• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • torustike kaitseventiilid

Otsingu tulemused

Torustike kaitseventiilid - Import eksport

 1. WESA-ARMATUREN GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  WESA is a prestigious company that offers a comprehensive range of ball valves, heating valve assemblies, pipeline valve assemblies and industrial valve assemblies to meet the wishes and requirements of specialised wholesale supply for the sanitation, heating and technical sectors. Our products include: Valve assemblies, pipeline valve assemblies, flange ball valves, ball valves, shut-off valves, stainless steel valves, strainers (valve assemblies), stainless steel ball valves, butterfly valves and non-return valves

 2. OFFICINE SBARRA

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Officini Sbarra has been making flanges since 1964, in the first place as the one-man company of Andrea Sbarra, and since 1980 as the firm of Andrea and Roberto Sbarra. Although small, the company has emerged as a leader in its field and is widely recognised in Italy and across Europe.

 3. PIRPED INTERNATIONAL

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte PIRPED INTERNATIONAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Keermestatud vardad, Torustike kaitseventiilid, Needid, forged parts, Keermestatud vardad, Torustike kaitseventiilid, Automobile fastening device, ANSI/ASME flanges, JA Flat flange tööstustes. See asub Chatou, Prantsusmaa.

 4. GEORG FISCHER FITTINGS GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Ettevõte GEORG FISCHER FITTINGS GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Torustike kaitseventiilid tööstuses. See asub Traisen, Austria.

 5. PETROLTECNICA SICILIANA

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte PETROLTECNICA SICILIANA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Hüdropumbad tööstuses. See tegeleb ka Torustike kaitseventiilid, Tööstuslikud torustikud, Mutrid ja poldid, hydraulic valves, fittings, forged fittings, Torustike kaitseventiilid, valves, JA Tööstuslikud torustikud tööstustes. See asub Augusta, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. S T E E L WERK GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte S T E E L WERK GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Torustike kaitseventiilid tööstuses. See asub Lüdenscheid, Saksamaa.

 2. MARBURGER FLANSCHEN GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte MARBURGER FLANSCHEN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Torustike kaitseventiilid tööstuses. See asub Brachbach, Saksamaa.

 3. ANGLO STAINLESS LTD

  Ühendkuningriik

  Verified by europages badge

  Ettevõte ANGLO STAINLESS LTD, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Metallarmatuur tööstuses. See tegeleb ka Torustike kaitseventiilid, low-pressure fittings, high pressure fittings, PTFE gaskets, metal pipe fittings, Stainless steel flanges, stainless steel fixing items, pipe fittings, JA Stainless-steel pipe bends tööstustes. See asub Dewsbury, Ühendkuningriik.

 4. FERTUBI FRIULI S.R.L.

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte FERTUBI FRIULI S.R.L., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Torud - mustmetallidest tööstuses. See tegeleb ka Torustike kaitseventiilid, Võred, restid ja traatvõrk, Mustmetallprofiil, Torutarvikud - mustmetallidest, Torustike kaitseventiilid, Võred, restid ja traatvõrk, Mustmetallprofiil, JA Torutarvikud - mustmetallidest tööstustes. See asub Udine, Itaalia.

 5. ALEXANDER COMLEY LTD - MANUFACTURER; TUBESHEETS, CUSTOM FLANGES UP TO 2,000 MM Ø

  Ühendkuningriik

  Ettevõte ALEXANDER COMLEY LTD - MANUFACTURER; TUBESHEETS, CUSTOM FLANGES UP TO 2,000 MM Ø, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Torustike kaitseventiilid tööstuses. See tegeleb ka Pressure vessels, heat exchangers, large dimension flanges, JA special flanges tööstustes. See asub Wolverhampton, Ühendkuningriik.

 1. SODELUX SA

  Belgia

  Ettevõte SODELUX SA, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Raudtorud tööstuses. See tegeleb ka Plastvoolikud ja -torud, Torustike kaitseventiilid, Korkkraanid ja ventiilid, PVC tubes and pipes, Plastvoolikud ja -torud, Torustike kaitseventiilid, JA Korkkraanid ja ventiilid tööstustes. See asub Recogne, Belgia.

 2. HQ PIPELINE CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte HQ PIPELINE CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud torustikud tööstuses. See tegeleb ka Torustike kaitseventiilid, JA Torustike kaitseventiilid tööstustes. See asub Qingdao, Hiina.

 1. SINO VANGUARD CAPITAL GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte SINO VANGUARD CAPITAL GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Torustike kaitseventiilid tööstuses. See asub München, Saksamaa.

 2. INOX FORNITURE S.R.L. SOCIETA' UNIPERSONALE

  Itaalia

  Ettevõte INOX FORNITURE S.R.L. SOCIETA' UNIPERSONALE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Roostevabast terasest torud tööstuses. See tegeleb ka Torustike kaitseventiilid, flanges for industrial piping, Torustike kaitseventiilid, wire drawn fittings, JA stainless steel tööstustes. See asub Ancona, Itaalia.

 3. IVH - ADVANCED METAL TECHNOLOGIES

  Saksamaa

  Ettevõte IVH - ADVANCED METAL TECHNOLOGIES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Torustike kaitseventiilid tööstuses. See asub Bocholt, Saksamaa.

 4. FORNITURE INDUSTRIALI BONACINA

  Itaalia

  Ettevõte FORNITURE INDUSTRIALI BONACINA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Torustike kaitseventiilid tööstuses. See tegeleb ka Torutarvikud - mustmetallidest, steel flanges, stainless steel connections, JA Torutarvikud - mustmetallidest tööstustes. See asub Treviolo, Itaalia.

 5. GINOX SRL

  Itaalia

  Ettevõte GINOX SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Torustike kaitseventiilid tööstuses. See tegeleb ka Roostevaba teras, metal rods, couplings for industrial piping, fittings, JA Roostevaba teras tööstustes. See asub Caramagna Piemonte, Itaalia.

 6. TEJI VALVE GROUP CO., LTD

  Hiina

  Ettevõte TEJI VALVE GROUP CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Torustike kaitseventiilid tööstuses. See tegeleb ka butterfly valves, solenoid valves, ball valves, JA strainers tööstustes. See asub Zhejiang, Hiina.

 7. PIPES & FITTINGS UK LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte PIPES & FITTINGS UK LTD, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Torustike kaitseventiilid tööstuses. See tegeleb ka pipes, valves, boiler pipes, JA fasteners tööstustes. See asub Dartford, Ühendkuningriik.

 8. G.E.ASRL

  Itaalia

  Ettevõte G.E.ASRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Torustike kaitseventiilid tööstuses. See tegeleb ka aluminium casting, aluminium flanges, shell mold casting, JA Aluminium quality pressurized fusion tööstustes. See asub Castelseprio, Itaalia.

 1. IRLE BIEGETECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte IRLE BIEGETECHNIK GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Torustike kaitseventiilid tööstuses. See asub Kreuztal-Littfeld, Saksamaa.

 2. FERRARI SRL

  Itaalia

  Ettevõte FERRARI SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Torustike kaitseventiilid tööstuses. See tegeleb ka supply of flanges and fittings, steel flanges, JA false flanges tööstustes. See asub Ravenna, Itaalia.

 3. LANDEE FLANGE CO., LTD.

  Ameerika Ühendriigid

  Ettevõte LANDEE FLANGE CO., LTD., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Torustike kaitseventiilid tööstuses. See asub New York, Ameerika Ühendriigid.

 4. SOCIETE DU JOINT ET PLASTIQUE

  Prantsusmaa

  Ettevõte SOCIETE DU JOINT ET PLASTIQUE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstusseadmete rent tööstuses. See tegeleb ka Torustike kaitseventiilid, Metallarmatuur, rings, Torustike kaitseventiilid, joints, JA Metallarmatuur tööstustes. See asub Grand Couronne, Prantsusmaa.

 5. ABA BEUL GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ABA BEUL GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Torustike kaitseventiilid tööstuses. See tegeleb ka Toruliitmike ventiilid, JA Toruliitmike ventiilid tööstustes. See asub Attendorn, Saksamaa.

 6. F.C.T. FISCHER CORPORATION AND TRADE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte F.C.T. FISCHER CORPORATION AND TRADE GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Torustike kaitseventiilid tööstuses. See tegeleb ka rings, forged tööstustes. See asub Filderstadt, Saksamaa.

 7. MEMIT FORNITORE INDUSTRIALI

  Itaalia

  Ettevõte MEMIT FORNITORE INDUSTRIALI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Torustike kaitseventiilid tööstuses. See tegeleb ka Soojusvahetid, Fossiilkütusel töötavad elektrijaamad, Soojusvahetid, supplying machines for boiler works, Fossiilkütusel töötavad elektrijaamad, JA components for the petrochemicals industry tööstustes. See asub Senago, Itaalia.

 8. HAVIT HYDRAULIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte HAVIT HYDRAULIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Torustike kaitseventiilid tööstuses. See asub Baar-Ebenhausen, Saksamaa.

 9. OFFSHORE PRODUCTS INTERNATIONAL LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte OFFSHORE PRODUCTS INTERNATIONAL LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Roostevabast terasest torud tööstuses. See tegeleb ka Raud- ja teraslatid, Torustike kaitseventiilid, Raud- ja teraslatid, Torustike kaitseventiilid, pipe fittings, JA Valves tööstustes. See asub Inverurie, Ühendkuningriik.

 10. ZWEI S KUNSTSTOFFE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ZWEI S KUNSTSTOFFE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Torustike kaitseventiilid tööstuses. See asub Troisdorf, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta