• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • toormalm

Otsingu tulemused

Toormalm - Import eksport

 1. FONTE GRISE DISTRIBUTION

  Prantsusmaa

  Ettevõte FONTE GRISE DISTRIBUTION, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toormalm tööstuses. See tegeleb ka grey cast iron, spring equalizing rocker arms, cast iron manufacture, JA cast iron foundry tööstustes. See asub Mainvilliers, Prantsusmaa.

 2. COSIMAT SIDERÚRGICA DE MATOZINHOS LTDA

  Brasiilia

  Ettevõte COSIMAT SIDERÚRGICA DE MATOZINHOS LTDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toormalm tööstuses. See tegeleb ka cast iron manufacture, JA aluminium ores tööstustes. See asub Matozinhos, Brasiilia.

 3. WESO-AURORAHÜTTE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte WESO-AURORAHÜTTE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raud, spetsiaalraud ja malm tööstuses. See tegeleb ka Toormalm, Mudelite valmistamine, Toormalm, pig iron, Mudelite valmistamine, JA foundry tööstustes. See asub Gladenbach, Saksamaa.

 4. SAAR-HARTMETALL UND WERKZEUGE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte SAAR-HARTMETALL UND WERKZEUGE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vääris- ja erimetallid tööstuses. See tegeleb ka Kuld- ja hõbeseppade masinad ja seadmed, Valtsimispingid - mustast metallist, Toormalm, Kuld- ja hõbeseppade masinad ja seadmed, Valtsimispingid - mustast metallist, Toormalm, JA rolled rings tööstustes. See asub Püttlingen, Saksamaa.

 5. EPISPPE

  Hispaania

  Ettevõte EPISPPE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Toormalm tööstuses. See tegeleb ka Cut-resistant gloves, nitrile gloves, JA industrial protective gloves tööstustes. See asub Tortosa, Hispaania.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. LA FONTE ARDENNAISE

  Prantsusmaa

  Ettevõte LA FONTE ARDENNAISE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raud, spetsiaalraud ja malm tööstuses. See tegeleb ka Toormalm, Masintöötlemine - teras ja metall, Robotitehnika, Toormalm, Masintöötlemine - teras ja metall, metal assembly work, JA Robotitehnika tööstustes. See asub Vivier-Au-Court, Prantsusmaa.

 2. FONDERIES COLLIGNON

  Prantsusmaa

  Ettevõte FONDERIES COLLIGNON, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toormalm tööstuses. See asub Deville, Prantsusmaa.

 3. FUNMAK SOCIEDAD LIMITADA.

  Hispaania

  Ettevõte FUNMAK SOCIEDAD LIMITADA., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Toormalm, Toormalm, Hard chrome plating of workpieces, JA Electronic components tööstustes. See asub Valls, Hispaania.

 4. SACHSEN GUSS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte SACHSEN GUSS GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teras tööstuses. See tegeleb ka Raud, spetsiaalraud ja malm, Toormalm, Eriotstarbeline malm, Vääris- ja erimetallid, Raud, spetsiaalraud ja malm, Toormalm, Eriotstarbeline malm, JA Vääris- ja erimetallid tööstustes. See asub Chemnitz, Saksamaa.

 5. SALCON TECHNIC

  Türgi

  Ettevõte SALCON TECHNIC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toormalm tööstuses. See tegeleb ka Alumiinium ja alumiiniumsulamid, cast iron, stainless steel alloys, foundry products, JA Alumiinium ja alumiiniumsulamid tööstustes. See asub Bursa, Türgi.

 1. U.C.B. FRANCE

  Prantsusmaa

  Ettevõte U.C.B. FRANCE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Toormalm tööstuses. See tegeleb ka Eriotstarbeline malm, pig iron, Eriotstarbeline malm, JA international metal trading tööstustes. See asub Communay, Prantsusmaa.

 2. WERNER SAHLENDER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte WERNER SAHLENDER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Musta ja värvilise metalli maagid tööstuses. See tegeleb ka Teras, Raud, spetsiaalraud ja malm, Toormalm, Vääris- ja erimetallid, Teras, Raud, spetsiaalraud ja malm, Toormalm, JA Vääris- ja erimetallid tööstustes. See asub Bremen, Saksamaa.

 1. LA FONDERIE CHAROLLAISE

  Prantsusmaa

  Ettevõte LA FONDERIE CHAROLLAISE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teras tööstuses. See tegeleb ka Toormalm, Eriotstarbeline malm, Tempervalgemalm, Toormalm, Eriotstarbeline malm, JA Tempervalgemalm tööstustes. See asub Genelard, Prantsusmaa.

 2. STONE MINERALS CO.PTY.LTD

  Austraalia

  Ettevõte STONE MINERALS CO.PTY.LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toormalm tööstuses. See tegeleb ka iron ores, JA copper ores tööstustes. See asub Granville, Austraalia.

 3. SOFOSUD

  Tuneesia

  Ettevõte SOFOSUD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toormalm tööstuses. See asub Sfax, Tuneesia.

 4. KIZILIRMAK DOKUM & MAKINA SAN. VE TIC. A.S.

  Türgi

  Ettevõte KIZILIRMAK DOKUM & MAKINA SAN. VE TIC. A.S., aastal ja mis tegeleb Toormalm tööstuses. See tegeleb ka cast iron, JA cast iron manufacture tööstustes. See asub Çorum, Türgi.

 5. SCHMIDT'S ERBEN GESMBH & CO KG

  Austria

  Ettevõte SCHMIDT'S ERBEN GESMBH & CO KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Raud, spetsiaalraud ja malm tööstuses. See tegeleb ka Tööstusdetailid, Toormalm, Tööstusdetailid, JA Toormalm tööstustes. See asub Klagenfurt, Austria.

 6. EISENWERK GMBH ELTERLEIN

  Saksamaa

  Ettevõte EISENWERK GMBH ELTERLEIN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raud, spetsiaalraud ja malm tööstuses. See tegeleb ka Toormalm, Eriotstarbeline malm, Toormalm, JA Eriotstarbeline malm tööstustes. See asub Elterlein, Saksamaa.

 7. CERDIC FOUNDRIES LIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte CERDIC FOUNDRIES LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Eriotstarbeline malm tööstuses. See tegeleb ka Raud, spetsiaalraud ja malm, Toormalm, Raud, spetsiaalraud ja malm, JA Toormalm tööstustes. See asub Chard, Ühendkuningriik.

 8. POSSEHLEISEN- UND STAHL GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte POSSEHLEISEN- UND STAHL GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Raud, spetsiaalraud ja malm tööstuses. See tegeleb ka Teras, Toormalm, Teras, JA Toormalm tööstustes. See asub Neu-Ulm, Saksamaa.

 1. SHENYANG CHENZHOU MINERIA S.L.

  Hiina

  Ettevõte SHENYANG CHENZHOU MINERIA S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toormalm tööstuses. See tegeleb ka non-ferrous metals and alloys, JA antimony tööstustes. See asub Shenyang, Hiina.

 2. PROCAMET S.A.

  Argentina

  Ettevõte PROCAMET S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toormalm tööstuses. See tegeleb ka coke for foundries tööstustes. See asub Ciudad Autonoma De Buenos Aires, Argentina.

 3. ROTA DÖKÜM

  Türgi

  Ettevõte ROTA DÖKÜM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toormalm tööstuses. See tegeleb ka steel moulding tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 4. PRINS STAALHANDEL B.V.

  Holland

  Ettevõte PRINS STAALHANDEL B.V., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Raud, spetsiaalraud ja malm tööstuses. See tegeleb ka Eriotstarbeline malm, Toormalm, Eriotstarbeline malm, JA Toormalm tööstustes. See asub Haarlem, Holland.

 5. AN HUNG TRADING COMPANY LTD.,

  Vietnam

  Ettevõte AN HUNG TRADING COMPANY LTD.,, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Toormalm tööstuses. See asub Hai Phong, Viet Nam, Vietnam.

 6. EISEN PETER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte EISEN PETER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toormalm tööstuses. See tegeleb ka Töötlemata teras, JA Töötlemata teras tööstustes. See asub Peiting, Saksamaa.

 7. LUDWIG FÖBUS GMBH U. CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte LUDWIG FÖBUS GMBH U. CO. KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Raud, spetsiaalraud ja malm tööstuses. See tegeleb ka Toormalm, JA Toormalm tööstustes. See asub Gütersloh, Saksamaa.

 8. FUNDERIA CONDALS SA

  Hispaania

  Ettevõte FUNDERIA CONDALS SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raud, spetsiaalraud ja malm tööstuses. See tegeleb ka Toormalm, JA Toormalm tööstustes. See asub Manresa, Hispaania.

 9. SHAREATE TOOLS LTD.

  Ameerika Ühendriigid

  Ettevõte SHAREATE TOOLS LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toormalm tööstuses. See asub Salt Lake City, Ameerika Ühendriigid.

 10. ROHE BAUSTOFF-HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Saksamaa

  Ettevõte ROHE BAUSTOFF-HANDELSGESELLSCHAFT MBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Raud, spetsiaalraud ja malm tööstuses. See tegeleb ka Toormalm, JA Toormalm tööstustes. See asub Kleinwallstadt, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta