• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • tornid ja tagapukid

Otsingu tulemused

Tornid ja tagapukid - Import eksport

 1. FRATELLI BELLEGRANDI DI COTTINI & ROVIZZI SNC

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Manufacturing of collet chucks under the patented trademark FB MANDRINI A PINZA, hydraulic chucks, pneumatic chucks with integrated cylinder, hydraulic chucks with integrated cylinder, pneumatic/hydraulic static bases, cutters, collets, hydraulic chucks with incorporated MITN cylinder and expanding collet chucks for reworking parts on the hole.

 2. IMETA SRL

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Manufacturer of mandrels and rollers, dedicated to ensuring the best seaming of any type of can, for any can maker, and for any manufacturer of seaming machines, with a view to meeting the most varied needs of the end users of these products, in the food, beverage and general sectors. Manufacture of conversion kits and spare parts for seaming machines. Format conversion equipment (box/cover) for each model.

 3. SIGMA SPANNTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte SIGMA SPANNTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tornid ja tagapukid tööstuses. See asub Inzigkofen, Saksamaa.

 4. MECCANICA ARNES

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte MECCANICA ARNES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Keermestamine - tööpingid tööstuses. See tegeleb ka Tornid ja tagapukid, tapping machines, spindles for lathes, Tornid ja tagapukid, Milling arbors, self-centering spindles, spindles for machine tools, toolholder, JA reduction bushes for spindles tööstustes. See asub Cavriago, Itaalia.

 5. TDG CLAMPING SOLUTIONS

  Hispaania

  Ettevõte TDG CLAMPING SOLUTIONS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tornid ja tagapukid tööstuses. See asub Gernika-Lumo, Hispaania.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. GAETANO CAPORALI SRL

  Itaalia

  Ettevõte GAETANO CAPORALI SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tornid ja tagapukid tööstuses. See tegeleb ka vices, cnc tools, Chucks, JA spindles for machine tools tööstustes. See asub Cinisello Balsamo, Itaalia.

 2. JUNGWIRTH FEINMECHANIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte JUNGWIRTH FEINMECHANIK GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tornid ja tagapukid tööstuses. See asub Hofkirchen, Saksamaa.

 3. BARANOVICHI MACHINE TOOL ACCESSORIES PLANT. JSC

  Valgevene

  Ettevõte BARANOVICHI MACHINE TOOL ACCESSORIES PLANT. JSC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tornid ja tagapukid tööstuses. See tegeleb ka tightening clamps, spindles for machine tools, JA toolholder tööstustes. See asub Baranovichi, Valgevene.

 4. WEIBERG TECHNISCHE PRODUKTE E.K.

  Saksamaa

  Ettevõte WEIBERG TECHNISCHE PRODUKTE E.K., on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Tornid ja tagapukid tööstuses. See asub Plochingen, Saksamaa.

 5. EMAC-TOOLS SRL

  Itaalia

  Ettevõte EMAC-TOOLS SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tornid ja tagapukid tööstuses. See tegeleb ka toolholder, tapping machines, JA mandrel inspection tööstustes. See asub Torino, Itaalia.

 1. SC NEMACOLY SRL

  Rumeenia

  Ettevõte SC NEMACOLY SRL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tornid ja tagapukid tööstuses. See asub Focsani, Rumeenia.

 2. BOTTELLI SRL

  Itaalia

  Ettevõte BOTTELLI SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tornid ja tagapukid tööstuses. See tegeleb ka components for mandrels, JA toolholder tööstustes. See asub Sumirago, Itaalia.

 1. ROTOMORS FRANCE

  Prantsusmaa

  Ettevõte ROTOMORS FRANCE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tornid ja tagapukid tööstuses. See tegeleb ka spindles for machine tools, JA palletising machines tööstustes. See asub Villemoirieu, Prantsusmaa.

 2. MECCANICA SCOTTI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte MECCANICA SCOTTI S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tornid ja tagapukid tööstuses. See tegeleb ka tool benches for metal working, self-centering spindles, JA pullers tööstustes. See asub Cornate D'adda, Itaalia.

 3. SE.RI.NEX S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte SE.RI.NEX S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tornid ja tagapukid tööstuses. See tegeleb ka locking rings tööstustes. See asub Annone Di Brianza, Itaalia.

 4. TECNOLOGIE FRB S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte TECNOLOGIE FRB S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tornid ja tagapukid tööstuses. See tegeleb ka pullers, industrial tools, JA tailstocks tööstustes. See asub Borgonuovo Di Sasso Marconi, Itaalia.

 5. LISHUI HUANQIU BEARING TRADING CO., LTD.

  Hiina

  Ettevõte LISHUI HUANQIU BEARING TRADING CO., LTD., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tornid ja tagapukid tööstuses. See tegeleb ka Hõõrdumisvastased laagrid, 4-point contact ball bearings, High-temperature bearings, automobile transmission bearings, JA Hõõrdumisvastased laagrid tööstustes. See asub Lishui, Hiina.

 6. Yiwu Dachuan Industry&Trade co. Ltd

  Hiina

  Ettevõte Yiwu Dachuan Industry&Trade co. Ltd, aastal ja mis tegeleb Tornid ja tagapukid tööstuses. See asub Yiwu, Hiina.

 7. SCHRENK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte SCHRENK GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Mutrid ja poldid tööstuses. See tegeleb ka Ehitusdetailid, Kodumajapidamiste vee- ja kanalisatsioonivõrk, Tööstusdetailid, Tornid ja tagapukid, Ehitusdetailid, Kodumajapidamiste vee- ja kanalisatsioonivõrk, Tööstusdetailid, JA Tornid ja tagapukid tööstustes. See asub Zimmern, Saksamaa.

 8. FADA RETTIFICHE CONI MANDRINI

  Itaalia

  Ettevõte FADA RETTIFICHE CONI MANDRINI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tornid ja tagapukid tööstuses. See tegeleb ka mandrel inspection, machine shop work and related services, precision machining, JA internal grinding tööstustes. See asub Romano Canavese, Itaalia.

 1. REMO-TECH SP. Z O.O. PPHU

  Poola

  Ettevõte REMO-TECH SP. Z O.O. PPHU, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Metallitöötlemispingid - tagavaraosad ja tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Tornid ja tagapukid, Tornid ja tagapukid, lathing tools, grinders, JA industrial slotters tööstustes. See asub Koronowo, Poola.

 2. SMZ ITALIA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte SMZ ITALIA S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tornid ja tagapukid tööstuses. See tegeleb ka mandrel inspection tööstustes. See asub Volpiano, Itaalia.

 3. THORMAC ENGINEERING LTD

  Iirimaa

  Ettevõte THORMAC ENGINEERING LTD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Metallivormimistööpingid - varuosad ja tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Lõikepingid - varuosad ja tarvikud, Tornid ja tagapukid, Plastist kodutarbed, Plastprofiilid, Lõikepingid - varuosad ja tarvikud, Tornid ja tagapukid, Plastist kodutarbed, JA Plastprofiilid tööstustes. See asub Kilrush, Iirimaa.

 4. SINO-AUSTRALIA REFRIGERATION EQUIPMENT CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte SINO-AUSTRALIA REFRIGERATION EQUIPMENT CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tornid ja tagapukid tööstuses. See asub Shenzhen, Hiina.

 5. GÜNDOGDU ENDÜSTRI

  Türgi

  Ettevõte GÜNDOGDU ENDÜSTRI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tornid ja tagapukid tööstuses. See tegeleb ka turned small metal parts, JA cutters and heads for interchangeable knives tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 6. SCHUNK

  Belgia

  Ettevõte SCHUNK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tornid ja tagapukid tööstuses. See asub Erembodegem, Belgia.

 7. DONGGUAN QINJI MOTOR CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte DONGGUAN QINJI MOTOR CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tornid ja tagapukid tööstuses. See asub Dongguan, Hiina.

 8. DONGGUAN LIXIAN INSTRUMENT SCIENTIFIC CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte DONGGUAN LIXIAN INSTRUMENT SCIENTIFIC CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tornid ja tagapukid tööstuses. See asub dongguan, Hiina.

 9. HANGZHOU PINGCHENG MATCHINE CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte HANGZHOU PINGCHENG MATCHINE CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tornid ja tagapukid tööstuses. See asub Xiaoshan, Hiina.

 10. KOMTAŞ MAKINE

  Türgi

  Ettevõte KOMTAŞ MAKINE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tornid ja tagapukid tööstuses. See asub Konya, Türgi.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta