• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • toostuslikud pesupesemisteenused

Otsingu tulemused

Toostuslikud pesupesemisteenused - Import eksport

 1. MA PETITE LAVERIE SARL INNOPRESS

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  We have developed an innovative service which will allow you to ensure the loyalty of all your customers by creating your own laundry kiosk under the moniker "Ma Petite Laverie" which meets all the needs of your clientèle. We have designed this kiosk to be fast, practical, and secure. We take care of everything: you will receive your turnkey kiosk, ready for your very first machine to be out into operation. With "Ma Petite Laverie", you can generate extra income, 24/7, with quick cash flow: with just 2 cycles per day on each machine, you can get a return on your investment in just 5 years. Furthermore, unlike other companies, your income will not be affected by health or social crises, and you will not have any rent or charges to pay, thanks to the autonomous operating principle of the "Ma Petite Laverie" kiosk. Feel free to contact us for further details!

 2. STORM WASH INDUSTRIES

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte STORM WASH INDUSTRIES, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad tööstuses. See tegeleb ka Puhastusteenused, Tööstuslikud pesupesemisteenused, Professionaalsed kohvimasinad, Puhastusteenused, Tööstuslikud pesupesemisteenused, JA Professionaalsed kohvimasinad tööstustes. See asub Romainville, Prantsusmaa.

 3. WÄSCHEREI BODENSEE AG

  Šveits

  Ettevõte WÄSCHEREI BODENSEE AG, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud pesupesemisteenused tööstuses. See asub Münsterlingen, Šveits.

 4. TREYSSE GMBH WÄSCHEREI- & REINIGUNGSTECHNIK

  Saksamaa

  Ettevõte TREYSSE GMBH WÄSCHEREI- & REINIGUNGSTECHNIK, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud pesupesemisteenused tööstuses. See asub Nessetal Ot Wangenheim, Saksamaa.

 5. REMBLI

  Hispaania

  Ettevõte REMBLI, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud pesupesemisteenused tööstuses. See tegeleb ka machines for the hotel trade tööstustes. See asub La Garriga, Hispaania.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. TECNITRAMO

  Hispaania

  Ettevõte TECNITRAMO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud pesupesemisteenused tööstuses. See tegeleb ka textile washing machines, JA clothes dryers tööstustes. See asub Albacete, Hispaania.

 2. STOMERIJ2GO

  Holland

  Ettevõte STOMERIJ2GO, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud pesupesemisteenused tööstuses. See tegeleb ka industrial laundry for catering, chemical washing, dry cleaning services for the textile industry, JA industrial pressing tööstustes. See asub Haarlem, Holland.

 3. WASSERIJ GAZELLE

  Belgia

  Ettevõte WASSERIJ GAZELLE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud pesupesemisteenused tööstuses. See tegeleb ka industrial laundry for catering, JA linen hire and washing for institutions tööstustes. See asub Wommelgem, Belgia.

 4. LAVANDERIA INDUSTRIALE LANGELLA SAS

  Itaalia

  Ettevõte LAVANDERIA INDUSTRIALE LANGELLA SAS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud pesupesemisteenused tööstuses. See tegeleb ka restaurant washing machines, industrial laundry for institutions, JA industrial laundry services for hotels tööstustes. See asub Pompei, Itaalia.

 5. HGI RETE TECNICI ITALIA

  Itaalia

  Ettevõte HGI RETE TECNICI ITALIA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud pesumasinad ja tsentrifuugkuivatid tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud pesupesemisteenused, Keemilise puhastuse masinad, washing-machines for communities, industrial washing machines, Tööstuslikud pesupesemisteenused, JA Keemilise puhastuse masinad tööstustes. See asub Sala Bolognese, Itaalia.

 1. SERVIZI ITALIA S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte SERVIZI ITALIA S.P.A., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud pesupesemisteenused tööstuses. See tegeleb ka hospital linen hire, JA linen hire and washing for institutions tööstustes. See asub Castellina Di Soragna, Itaalia.

 2. TECHNOCOLD

  Prantsusmaa

  Ettevõte TECHNOCOLD, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud pesupesemisteenused tööstuses. See tegeleb ka kitchen oven, Cold storage room, air conditioning, JA industrial cooling tööstustes. See asub Asnieres-Sur-Seine, Prantsusmaa.

 1. LA HIGIÉNICA LAVANDERÍA SL

  Hispaania

  Ettevõte LA HIGIÉNICA LAVANDERÍA SL, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud pesupesemisteenused tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud pesumasinad ja tsentrifuugkuivatid, Tööstuslikud pesumasinad ja tsentrifuugkuivatid, community linen rental, restaurant linen hire, JA linen hire and washing for institutions tööstustes. See asub Mejorada Del Campo-Madrid, Hispaania.

 2. AVENUR LAVANDERÍA INDUSTRIAL

  Hispaania

  Ettevõte AVENUR LAVANDERÍA INDUSTRIAL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud pesupesemisteenused tööstuses. See asub Bezana, Cantabria, Hispaania.

 3. 'T GERIEF

  Belgia

  Ettevõte 'T GERIEF, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud pesupesemisteenused tööstuses. See tegeleb ka clothing ironed, JA company service tööstustes. See asub Herentals, Belgia.

 4. TRIS VINCENTE SAS DI BANDINI RUDY & C.

  Itaalia

  Ettevõte TRIS VINCENTE SAS DI BANDINI RUDY & C., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud pesupesemisteenused tööstuses. See asub Forlì, Itaalia.

 5. LIMPIATEX IBIZA

  Hispaania

  Ettevõte LIMPIATEX IBIZA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud pesupesemisteenused tööstuses. See asub Ibiza, Hispaania.

 6. ALFOMBRAS MAS

  Hispaania

  Ettevõte ALFOMBRAS MAS, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud pesupesemisteenused tööstuses. See tegeleb ka Vaibapuhastusmasinad, Vaibapuhastusmasinad, carpets, tapestry cleaning, JA carpet tööstustes. See asub MADRID, Hispaania.

 7. CEA GROUP S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CEA GROUP S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud pesumasinad ja tsentrifuugkuivatid tööstuses. See tegeleb ka Keemilise puhastuse masinad, Tööstuslikud pesupesemisteenused, launderette, Keemilise puhastuse masinad, Tööstuslikud pesupesemisteenused, JA Industrial washer tööstustes. See asub Massa, Itaalia.

 8. TEXTILPFLEGE MÄRKL

  Saksamaa

  Ettevõte TEXTILPFLEGE MÄRKL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiltooted tööstuses. See tegeleb ka Tarbe- ja tööstuslik pesu, Ametiasutuste pesu, Töörõivaste rent, Tööstuslikud pesupesemisteenused, Tarbe- ja tööstuslik pesu, Ametiasutuste pesu, Töörõivaste rent, JA Tööstuslikud pesupesemisteenused tööstustes. See asub Cadolzburg, Saksamaa.

 1. ELLENS WASSERVICE

  Holland

  Ettevõte ELLENS WASSERVICE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud pesupesemisteenused tööstuses. See asub Klazienaveen, Holland.

 2. WOLFGANG WIRL GMBH

  Austria

  Ettevõte WOLFGANG WIRL GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud pesupesemisteenused tööstuses. See asub St. Johann In Tirol, Austria.

 3. PICKANDROP

  Ühendkuningriik

  Ettevõte PICKANDROP, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud pesupesemisteenused tööstuses. See tegeleb ka alterations to furs, dry cleaning, JA laundry tööstustes. See asub London, Ühendkuningriik.

 4. MADA. PRALNIA CHEMICZNA

  Poola

  Ettevõte MADA. PRALNIA CHEMICZNA, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud pesupesemisteenused tööstuses. See asub Kalisz, Poola.

 5. DESTACA TINTORERIES

  Hispaania

  Ettevõte DESTACA TINTORERIES, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud pesupesemisteenused tööstuses. See asub Girona, Hispaania.

 6. CBS-SERVICES

  Prantsusmaa

  Ettevõte CBS-SERVICES, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud pesupesemisteenused tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, wholesale markets, washing-drying machines, JA ironer tööstustes. See asub Artigues, Prantsusmaa.

 7. F.B.

  Itaalia

  Ettevõte F.B., on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud pesupesemisteenused tööstuses. See tegeleb ka industrial laundry services for catering, hotel linen hire, JA restaurant linen hire tööstustes. See asub Torino, Itaalia.

 8. IS A LAUNDRY S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte IS A LAUNDRY S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud pesupesemisteenused tööstuses. See asub Roma, Itaalia.

 9. KOSMIDIS AEBE

  Kreeka

  Ettevõte KOSMIDIS AEBE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud pesupesemisteenused, JA Tööstuslikud pesupesemisteenused tööstustes. See asub Thessaloniki, Kreeka.

 10. BARDUSCH SAU . SERVICIOS TEXTILES

  Hispaania

  Ettevõte BARDUSCH SAU . SERVICIOS TEXTILES, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud pesupesemisteenused tööstuses. See asub Meco, Hispaania.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta