• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • tsingi galvanosteegia

Otsingu tulemused

Tsingi galvanosteegia - Import eksport

 1. ROSCIC

  Belgia

  Verified by europages badge

  Ettevõte ROSCIC, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Tsingi galvanosteegia, JA Tsingi galvanosteegia tööstustes. See asub Alleur, Belgia.

 2. KOVINOPLASTIKA LOŽ D.O.O.

  Sloveenia

  Verified by europages badge

  Ettevõte KOVINOPLASTIKA LOŽ D.O.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Terase ja metalli stantsimine tööstuses. See tegeleb ka Tsingi galvanosteegia, Motospordivarustus ja -tarvikud, Galvaniseerimine - teras ja metall, väikesed metalldetailid, Tsingi galvanosteegia, Motospordivarustus ja -tarvikud, Galvaniseerimine - teras ja metall, väikesed metalldetailid, JA automotive industry tööstustes. See asub Stari Trg Pri Ložu, Sloveenia.

 3. GLORIA KEY

  Valgevene

  Ettevõte GLORIA KEY, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Tsink ja tsingisulamid tööstuses. See tegeleb ka Tsingi galvanosteegia, Korrosioonivastased katteained, Tsingi galvanosteegia, Korrosioonivastased katteained, JA galvanising tööstustes. See asub Zhodino, Valgevene.

 4. HELCO METAL

  Kreeka

  Ettevõte HELCO METAL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Nikeldamine tööstuses. See tegeleb ka Kroomimine, Tsingi galvanosteegia, Kroomimine, electroplating, Tsingi galvanosteegia, JA metal copper-plating tööstustes. See asub Ritsona, Kreeka.

 5. DODGSTEEL

  Hiina

  Ettevõte DODGSTEEL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tsingi galvanosteegia tööstuses. See asub Jinan, Hiina.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. ZINCOGAM SPA

  Itaalia

  Ettevõte ZINCOGAM SPA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tsingi galvanosteegia tööstuses. See tegeleb ka Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, hot galvanizing, beams, Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, JA metal galvanising tööstustes. See asub Km 14,5-Soleto, Itaalia.

 2. GT GALVANOTECNICA SRL

  Itaalia

  Ettevõte GT GALVANOTECNICA SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tsingi galvanosteegia tööstuses. See tegeleb ka electroplating, polished chrome plating, galvanising, JA metal chromium-plating tööstustes. See asub Medole, Itaalia.

 3. EURO-BOX SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte EURO-BOX SP. Z O.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud lehtmetalltööd tööstuses. See tegeleb ka Tsingi galvanosteegia, JA Tsingi galvanosteegia tööstustes. See asub Swiebodzin, Poola.

 4. GALVANOTECNICA SNC

  Itaalia

  Ettevõte GALVANOTECNICA SNC, aastal ja mis tegeleb Tsingi galvanosteegia tööstuses. See tegeleb ka Galvaniseerimine - teras ja metall, electro-galvanizing, cold white galvanizing, Galvaniseerimine - teras ja metall, JA barrel galvanizing tööstustes. See asub Padova, Itaalia.

 5. RALF SCHMIDT FÖRDERROLLEN - TROMMELN - CNC - DREHEN + FRÄSEN

  Saksamaa

  Ettevõte RALF SCHMIDT FÖRDERROLLEN - TROMMELN - CNC - DREHEN + FRÄSEN, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tsingi galvanosteegia tööstuses. See asub Walsrode, Saksamaa.

 1. GALWANIZER SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte GALWANIZER SP. Z O.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Galvaniseerimine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Tsingi galvanosteegia, galvanised treatment with nickel coating, copper galvanising treatment, JA Tsingi galvanosteegia tööstustes. See asub Dzierżoniów, Poola.

 2. ZINQ BRUCHSAL GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte ZINQ BRUCHSAL GMBH & CO. KG, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Teras tööstuses. See tegeleb ka Masintöötlemine - teras ja metall, Tsingi galvanosteegia, Tööstushoonete ehitus, Tööstusdetailid, Masintöötlemine - teras ja metall, Tsingi galvanosteegia, Tööstushoonete ehitus, JA Tööstusdetailid tööstustes. See asub Bruchsal, Saksamaa.

 1. ZINQ HELDRUNGEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ZINQ HELDRUNGEN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Tsingi galvanosteegia, Galvaniseerimine - teras ja metall, Metallist kergkonstruktsioonid, Metallrajad, Tsingi galvanosteegia, Galvaniseerimine - teras ja metall, Metallist kergkonstruktsioonid, JA Metallrajad tööstustes. See asub Heldrungen, Saksamaa.

 2. MITHIEUX

  Prantsusmaa

  Ettevõte MITHIEUX, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Tsingi galvanosteegia, metal treatments, galvanic treatment of metals, Tsingi galvanosteegia, JA Tantalum electrolytic capacitors tööstustes. See asub Chambery Cedex 9, Prantsusmaa.

 3. ZINQ NETZSCHKAU GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ZINQ NETZSCHKAU GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tsink ja tsingisulamid tööstuses. See tegeleb ka Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Tsingi galvanosteegia, Tööstushoonete ehitus, Metallist kergkonstruktsioonid, Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Tsingi galvanosteegia, Tööstushoonete ehitus, JA Metallist kergkonstruktsioonid tööstustes. See asub Netzschkau, Saksamaa.

 4. ZINQ CASTROP-RAUXEL GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte ZINQ CASTROP-RAUXEL GMBH & CO. KG, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Masintöötlemine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Tsingi galvanosteegia, Galvaniseerimine - teras ja metall, Metallrajad, Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Tsingi galvanosteegia, Galvaniseerimine - teras ja metall, JA Metallrajad tööstustes. See asub Castrop-Rauxel, Saksamaa.

 5. REVÊTIS

  Prantsusmaa

  Ettevõte REVÊTIS, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Elektrolüüs - pinnatöötlus tööstuses. See tegeleb ka Tsingi galvanosteegia, chroming and nickel plating, Tsingi galvanosteegia, metal burnishing, JA metal phosphatisation tööstustes. See asub Villette-Lès-Arbois, Prantsusmaa.

 6. PAS

  Belgia

  Ettevõte PAS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Tsingi galvanosteegia, galvanisation, metal galvanising, galvanizing treatments, JA Tsingi galvanosteegia tööstustes. See asub Londerzeel, Belgia.

 7. JEDELE TRAITEMENTS DE SURFACE

  Prantsusmaa

  Ettevõte JEDELE TRAITEMENTS DE SURFACE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Tsingi galvanosteegia, galvanisation, metal galvanising, Tsingi galvanosteegia, JA alkaline electrolytic galvanizing tööstustes. See asub Altkirch, Prantsusmaa.

 8. GALVACO

  Belgia

  Ettevõte GALVACO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tsingi galvanosteegia tööstuses. See tegeleb ka Galvaniseerimine - teras ja metall, Korrosioonivastased kemikaalid, Korrosioonivastased katteained, Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Galvaniseerimine - teras ja metall, Korrosioonivastased kemikaalid, Korrosioonivastased katteained, JA Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall tööstustes. See asub Ouffet, Belgia.

 1. SOCIETE LORRAINE DE TRAITEMENTS DE SURFACES

  Prantsusmaa

  Ettevõte SOCIETE LORRAINE DE TRAITEMENTS DE SURFACES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Tsingi galvanosteegia, Tsingi galvanosteegia, chroming, JA industrial painting tööstustes. See asub Bouligny, Prantsusmaa.

 2. ZINCATURA ELETTROLITICA DARIO GIANNI SRL

  Itaalia

  Ettevõte ZINCATURA ELETTROLITICA DARIO GIANNI SRL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tsingi galvanosteegia tööstuses. See tegeleb ka alkaline electrolytic galvanizing, cold white galvanizing, galvanising, JA metal galvanising tööstustes. See asub Lainate, Itaalia.

 3. ZINQ DUISBURG GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte ZINQ DUISBURG GMBH & CO. KG, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Masintöötlemine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Tsingi galvanosteegia, Galvaniseerimine - teras ja metall, Tööstushoonete ehitus, Metallist kergkonstruktsioonid, Tsingi galvanosteegia, Galvaniseerimine - teras ja metall, Tööstushoonete ehitus, JA Metallist kergkonstruktsioonid tööstustes. See asub Duisburg, Saksamaa.

 4. ZINCRAL, REVESTIMENTOS , LDA.

  Portugal

  Ettevõte ZINCRAL, REVESTIMENTOS , LDA., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tsingi galvanosteegia tööstuses. See tegeleb ka galvanizing treatments, metal nickel plating, JA tinning of metals tööstustes. See asub Murtosa, Portugal.

 5. KARAS PLATING

  Ühendkuningriik

  Ettevõte KARAS PLATING, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Tsingi galvanosteegia tööstuses. See tegeleb ka metal surface finishes and treatments, barrel silver-plating, JA metal nickel plating tööstustes. See asub Leigh, Ühendkuningriik.

 6. ZINQ DRESDEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ZINQ DRESDEN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Masintöötlemine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Tsingi galvanosteegia, Galvaniseerimine - teras ja metall, Pinnatöötlus - masinad ja seadmed, Korrosioonivastased kemikaalid, Tsingi galvanosteegia, Galvaniseerimine - teras ja metall, Pinnatöötlus - masinad ja seadmed, JA Korrosioonivastased kemikaalid tööstustes. See asub Dresden, Saksamaa.

 7. REVETEMENT ELECTROLYTIQUE DES METAUX

  Prantsusmaa

  Ettevõte REVETEMENT ELECTROLYTIQUE DES METAUX, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Tsingi galvanosteegia, Tsingi galvanosteegia, JA alkaline electrolytic galvanizing tööstustes. See asub Dijon, Prantsusmaa.

 8. DE BRUYN EN ZONEN

  Belgia

  Ettevõte DE BRUYN EN ZONEN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tsingi galvanosteegia tööstuses. See tegeleb ka Liivjugapuhastus - teras ja metall, electrolytic copper, carpentry works, Liivjugapuhastus - teras ja metall, JA metal components tööstustes. See asub Aalst, Belgia.

 9. LOECO-INDUSTRIEANLAGEN GMBH & CO.KG

  Saksamaa

  Ettevõte LOECO-INDUSTRIEANLAGEN GMBH & CO.KG, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tsingi galvanosteegia tööstuses. See tegeleb ka Insenerid - tööstusettevõtjad, Insenerid - tööstusettevõtjad, JA galvanising tööstustes. See asub Mülheim, Saksamaa.

 10. ZINQ ALSDORF GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ZINQ ALSDORF GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Masintöötlemine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Tsingi galvanosteegia, Galvaniseerimine - teras ja metall, Tööstushoonete ehitus, Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Tsingi galvanosteegia, Galvaniseerimine - teras ja metall, JA Tööstushoonete ehitus tööstustes. See asub Alsdorf, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta