• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • tsisternhaagised

Otsingu tulemused

Tsisternhaagised - Import eksport

 1. LONGO EUROSERVICE

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte LONGO EUROSERVICE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstussõidukid tööstuses. See tegeleb ka Tsisternhaagised, truck with trailer, special excavators, trailers for industrial and commercial vehicles, Tsisternhaagised, vacuum truck, industrial dust aspirators, vehicles for chemical baths, JA self-discharging vacuum trucks tööstustes. See asub Conversano, Itaalia.

 2. M.A.C. S.R.L.

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte M.A.C. S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallkarkassid tööstuses. See tegeleb ka Metalltsisternid, Tsisternhaagised, tank trailers, lifting jacks, cargo trailers, Metalltsisternid, laser cutting, tanks for liquid petroleum products, JA Tsisternhaagised tööstustes. See asub Jesi, Itaalia.

 3. COMPOZZI

  Ukraina

  Ettevõte COMPOZZI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tsisternhaagised tööstuses. See tegeleb ka Plastic cisterns and tanks, Tanks made of composite material, JA composite piping tööstustes. See asub Kharkov, Ukraina.

 4. LENKOMTECH

  Venemaa

  Ettevõte LENKOMTECH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Põllutöömasinad tööstuses. See tegeleb ka Tsisternhaagised, Põllumajandusmasinad ja lisaseadmed, Mullaharimismasinad ja -seadmed, Põllumajandusüsteemid ja -seadmed, Tsisternhaagised, Põllumajandusmasinad ja lisaseadmed, Mullaharimismasinad ja -seadmed, JA Põllumajandusüsteemid ja -seadmed tööstustes. See asub Penza, Venemaa.

 5. CANGÜLLER TREYLER

  Türgi

  Ettevõte CANGÜLLER TREYLER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tsisternhaagised tööstuses. See tegeleb ka Kallurkonteinerid, Kallurkonteinerid, JA trailers tööstustes. See asub Karabük, Türgi.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. MAS TRAILER TANKER

  Türgi

  Ettevõte MAS TRAILER TANKER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tsisternhaagised tööstuses. See tegeleb ka trailers, JA fuel tanks tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 2. VERTRA TRAILER

  Türgi

  Ettevõte VERTRA TRAILER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liigendsõidukid ja -poolhaagised tööstuses. See tegeleb ka Tsisternhaagised, Tööstuslikud haagised ja kallurhaagised, semi-trailers, Tsisternhaagised, Tööstuslikud haagised ja kallurhaagised, JA farm trailers tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 3. MEZGIT PTO HIDROLIK POMPA VE YEDEK PARCA SAN TIC LTD STI

  Türgi

  Ettevõte MEZGIT PTO HIDROLIK POMPA VE YEDEK PARCA SAN TIC LTD STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hüdropumbad tööstuses. See tegeleb ka Tsisternhaagised, JA Tsisternhaagised tööstustes. See asub Kemalpaşa, Türgi.

 4. TECIMER LTD

  Türgi

  Ettevõte TECIMER LTD, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Tsisternhaagised tööstuses. See tegeleb ka drinking water tanks, JA water purifying plants tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

 5. VUR-MAK VURUSKAN MAK SAN TIC A.S.

  Türgi

  Ettevõte VUR-MAK VURUSKAN MAK SAN TIC A.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Betoonitootmine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tsisternhaagised, concrete-mixing units, Tsisternhaagised, mobile concrete plants, JA Scraping paddles for concrete mixers tööstustes. See asub Mersin, Türgi.

 1. NPF MIDAS LTD.

  Ukraina

  Ettevõte NPF MIDAS LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud poolhaagised tööstuses. See tegeleb ka Tsisternhaagised, Tsisternhaagised, roadgoing tractor, Construction of cisterns, JA tanker trucks tööstustes. See asub Kharkov, Ukraina.

 2. SF YILDIZ

  Türgi

  Ettevõte SF YILDIZ, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tsisternhaagised tööstuses. See asub Konya, Türgi.

 1. O.ME.P.S. SILOTRAILERS

  Itaalia

  Ettevõte O.ME.P.S. SILOTRAILERS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tsisternhaagised tööstuses. See tegeleb ka tippers tööstustes. See asub Battipaglia, Itaalia.

 2. ALTINORDU PAZARLAMA ITHALAT IHRACAT LTD. STI.

  Türgi

  Ettevõte ALTINORDU PAZARLAMA ITHALAT IHRACAT LTD. STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tsisternhaagised tööstuses. See tegeleb ka transport of dangerous goods, JA chassis for semitrailers tööstustes. See asub Kazan/ Ankara, Türgi.

 3. LA TUNISIENNE INDUSTRIELLE ET COMMERCIALE

  Tuneesia

  Ettevõte LA TUNISIENNE INDUSTRIELLE ET COMMERCIALE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstushoonete ehitus tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslike sõidukite kopad, Tsisternhaagised, Sõidukitransportöörid, Tööstuslikud poolhaagised, Tööstuslike sõidukite kopad, Tsisternhaagised, Sõidukitransportöörid, JA Tööstuslikud poolhaagised tööstustes. See asub BEN AROUS, Tuneesia.

 4. GEBROEDERS CLAEYS EN ZONEN

  Belgia

  Ettevõte GEBROEDERS CLAEYS EN ZONEN, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Põllumajandusüsteemid ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tsisternhaagised, earthmoving machinery, animal haulage trailers, Tsisternhaagised, JA silo trailers tööstustes. See asub Maldegem, Belgia.

 5. KNYNS

  Türgi

  Ettevõte KNYNS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tsisternhaagised tööstuses. See tegeleb ka fuel tanks, used trailer, trucks with tipping body for waste transportation, JA trailers for container transport tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 6. GILIGROUP

  Hispaania

  Ettevõte GILIGROUP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Põllutöömasinad tööstuses. See tegeleb ka Tsisternhaagised, Põllumajandus – masinad ja seadmed, Tsisternhaagised, farming industrial machinery, Põllumajandus – masinad ja seadmed, JA Breeding farms tööstustes. See asub Montgai, Hispaania.

 7. RIANDROS TRANS LTD

  Kreeka

  Ettevõte RIANDROS TRANS LTD, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tsisternhaagised tööstuses. See asub Eleysina, Kreeka.

 8. LAMBRECHT NV

  Belgia

  Ettevõte LAMBRECHT NV, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veoautode tootmine tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud haagised ja kallurhaagised, Tööstuslikud haagised, Tsisternhaagised, Tööstuslikud poolhaagised, Tööstuslikud haagised ja kallurhaagised, Tööstuslikud haagised, Tsisternhaagised, JA Tööstuslikud poolhaagised tööstustes. See asub Kortemark, Belgia.

 1. BESA ENDUSTRI OTOMOTIV

  Türgi

  Ettevõte BESA ENDUSTRI OTOMOTIV, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tsisternhaagised tööstuses. See tegeleb ka carriage springs tööstustes. See asub Karatay, Türgi.

 2. RELAX TECHNO FAB

  India

  Ettevõte RELAX TECHNO FAB, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tsisternhaagised tööstuses. See tegeleb ka Petroleum Tanks tööstustes. See asub Vadodara / Gujarat, India.

 3. SOYDEMIR POLYESTER OTM. MAK. SAN. TIC. LTD. STI.

  Türgi

  Ettevõte SOYDEMIR POLYESTER OTM. MAK. SAN. TIC. LTD. STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Polüester tööstuses. See tegeleb ka Avarii- ja pukseerimisteenused, raskeveokid, Tsisternhaagised, Avarii- ja pukseerimisteenused, raskeveokid, Four-wheel drive cars, JA Tsisternhaagised tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 4. ŞAHIN TANKER VE NAKLIYAT SAN. TIC. LTD. ŞTI

  Türgi

  Ettevõte ŞAHIN TANKER VE NAKLIYAT SAN. TIC. LTD. ŞTI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tsisternhaagised tööstuses. See asub Konya, Türgi.

 5. TDRMOTO

  Hiina

  Ettevõte TDRMOTO, aastal ja mis tegeleb Tsisternhaagised tööstuses. See asub Jinhua, Hiina.

 6. SECSANTREYLER

  Türgi

  Ettevõte SECSANTREYLER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tsisternhaagised tööstuses. See asub Mersin, Türgi.

 7. OYMAK MAKINA KIMYA ENDÜSTRI

  Türgi

  Ettevõte OYMAK MAKINA KIMYA ENDÜSTRI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tsisternhaagised tööstuses. See tegeleb ka trailers tööstustes. See asub Hatay, Türgi.

 8. TÖKE TRAILER

  Türgi

  Ettevõte TÖKE TRAILER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tsisternhaagised tööstuses. See tegeleb ka Paakautod, metal tankers, Tankers, JA Paakautod tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 9. EXPOTRAILERS

  Türgi

  Ettevõte EXPOTRAILERS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tsisternhaagised tööstuses. See asub Ankara, Türgi.

 10. TUERK GROUP

  Türgi

  Ettevõte TUERK GROUP, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tsisternhaagised tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta