• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • torustikud

Otsingu tulemused

Torustikud - Import eksport

 1. PTEC PRESSURE TECHNOLOGY GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  PTEC GmbH is synonymous with extensive and reliable project supervision in the field of mobile and stationary natural gas and hydrogen applications. Our products.: Valves, gas valves, high-pressure valves, high-pressure valves for technical gases, gas cylinder valves, solenoid valves, pipe burst safety valves, safety valves and valves for technical gases. Our product range includes pipework, threaded joints, filters, check valves, electromagnetic valves, safety devices and custom innovations. We ensure that our business has state-of-the-art technology through our cooperation with universities, partnerships, trade fair visits and by undertaking training in a targeted manner. All over the world, customers from the automotive industry have confidence in PTEC – the company for innovative products.

 2. KAYADERELI CONSTRUCTION

  Türgi

  Verified by europages badge

  Ettevõte KAYADERELI CONSTRUCTION, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ehitusmaterjalid tööstuses. See tegeleb ka Toiduained - import ja eksport, Jäigad ehitusmaterjalid, Torustikud, Tööstuslikud torustikud, Gaasi- ja naftajuhtmete seadmed, Tsemendi- ja mördilisandid, Kuivatatud puuviljad, fresh fruit, JA fresh vegetables tööstustes. See asub Adana, Türgi.

 3. TRUFORM EUROPE

  Ühendkuningriik

  Ettevõte TRUFORM EUROPE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Torustikud tööstuses. See asub London, Ühendkuningriik.

 4. HEBEI HAIHAO GROUP

  Hiina

  Ettevõte HEBEI HAIHAO GROUP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Torustikud tööstuses. See asub Cangzhou, Hiina.

 5. UTS CABLE LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte UTS CABLE LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Torustikud tööstuses. See asub Norwich, Ühendkuningriik.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. METALSET OÜ

  Eesti

  Ettevõte METALSET OÜ, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Torustikud tööstuses. See asub Tallinn, Eesti.

 2. ASOTEP

  Belgia

  Ettevõte ASOTEP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ehitus- ja tsiviilehitusnõustajad tööstuses. See tegeleb ka Tööstusrajatiste projekteerimine, Torustikud, Tööstusrajatiste projekteerimine, Torustikud, metal warping, JA Engineering - pipework tööstustes. See asub Genk, Belgia.

 3. TOTAL PIPELINE SYSTEMS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte TOTAL PIPELINE SYSTEMS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Torustikud tööstuses. See asub Accrington, Ühendkuningriik.

 4. ENERGOP SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte ENERGOP SP. Z O.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Torustikud tööstuses. See asub Sochaczew, Poola.

 5. CASA BULL

  Belgia

  Ettevõte CASA BULL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veevõtusüsteemid ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Gaas - tootmisjaamad, Torustikud, Torud - värvilistest metallidest, Roostevabast terasest torud, Gaas - tootmisjaamad, Torustikud, Torud - värvilistest metallidest, JA Roostevabast terasest torud tööstustes. See asub Izegem, Belgia.

 1. HUNAN STEEL INDUSTRY GROUP

  Hiina

  Ettevõte HUNAN STEEL INDUSTRY GROUP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Torustikud tööstuses. See asub Changsha, Hiina.

 2. THYSSENKRUPP PLASTICS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte THYSSENKRUPP PLASTICS GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Torud - mustmetallidest tööstuses. See tegeleb ka Torustikud, Veevõtusüsteemid ja -seadmed, Pressitud kiudplaat, Sadekaitserajatiste ehitamine, Torustikud, Veevõtusüsteemid ja -seadmed, Pressitud kiudplaat, JA Sadekaitserajatiste ehitamine tööstustes. See asub Bad Homberg, Saksamaa.

 1. GODDEERIS NV

  Belgia

  Ettevõte GODDEERIS NV, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Torustikud tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud torustikud, sprinkler, industrial ventilation, Tööstuslikud torustikud, JA HVAC ventilation system tööstustes. See asub Roeselare, Belgia.

 2. DEKOTEC GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte DEKOTEC GMBH, aastal ja mis tegeleb Tööstushoonete ehitus tööstuses. See tegeleb ka Torustikud, Korrosioonivastased kemikaalid, Torustikud, Equipment for public roads, JA Korrosioonivastased kemikaalid tööstustes. See asub Leverkusen, Saksamaa.

 3. BAYGOK INSAAT.TIC.LTD.STI

  Türgi

  Ettevõte BAYGOK INSAAT.TIC.LTD.STI, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Torustikud tööstuses. See tegeleb ka Toruliitmike ventiilid, pvc, sanitaryware, heads, JA Toruliitmike ventiilid tööstustes. See asub Mersin, Türgi.

 4. LIAOYANG STEEL TUBE COMPANY

  Hiina

  Ettevõte LIAOYANG STEEL TUBE COMPANY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Torustikud tööstuses. See asub Liaoyang, Hiina.

 5. LIDER MAKINA SAN.TIC.LTD.ŞTI.

  Türgi

  Ettevõte LIDER MAKINA SAN.TIC.LTD.ŞTI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Torustikud tööstuses. See tegeleb ka pvc profiles, JA granulators tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 6. LME

  Belgia

  Ettevõte LME, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Torustikud tööstuses. See asub Herentals, Belgia.

 7. INDINOX

  Belgia

  Ettevõte INDINOX, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Torustikud tööstuses. See tegeleb ka systems and equipment for oil pipelines, JA systems and equipment for gas pipelines tööstustes. See asub Lokeren, Belgia.

 8. A. HAK RIJNMOND B.V.

  Holland

  Ettevõte A. HAK RIJNMOND B.V., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstusseadmete remont tööstuses. See tegeleb ka Elektri- ja telefonikaablid ja -traadid, Torustikud, Tööstushooldus, Elektri- ja telefonikaablid ja -traadid, Torustikud, JA Tööstushooldus tööstustes. See asub Heerjansdam, Holland.

 1. BILFINGER ROB

  Belgia

  Ettevõte BILFINGER ROB, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstushoonete ehitus tööstuses. See tegeleb ka Metallist kergkonstruktsioonid, Torustikud, Teras ja metall - keevitamine ja kõvajoodisega jootmine, Metallist kergkonstruktsioonid, Torustikud, JA Teras ja metall - keevitamine ja kõvajoodisega jootmine tööstustes. See asub Zwjindrecht, Belgia.

 2. INDUSTRIE KONTOR GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte INDUSTRIE KONTOR GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Torustikud tööstuses. See tegeleb ka ball valves, JA gas pipes tööstustes. See asub Malsch, Saksamaa.

 3. IGEA S.R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte IGEA S.R.O., on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Gaas ja nafta - tootmine ja jaotus tööstuses. See tegeleb ka Ehitus- ja tsiviilehitusnõustajad, Kommunaaltööde ettevõtjad, Torustikud, Ehitus- ja tsiviilehitusnõustajad, Kommunaaltööde ettevõtjad, JA Torustikud tööstustes. See asub Moravská Ostrava A Prívoz , Tšehhi Vabariik.

 4. TIANJIN BOYU STEEL PIPE CO.,LTD.

  Hiina

  Ettevõte TIANJIN BOYU STEEL PIPE CO.,LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Torustikud tööstuses. See asub Tianjin, Hiina.

 5. SHINE STAR STEEL PIPE

  Hiina

  Ettevõte SHINE STAR STEEL PIPE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Torustikud tööstuses. See tegeleb ka seamless pipes, JA stainless steel pipes tööstustes. See asub Changsha, Hiina.

 6. PICOTEC

  Belgia

  Ettevõte PICOTEC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Torustikud tööstuses. See tegeleb ka Alumiiniumtorud, Alumiiniumtorud, JA Engineering - pipework tööstustes. See asub Starbroek, Belgia.

 7. INPIPE PRODUCTS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte INPIPE PRODUCTS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Torustikud tööstuses. See asub Brompton On Swale, Ühendkuningriik.

 8. BMS BOJNANSKÝ, S.R.O.

  Slovakkia

  Ettevõte BMS BOJNANSKÝ, S.R.O., on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Tööstushoonete ehitus tööstuses. See tegeleb ka Torustikud, Masintöötlemine - teras ja metall, Torustikud, JA Masintöötlemine - teras ja metall tööstustes. See asub Nitra , Slovakkia.

 9. REDOX WATER TECHNOLOGY B.V.

  Holland

  Ettevõte REDOX WATER TECHNOLOGY B.V., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstushoonete ehitus tööstuses. See tegeleb ka Torustikud, JA Torustikud tööstustes. See asub Winterswijk, Holland.

 10. B.S.S. (IRELAND) LTD

  Iirimaa

  Ettevõte B.S.S. (IRELAND) LTD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstushoonete ehitus tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud kütteseadmed, Torustikud, Tööstuslikud kütteseadmed, JA Torustikud tööstustes. See asub Dublin, Iirimaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Torustikud - Import eksport

Tulemuste arv

1561 Ettevõtted