• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • turvas ja kompost

Otsingu tulemused

Turvas ja kompost - Import eksport

 1. REKYVA, AB

  Leedu

  Verified by europages badge

  Rekyva, SC is one of the biggest peat producers in Baltic region. Based in Lithuania the company produces natural peat and professional peat substrates for both hobby and professional growers. We are prepared to produce any mix our client requires. The peat of Rekyva AB is high-moor Sphagnum type peat, ideal for sowing a variety of seeds as well as plant germination and growing Our main products: Natural white/brown/black peat, pH adjusted peat, fertilized peat, professional substrates. Packaging: 20l, 45l, 70l, 250l, 300l, 3 to 6 cmb big bales. Fractions: 0-4, 0-7, 0-20, 7-20, 20-40, 0-40, 20-60. We keep modernizing, innovating, updating our machinery, and using high international management standards to be able to become one of the leaders in the peat and substrates producers in the world. Please visit our website or contact us if you have any inquiry, we will gladly help you.

 2. HERMES AGRI-COMPANY LTD

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Ettevõte HERMES AGRI-COMPANY LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vihmaussid - väetised tööstuses. See tegeleb ka Väetised ja mullaomaduste parandajad, Orgaanilised väetised, Turvas ja kompost, Väetised ja mullaomaduste parandajad, Orgaanilised väetised, organic fertilizers, complex fertilizers, liquid fertilizer, JA fertilizer for cereal crops tööstustes. See asub Znamianka, Ukraina.

 3. RAIFFEISEN WAREN- UND DIENSTLEISTUNGS GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte RAIFFEISEN WAREN- UND DIENSTLEISTUNGS GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Turvas ja kompost tööstuses. See asub Schönsee, Saksamaa.

 4. AM ECO PRO LTD.

  Eesti

 5. SIA GPK

  Läti

  Ettevõte SIA GPK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Turvas ja kompost tööstuses. See tegeleb ka fertilisation, JA peat tööstustes. See asub Riga, Läti.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. PRESTO DURPES, UAB

  Leedu

  Ettevõte PRESTO DURPES, UAB, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Väetised ja mullaomaduste parandajad tööstuses. See tegeleb ka Turvas ja kompost, Turvas ja kompost, JA peat products tööstustes. See asub Vilnius, Leedu.

 2. FAUNE ET FLORE

  Belgia

  Ettevõte FAUNE ET FLORE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Istikud, sibulad ja seemned tööstuses. See tegeleb ka Turvas ja kompost, Lemmikloomatoidud, Disainerimööbel, Aiamööbel ja -kaunistused, Turvas ja kompost, Lemmikloomatoidud, Disainerimööbel, JA Aiamööbel ja -kaunistused tööstustes. See asub Nandrin, Belgia.

 3. INFERTOSA (INDUSTRIAS FERTILIZANTES ORGANICAS, S.A.)

  Hispaania

  Ettevõte INFERTOSA (INDUSTRIAS FERTILIZANTES ORGANICAS, S.A.), on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Turvas ja kompost tööstuses. See tegeleb ka Väetised ja mullaomaduste parandajad, Väetised ja mullaomaduste parandajad, JA organic soil improvers tööstustes. See asub Valencia, Hispaania.

 4. ÇORUM YILDIRIM TAVUKÇULUK A.Ş.

  Türgi

  Ettevõte ÇORUM YILDIRIM TAVUKÇULUK A.Ş., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Turvas ja kompost tööstuses. See tegeleb ka organic products tööstustes. See asub Çorum, Türgi.

 5. KSK DEVELOPMENTS SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte KSK DEVELOPMENTS SP. Z O.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Andurid tööstuses. See tegeleb ka Turvas ja kompost, parking system, automatic car parks, JA Turvas ja kompost tööstustes. See asub Zabrze, Poola.

 1. KAWO - KARL WOLPERS KG

  Saksamaa

  Ettevõte KAWO - KARL WOLPERS KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Turvas ja kompost tööstuses. See asub Hildesheim, Saksamaa.

 2. ERDENWERKE WILHELM BUSS

  Saksamaa

  Ettevõte ERDENWERKE WILHELM BUSS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Turvas ja kompost tööstuses. See asub Saterland, Saksamaa.

 1. HOMETREND24 INH. JANA SANDMANN

  Saksamaa

  Ettevõte HOMETREND24 INH. JANA SANDMANN, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Turvas ja kompost tööstuses. See asub Hümmerich, Saksamaa.

 2. TERVEX SUBSTRATS SL

  Hispaania

  Ettevõte TERVEX SUBSTRATS SL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Turvas ja kompost tööstuses. See tegeleb ka decorative stones, bark for mulch, Soils and substrates, JA wood bark tööstustes. See asub Cassa De La Selva, Hispaania.

 3. TURBAS DEL PRADO

  Hispaania

  Ettevõte TURBAS DEL PRADO, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Turvas ja kompost tööstuses. See asub Valladolid, Hispaania.

 4. SIA GLOBAL PEAT

  Läti

  Ettevõte SIA GLOBAL PEAT, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Turvas ja kompost tööstuses. See tegeleb ka peat tööstustes. See asub Riga, Läti.

 5. MIKSKAAR AS

  Eesti

  Ettevõte MIKSKAAR AS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Turvas ja kompost tööstuses. See asub Tallinn, Eesti.

 6. CASTELLANA GREEN EXPERT

  Itaalia

  Ettevõte CASTELLANA GREEN EXPERT, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Turvas ja kompost tööstuses. See tegeleb ka antiparasiticides for animals tööstustes. See asub Palermo, Itaalia.

 7. VERDE AMBIENTE SRL

  Itaalia

  Ettevõte VERDE AMBIENTE SRL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Turvas ja kompost tööstuses. See tegeleb ka clean-up and dismantling of asbestos buildings, room debugging, waste collecion and disposal, JA waste management tööstustes. See asub Cavallino Treporti, Itaalia.

 8. LOPATINS'KIY PEAT BRIQUETTING PLANT

  Ukraina

  Ettevõte LOPATINS'KIY PEAT BRIQUETTING PLANT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Turvas ja kompost tööstuses. See asub Lopatyn, Ukraina.

 1. BALTIC PEAT SIA

  Läti

  Ettevõte BALTIC PEAT SIA, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Turvas ja kompost tööstuses. See tegeleb ka peat, bark for mulch, JA wood fibres tööstustes. See asub Riga, Läti.

 2. EECKHAUDT

  Belgia

  Ettevõte EECKHAUDT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Orgaanilised väetised tööstuses. See tegeleb ka Turvas ja kompost, Soil improvement - natural products, Turvas ja kompost, peat products, JA bark for mulch tööstustes. See asub Lede, Belgia.

 3. PEAT LAND UKRAINE LLC

  Ukraina

  Ettevõte PEAT LAND UKRAINE LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Turvas ja kompost tööstuses. See asub Lyudyn, Dubrovytsya District, Rivne Region, Ukraina.

 4. ZEOCEL LDA

  Portugal

  Ettevõte ZEOCEL LDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Väetised ja mullaomaduste parandajad tööstuses. See tegeleb ka Veepuhastusvahendid, Turvas ja kompost, Veepuhastusvahendid, JA Turvas ja kompost tööstustes. See asub Ameal, Portugal.

 5. ETS CUILLERIER

  Prantsusmaa

  Ettevõte ETS CUILLERIER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Turvas ja kompost tööstuses. See asub Romorantin Lanthenay, Prantsusmaa.

 6. GREENTERRA LTD.

  Läti

  Ettevõte GREENTERRA LTD., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Turvas ja kompost tööstuses. See tegeleb ka peat, JA peat products tööstustes. See asub Riga, Läti.

 7. TD KISSON

  Ukraina

  Ettevõte TD KISSON, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Turvas ja kompost tööstuses. See tegeleb ka Orgaanilised väetised, Orgaanilised väetised, liquid fertilizer, bio-stimulants - fertilisers, JA Soil conditioners and fertilizers tööstustes. See asub Zaporozhye, Ukraina.

 8. NUOVA FLESAN S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte NUOVA FLESAN S.R.L., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Turvas ja kompost tööstuses. See tegeleb ka coconut fibre tööstustes. See asub Milano, Itaalia.

 9. FALIENOR TERREAUX DE FRANCE

  Prantsusmaa

  Ettevõte FALIENOR TERREAUX DE FRANCE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Turvas ja kompost tööstuses. See tegeleb ka loam, JA substrates tööstustes. See asub Vivy, Prantsusmaa.

 10. FLORENTER SRL

  Itaalia

  Ettevõte FLORENTER SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Turvas ja kompost tööstuses. See tegeleb ka loam, bark for mulch, JA nursery worker equipment tööstustes. See asub Ghedi, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta