• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • traadi tõmbamine - värvilisest metallist

Otsingu tulemused

Traadi tõmbamine - värvilisest metallist - Import eksport

 1. TRAFILERIE CARLO GNUTTI - S.P.A.

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte TRAFILERIE CARLO GNUTTI - S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Valtsimispingid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Messing, Traadi tõmbamine - värvilisest metallist, Värvilisest metallist profiil, Värvilisest metallist profiil ja vardad, Messing, Traadi tõmbamine - värvilisest metallist, Värvilisest metallist profiil, JA Värvilisest metallist profiil ja vardad tööstustes. See asub Chiari, Itaalia.

 2. ALLOY WIRE INTERNATIONAL LIIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte ALLOY WIRE INTERNATIONAL LIIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - värvilisest metallist tööstuses. See tegeleb ka Traadi tõmbamine - värvilisest metallist, alloy wire drawn rods, JA Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstustes. See asub Brierley Hill, Ühendkuningriik.

 3. CENTRAL WIRE INDUSTRIES UK LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte CENTRAL WIRE INDUSTRIES UK LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Roostevaba teras tööstuses. See tegeleb ka Traadi tõmbamine - värvilisest metallist, nickel alloys, Traadi tõmbamine - värvilisest metallist, JA stainless steel wire tööstustes. See asub Rotherham, Ühendkuningriik.

 4. DRUTECH REJS PIECE C.O.

  Poola

  Ettevõte DRUTECH REJS PIECE C.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstuses. See asub Rypin, Poola.

 5. LUOYANG GEFEI CO., LTD

  Hiina

  Ettevõte LUOYANG GEFEI CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstuses. See asub Luoyang, Hiina.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. GERVOIS SA

  Prantsusmaa

  Ettevõte GERVOIS SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstuses. See asub Abbeville, Prantsusmaa.

 2. TRAFILERIE DELL'ADDA SRL

  Itaalia

  Ettevõte TRAFILERIE DELL'ADDA SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstuses. See tegeleb ka copper plates tööstustes. See asub Verdellino, Itaalia.

 3. BAOJI SHENGCHAO NON-FERROUS METAL MATERIALS CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte BAOJI SHENGCHAO NON-FERROUS METAL MATERIALS CO.,LTD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstuses. See asub Baoji, Hiina.

 4. JINAN WOERDE SOLDER CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte JINAN WOERDE SOLDER CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstuses. See tegeleb ka mig welding tööstustes. See asub Zhangqiu, Hiina.

 5. BAOJI UNIQUE TITANIUM INDUSTRY CO., LTD.

  Hiina

  Ettevõte BAOJI UNIQUE TITANIUM INDUSTRY CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstuses. See asub Baoji, Hiina.

 1. WEIHAI MULTICRYSTAL TUNGSTEN & MOLYBDENUM TECHNOLOGIES CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte WEIHAI MULTICRYSTAL TUNGSTEN & MOLYBDENUM TECHNOLOGIES CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstuses. See asub Weihai, Hiina.

 2. BEIJING ZHONGBEI TITANIUM CO.,LTD.

  Hiina

  Ettevõte BEIJING ZHONGBEI TITANIUM CO.,LTD., aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstuses. See tegeleb ka titanium and alloys tööstustes. See asub Beijing, Hiina.

 1. NARDIN & C. S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte NARDIN & C. S.N.C., aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstuses. See asub Nova Milanese, Itaalia.

 2. FLAMEG S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte FLAMEG S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstuses. See asub Lumezzane, Itaalia.

 3. M.E.A.M. ECOLOGY SRL

  Itaalia

  Ettevõte M.E.A.M. ECOLOGY SRL, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstuses. See asub Fondi, Itaalia.

 4. T.F.E. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte T.F.E. S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstuses. See asub Gussago, Itaalia.

 5. BIANCHI METALLI S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte BIANCHI METALLI S.P.A., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstuses. See tegeleb ka Vask ja vasesulamid, brass, JA Vask ja vasesulamid tööstustes. See asub Brignano Gera D'adda, Itaalia.

 6. LAPP BENELUX B.V.

  Holland

  Ettevõte LAPP BENELUX B.V., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstuses. See tegeleb ka Alumiiniumtraadid ja -kaablid, Traadid ja kaablid - värvilisest metallist, Alumiiniumtraadid ja -kaablid, JA Traadid ja kaablid - värvilisest metallist tööstustes. See asub Waalre, Holland.

 7. VOESTALPINE DRAHT FINSTERWALDE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte VOESTALPINE DRAHT FINSTERWALDE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teras ja metall - valtsimine ja lõikamine tööstuses. See tegeleb ka Traadi tõmbamine - värvilisest metallist, Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Masintöötlemine - teras ja metall, Traadi tõmbamine - värvilisest metallist, Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, JA Masintöötlemine - teras ja metall tööstustes. See asub Finsterwalde, Saksamaa.

 8. QINGDAO YIYANG RIGGING HARDWARE CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte QINGDAO YIYANG RIGGING HARDWARE CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstuses. See asub Qingdao, Hiina.

 1. ISELLA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ISELLA S.R.L., on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstuses. See asub Suello, Itaalia.

 2. POLYFLEX S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte POLYFLEX S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstuses. See tegeleb ka aluminium wire tööstustes. See asub Calimera, Itaalia.

 3. ANPING XINXING NICKEL WIRE MESH FACTORY

  Hiina

  Ettevõte ANPING XINXING NICKEL WIRE MESH FACTORY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstuses. See asub Hengshui, Hiina.

 4. TRAFILERIE MONZESI S.N.C. DI OGGIONNI GIUSEPPE E FRATELLI

  Itaalia

  Ettevõte TRAFILERIE MONZESI S.N.C. DI OGGIONNI GIUSEPPE E FRATELLI, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstuses. See tegeleb ka Vask ja vasesulamid, unit extruders, JA Vask ja vasesulamid tööstustes. See asub Ornago, Itaalia.

 5. FAST OPTICOM AG

  Šveits

  Ettevõte FAST OPTICOM AG, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - värvilisest metallist tööstuses. See tegeleb ka Traadi tõmbamine - värvilisest metallist, JA Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstustes. See asub Freienbach, Šveits.

 6. ALTHOFF & LÖTTERS GMBH & CO. KG.

  Saksamaa

  Ettevõte ALTHOFF & LÖTTERS GMBH & CO. KG., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Traadi tõmbamine - värvilisest metallist, JA Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstustes. See asub Iserlohn, Saksamaa.

 7. HEBEI WENTAI METAL MESH CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte HEBEI WENTAI METAL MESH CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstuses. See asub Shijiazhuang, Hiina.

 8. SLAM S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte SLAM S.R.L., on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Tihendid ja tihendusmaterjalid tööstuses. See tegeleb ka Kummi töötlemine pooltoodeteks, Traadi tõmbamine - värvilisest metallist, Kummi töötlemine pooltoodeteks, JA Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstustes. See asub Bellusco, Itaalia.

 9. MIG WELD

  Prantsusmaa

  Ettevõte MIG WELD, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - värvilisest metallist tööstuses. See tegeleb ka Traadi tõmbamine - värvilisest metallist, JA Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstustes. See asub Longvic, Prantsusmaa.

 10. MITTELDEUTSCHE DRAHTINDUSTRIE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MITTELDEUTSCHE DRAHTINDUSTRIE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - värvilisest metallist tööstuses. See tegeleb ka Traadi tõmbamine - värvilisest metallist, JA Traadi tõmbamine - värvilisest metallist tööstustes. See asub Maintal-Bischofsheim, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta