• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • trükipressid

Otsingu tulemused

Trükipressid - Import eksport

 1. GRAPHIC INVEST & CONSULT

  Belgia

  Verified by europages badge

  Ettevõte GRAPHIC INVEST & CONSULT, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Siiditrükimasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Trükipressid, Ofsettrükimasinad, Trükkimis- ja köitmistarbed, Trükitarbed, Köitmistarbed, Sõeltrükitarbed, Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, Tekstiiliflokeerimismasinad ja -seadmed, JA Trükkimine tööstustes. See asub Pontillas, Belgia.

 2. KG KLAUS PARADOWSKI MASCHINENHANDELSGESELLSCHAFT MBH & CO.

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte KG KLAUS PARADOWSKI MASCHINENHANDELSGESELLSCHAFT MBH & CO., on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Trükipressid tööstuses. See asub Henstedt-Ulzburg, Saksamaa.

 3. AKIN PROMOSYON

  Türgi

  Ettevõte AKIN PROMOSYON, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiili import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Trükipressid, Trükipressid, packing, Promotional textile gifts, JA leaflets - brochures - catalogues tööstustes. See asub Denizli, Türgi.

 4. SAKARYA GELISIM OFSET MATBAACILIK VE AMBALAJ

  Türgi

  Ettevõte SAKARYA GELISIM OFSET MATBAACILIK VE AMBALAJ, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Trükipressid tööstuses. See tegeleb ka packing boxes, JA catalogues - design tööstustes. See asub Sakarya, Türgi.

 5. VISTA LABEL

  Türgi

  Ettevõte VISTA LABEL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Trükipressid tööstuses. See tegeleb ka labels on a roll tööstustes. See asub Istanbul-Avrupa, Türgi.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. DEGISIM OFSET

  Türgi

  Ettevõte DEGISIM OFSET, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Trükipressid tööstuses. See tegeleb ka sheet offset printing, paper and paperboard packaging, JA Cabling for rairoads tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 2. NEMA BASIM YAYIN LTD STI.

  Türgi

  Ettevõte NEMA BASIM YAYIN LTD STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Trükipressid tööstuses. See tegeleb ka packing boxes tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 3. POSTERITY PRINTING

  Türgi

  Ettevõte POSTERITY PRINTING, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Eritrükiste kirjastamine tööstuses. See tegeleb ka Trükipressid, JA Trükipressid tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

 4. C I F C I M U C E L L I T LTD

  Türgi

  Ettevõte C I F C I M U C E L L I T LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Trükipressid tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 5. NATALIS SPRL

  Belgia

  Ettevõte NATALIS SPRL, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Trükipressid tööstuses. See tegeleb ka Trükkimis- ja köitmistarbed, Papi ja papitoodete töötlemise masinad, Trükkimis- ja köitmistarbed, Papi ja papitoodete töötlemise masinad, automatic binders, JA continuous form cutters tööstustes. See asub Grâce-Hollogne, Belgia.

 1. OFFSETDRUKKERIJ DE SONVILLE

  Belgia

  Ettevõte OFFSETDRUKKERIJ DE SONVILLE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Trükkimine tööstuses. See tegeleb ka Ofsettrükk, Trükipressid, Ofsettrükk, presses, Trükipressid, JA presses for digital printing tööstustes. See asub Lovendegem, Belgia.

 2. DÍLNA, SPOL. S R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte DÍLNA, SPOL. S R.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Trükipressid tööstuses. See tegeleb ka Tempelprintimine, Trükkimine, Trükkimine ja trükiladumine - masinad ja seadmed, Trükitarbed, Tempelprintimine, Trükkimine, Trükkimine ja trükiladumine - masinad ja seadmed, JA Trükitarbed tööstustes. See asub Praha 9 , Tšehhi Vabariik.

 1. OTINGO ETIKET

  Türgi

  Ettevõte OTINGO ETIKET, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Trükipressid tööstuses. See tegeleb ka Toidupakendid, adhesive labels, food boxes, JA Toidupakendid tööstustes. See asub Gunesli Istanbul, Türgi.

 2. ERCIYES DAVETIYE

  Türgi

  Ettevõte ERCIYES DAVETIYE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Trükipressid tööstuses. See asub Kayseri, Türgi.

 3. EGE BASIM

  Türgi

  Ettevõte EGE BASIM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Trükipressid tööstuses. See tegeleb ka offset printing, digital printing, posters - printing, JA graphic design tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 4. OTTOMAN INVITATION ( OSMANLI DAVETIYECI )

  Türgi

  Ettevõte OTTOMAN INVITATION ( OSMANLI DAVETIYECI ), on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Trükipressid tööstuses. See tegeleb ka wedding organisation tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 5. BURCU MATBAA

  Türgi

  Ettevõte BURCU MATBAA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Trükipressid tööstuses. See tegeleb ka catalogues - design tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 6. KARACA PRINT & ADVERTISING SOLUTIONS

  Türgi

  Ettevõte KARACA PRINT & ADVERTISING SOLUTIONS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Trükipressid tööstuses. See tegeleb ka Reklaamsõeltrükk, overprinting labels, packing labels, JA Reklaamsõeltrükk tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 7. ASTHOR CREATIVE ADWORKS

  Türgi

  Ettevõte ASTHOR CREATIVE ADWORKS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Trükipressid tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 8. ORCHARD PRESS CHELTENHAM LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte ORCHARD PRESS CHELTENHAM LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Trükipressid tööstuses. See tegeleb ka Litograafiatrükk, JA Litograafiatrükk tööstustes. See asub Tewkesbury, Ühendkuningriik.

 1. POZITIF FORM MATBAACILIK AMBALAJ BASIM YAYIN SAN. LTD. STI.

  Türgi

  Ettevõte POZITIF FORM MATBAACILIK AMBALAJ BASIM YAYIN SAN. LTD. STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Trükipressid tööstuses. See tegeleb ka label, JA storage shelters tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 2. ETKIN MATBAACILIK VE KAGITCILIK SAN. TIC. LTD.STI.

  Türgi

  Ettevõte ETKIN MATBAACILIK VE KAGITCILIK SAN. TIC. LTD.STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Trükipressid tööstuses. See tegeleb ka restaurant menus, machines and equipment for hotels, catering and public premises, hot stamping on paper and cardboard, JA packing boxes tööstustes. See asub Mugla, Türgi.

 3. SARAY MATBAA

  Türgi

  Ettevõte SARAY MATBAA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Trükipressid tööstuses. See tegeleb ka paper for printers, hard cover notebooks, JA offset printing for packaging tööstustes. See asub Akyurt, Türgi.

 4. ALIS MATBAACILIK OFSET AMBALAJ

  Türgi

  Ettevõte ALIS MATBAACILIK OFSET AMBALAJ, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Trükipressid tööstuses. See tegeleb ka printed advertising and promotional media tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 5. SAFA LABEL MATBAACILIK A.C.

  Türgi

  Ettevõte SAFA LABEL MATBAACILIK A.C., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Trükipressid tööstuses. See tegeleb ka Catalogues and brochures, storage shelters, JA suspended ceilings tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 6. OZMAT LABEL

  Türgi

  Ettevõte OZMAT LABEL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Trükipressid tööstuses. See tegeleb ka silkscreened labels, printed labels, textile products, JA fabrics tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 7. POTA TEKSTIL

  Türgi

  Ettevõte POTA TEKSTIL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Trükipressid tööstuses. See tegeleb ka Pappkastid, Tekstiili import ja eksport, skins, printed labels, Pappkastid, JA Tekstiili import ja eksport tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 8. HOBBY ETIKET

  Türgi

  Ettevõte HOBBY ETIKET, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Trükipressid tööstuses. See tegeleb ka Rõivatööstustarbed, printed labels, fabrics, Bar code, JA Rõivatööstustarbed tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 9. AGENCE & IMPRIMERIE IDEALGRAPHIC

  Prantsusmaa

  Ettevõte AGENCE & IMPRIMERIE IDEALGRAPHIC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Trükipressid tööstuses. See tegeleb ka Reklaamikujundus - kunstnikud ja disainerid, communication agency, silk-screen printing workshop, JA Reklaamikujundus - kunstnikud ja disainerid tööstustes. See asub Maillane, Prantsusmaa.

 10. SHADY AS SRL

  Belgia

  Ettevõte SHADY AS SRL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Trükipressid tööstuses. See tegeleb ka Tekstiili trükkimine, Tekstiili trükkimine, large format digital printing, JA online printing tööstustes. See asub Schaerbeek, Belgia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta