• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • trikotaažimasinad ja -seadmed

Otsingu tulemused

Trikotaažimasinad ja -seadmed - Import eksport

 1. BURSE TEXTILES/ SOCKS MANUFACTURER

  Türgi

  Ettevõte BURSE TEXTILES/ SOCKS MANUFACTURER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Trikotaažimasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Sokid ja sukad, Sokid ja sukad, JA wholesale work apparel tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 2. ARER TRES BRAIDING MACHINE

  Türgi

  Ettevõte ARER TRES BRAIDING MACHINE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Trikotaažimasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 3. COMEZ INTERNATIONAL S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte COMEZ INTERNATIONAL S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Trikotaažimasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Cilavegna, Itaalia.

 4. VAELLA MASCHINEN SRL

  Rumeenia

  Ettevõte VAELLA MASCHINEN SRL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Kodumajapidamises kasutatavad õmblusmasinad, Juurdelõikusmasinad, Tööstuslikud triikimismasinad, Trikotaažimasinad ja -seadmed, Kodumajapidamises kasutatavad õmblusmasinad, Juurdelõikusmasinad, Tööstuslikud triikimismasinad, JA Trikotaažimasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Bucuresti, Rumeenia.

 5. HENNSEN EUROPE

  Ühendkuningriik

  Ettevõte HENNSEN EUROPE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Trikotaažimasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka sock manufacturing machinery tööstustes. See asub Edinburgh, Ühendkuningriik.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. PUTZ TEXTIL GMBHQ

  Austria

  Ettevõte PUTZ TEXTIL GMBHQ, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Trikotaažimasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Pulloverid, JA Pulloverid tööstustes. See asub Ebensee, Austria.

 2. NUOVA RIMATES SAS

  Itaalia

  Ettevõte NUOVA RIMATES SAS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Trikotaažimasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Spirano, Itaalia.

 3. SPACE FASHION S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte SPACE FASHION S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rõivatööstustarbed tööstuses. See tegeleb ka Trikotaažimasinad ja -seadmed, fashion accessories, sewing articles, Trikotaažimasinad ja -seadmed, JA suppliers for tailors tööstustes. See asub Carpi, Itaalia.

 4. PFAFF INDUSTRI WAMA TEKNIK A/S

  Taani

  Ettevõte PFAFF INDUSTRI WAMA TEKNIK A/S, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Peakatete tootmine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Trikotaažimasinad ja -seadmed, Teppimismasinad ja -tarvikud, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Trikotaažimasinad ja -seadmed, Teppimismasinad ja -tarvikud, JA Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Bredebro, Taani.

 5. BRIGHI GROUP

  Itaalia

  Ettevõte BRIGHI GROUP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Trikotaažimasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud kudumismasinad ja tarvikud, Kodumajapidamises kasutatavad kudumismasinad, Tööstuslikud kudumismasinad ja tarvikud, JA Kodumajapidamises kasutatavad kudumismasinad tööstustes. See asub Forlì, Itaalia.

 1. TISMAIL

  Prantsusmaa

  Ettevõte TISMAIL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Trikotaažimasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka shoes for children tööstustes. See asub Troyes, Prantsusmaa.

 2. Z.P.H.U. ROMAN GAJOWIEC

  Poola

  Ettevõte Z.P.H.U. ROMAN GAJOWIEC, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Trikotaažimasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka used machines, JA textile machinery tööstustes. See asub Kampinos A, Poola.

 1. SHIMA - ORSI S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte SHIMA - ORSI S.P.A., aastal ja mis tegeleb Trikotaažimasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud kudumismasinad ja tarvikud, Kodumajapidamises kasutatavad kudumismasinad, Tööstuslikud kudumismasinad ja tarvikud, JA Kodumajapidamises kasutatavad kudumismasinad tööstustes. See asub Segrate, Itaalia.

 2. INTEC MASCHINEN-EXPORT GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte INTEC MASCHINEN-EXPORT GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed, Trikotaažimasinad ja -seadmed, Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed, JA Trikotaažimasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Minden, Saksamaa.

 3. SHENZHEN XINHAIY KNITWEAR CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte SHENZHEN XINHAIY KNITWEAR CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Trikotaažimasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka sock manufacturing machinery tööstustes. See asub Shenzhen, Hiina.

 4. KNITOFFICE

  Belgia

  Ettevõte KNITOFFICE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Trikotaažimasinad ja -seadmed, JA Trikotaažimasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Zottegem, Belgia.

 5. CO - MAC S.A.S.

  Itaalia

  Ettevõte CO - MAC S.A.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Trikotaažimasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud kudumismasinad ja tarvikud, Kodumajapidamises kasutatavad kudumismasinad, Tööstuslikud kudumismasinad ja tarvikud, JA Kodumajapidamises kasutatavad kudumismasinad tööstustes. See asub San Prospero, Itaalia.

 6. ENTREDEUX BVBA

  Belgia

  Ettevõte ENTREDEUX BVBA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Trikotaažimasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka tricot, JA crochet tööstustes. See asub Antwerpen, Belgia.

 7. MENET-TREND KOTOELEM KFT

  Ungari

  Ettevõte MENET-TREND KOTOELEM KFT, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Trikotaažimasinad ja -seadmed, Džemprid ja pulloverid, Trikotaažimasinad ja -seadmed, JA Džemprid ja pulloverid tööstustes. See asub Budapest, Ungari.

 8. SERRAINO ROSALBA

  Itaalia

  Ettevõte SERRAINO ROSALBA, aastal ja mis tegeleb Tööstuskaupade remont tööstuses. See tegeleb ka Trikotaažimasinad ja -seadmed, Tööstuslikud kudumismasinad ja tarvikud, Trikotaažimasinad ja -seadmed, JA Tööstuslikud kudumismasinad ja tarvikud tööstustes. See asub Rivarolo Canavese, Itaalia.

 1. FABRICACION MALLAS VICARIO SL

  Hispaania

  Ettevõte FABRICACION MALLAS VICARIO SL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Trikotaažimasinad ja -seadmed, JA Trikotaažimasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Burgos, Hispaania.

 2. PRAMPOLINI S.N.C. DI GUIDETTI MARCO

  Itaalia

  Ettevõte PRAMPOLINI S.N.C. DI GUIDETTI MARCO, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Trikotaažimasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud kudumismasinad ja tarvikud, Kodumajapidamises kasutatavad kudumismasinad, Tööstuslikud kudumismasinad ja tarvikud, JA Kodumajapidamises kasutatavad kudumismasinad tööstustes. See asub Carpi, Itaalia.

 3. SCHLEIFSTEIN MASCHINENTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte SCHLEIFSTEIN MASCHINENTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Trikotaažimasinad ja -seadmed, JA Trikotaažimasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Siegen, Saksamaa.

 4. VE.MA.R. ( S.R.L. )

  Itaalia

  Ettevõte VE.MA.R. ( S.R.L. ), on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Trikotaažimasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud kudumismasinad ja tarvikud, Kodumajapidamises kasutatavad kudumismasinad, Tööstuslikud kudumismasinad ja tarvikud, JA Kodumajapidamises kasutatavad kudumismasinad tööstustes. See asub Albinea, Itaalia.

 5. STE DES ETABLISSEMENTS MAILLET SAS

  Prantsusmaa

  Ettevõte STE DES ETABLISSEMENTS MAILLET SAS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Trikotaažimasinad ja -seadmed, JA Trikotaažimasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Falleron, Prantsusmaa.

 6. NERTEX

  Prantsusmaa

  Ettevõte NERTEX, aastal ja mis tegeleb Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Trikotaažimasinad ja -seadmed, JA Trikotaažimasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Roubaix, Prantsusmaa.

 7. LARSEN ITALIANA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte LARSEN ITALIANA S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Trikotaažimasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud kudumismasinad ja tarvikud, Kodumajapidamises kasutatavad kudumismasinad, Tööstuslikud kudumismasinad ja tarvikud, JA Kodumajapidamises kasutatavad kudumismasinad tööstustes. See asub Moglia, Itaalia.

 8. ART NOSSA TRICOT

  Brasiilia

  Ettevõte ART NOSSA TRICOT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Trikotaažimasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Naiste valmisrõivad, JA Naiste valmisrõivad tööstustes. See asub Monte Sião, Brasiilia.

 9. M.D.S. DI COLELLA ALFONSO & C. S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte M.D.S. DI COLELLA ALFONSO & C. S.N.C., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Trikotaažimasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud kudumismasinad ja tarvikud, Kodumajapidamises kasutatavad kudumismasinad, Tööstuslikud kudumismasinad ja tarvikud, JA Kodumajapidamises kasutatavad kudumismasinad tööstustes. See asub Quarrata, Itaalia.

 10. KATI SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte KATI SP. Z O.O., aastal ja mis tegeleb Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Trikotaažimasinad ja -seadmed, JA Trikotaažimasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Ozarow Mazowiecki, Poola.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Trikotaažimasinad ja -seadmed - Import eksport

Tulemuste arv

47 774 Ettevõtted