• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • tsitrusviljad

Otsingu tulemused

Tsitrusviljad - Import eksport

 1. Durdaslar

  Türgi

  Verified by europages badge

  Durdaslar has been a prominent vegetable and fruit wholesaler in Kumluca/Antalya and the surrounding region since 1989. Founded by Durmuş Durdaş and his three sons, the family business has entered its third generation, carrying forward the family legacy. Durdaslar has grown significantly to become a leading institution in its region and one of the country's top. Our annual supply capacity exceeds 120, 000 tons of vegetables and fruits, and we strive for continuous improvement through institutionalization. In 2003, our packaging plant became a full-fledged company, serving Kumluca with a 3000-ton cold storage facility. We opened a commission in Elmali district in 2011 and expanded with multiple facilities in Antalya. We also have a branch in Bulgaria, providing cold storage for our customers. Our commitment is to deliver fresh vegetables and fruits to consumers during production, precisely as desired in quantity and timing. Our product range includes various tomato varieties (such as Regular, Pink, Plum, Oval, Seyit, Cocktail, Round, etc.), pepper varieties (California Pepper, Charleston, Hot Charleston, Pointed Green, Bell, Capia Red, Red Chili, Green Chili, Hungarian Pepper, Hungarian Charlie, Bianca, etc.), cucumber varieties (Regular, Silor, Spiky), zucchini, eggplants (Crystal and Regular Eggplant), watermelon, melon, pomegranates, oranges, mandarins, citrons, apricot, peach, strawberry, Please do not hesitate to contact us for more and discover our products!

 2. GREYPE FRANCE

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte GREYPE FRANCE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Puuvili tööstuses. See tegeleb ka Köögivili, värske, Tsitrusviljad, legumes, Fresh fruits and vegetables, Köögivili, värske, Tsitrusviljad, peaches, food wholesaler, JA production of fruit & vegetables tööstustes. See asub Perpignan, Prantsusmaa.

 3. FRUTÉATE

  Hispaania

  Ettevõte FRUTÉATE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tsitrusviljad tööstuses. See tegeleb ka Puuvili ja köögivili - import ja eksport, Puuvili ja köögivili - import ja eksport, fruit and vegetable wholesaler, foodstuffs - import/export, JA import/export, production and sale of fruit and vegetables tööstustes. See asub Alcanar, Hispaania.

 4. CASTROFRUTTA SAS

  Itaalia

  Ettevõte CASTROFRUTTA SAS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tsitrusviljad tööstuses. See tegeleb ka Puuvili, fruit & vegetables, agricultural products, Puuvili, JA oil-mills tööstustes. See asub Castrovillari, Itaalia.

 5. MOROCCANCITRUS

  Saksamaa

  Ettevõte MOROCCANCITRUS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tsitrusviljad tööstuses. See tegeleb ka tangerines, JA oranges tööstustes. See asub Niddatal, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. AMEFRUITS SL

  Hispaania

  Ettevõte AMEFRUITS SL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuvili ja köögivili - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Küüslauk, Tsitrusviljad, Küüslauk, Tsitrusviljad, lemons, JA garlic bulbs tööstustes. See asub Bigastro-Alicante, Hispaania.

 2. AFRIGOODGROW

  Egiptus

  Ettevõte AFRIGOODGROW, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tsitrusviljad tööstuses. See tegeleb ka export of vegetables, Sweet potatoes, JA onions tööstustes. See asub Alexandria, Egiptus.

 3. DREAMCELSIUS GROUP AFRICA

  Lõuna-Aafrika Vabariik

  Ettevõte DREAMCELSIUS GROUP AFRICA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted tööstuses. See tegeleb ka Tsitrusviljad, Citrus fruit juices and concentrates, Refined sunflower oil, edible fats, JA Tsitrusviljad tööstustes. See asub Johannesburg, Lõuna-Aafrika Vabariik.

 4. KIMELLA AGRI TRADING

  Filipiinid

  Ettevõte KIMELLA AGRI TRADING, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud puuvili tööstuses. See tegeleb ka Tsitrusviljad, Tsitrusviljad, bananas, JA mango tööstustes. See asub Mandaluyong City, Filipiinid.

 5. GREEK CITRUS AN. KOUMOUTSAKOS & CO

  Kreeka

  Ettevõte GREEK CITRUS AN. KOUMOUTSAKOS & CO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tsitrusviljad tööstuses. See asub Gythio, Kreeka.

 1. FRUTAS LURDES GUERREIRO & FILHAS LDA

  Portugal

  Ettevõte FRUTAS LURDES GUERREIRO & FILHAS LDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tsitrusviljad tööstuses. See tegeleb ka oranges, JA lemons tööstustes. See asub Algoz, Portugal.

 2. SOCIETA' AGRICOLA MORSILVA SS

  Itaalia

  Ettevõte SOCIETA' AGRICOLA MORSILVA SS, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tsitrusviljad tööstuses. See tegeleb ka farm, tangerines, JA Fruits import export tööstustes. See asub Cassano Allo Ionio, Itaalia.

 1. FARQLEET INTERNATIONAL

  Pakistan

  Ettevõte FARQLEET INTERNATIONAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuvili tööstuses. See tegeleb ka Tsitrusviljad, Troopilised puuviljad, organic agricultural products, Fresh fruits and vegetables, Tsitrusviljad, JA Troopilised puuviljad tööstustes. See asub Faisalabad, Pakistan.

 2. AGROTIKOS SYNETERISMOS ESPERIDOKALIERGITON STRATOY

  Kreeka

  Ettevõte AGROTIKOS SYNETERISMOS ESPERIDOKALIERGITON STRATOY, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tsitrusviljad tööstuses. See tegeleb ka tinned oranges, citrus trees, JA tangerines tööstustes. See asub Agrinio, Kreeka.

 3. GUFRESCO

  Hispaania

  Ettevõte GUFRESCO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögiviljamahlad tööstuses. See tegeleb ka Tsitrusviljad, fruit juices, freshly squeezed orange juice, organic fruit juice, JA Tsitrusviljad tööstustes. See asub Burriana, Hispaania.

 4. FYTRON

  Kreeka

  Ettevõte FYTRON, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tsitrusviljad tööstuses. See asub TRAGANO, Kreeka.

 5. PRO CIT ADAU, S.L.

  Hispaania

  Ettevõte PRO CIT ADAU, S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tsitrusviljad tööstuses. See tegeleb ka oranges, tangerines, JA plant health treatments tööstustes. See asub Almenara, Hispaania.

 6. INTERNATIONAL TRADERS

  Egiptus

  Ettevõte INTERNATIONAL TRADERS, aastal ja mis tegeleb Köögivili, kuivatatud tööstuses. See tegeleb ka Peet, Tsitrusviljad, fresh vegetables, olives, Peet, JA Tsitrusviljad tööstustes. See asub Alexandria, Egiptus.

 7. ANDEVALOBIO

  Hispaania

  Ettevõte ANDEVALOBIO, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tsitrusviljad tööstuses. See asub Huelva, Hispaania.

 8. LUFELE S TRADING

  Lõuna-Aafrika Vabariik

  Ettevõte LUFELE S TRADING, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Tsitrusviljad tööstuses. See asub Port Elizabeth, Lõuna-Aafrika Vabariik.

 1. GREENFOOD IBERICA

  Hispaania

  Ettevõte GREENFOOD IBERICA, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, värske tööstuses. See tegeleb ka Tsitrusviljad, fruit & vegetables, Tsitrusviljad, JA salads tööstustes. See asub Mont-Ras, Hispaania.

 2. CENGIZ FRUITS

  Türgi

  Ettevõte CENGIZ FRUITS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tsitrusviljad tööstuses. See tegeleb ka organic citrus fruits, oranges, lemons, JA pomegranates tööstustes. See asub Silifke / Mersin, Türgi.

 3. ZANGOSTAR LTD

  Küpros

  Ettevõte ZANGOSTAR LTD, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Delikatessid tööstuses. See tegeleb ka Tsitrusviljad, food and beverages industry business associations, Tsitrusviljad, JA kiwi fruit tööstustes. See asub Limassol, Küpros.

 4. EXOTIFRUIT EU

  Holland

  Ettevõte EXOTIFRUIT EU, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tsitrusviljad tööstuses. See tegeleb ka import of fruit, exotic fruit, Limes, JA Mandarins tööstustes. See asub Barendrecht, Holland.

 5. SNO TARIM VE ZIRAI ISLT / SNO CITRUS TURKEY

  Türgi

  Ettevõte SNO TARIM VE ZIRAI ISLT / SNO CITRUS TURKEY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tsitrusviljad tööstuses. See tegeleb ka Põllumajandus - import ja eksport, fresh fruit, import/export, production and sale of fruit and vegetables, lemons, JA Põllumajandus - import ja eksport tööstustes. See asub Adana, Türgi.

 6. KOCOGLU GIDA VE SU URUNLERI SAN. TIC. LTD. ŞTI

  Türgi

  Ettevõte KOCOGLU GIDA VE SU URUNLERI SAN. TIC. LTD. ŞTI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tsitrusviljad tööstuses. See asub Isparta, Türgi.

 7. TC EXPO PRODUCTORES

  Hispaania

  Ettevõte TC EXPO PRODUCTORES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tsitrusviljad tööstuses. See tegeleb ka controlled temperature warehouses and cold-stores, JA citrus treatment tööstustes. See asub Cox, Hispaania.

 8. GEIMA SAS

  Itaalia

  Ettevõte GEIMA SAS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mahepõllundustooted tööstuses. See tegeleb ka Tsitrusviljad, fresh produce POS, organic fruit, Tsitrusviljad, JA organic vegetables tööstustes. See asub Messina, Itaalia.

 9. CUSTODIO MENDONÇA RUIVO

  Portugal

  Ettevõte CUSTODIO MENDONÇA RUIVO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tsitrusviljad tööstuses. See tegeleb ka oranges, JA tinned oranges tööstustes. See asub Faro, Portugal.

 10. ANDOLFI PATERNO' SRL

  Itaalia

  Ettevõte ANDOLFI PATERNO' SRL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tsitrusviljad tööstuses. See tegeleb ka tinned oranges, JA packaged tangerines tööstustes. See asub Paterno', Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta