• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • tsingi galvanosteegia

Otsingu tulemused

Tsingi galvanosteegia - Import eksport

 1. ROSCIC

  Belgia

  Verified by europages badge

  Ettevõte ROSCIC, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Tsingi galvanosteegia, JA Tsingi galvanosteegia tööstustes. See asub Alleur, Belgia.

 2. KOVINOPLASTIKA LOŽ D.O.O.

  Sloveenia

  Verified by europages badge

  Ettevõte KOVINOPLASTIKA LOŽ D.O.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Terase ja metalli stantsimine tööstuses. See tegeleb ka Tsingi galvanosteegia, Motospordivarustus ja -tarvikud, Galvaniseerimine - teras ja metall, väikesed metalldetailid, Tsingi galvanosteegia, Motospordivarustus ja -tarvikud, Galvaniseerimine - teras ja metall, väikesed metalldetailid, JA automotive industry tööstustes. See asub Stari Trg Pri Ložu, Sloveenia.

 3. GLORIA KEY

  Valgevene

  Ettevõte GLORIA KEY, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Tsink ja tsingisulamid tööstuses. See tegeleb ka Tsingi galvanosteegia, Korrosioonivastased katteained, Tsingi galvanosteegia, Korrosioonivastased katteained, JA galvanising tööstustes. See asub Zhodino, Valgevene.

 4. HELCO METAL

  Kreeka

  Ettevõte HELCO METAL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Nikeldamine tööstuses. See tegeleb ka Kroomimine, Tsingi galvanosteegia, Kroomimine, electroplating, Tsingi galvanosteegia, JA metal copper-plating tööstustes. See asub Ritsona, Kreeka.

 5. ZINCOGAM SPA

  Itaalia

  Ettevõte ZINCOGAM SPA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tsingi galvanosteegia tööstuses. See tegeleb ka Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, hot galvanizing, beams, Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, JA metal galvanising tööstustes. See asub Km 14,5-Soleto, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. GT GALVANOTECNICA SRL

  Itaalia

  Ettevõte GT GALVANOTECNICA SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tsingi galvanosteegia tööstuses. See tegeleb ka electroplating, polished chrome plating, galvanising, JA metal chromium-plating tööstustes. See asub Medole, Itaalia.

 2. RALF SCHMIDT FÖRDERROLLEN - TROMMELN - CNC - DREHEN + FRÄSEN

  Saksamaa

  Ettevõte RALF SCHMIDT FÖRDERROLLEN - TROMMELN - CNC - DREHEN + FRÄSEN, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tsingi galvanosteegia tööstuses. See asub Walsrode, Saksamaa.

 3. EURO-BOX SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte EURO-BOX SP. Z O.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud lehtmetalltööd tööstuses. See tegeleb ka Tsingi galvanosteegia, JA Tsingi galvanosteegia tööstustes. See asub Swiebodzin, Poola.

 4. GALVANOTECNICA SNC

  Itaalia

  Ettevõte GALVANOTECNICA SNC, aastal ja mis tegeleb Tsingi galvanosteegia tööstuses. See tegeleb ka Galvaniseerimine - teras ja metall, electro-galvanizing, cold white galvanizing, Galvaniseerimine - teras ja metall, JA barrel galvanizing tööstustes. See asub Padova, Itaalia.

 5. GALWANIZER SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte GALWANIZER SP. Z O.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Galvaniseerimine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Tsingi galvanosteegia, galvanised treatment with nickel coating, copper galvanising treatment, JA Tsingi galvanosteegia tööstustes. See asub Dzierżoniów, Poola.

 1. PAS

  Belgia

  Ettevõte PAS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Tsingi galvanosteegia, galvanisation, metal galvanising, galvanizing treatments, JA Tsingi galvanosteegia tööstustes. See asub Londerzeel, Belgia.

 2. ZINQ ALSDORF GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ZINQ ALSDORF GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Masintöötlemine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Tsingi galvanosteegia, Galvaniseerimine - teras ja metall, Tööstushoonete ehitus, Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Tsingi galvanosteegia, Galvaniseerimine - teras ja metall, JA Tööstushoonete ehitus tööstustes. See asub Alsdorf, Saksamaa.

 1. ZINQ LANDSBERG/HALLE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ZINQ LANDSBERG/HALLE GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Masintöötlemine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Tsingi galvanosteegia, Galvaniseerimine - teras ja metall, Metallist kergkonstruktsioonid, Korrosioonivastased kemikaalid, Tsingi galvanosteegia, Galvaniseerimine - teras ja metall, Metallist kergkonstruktsioonid, JA Korrosioonivastased kemikaalid tööstustes. See asub Landsberg, Saksamaa.

 2. LOECO-INDUSTRIEANLAGEN GMBH & CO.KG

  Saksamaa

  Ettevõte LOECO-INDUSTRIEANLAGEN GMBH & CO.KG, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tsingi galvanosteegia tööstuses. See tegeleb ka Insenerid - tööstusettevõtjad, Insenerid - tööstusettevõtjad, JA galvanising tööstustes. See asub Mülheim, Saksamaa.

 3. REVÊTIS

  Prantsusmaa

  Ettevõte REVÊTIS, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Elektrolüüs - pinnatöötlus tööstuses. See tegeleb ka Tsingi galvanosteegia, chroming and nickel plating, Tsingi galvanosteegia, metal burnishing, JA metal phosphatisation tööstustes. See asub Villette-Lès-Arbois, Prantsusmaa.

 4. ZINQ DRESDEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ZINQ DRESDEN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Masintöötlemine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Tsingi galvanosteegia, Galvaniseerimine - teras ja metall, Pinnatöötlus - masinad ja seadmed, Korrosioonivastased kemikaalid, Tsingi galvanosteegia, Galvaniseerimine - teras ja metall, Pinnatöötlus - masinad ja seadmed, JA Korrosioonivastased kemikaalid tööstustes. See asub Dresden, Saksamaa.

 5. GALVACO

  Belgia

  Ettevõte GALVACO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tsingi galvanosteegia tööstuses. See tegeleb ka Galvaniseerimine - teras ja metall, Korrosioonivastased kemikaalid, Korrosioonivastased katteained, Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Galvaniseerimine - teras ja metall, Korrosioonivastased kemikaalid, Korrosioonivastased katteained, JA Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall tööstustes. See asub Ouffet, Belgia.

 6. KARAS PLATING

  Ühendkuningriik

  Ettevõte KARAS PLATING, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Tsingi galvanosteegia tööstuses. See tegeleb ka metal surface finishes and treatments, barrel silver-plating, JA metal nickel plating tööstustes. See asub Leigh, Ühendkuningriik.

 7. ZINQ BEILSTEIN GMBH & CO. KG FILIALE MAINTAL

  Saksamaa

  Ettevõte ZINQ BEILSTEIN GMBH & CO. KG FILIALE MAINTAL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Masintöötlemine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Tsingi galvanosteegia, Galvaniseerimine - teras ja metall, Tööstushoonete ehitus, Galvanosteegiamasinad, Tsingi galvanosteegia, Galvaniseerimine - teras ja metall, Tööstushoonete ehitus, JA Galvanosteegiamasinad tööstustes. See asub Maintal, Saksamaa.

 8. DE BRUYN EN ZONEN

  Belgia

  Ettevõte DE BRUYN EN ZONEN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tsingi galvanosteegia tööstuses. See tegeleb ka Liivjugapuhastus - teras ja metall, electrolytic copper, carpentry works, Liivjugapuhastus - teras ja metall, JA metal components tööstustes. See asub Aalst, Belgia.

 1. ZINQ NETZSCHKAU GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ZINQ NETZSCHKAU GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tsink ja tsingisulamid tööstuses. See tegeleb ka Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Tsingi galvanosteegia, Tööstushoonete ehitus, Metallist kergkonstruktsioonid, Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Tsingi galvanosteegia, Tööstushoonete ehitus, JA Metallist kergkonstruktsioonid tööstustes. See asub Netzschkau, Saksamaa.

 2. SONEL

  Prantsusmaa

  Ettevõte SONEL, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Tsingi galvanosteegia, Tsingi galvanosteegia, JA chemical nickel plating tööstustes. See asub Nyoiseau, Prantsusmaa.

 3. GALVAMETAL SA

  Prantsusmaa

  Ettevõte GALVAMETAL SA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Tsingi galvanosteegia, Kroomimine, galvanisation, Tsingi galvanosteegia, degreasing, JA Kroomimine tööstustes. See asub Embreville, Prantsusmaa.

 4. PROTEXSUR

  Prantsusmaa

  Ettevõte PROTEXSUR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Tsingi galvanosteegia, cataphoretic paints, Tsingi galvanosteegia, JA metal plastification tööstustes. See asub Saint Pierre Les Nemours, Prantsusmaa.

 5. METAL PROTECTION

  Prantsusmaa

  Ettevõte METAL PROTECTION, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Tsingi galvanosteegia, Tsingi galvanosteegia, galvanisation, hot galvanizing, JA metal galvanising tööstustes. See asub Bléneau, Prantsusmaa.

 6. ELECTROFER III - TRATAMENTO DE SUPERFICIES, LDA

  Portugal

  Ettevõte ELECTROFER III - TRATAMENTO DE SUPERFICIES, LDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Masintöötlemine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Terase ja metalli kuumtöötlus, Tsingi galvanosteegia, Terase ja metalli kuumtöötlus, JA Tsingi galvanosteegia tööstustes. See asub Marinha Grande, Portugal.

 7. ZINCATUR RODIGHIERO SRL

  Itaalia

  Ettevõte ZINCATUR RODIGHIERO SRL, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Tsingi galvanosteegia tööstuses. See asub Montecchio Maggiore, Itaalia.

 8. ZINCATURA ELETTROLITICA DARIO GIANNI SRL

  Itaalia

  Ettevõte ZINCATURA ELETTROLITICA DARIO GIANNI SRL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tsingi galvanosteegia tööstuses. See tegeleb ka alkaline electrolytic galvanizing, cold white galvanizing, galvanising, JA metal galvanising tööstustes. See asub Lainate, Itaalia.

 9. ZINQ NEUNKIRCHEN (SAAR) GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte ZINQ NEUNKIRCHEN (SAAR) GMBH & CO. KG, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tsingi galvanosteegia tööstuses. See tegeleb ka Galvaniseerimine - teras ja metall, Metallist kergkonstruktsioonid, Metallrajad, Pinnatöötlus - masinad ja seadmed, Galvaniseerimine - teras ja metall, Metallist kergkonstruktsioonid, Metallrajad, JA Pinnatöötlus - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Neunkirchen, Saksamaa.

 10. ZINCRAL, REVESTIMENTOS , LDA.

  Portugal

  Ettevõte ZINCRAL, REVESTIMENTOS , LDA., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tsingi galvanosteegia tööstuses. See tegeleb ka galvanizing treatments, metal nickel plating, JA tinning of metals tööstustes. See asub Murtosa, Portugal.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta