• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • traadid ja kaablid - värvilisest metallist

Otsingu tulemused

Traadid ja kaablid - värvilisest metallist - Import eksport

 1. DFG DRAHTWARENFABRIK GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Manufacture of technical assemblies from metal, in particular from wire and sheet metal. Processing of 0.5 to 14 mm dia. wire, including small batches of steel, spring steel and stainless steel. Since 1830, wire goods have been demonstrably produced in the Volcanic Eifel region of Germany. In this almost 200-year-old tradition, our experienced employees have been producing baskets and grids made of wire and sheet metal with the aid of modern machines at our Hillesheim site since 1997. Development, manufacturing and distribution of wire and metal goods for industrial, commercial kitchen and laboratory applications as well as for medical technology and the pharmaceutical industry, particularly wire baskets, grilles and racks.

 2. EXPERT-CABLE, LLC

  Venemaa

  Ettevõte EXPERT-CABLE, LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kaablid ja võrgud tööstuses. See tegeleb ka Traadid ja kaablid - värvilisest metallist, Terastraadid ja -kaablid, Vasktraadid ja -kaablid, Alumiiniumtraadid ja -kaablid, Traadid ja kaablid - värvilisest metallist, Terastraadid ja -kaablid, Vasktraadid ja -kaablid, JA Alumiiniumtraadid ja -kaablid tööstustes. See asub Oryol District, Venemaa.

 3. ALLOY WIRE INTERNATIONAL LIIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte ALLOY WIRE INTERNATIONAL LIIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - värvilisest metallist tööstuses. See tegeleb ka Traadi tõmbamine - värvilisest metallist, alloy wire drawn rods, JA Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstustes. See asub Brierley Hill, Ühendkuningriik.

 4. TIEMANN SCHUTZ-SYSTEME GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte TIEMANN SCHUTZ-SYSTEME GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Traadid ja kaablid - värvilisest metallist, Tööstushoonete ehitus, Metallist kergkonstruktsioonid, Võred, restid ja traatvõrk, Traadid ja kaablid - värvilisest metallist, Tööstushoonete ehitus, Metallist kergkonstruktsioonid, JA Võred, restid ja traatvõrk tööstustes. See asub Bünde, Saksamaa.

 5. WÜRTTEMBERGISCHE ALLPLASTIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte WÜRTTEMBERGISCHE ALLPLASTIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - värvilisest metallist tööstuses. See tegeleb ka closures, plastic plugs, Quick closing mechanisms, JA strings tööstustes. See asub Herrenberg, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. BIRIKIM KABLO

  Türgi

  Ettevõte BIRIKIM KABLO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - värvilisest metallist tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 2. INCOFIL TECH S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte INCOFIL TECH S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Traadid ja kaablid - värvilisest metallist, Traadid ja kaablid - värvilisest metallist, JA Stainless steel cables and accessories tööstustes. See asub Pergine Valsugana, Itaalia.

 3. LLC "TEHPROVOD"

  Ukraina

  Ettevõte LLC "TEHPROVOD", on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - värvilisest metallist tööstuses. See tegeleb ka aluminium wire, JA drawn copper products tööstustes. See asub Zaporizhzhia, Ukraina.

 4. 2M KABLO

  Türgi

  Ettevõte 2M KABLO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - värvilisest metallist tööstuses. See tegeleb ka Elektrikaablid, Copper Cables, Elektrikaablid, armoured cables, JA coaxial cables tööstustes. See asub Silivri, Türgi.

 5. OTTO BERGFELD H.-H. SOHN GMBH & CO KG

  Saksamaa

  Ettevõte OTTO BERGFELD H.-H. SOHN GMBH & CO KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhkvahega seinte isolatsioonmaterjalid tööstuses. See tegeleb ka Traadid ja kaablid - mustast metallist, Traadid ja kaablid - värvilisest metallist, Võred, restid ja traatvõrk, Tulekindlad materjalid ja tooted, Traadid ja kaablid - mustast metallist, Traadid ja kaablid - värvilisest metallist, Võred, restid ja traatvõrk, JA Tulekindlad materjalid ja tooted tööstustes. See asub Altena, Saksamaa.

 1. DROME ARMATURES BETON

  Prantsusmaa

  Ettevõte DROME ARMATURES BETON, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Traadid ja kaablid - värvilisest metallist, Traadid ja kaablid - värvilisest metallist, concrete reinforcements, metal reinforcements for the building trade, JA steel bending tööstustes. See asub Eurre, Prantsusmaa.

 2. JINGDA GROUP

  Ühendkuningriik

  Ettevõte JINGDA GROUP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - värvilisest metallist tööstuses. See asub London, Ühendkuningriik.

 1. ARMACENTRE

  Prantsusmaa

  Ettevõte ARMACENTRE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Traadid ja kaablid - värvilisest metallist, Traadid ja kaablid - värvilisest metallist, metal reinforcements for the building trade, JA beams tööstustes. See asub Colombe, Prantsusmaa.

 2. EKTRO

  Prantsusmaa

  Ettevõte EKTRO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Traadid ja kaablid - värvilisest metallist, Traadid ja kaablid - värvilisest metallist, JA crimping tööstustes. See asub Monistrol-Sur-Loire, Prantsusmaa.

 3. RESSORTS MASSELIN

  Prantsusmaa

  Ettevõte RESSORTS MASSELIN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vedrud tööstuses. See tegeleb ka Traadid ja kaablid - mustast metallist, Traadid ja kaablid - värvilisest metallist, Traadid ja kaablid - mustast metallist, JA Traadid ja kaablid - värvilisest metallist tööstustes. See asub Petit Quevilly Cédex, Prantsusmaa.

 4. ELECTRO SHUNT INDUSTRIE

  Prantsusmaa

  Ettevõte ELECTRO SHUNT INDUSTRIE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - värvilisest metallist tööstuses. See tegeleb ka Traadid ja kaablid - mustast metallist, JA Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstustes. See asub Bazeilles, Prantsusmaa.

 5. AQUITAINE RESSORT

  Prantsusmaa

  Ettevõte AQUITAINE RESSORT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - värvilisest metallist tööstuses. See tegeleb ka Ketid, Vedrud, Masintöötlemine - teras ja metall, Ketid, Vedrud, JA Masintöötlemine - teras ja metall tööstustes. See asub Beychac-Et-Caillau, Prantsusmaa.

 6. PROMETAL

  Prantsusmaa

  Ettevõte PROMETAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Traadid ja kaablid - värvilisest metallist, Masintöötlemine - teras ja metall, Traadid ja kaablid - värvilisest metallist, bracing for building, Masintöötlemine - teras ja metall, JA reinforced concrete tööstustes. See asub Heimsbrunn, Prantsusmaa.

 7. LEWIS WIRE LIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte LEWIS WIRE LIMITED, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - värvilisest metallist tööstuses. See tegeleb ka Stainless steel wires tööstustes. See asub Sheffield, Ühendkuningriik.

 8. FILS ET CABLE DE LORRAINE

  Prantsusmaa

  Ettevõte FILS ET CABLE DE LORRAINE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - värvilisest metallist tööstuses. See tegeleb ka Terastraadid ja -kaablid, Masintöötlemine - teras ja metall, stainless steel cables, Terastraadid ja -kaablid, JA Masintöötlemine - teras ja metall tööstustes. See asub Schoeneck, Prantsusmaa.

 1. BEKON KABEL GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BEKON KABEL GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - värvilisest metallist tööstuses. See tegeleb ka Vasktraadid ja -kaablid, Vasktraadid ja -kaablid, JA electrical cables and wires tööstustes. See asub Nuthe-Urstromtal, Saksamaa.

 2. VEJSELOVIC STAHLVERLEGUNG GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte VEJSELOVIC STAHLVERLEGUNG GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Musta ja värvilise metalli maagid tööstuses. See tegeleb ka Teras, Konstruktsiooniteras, Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Traadid ja kaablid - värvilisest metallist, Teras, Konstruktsiooniteras, Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, JA Traadid ja kaablid - värvilisest metallist tööstustes. See asub Berlin, Saksamaa.

 3. WOLFGANG KOCH

  Saksamaa

  Ettevõte WOLFGANG KOCH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Masintöötlemine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Traadid ja kaablid - mustast metallist, Kaablid - tarvikud, Traadid ja kaablid - värvilisest metallist, Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Traadid ja kaablid - mustast metallist, Kaablid - tarvikud, JA Traadid ja kaablid - värvilisest metallist tööstustes. See asub Berlin, Saksamaa.

 4. BSS DRAHTSEIL GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BSS DRAHTSEIL GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Musta ja värvilise metalli maagid tööstuses. See tegeleb ka Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Traadid ja kaablid - mustast metallist, Kaablid - tarvikud, Traadid ja kaablid - värvilisest metallist, Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Traadid ja kaablid - mustast metallist, Kaablid - tarvikud, JA Traadid ja kaablid - värvilisest metallist tööstustes. See asub Nettetal, Saksamaa.

 5. KÜPER GMBH & CO KG

  Saksamaa

  Ettevõte KÜPER GMBH & CO KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Traadid ja kaablid - värvilisest metallist, Perforeeritud metallplaadid - mustast metallist, Ehitusmasinad, Katkematud kaubakäitlussüsteemid, Traadid ja kaablid - värvilisest metallist, Perforeeritud metallplaadid - mustast metallist, Ehitusmasinad, JA Katkematud kaubakäitlussüsteemid tööstustes. See asub Bochum, Saksamaa.

 6. SCHÖNHOFF DRAHTVERARBEITUNG

  Saksamaa

  Ettevõte SCHÖNHOFF DRAHTVERARBEITUNG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Traadid ja kaablid - mustast metallist, Traadid ja kaablid - värvilisest metallist, Metallist kergkonstruktsioonid, Vedrud, Traadid ja kaablid - mustast metallist, Traadid ja kaablid - värvilisest metallist, Metallist kergkonstruktsioonid, JA Vedrud tööstustes. See asub Dennheritz, Saksamaa.

 7. THOMAS FILTER

  Saksamaa

  Ettevõte THOMAS FILTER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Traadid ja kaablid - värvilisest metallist, Vedrud, Kinnitusvahendid, Mutrid ja poldid, Traadid ja kaablid - värvilisest metallist, Vedrud, Kinnitusvahendid, JA Mutrid ja poldid tööstustes. See asub Wathlingen, Saksamaa.

 8. WIREHOUSE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte WIREHOUSE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Masintöötlemine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Traadid ja kaablid - mustast metallist, Traadid ja kaablid - värvilisest metallist, Võred, restid ja traatvõrk, Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Traadid ja kaablid - mustast metallist, Traadid ja kaablid - värvilisest metallist, JA Võred, restid ja traatvõrk tööstustes. See asub Burgberg, Saksamaa.

 9. TSA INOX SARL

  Saksamaa

  Ettevõte TSA INOX SARL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Traadid ja kaablid - värvilisest metallist, Metallist kergkonstruktsioonid, Võred, restid ja traatvõrk, Rattad ja rullikud, Traadid ja kaablid - värvilisest metallist, Metallist kergkonstruktsioonid, Võred, restid ja traatvõrk, JA Rattad ja rullikud tööstustes. See asub Saarbrücken, Saksamaa.

 10. NESTLER GMBH DRAHTERZEUGNISSE

  Saksamaa

  Ettevõte NESTLER GMBH DRAHTERZEUGNISSE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Traadid ja kaablid - värvilisest metallist, Vedrud, Kinnitusvahendid, Mutrid ja poldid, Traadid ja kaablid - värvilisest metallist, Vedrud, Kinnitusvahendid, JA Mutrid ja poldid tööstustes. See asub Ehrenfriedersdorf, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta