• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • turbopuurimisteenused

Otsingu tulemused

Turbopuurimisteenused - Import eksport

 1. WERNER MITSCHELE GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte WERNER MITSCHELE GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Turbopuurimisteenused tööstuses. See asub Pleidelsheim, Saksamaa.

 2. RSB RATIONELLE STAHLBEARBEITUNG GMBH & CO KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte RSB RATIONELLE STAHLBEARBEITUNG GMBH & CO KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Turbopuurimisteenused tööstuses. See asub Merkers, Saksamaa.

 3. ZW HYDRAULIK AG

  Šveits

  Ettevõte ZW HYDRAULIK AG, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Turbopuurimisteenused tööstuses. See asub Rümlingen, Šveits.

 4. SANCHEZ BETONBOHR-UND SÄGETECHNIK

  Saksamaa

  Ettevõte SANCHEZ BETONBOHR-UND SÄGETECHNIK, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Turbopuurimisteenused tööstuses. See asub Murr, Saksamaa.

 5. PFLEGHAR GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte PFLEGHAR GMBH & CO. KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Freesimine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Tööpingid - metalli töötlemine, Freespingid, Liikuvad esipukid, Turbopuurimisteenused, Tööpingid - metalli töötlemine, Freespingid, JA Liikuvad esipukid tööstustes. See asub Baienfurt, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. PETER MERTEN GESELLSCHAFT M.B.H. PRÄZISIONSTECHNIK

  Austria

  Ettevõte PETER MERTEN GESELLSCHAFT M.B.H. PRÄZISIONSTECHNIK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Treimine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Freesimine - teras ja metall, Puurimine - teras ja metall, Kaasaskantavad elektrilised lihvimismasinad, Turbopuurimisteenused, Freesimine - teras ja metall, Puurimine - teras ja metall, Kaasaskantavad elektrilised lihvimismasinad, JA Turbopuurimisteenused tööstustes. See asub Wien, Austria.

 2. GEOTECNICA PALAZZI - GIOMARELLI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte GEOTECNICA PALAZZI - GIOMARELLI S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskonsultandid tööstuses. See tegeleb ka Mullaanalüüs, Turbopuurimisteenused, Mullaanalüüs, JA Turbopuurimisteenused tööstustes. See asub Chianciano Terme, Itaalia.

 3. I.GE.M. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte I.GE.M. S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub San Prisco, Itaalia.

 4. SEA PERFORAZIONI S.N.C. DI SAVASTA A. E TORELLI S.

  Itaalia

  Ettevõte SEA PERFORAZIONI S.N.C. DI SAVASTA A. E TORELLI S., aastal ja mis tegeleb Kaevude rajamine tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Campagnola Emilia, Itaalia.

 5. VENTURA VINCENZO

  Itaalia

  Ettevõte VENTURA VINCENZO, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Gela, Itaalia.

 1. IMPER SONDA TRIVELLAZIONI DI BONGIOVANNI GIOVANNINO & C.

  Itaalia

  Ettevõte IMPER SONDA TRIVELLAZIONI DI BONGIOVANNI GIOVANNINO & C., aastal ja mis tegeleb Puurimisteenused merel tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Lamezia Terme, Itaalia.

 2. DI PIETRO PERFORAZIONI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte DI PIETRO PERFORAZIONI S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Vundamenditööd tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Alba Adriatica, Itaalia.

 1. LUMA PERFORAZIONI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte LUMA PERFORAZIONI S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vundamenditööd tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Montorio Al Vomano, Itaalia.

 2. EUROSONDA 2 S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte EUROSONDA 2 S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kaevude rajamine tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Spresiano, Itaalia.

 3. PROSPEZIONI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte PROSPEZIONI S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Mereteenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Montalto Uffugo, Itaalia.

 4. GEOCIPO S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte GEOCIPO S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vundamenditööd tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Solbiate Con Cagno, Itaalia.

 5. SOIL TEST S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte SOIL TEST S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimisteenused merel tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Arezzo, Itaalia.

 6. DELL'ORSO APPALTI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte DELL'ORSO APPALTI S.R.L., aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Camerano, Itaalia.

 7. IMPRESA ING. GIUSEPPE FALCIOLA DI ALESSANDRO FALCIOLA S.A.S.

  Itaalia

  Ettevõte IMPRESA ING. GIUSEPPE FALCIOLA DI ALESSANDRO FALCIOLA S.A.S., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kaevude rajamine tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Milano, Itaalia.

 8. TECNOGEO S.N.C. DI LUCA RODRIGUEZ E COSTANTINO LUCI

  Itaalia

  Ettevõte TECNOGEO S.N.C. DI LUCA RODRIGUEZ E COSTANTINO LUCI, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Roma, Itaalia.

 1. ALBANESE PERFORAZIONI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ALBANESE PERFORAZIONI S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kallurkonteinerid tööstuses. See tegeleb ka Süvendusmasinad, Turbopuurimisteenused, Süvendusmasinad, JA Turbopuurimisteenused tööstustes. See asub Ripalimosani, Itaalia.

 2. GE.LA.MO.

  Itaalia

  Ettevõte GE.LA.MO., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vundamenditööd tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Villar San Costanzo, Itaalia.

 3. ITAL SONDA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ITAL SONDA S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Sant'agata Li Battiati, Itaalia.

 4. F.R.S. FONDAZIONI E RICERCHE NEL SOTTOSUOLO S.A.S.

  Itaalia

  Ettevõte F.R.S. FONDAZIONI E RICERCHE NEL SOTTOSUOLO S.A.S., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Roma, Itaalia.

 5. LONGHI GIOVANNI E LORIS DI LONGHI GIOVANNI E C. S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte LONGHI GIOVANNI E LORIS DI LONGHI GIOVANNI E C. S.N.C., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kaevude rajamine tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Rio Saliceto, Itaalia.

 6. SIROL S.N.C. DI OCCELLI GUIDO E C.

  Itaalia

  Ettevõte SIROL S.N.C. DI OCCELLI GUIDO E C., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Farigliano, Itaalia.

 7. FORMATO ERNESTO

  Itaalia

  Ettevõte FORMATO ERNESTO, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kaevude rajamine tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Velletri, Itaalia.

 8. PIAZZOLLA RUGGIERO & FIGLI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte PIAZZOLLA RUGGIERO & FIGLI S.R.L., aastal ja mis tegeleb Kaevude rajamine tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Barletta, Itaalia.

 9. SANNA MARIO E VENTURI S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte SANNA MARIO E VENTURI S.N.C., aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Alghero, Itaalia.

 10. G.P. FONDAZIONI SPECIALI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte G.P. FONDAZIONI SPECIALI S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puuraugu puurimise järelevalve teenused tööstuses. See tegeleb ka Turbopuurimisteenused, Puuraugu puurimisteenused, Turbopuurimisteenused, JA Puuraugu puurimisteenused tööstustes. See asub Osimo, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta