja kompost tööstuses. See asub Valladolid, Hispaania.

 1. HOMETREND24 INH. JANA SANDMANN

  Saksamaa

  Ettevõte HOMETREND24 INH. JANA SANDMANN, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Turvas ja kompost tööstuses. See asub Hümmerich, Saksamaa.

 2. SRIMATHI EXPORTS

  India

  Ettevõte SRIMATHI EXPORTS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Turvas ja kompost tööstuses. See asub Coimbatore , Tamil Nadu., India.

 3. MIKSKAAR AS

  Eesti

  Ettevõte MIKSKAAR AS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Turvas ja kompost tööstuses. See asub Tallinn, Eesti.

 4. SIA GLOBAL PEAT

  Läti

  Ettevõte SIA GLOBAL PEAT, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Turvas ja kompost tööstuses. See tegeleb ka peat tööstustes. See asub Riga, Läti.

 5. LOPATINS'KIY PEAT BRIQUETTING PLANT

  Ukraina

  Ettevõte LOPATINS'KIY PEAT BRIQUETTING PLANT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Turvas ja kompost tööstuses. See asub Lopatyn, Ukraina.

 6. CASTELLANA GREEN EXPERT

  Itaalia

  Ettevõte CASTELLANA GREEN EXPERT, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Turvas ja kompost tööstuses. See tegeleb ka antiparasiticides for animals tööstustes. See asub Palermo, Itaalia.

 7. VERDE AMBIENTE SRL

  Itaalia

  Ettevõte VERDE AMBIENTE SRL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Turvas ja kompost tööstuses. See tegeleb ka clean-up and dismantling of asbestos buildings, room debugging, waste collecion and disposal, JA waste management tööstustes. See asub Cavallino Treporti, Itaalia.

 8. GREENTERRA LTD.

  Läti

  Ettevõte GREENTERRA LTD., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Turvas ja kompost tööstuses. See tegeleb ka peat, JA peat products tööstustes. See asub Riga, Läti.

 1. ZHITOMIRTORF LLC

  Ukraina

  Ettevõte ZHITOMIRTORF LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Turvas ja kompost tööstuses. See asub Zhytomyr, Ukraina.

 2. PEAT LAND UKRAINE LLC

  Ukraina

  Ettevõte PEAT LAND UKRAINE LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Turvas ja kompost tööstuses. See asub Lyudyn, Dubrovytsya District, Rivne Region, Ukraina.

 3. TD KISSON

  Ukraina

  Ettevõte TD KISSON, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Turvas ja kompost tööstuses. See tegeleb ka Orgaanilised väetised, Orgaanilised väetised, liquid fertilizer, bio-stimulants - fertilisers, JA Soil conditioners and fertilizers tööstustes. See asub Zaporozhye, Ukraina.

 4. FLORENTER SRL

  Itaalia

  Ettevõte FLORENTER SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Turvas ja kompost tööstuses. See tegeleb ka loam, bark for mulch, JA nursery worker equipment tööstustes. See asub Ghedi, Itaalia.

 5. DURPETA, UAB

  Leedu

  Ettevõte DURPETA, UAB, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Turvas ja kompost tööstuses. See tegeleb ka peat, Soils and substrates, compost, JA biomass tööstustes. See asub Sepeta, Kupiskis, Leedu.

 6. FALIENOR TERREAUX DE FRANCE

  Prantsusmaa

  Ettevõte FALIENOR TERREAUX DE FRANCE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Turvas ja kompost tööstuses. See tegeleb ka loam, JA substrates tööstustes. See asub Vivy, Prantsusmaa.

 7. ELDORA SIA

  Läti

  Ettevõte ELDORA SIA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Turvas ja kompost tööstuses. See tegeleb ka Soils and substrates tööstustes. See asub Lielvarde, Läti.

 8. VERMISOL NATUREL TARIM

  Türgi

  Ettevõte VERMISOL NATUREL TARIM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Turvas ja kompost tööstuses. See asub Atasehir, Türgi.

 9. EECKHAUDT

  Belgia

  Ettevõte EECKHAUDT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Orgaanilised väetised tööstuses. See tegeleb ka Turvas ja kompost, Soil improvement - natural products, Turvas ja kompost, peat products, JA bark for mulch tööstustes. See asub Lede, Belgia.

 10. ETS CUILLERIER

  Prantsusmaa

  Ettevõte ETS CUILLERIER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Turvas ja kompost tööstuses. See asub Romorantin Lanthenay, Prantsusmaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta