• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • turbiinid

Otsingu tulemused

Turbiinid - Import eksport

 1. FINDEVA AG

  Šveits

  Verified by europages badge

  We have been manufacturing pneumatic vibrators and knockers successfully for over 40 years now. The world over, we are known as a pioneer in the use of aluminium housings. Our highly qualified employees produce more than 40, 000 vibrators a year. Our production facilities are state-of-the-art and environmentally friendly with the very highest safety standards. Optimum materials and state-of-the-art CNC machines guarantee you high quality and renowned Swiss precision. Our pneumatic vibrators offer optimum performance and lower air consumption at the same time. They are easy to install, easy to service and provide a long service life. We have agencies all over the world. Swiss quality and fair trade have led to partnerships with both agencies and customers that have lasted many years.

 2. BTT BREMER TURBINENTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte BTT BREMER TURBINENTECHNIK GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Turbiinid tööstuses. See asub Bremen, Saksamaa.

 3. MUNDRY MACHINING GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte MUNDRY MACHINING GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Turbiinid tööstuses. See asub Limbach-Oberfrohna, Saksamaa.

 4. DIESELTECHNIK BREUER, INTERNATIONAL SERVICE-CENTER FÜR WOODWARD INDUSTRIALCONTROLS

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte DIESELTECHNIK BREUER, INTERNATIONAL SERVICE-CENTER FÜR WOODWARD INDUSTRIALCONTROLS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Turbiinid tööstuses. See asub Krefeld, Saksamaa.

 5. MR RADKA - PROFESJONALNA REGENERACJA TURBIN I TURBOSPRĘŻARKI

  Poola

  Ettevõte MR RADKA - PROFESJONALNA REGENERACJA TURBIN I TURBOSPRĘŻARKI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ülelaadurid tööstuses. See tegeleb ka Turbiinid, turbosuperchargers, JA Turbiinid tööstustes. See asub Mielec, Poola.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. INDUSTRIE-SERVICE STADE

  Saksamaa

  Ettevõte INDUSTRIE-SERVICE STADE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Turbiinid tööstuses. See asub Drochtersen, Saksamaa.

 2. TURBO-TECH

  Poola

  Ettevõte TURBO-TECH, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Turbokompressorid tööstuses. See tegeleb ka Autode varuosad, Turbiinid, reconditioning of turbochargers, turbines for turbochargers, Autode varuosad, JA Turbiinid tööstustes. See asub Łódź, Poola.

 3. G-TEAM A.S.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte G-TEAM A.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Auruturbiinid tööstuses. See tegeleb ka Turbiinid, JA Turbiinid tööstustes. See asub Praha, Tšehhi Vabariik.

 4. CILTUG ISI SANAYI VE TICARET A.S.

  Türgi

  Ettevõte CILTUG ISI SANAYI VE TICARET A.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - teras ja metallid tööstuses. See tegeleb ka Tööstusliku sisseseade paigaldamine ja demonteerimine, Taastuvenergia, Energia - tootmisjaamad ja -seadmed, Turbiinid, Tööstusliku sisseseade paigaldamine ja demonteerimine, Taastuvenergia, Energia - tootmisjaamad ja -seadmed, JA Turbiinid tööstustes. See asub Gaziantep, Türgi.

 5. ALPINA BURKARD BOVENSIEPEN GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte ALPINA BURKARD BOVENSIEPEN GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud poolhaagised tööstuses. See tegeleb ka Turbiinid, Haagised, Mootorrataste varuosad ja tarvikud, Turbiinid, Haagised, JA Mootorrataste varuosad ja tarvikud tööstustes. See asub Buchloe, Saksamaa.

 1. ART Turbo OÜ

  Eesti

  Ettevõte ART Turbo OÜ, aastal ja mis tegeleb Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad tööstuses. See tegeleb ka Laevaseadmed, Turbiinid, Veoautode ja haagiste varuosad, Autode varuosad, Laevaseadmed, Turbiinid, Veoautode ja haagiste varuosad, JA Autode varuosad tööstustes. See asub TALLINN, Eesti.

 2. EUWE EUGEN WEXLER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte EUWE EUGEN WEXLER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud plasttooted tööstuses. See tegeleb ka Turbiinid, Plastpakendid, Plastmasstooted masinatele, Turbiinid, Plastpakendid, JA Plastmasstooted masinatele tööstustes. See asub Lauf, Saksamaa.

 1. HANS EINHELL AG

  Saksamaa

  Ettevõte HANS EINHELL AG, aastal ja mis tegeleb Turbiinid tööstuses. See tegeleb ka Tööstusseadmete remont, Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed, Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed, Tööstusseadmete remont, Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed, JA Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Landau, Saksamaa.

 2. THERMAL SYSTEMS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte THERMAL SYSTEMS GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstushoonete ehitus tööstuses. See tegeleb ka Katlasüsteemid, Soojusvahetid, Tööstuslikud kütteseadmed, Turbiinid, Katlasüsteemid, Soojusvahetid, Tööstuslikud kütteseadmed, JA Turbiinid tööstustes. See asub Kassel, Saksamaa.

 3. VERTRIEBSGESELLSCHAFT CLASSIC MBH

  Saksamaa

  Ettevõte VERTRIEBSGESELLSCHAFT CLASSIC MBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Katlasüsteemid tööstuses. See tegeleb ka Sisepõlemismootorid, Sisepõlemismootorite komponendid ja varuosad, Tööstuslikud kütteseadmed, Turbiinid, Sisepõlemismootorid, Sisepõlemismootorite komponendid ja varuosad, Tööstuslikud kütteseadmed, JA Turbiinid tööstustes. See asub Dinslaken, Saksamaa.

 4. RPC RENNSPORT PRODUCTION CENTER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte RPC RENNSPORT PRODUCTION CENTER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Infosüsteemid - nõustamine tööstuses. See tegeleb ka Programmeerimine ja tarkvara, Turbiinid, Programmeerimine ja tarkvara, JA Turbiinid tööstustes. See asub Bobingen, Saksamaa.

 5. E.E.T. UMWELT UND GASTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte E.E.T. UMWELT UND GASTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sisepõlemismootorid tööstuses. See tegeleb ka Sisepõlemismootorite komponendid ja varuosad, Turbiinid, Tööstusseadmete remont, Tööstusseadmete rent, Sisepõlemismootorite komponendid ja varuosad, Turbiinid, Tööstusseadmete remont, JA Tööstusseadmete rent tööstustes. See asub Bell, Saksamaa.

 6. TR EQUIPEMENTS

  Prantsusmaa

  Ettevõte TR EQUIPEMENTS, aastal ja mis tegeleb Turbiinid tööstuses. See tegeleb ka Pumbad, Kontoritehnika ja -seadmed, Kompressorid, Sisepõlemismootorid, Pumbad, Kontoritehnika ja -seadmed, Kompressorid, JA Sisepõlemismootorid tööstustes. See asub Epernay Cedex, Prantsusmaa.

 7. HERING AG

  Saksamaa

  Ettevõte HERING AG, aastal ja mis tegeleb Valdusfirmad tööstuses. See tegeleb ka Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed, Turbiinid, Tööstusseadmete remont, Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed, Turbiinid, JA Tööstusseadmete remont tööstustes. See asub Gunzenhausen, Saksamaa.

 8. GARDNER DENVER DEUTSCHLAND GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte GARDNER DENVER DEUTSCHLAND GMBH, aastal ja mis tegeleb Tööstusseadmete remont tööstuses. See tegeleb ka Hüdroelektrijaamad - sisseseade ja seadmed, Turbiinid, Pumbad, Hüdroelektrijaamad - sisseseade ja seadmed, Turbiinid, JA Pumbad tööstustes. See asub Bad Neustadt, Saksamaa.

 1. PARSEC

  Itaalia

  Ettevõte PARSEC, aastal ja mis tegeleb Turbiinid tööstuses. See tegeleb ka Sisepõlemismootorid, Kontoritehnika ja -seadmed, Kompressorid, Pumbad, Sisepõlemismootorid, Kontoritehnika ja -seadmed, Kompressorid, JA Pumbad tööstustes. See asub Osmanoro Sesto Fiorentino (Fi), Itaalia.

 2. ELECTROPUTERE S C

  Rumeenia

  Ettevõte ELECTROPUTERE S C, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Trafod tööstuses. See tegeleb ka Turbiinid, Elektrimootorid ja varuosad, Elektrigeneraatorid, Elektrilised komponendid ja varuosad tööstuslikuks kasutamiseks, Turbiinid, Elektrimootorid ja varuosad, Elektrigeneraatorid, JA Elektrilised komponendid ja varuosad tööstuslikuks kasutamiseks tööstustes. See asub Craiova, Rumeenia.

 3. REVISIONI TURBO

  Itaalia

  Ettevõte REVISIONI TURBO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Turbiinid tööstuses. See tegeleb ka Turbokompressorid, turbine inspection, turbine repairs, Turbokompressorid, JA turbines for turbochargers tööstustes. See asub Isernia, Itaalia.

 4. TEKNO KONTROL HIDROLIK

  Türgi

  Ettevõte TEKNO KONTROL HIDROLIK, aastal ja mis tegeleb Sisepõlemismootorite komponendid ja varuosad tööstuses. See tegeleb ka Sisepõlemismootorid, Pumbad, Turbiinid, Hüdraulikaseadmed, Sisepõlemismootorid, Pumbad, Turbiinid, JA Hüdraulikaseadmed tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 5. ABC ELEKTRIK SAN VE TIC

  Türgi

  Ettevõte ABC ELEKTRIK SAN VE TIC, aastal ja mis tegeleb Pumbad tööstuses. See tegeleb ka Sisepõlemismootorite komponendid ja varuosad, Turbiinid, Hüdraulikaseadmed, Sisepõlemismootorid, Sisepõlemismootorite komponendid ja varuosad, Turbiinid, Hüdraulikaseadmed, JA Sisepõlemismootorid tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 6. CAPSTONE TURBINE CORPORATION

  Ameerika Ühendriigid

  Ettevõte CAPSTONE TURBINE CORPORATION, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Turbiinid tööstuses. See tegeleb ka Renewable energies tööstustes. See asub Chatsworth, Ameerika Ühendriigid.

 7. ALOIS KERN MASCHINENBAU

  Saksamaa

  Ettevõte ALOIS KERN MASCHINENBAU, aastal ja mis tegeleb Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstusseadmete remont, Lennukimootorid, Turbiinid, Tööstusseadmete remont, Lennukimootorid, JA Turbiinid tööstustes. See asub Beutelsbach, Saksamaa.

 8. RUTTEN ELECTROMECANIQUE

  Belgia

  Ettevõte RUTTEN ELECTROMECANIQUE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Turbiinid tööstuses. See tegeleb ka shotblasting equipment tööstustes. See asub Herstal, Belgia.

 9. GUGLER WATER TURBINES GMBH

  Austria

  Ettevõte GUGLER WATER TURBINES GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Turbiinid tööstuses. See tegeleb ka hydroelectric turbine manufacturing tööstustes. See asub Goldwörth, Austria.

 10. INVESTCOM SP. Z O. O.

  Poola

  Ettevõte INVESTCOM SP. Z O. O., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Turbiinid tööstuses. See asub Wrocław, Poola.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta