• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • torustikud

Otsingu tulemused

Torustikud - Import eksport

 1. KAYADERELI CONSTRUCTION

  Türgi

  Verified by europages badge

  Ettevõte KAYADERELI CONSTRUCTION, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ehitusmaterjalid tööstuses. See tegeleb ka Toiduained - import ja eksport, Jäigad ehitusmaterjalid, Torustikud, Tööstuslikud torustikud, Gaasi- ja naftajuhtmete seadmed, Tsemendi- ja mördilisandid, Kuivatatud puuviljad, fresh fruit, JA fresh vegetables tööstustes. See asub Adana, Türgi.

 2. PTEC PRESSURE TECHNOLOGY GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte PTEC PRESSURE TECHNOLOGY GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Torustikud tööstuses. See tegeleb ka Suruõhuseadmete ventiilid, Aerosooliventiilid, Valves, customised special valves, Suruõhuseadmete ventiilid, JA Aerosooliventiilid tööstustes. See asub Burscheid, Saksamaa.

 3. HEBEI HAIHAO GROUP

  Hiina

  Ettevõte HEBEI HAIHAO GROUP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Torustikud tööstuses. See asub Cangzhou, Hiina.

 4. UTS CABLE LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte UTS CABLE LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Torustikud tööstuses. See asub Norwich, Ühendkuningriik.

 5. CASA BULL

  Belgia

  Ettevõte CASA BULL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veevõtusüsteemid ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Gaas - tootmisjaamad, Torustikud, Torud - värvilistest metallidest, Roostevabast terasest torud, Gaas - tootmisjaamad, Torustikud, Torud - värvilistest metallidest, JA Roostevabast terasest torud tööstustes. See asub Izegem, Belgia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. ASOTEP

  Belgia

  Ettevõte ASOTEP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ehitus- ja tsiviilehitusnõustajad tööstuses. See tegeleb ka Tööstusrajatiste projekteerimine, Torustikud, Tööstusrajatiste projekteerimine, Torustikud, metal warping, JA Engineering - pipework tööstustes. See asub Genk, Belgia.

 2. METALSET OÜ

  Eesti

  Ettevõte METALSET OÜ, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Torustikud tööstuses. See asub Tallinn, Eesti.

 3. TOTAL PIPELINE SYSTEMS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte TOTAL PIPELINE SYSTEMS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Torustikud tööstuses. See asub Accrington, Ühendkuningriik.

 4. ENERGOP SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte ENERGOP SP. Z O.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Torustikud tööstuses. See asub Sochaczew, Poola.

 5. DEKOTEC GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte DEKOTEC GMBH, aastal ja mis tegeleb Tööstushoonete ehitus tööstuses. See tegeleb ka Torustikud, Korrosioonivastased kemikaalid, Torustikud, Equipment for public roads, JA Korrosioonivastased kemikaalid tööstustes. See asub Leverkusen, Saksamaa.

 1. THYSSENKRUPP PLASTICS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte THYSSENKRUPP PLASTICS GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Torud - mustmetallidest tööstuses. See tegeleb ka Torustikud, Veevõtusüsteemid ja -seadmed, Pressitud kiudplaat, Sadekaitserajatiste ehitamine, Torustikud, Veevõtusüsteemid ja -seadmed, Pressitud kiudplaat, JA Sadekaitserajatiste ehitamine tööstustes. See asub Bad Homberg, Saksamaa.

 2. GODDEERIS NV

  Belgia

  Ettevõte GODDEERIS NV, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Torustikud tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud torustikud, sprinkler, industrial ventilation, Tööstuslikud torustikud, JA HVAC ventilation system tööstustes. See asub Roeselare, Belgia.

 1. HUNAN STEEL INDUSTRY GROUP

  Hiina

  Ettevõte HUNAN STEEL INDUSTRY GROUP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Torustikud tööstuses. See asub Changsha, Hiina.

 2. BAYGOK INSAAT.TIC.LTD.STI

  Türgi

  Ettevõte BAYGOK INSAAT.TIC.LTD.STI, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Torustikud tööstuses. See tegeleb ka Toruliitmike ventiilid, pvc, sanitaryware, heads, JA Toruliitmike ventiilid tööstustes. See asub Mersin, Türgi.

 3. LIAOYANG STEEL TUBE COMPANY

  Hiina

  Ettevõte LIAOYANG STEEL TUBE COMPANY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Torustikud tööstuses. See asub Liaoyang, Hiina.

 4. INDUSTRIE KONTOR GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte INDUSTRIE KONTOR GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Torustikud tööstuses. See tegeleb ka ball valves, JA gas pipes tööstustes. See asub Malsch, Saksamaa.

 5. BILFINGER ROB

  Belgia

  Ettevõte BILFINGER ROB, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstushoonete ehitus tööstuses. See tegeleb ka Metallist kergkonstruktsioonid, Torustikud, Teras ja metall - keevitamine ja kõvajoodisega jootmine, Metallist kergkonstruktsioonid, Torustikud, JA Teras ja metall - keevitamine ja kõvajoodisega jootmine tööstustes. See asub Zwjindrecht, Belgia.

 6. TIANJIN BOYU STEEL PIPE CO.,LTD.

  Hiina

  Ettevõte TIANJIN BOYU STEEL PIPE CO.,LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Torustikud tööstuses. See asub Tianjin, Hiina.

 7. INDINOX

  Belgia

  Ettevõte INDINOX, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Torustikud tööstuses. See tegeleb ka systems and equipment for oil pipelines, JA systems and equipment for gas pipelines tööstustes. See asub Lokeren, Belgia.

 8. LME

  Belgia

  Ettevõte LME, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Torustikud tööstuses. See asub Herentals, Belgia.

 1. LIDER MAKINA SAN.TIC.LTD.ŞTI.

  Türgi

  Ettevõte LIDER MAKINA SAN.TIC.LTD.ŞTI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Torustikud tööstuses. See tegeleb ka pvc profiles, JA granulators tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 2. SHINE STAR STEEL PIPE

  Hiina

  Ettevõte SHINE STAR STEEL PIPE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Torustikud tööstuses. See tegeleb ka seamless pipes, JA stainless steel pipes tööstustes. See asub Changsha, Hiina.

 3. A. HAK RIJNMOND B.V.

  Holland

  Ettevõte A. HAK RIJNMOND B.V., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstusseadmete remont tööstuses. See tegeleb ka Elektri- ja telefonikaablid ja -traadid, Torustikud, Tööstushooldus, Elektri- ja telefonikaablid ja -traadid, Torustikud, JA Tööstushooldus tööstustes. See asub Heerjansdam, Holland.

 4. IGEA S.R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte IGEA S.R.O., on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Gaas ja nafta - tootmine ja jaotus tööstuses. See tegeleb ka Ehitus- ja tsiviilehitusnõustajad, Kommunaaltööde ettevõtjad, Torustikud, Ehitus- ja tsiviilehitusnõustajad, Kommunaaltööde ettevõtjad, JA Torustikud tööstustes. See asub Moravská Ostrava A Prívoz , Tšehhi Vabariik.

 5. PICOTEC

  Belgia

  Ettevõte PICOTEC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Torustikud tööstuses. See tegeleb ka Alumiiniumtorud, Alumiiniumtorud, JA Engineering - pipework tööstustes. See asub Starbroek, Belgia.

 6. INPIPE PRODUCTS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte INPIPE PRODUCTS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Torustikud tööstuses. See asub Brompton On Swale, Ühendkuningriik.

 7. DEMACO HOLLAND B.V.

  Holland

  Ettevõte DEMACO HOLLAND B.V., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstushoonete ehitus tööstuses. See tegeleb ka Masinaehitus - eritellimustööd, Torustikud, Masinaehitus - eritellimustööd, JA Torustikud tööstustes. See asub Noord-Scharwoude, Holland.

 8. ELMOHANDES GROUP

  Egiptus

  Ettevõte ELMOHANDES GROUP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Torustikud tööstuses. See tegeleb ka pvc, JA water analysis tööstustes. See asub Cairo, Egiptus.

 9. CONSTRUCTIEBEDRIJF WILLEMS B.V.

  Holland

  Ettevõte CONSTRUCTIEBEDRIJF WILLEMS B.V., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstushoonete ehitus tööstuses. See tegeleb ka Torustikud, Metalltornmastid, Torustikud, JA Metalltornmastid tööstustes. See asub Boven-Leeuwen, Holland.

 10. CANGZHOU GUOFENG PRECISION STEEL TUBE CO., LTD

  Hiina

  Ettevõte CANGZHOU GUOFENG PRECISION STEEL TUBE CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Torustikud tööstuses. See asub Cangzhou City, Hiina.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Torustikud - Import eksport

Tulemuste arv

1562 Ettevõtted