• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • traadi tõmbamine - värvilisest metallist

Otsingu tulemused

Traadi tõmbamine - värvilisest metallist - Import eksport

 1. TRAFILERIE CARLO GNUTTI - S.P.A.

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte TRAFILERIE CARLO GNUTTI - S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Valtsimispingid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Messing, Traadi tõmbamine - värvilisest metallist, Värvilisest metallist profiil, Värvilisest metallist profiil ja vardad, Messing, Traadi tõmbamine - värvilisest metallist, Värvilisest metallist profiil, JA Värvilisest metallist profiil ja vardad tööstustes. See asub Chiari, Itaalia.

 2. ALLOY WIRE INTERNATIONAL LIIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte ALLOY WIRE INTERNATIONAL LIIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - värvilisest metallist tööstuses. See tegeleb ka Traadi tõmbamine - värvilisest metallist, alloy wire drawn rods, JA Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstustes. See asub Brierley Hill, Ühendkuningriik.

 3. CENTRAL WIRE INDUSTRIES UK LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte CENTRAL WIRE INDUSTRIES UK LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Roostevaba teras tööstuses. See tegeleb ka Traadi tõmbamine - värvilisest metallist, nickel alloys, Traadi tõmbamine - värvilisest metallist, JA stainless steel wire tööstustes. See asub Rotherham, Ühendkuningriik.

 4. DRUTECH REJS PIECE C.O.

  Poola

  Ettevõte DRUTECH REJS PIECE C.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstuses. See asub Rypin, Poola.

 5. GERVOIS SA

  Prantsusmaa

  Ettevõte GERVOIS SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstuses. See asub Abbeville, Prantsusmaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. TRAFILERIE DELL'ADDA SRL

  Itaalia

  Ettevõte TRAFILERIE DELL'ADDA SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstuses. See tegeleb ka copper plates tööstustes. See asub Verdellino, Itaalia.

 2. T.F.E. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte T.F.E. S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstuses. See asub Gussago, Itaalia.

 3. TRAFILERIE MONZESI S.N.C. DI OGGIONNI GIUSEPPE E FRATELLI

  Itaalia

  Ettevõte TRAFILERIE MONZESI S.N.C. DI OGGIONNI GIUSEPPE E FRATELLI, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstuses. See tegeleb ka Vask ja vasesulamid, unit extruders, JA Vask ja vasesulamid tööstustes. See asub Ornago, Itaalia.

 4. BIANCHI METALLI S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte BIANCHI METALLI S.P.A., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstuses. See tegeleb ka Vask ja vasesulamid, brass, JA Vask ja vasesulamid tööstustes. See asub Brignano Gera D'adda, Itaalia.

 5. NARDIN & C. S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte NARDIN & C. S.N.C., aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstuses. See asub Nova Milanese, Itaalia.

 1. M.E.A.M. ECOLOGY SRL

  Itaalia

  Ettevõte M.E.A.M. ECOLOGY SRL, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstuses. See asub Fondi, Itaalia.

 2. FLAMEG S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte FLAMEG S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstuses. See asub Lumezzane, Itaalia.

 1. CONTACTOARE S. A.

  Rumeenia

  Ettevõte CONTACTOARE S. A., aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - värvilisest metallist tööstuses. See tegeleb ka Traadi tõmbamine - värvilisest metallist, JA Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstustes. See asub Buzau, Rumeenia.

 2. B. JÜRGENHAKE GESELLSCHAFT F. KABELKONF. U. METALLVERARB.MBH

  Saksamaa

  Ettevõte B. JÜRGENHAKE GESELLSCHAFT F. KABELKONF. U. METALLVERARB.MBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - värvilisest metallist tööstuses. See tegeleb ka Traadi tõmbamine - värvilisest metallist, JA Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstustes. See asub Lippstadt, Saksamaa.

 3. TRAFILERIA BORGHETTI PIETRO S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte TRAFILERIA BORGHETTI PIETRO S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstuses. See tegeleb ka metal tubes, JA metal plates tööstustes. See asub Annone Di Brianza, Itaalia.

 4. LLC TECHNOLIA

  Ukraina

  Ettevõte LLC TECHNOLIA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstuses. See asub Dnepr, Ukraina.

 5. LAPP BENELUX B.V.

  Holland

  Ettevõte LAPP BENELUX B.V., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstuses. See tegeleb ka Alumiiniumtraadid ja -kaablid, Traadid ja kaablid - värvilisest metallist, Alumiiniumtraadid ja -kaablid, JA Traadid ja kaablid - värvilisest metallist tööstustes. See asub Waalre, Holland.

 6. ASCOTEX LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte ASCOTEX LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Traadi tõmbamine - värvilisest metallist, JA Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstustes. See asub Burnley, Ühendkuningriik.

 7. FAST OPTICOM AG

  Šveits

  Ettevõte FAST OPTICOM AG, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - värvilisest metallist tööstuses. See tegeleb ka Traadi tõmbamine - värvilisest metallist, JA Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstustes. See asub Freienbach, Šveits.

 8. VOESTALPINE DRAHT FINSTERWALDE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte VOESTALPINE DRAHT FINSTERWALDE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teras ja metall - valtsimine ja lõikamine tööstuses. See tegeleb ka Traadi tõmbamine - värvilisest metallist, Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Masintöötlemine - teras ja metall, Traadi tõmbamine - värvilisest metallist, Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, JA Masintöötlemine - teras ja metall tööstustes. See asub Finsterwalde, Saksamaa.

 1. SLAM S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte SLAM S.R.L., on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Tihendid ja tihendusmaterjalid tööstuses. See tegeleb ka Kummi töötlemine pooltoodeteks, Traadi tõmbamine - värvilisest metallist, Kummi töötlemine pooltoodeteks, JA Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstustes. See asub Bellusco, Itaalia.

 2. ISELLA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ISELLA S.R.L., on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstuses. See asub Suello, Itaalia.

 3. POLYFLEX S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte POLYFLEX S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstuses. See tegeleb ka aluminium wire tööstustes. See asub Calimera, Itaalia.

 4. HAGENER FEINSTAHL GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte HAGENER FEINSTAHL GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Traadi tõmbamine - värvilisest metallist, JA Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstustes. See asub Hagen, Saksamaa.

 5. DE ANGELI PRODOTTI SRL

  Itaalia

  Ettevõte DE ANGELI PRODOTTI SRL, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - värvilisest metallist tööstuses. See tegeleb ka Traadi tõmbamine - värvilisest metallist, JA Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstustes. See asub Bagnoli Di Sopra (Pd), Itaalia.

 6. PAVER FONTIME, S.L.

  Hispaania

  Ettevõte PAVER FONTIME, S.L., aastal ja mis tegeleb Vormimine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Traadi tõmbamine - värvilisest metallist, Terase ja metalli stantsimine, Traadi tõmbamine - värvilisest metallist, JA Terase ja metalli stantsimine tööstustes. See asub Sant Fruitos De Bages, Hispaania.

 7. ALTHOFF & LÖTTERS GMBH & CO. KG.

  Saksamaa

  Ettevõte ALTHOFF & LÖTTERS GMBH & CO. KG., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Traadi tõmbamine - värvilisest metallist, JA Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstustes. See asub Iserlohn, Saksamaa.

 8. MITTELDEUTSCHE DRAHTINDUSTRIE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MITTELDEUTSCHE DRAHTINDUSTRIE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - värvilisest metallist tööstuses. See tegeleb ka Traadi tõmbamine - värvilisest metallist, JA Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstustes. See asub Maintal-Bischofsheim, Saksamaa.

 9. ROPE ASSEMBLIES LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte ROPE ASSEMBLIES LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallvarvad - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Traadi tõmbamine - värvilisest metallist, JA Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstustes. See asub Retford, Ühendkuningriik.

 10. GSG MASCHINEN UND ZUBEHÖR FÜR DIE DRAHT- UND KALTWALZINDUSTRIE GMNH

  Saksamaa

  Ettevõte GSG MASCHINEN UND ZUBEHÖR FÜR DIE DRAHT- UND KALTWALZINDUSTRIE GMNH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstuses. See tegeleb ka Traadi tõmbamine - mustast metallist, JA Traadi tõmbamine - mustast metallist tööstustes. See asub Schwerte, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta