• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • tortellini

Otsingu tulemused

Tortellini - Import eksport

 1. PASTA BERRUTO SPA

  Itaalia

  Verified by europages badge

  The company Pasta Berruto, based at Via Sommariva, 139 in Carmagnola (TO), has been applying all its passion to manufacturing pasta since 1881. The Berruto family has the strength of a century's experience in the cereals and pasta-making market. For the Italian market, the company works through chain retailers, with its own or its clients' brands, in collaboration with the country's leading chains.

 2. FOOD VALLEY S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte FOOD VALLEY S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, Tortellini, pumpkin tortelli, JA tortelli tööstustes. See asub Collecchio, Itaalia.

 3. PASTIFICIO DAVENA SRL

  Itaalia

  Ettevõte PASTIFICIO DAVENA SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka fresh stuffed pasta, JA tortellini tööstustes. See asub Brusaporto, Itaalia.

 4. MOSNA GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte MOSNA GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ravioolid tööstuses. See tegeleb ka Pasta, Tortellini, Pasta, JA Tortellini tööstustes. See asub Troisdorf, Saksamaa.

 5. IL BUON TORTELLINO

  Itaalia

  Ettevõte IL BUON TORTELLINO, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained tööstuses. See tegeleb ka tortellini, JA fresh pasta products tööstustes. See asub Valeggio Sul Mincio, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. ESSETRE S.R.L. PIZZERIA D''ASPORTO STURI PIZZA

  Itaalia

  Ettevõte ESSETRE S.R.L. PIZZERIA D''ASPORTO STURI PIZZA, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub Bergamo, Itaalia.

 2. AICHNER MARTIN

  Itaalia

  Ettevõte AICHNER MARTIN, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub Castelrotto, Itaalia.

 3. PASTIFICIO AL CASTELLO S.N.C. DI CASTIONI LUIGIA MARIA E ADAMI DENNIS

  Itaalia

  Ettevõte PASTIFICIO AL CASTELLO S.N.C. DI CASTIONI LUIGIA MARIA E ADAMI DENNIS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub Valeggio Sul Mincio, Itaalia.

 4. ARMANDO DE ANGELIS S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ARMANDO DE ANGELIS S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub Villafranca Di Verona, Itaalia.

 5. JOLLY SGAMBARO S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte JOLLY SGAMBARO S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub Castello Di Godego, Itaalia.

 1. CIEMME ALIMENTARI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CIEMME ALIMENTARI S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub Barletta, Itaalia.

 2. LA BOLOGNESE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte LA BOLOGNESE S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub Contursi Terme, Itaalia.

 1. F.I.R.M.A. ITALIA S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte F.I.R.M.A. ITALIA S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub MUGGIO', Itaalia.

 2. CASA DEL TORTELLINO S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CASA DEL TORTELLINO S.R.L., aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub Castelfranco Piandisco', Itaalia.

 3. PICCHIOTTI PASTA FRESCA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte PICCHIOTTI PASTA FRESCA S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub Vinci, Itaalia.

 4. STEMARPAST S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte STEMARPAST S.R.L., aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub Genova, Itaalia.

 5. OLCESE E CASTAGNOLA S.N.C. DI PAOLA OLCESE E C.

  Itaalia

  Ettevõte OLCESE E CASTAGNOLA S.N.C. DI PAOLA OLCESE E C., aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub Sori, Itaalia.

 6. SALUMIFICIO PASTIFICIO DEL FUMAIOLO S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte SALUMIFICIO PASTIFICIO DEL FUMAIOLO S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub Verghereto, Itaalia.

 7. LA LANTERNA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte LA LANTERNA S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub San Giovanni In Persiceto, Itaalia.

 8. PASTA IRIS S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte PASTA IRIS S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub Fano, Itaalia.

 1. DELLANONNA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte DELLANONNA S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub Bedonia, Itaalia.

 2. NONNA ANGELA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte NONNA ANGELA S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub Cassola, Itaalia.

 3. RUSTICHELLA D'ABRUZZO S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte RUSTICHELLA D'ABRUZZO S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub Pianella, Itaalia.

 4. PASTA NARDI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte PASTA NARDI S.R.L., aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub Montirone, Itaalia.

 5. MARTELLI F.LLI MARIO DINO & C.

  Itaalia

  Ettevõte MARTELLI F.LLI MARIO DINO & C., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub Casciana Terme Lari, Itaalia.

 6. PASTIFICIO OSSOLANO S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte PASTIFICIO OSSOLANO S.N.C., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub Malesco, Itaalia.

 7. PASTA ALL'UOVO MARCELLO S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte PASTA ALL'UOVO MARCELLO S.N.C., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub Tivoli, Itaalia.

 8. INDUSTRIA ALIMENTARE FERRARO S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte INDUSTRIA ALIMENTARE FERRARO S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub Mussolente, Itaalia.

 9. PASTIFICIO TEMPORIN S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte PASTIFICIO TEMPORIN S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub Sommacampagna, Itaalia.

 10. PASTIFICIO DE SORTIS S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte PASTIFICIO DE SORTIS S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub Pietragalla, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta