• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • tortellini

Otsingu tulemused

Tortellini - Import eksport

 1. PASTA BERRUTO SPA

  Itaalia

  Verified by europages badge

  The company Pasta Berruto, based at Via Sommariva, 139 in Carmagnola (TO), has been applying all its passion to manufacturing pasta since 1881. The Berruto family has the strength of a century's experience in the cereals and pasta-making market. For the Italian market, the company works through chain retailers, with its own or its clients' brands, in collaboration with the country's leading chains.

 2. FOOD VALLEY S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte FOOD VALLEY S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, Tortellini, pumpkin tortelli, JA tortelli tööstustes. See asub Collecchio, Itaalia.

 3. PASTIFICIO DAVENA SRL

  Itaalia

  Ettevõte PASTIFICIO DAVENA SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka fresh stuffed pasta, JA tortellini tööstustes. See asub Brusaporto, Itaalia.

 4. MOSNA GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte MOSNA GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ravioolid tööstuses. See tegeleb ka Pasta, Tortellini, Pasta, JA Tortellini tööstustes. See asub Troisdorf, Saksamaa.

 5. IL BUON TORTELLINO

  Itaalia

  Ettevõte IL BUON TORTELLINO, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained tööstuses. See tegeleb ka tortellini, JA fresh pasta products tööstustes. See asub Valeggio Sul Mincio, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. TORTILLERIAS BENELUX

  Belgia

  Ettevõte TORTILLERIAS BENELUX, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tortellini tööstuses. See asub Hoeilaart, Belgia.

 2. MARTELLI F.LLI MARIO DINO & C.

  Itaalia

  Ettevõte MARTELLI F.LLI MARIO DINO & C., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub Casciana Terme Lari, Itaalia.

 3. SPANU RINA

  Itaalia

  Ettevõte SPANU RINA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub Canelli, Itaalia.

 4. RUSTICHELLA D'ABRUZZO S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte RUSTICHELLA D'ABRUZZO S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub Pianella, Itaalia.

 5. PASTIFICIO ARTIGIANO VINCENZA MURA

  Itaalia

  Ettevõte PASTIFICIO ARTIGIANO VINCENZA MURA, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub Cagliari, Itaalia.

 1. ARTE & PASTA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ARTE & PASTA S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub Boscoreale, Itaalia.

 2. REAL PASTA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte REAL PASTA S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub Reggio Nell'emilia, Itaalia.

 1. GENUITALY PRODUZIONE PASTA FRESCA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte GENUITALY PRODUZIONE PASTA FRESCA S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub San Giorgio Bigarello, Itaalia.

 2. MILONE GIUSEPPE

  Itaalia

  Ettevõte MILONE GIUSEPPE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub Trecastagni, Itaalia.

 3. LA SFOGLIA D'ORO S.N.C. DI CAMPIONI GIOVANNI E CERRONI EMANUELA

  Itaalia

  Ettevõte LA SFOGLIA D'ORO S.N.C. DI CAMPIONI GIOVANNI E CERRONI EMANUELA, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub Fabriano, Itaalia.

 4. PASTIFICIO NOVELLA

  Itaalia

  Ettevõte PASTIFICIO NOVELLA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub Sori, Itaalia.

 5. PASTA GIOIOSA

  Itaalia

  Ettevõte PASTA GIOIOSA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub Rodigo, Itaalia.

 6. LA LASAGNETTA

  Itaalia

  Ettevõte LA LASAGNETTA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub Napoli, Itaalia.

 7. PASTA ALL'UOVO MARCELLO S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte PASTA ALL'UOVO MARCELLO S.N.C., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub Tivoli, Itaalia.

 8. PASTIFICIO AL CASTELLO S.N.C. DI CASTIONI LUIGIA MARIA E ADAMI DENNIS

  Itaalia

  Ettevõte PASTIFICIO AL CASTELLO S.N.C. DI CASTIONI LUIGIA MARIA E ADAMI DENNIS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub Valeggio Sul Mincio, Itaalia.

 1. LA BOLOGNESE DI CASINI GIOVANNI

  Itaalia

  Ettevõte LA BOLOGNESE DI CASINI GIOVANNI, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub Firenze, Itaalia.

 2. PASTIFICIO BOLOGNESE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte PASTIFICIO BOLOGNESE S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub Torino, Itaalia.

 3. PASTIFICIO ANTONIO PALLANTE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte PASTIFICIO ANTONIO PALLANTE S.R.L., aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub Capodrise, Itaalia.

 4. LA LANTERNA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte LA LANTERNA S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub San Giovanni In Persiceto, Itaalia.

 5. PASTIFICIO OROBICO S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte PASTIFICIO OROBICO S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub San Paolo D'argon, Itaalia.

 6. PASTIFICIO FABIANELLI S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte PASTIFICIO FABIANELLI S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub Castiglion Fiorentino, Itaalia.

 7. ELI.S.AN. NATURAL FOOD S.A.S.

  Itaalia

  Ettevõte ELI.S.AN. NATURAL FOOD S.A.S., aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub Pagani, Itaalia.

 8. PASTIFICIO AVESANI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte PASTIFICIO AVESANI S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub Bussolengo, Itaalia.

 9. BIOALIMENTA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte BIOALIMENTA S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub Fara San Martino, Itaalia.

 10. L'ANGOLO DELLE DELIZIE DI VIVIANI SANDRA

  Itaalia

  Ettevõte L'ANGOLO DELLE DELIZIE DI VIVIANI SANDRA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub Cortemaggiore, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta