• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • toormalm

Otsingu tulemused

Toormalm - Import eksport

 1. FONTE GRISE DISTRIBUTION

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Since it was founded in 2001, the company FONTE GRISE DISTRIBUTION (FGD) has developed a network of partner foundries based in Poland. FGD offers its customers access to a wide range of moulding and smelting lines on the basis of many years' experience. FGD's management is customer satisfaction, and was rewarded in 2013 when it obtained ISO 9001: 2008 certification for "Design, Purchase and Sales of cast iron parts". The firm offers many services: - Several smelting lines for different grades. - Several moulding lines for different shapes. - Integrated machining shops to reduce parts handling, from casting to final assembly. - Paint shops to protect the parts from corrosion and enhance their appearance. - Design office for developing new parts and concepts. - Suitable logistics resources for excellent responsiveness and optimized management of your stocks. Feel free to contact us for more details!

 2. COSIMAT SIDERÚRGICA DE MATOZINHOS LTDA

  Brasiilia

  Ettevõte COSIMAT SIDERÚRGICA DE MATOZINHOS LTDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toormalm tööstuses. See tegeleb ka cast iron manufacture, JA aluminium ores tööstustes. See asub Matozinhos, Brasiilia.

 3. FUNMAK SOCIEDAD LIMITADA.

  Hispaania

  Ettevõte FUNMAK SOCIEDAD LIMITADA., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Toormalm, Toormalm, Hard chrome plating of workpieces, JA Electronic components tööstustes. See asub Valls, Hispaania.

 4. WESO-AURORAHÜTTE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte WESO-AURORAHÜTTE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raud, spetsiaalraud ja malm tööstuses. See tegeleb ka Toormalm, Mudelite valmistamine, Toormalm, pig iron, Mudelite valmistamine, JA foundry tööstustes. See asub Gladenbach, Saksamaa.

 5. EPISPPE

  Hispaania

  Ettevõte EPISPPE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Toormalm tööstuses. See tegeleb ka Cut-resistant gloves, nitrile gloves, JA industrial protective gloves tööstustes. See asub Tortosa, Hispaania.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. SAAR-HARTMETALL UND WERKZEUGE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte SAAR-HARTMETALL UND WERKZEUGE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vääris- ja erimetallid tööstuses. See tegeleb ka Kuld- ja hõbeseppade masinad ja seadmed, Valtsimispingid - mustast metallist, Toormalm, Kuld- ja hõbeseppade masinad ja seadmed, Valtsimispingid - mustast metallist, Toormalm, JA rolled rings tööstustes. See asub Püttlingen, Saksamaa.

 2. FONDERIES COLLIGNON

  Prantsusmaa

  Ettevõte FONDERIES COLLIGNON, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toormalm tööstuses. See asub Deville, Prantsusmaa.

 3. LA FONTE ARDENNAISE

  Prantsusmaa

  Ettevõte LA FONTE ARDENNAISE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raud, spetsiaalraud ja malm tööstuses. See tegeleb ka Toormalm, Masintöötlemine - teras ja metall, Robotitehnika, Toormalm, Masintöötlemine - teras ja metall, metal assembly work, JA Robotitehnika tööstustes. See asub Vivier-Au-Court, Prantsusmaa.

 4. WERNER SAHLENDER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte WERNER SAHLENDER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Musta ja värvilise metalli maagid tööstuses. See tegeleb ka Teras, Raud, spetsiaalraud ja malm, Toormalm, Vääris- ja erimetallid, Teras, Raud, spetsiaalraud ja malm, Toormalm, JA Vääris- ja erimetallid tööstustes. See asub Bremen, Saksamaa.

 5. LA FONDERIE CHAROLLAISE

  Prantsusmaa

  Ettevõte LA FONDERIE CHAROLLAISE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teras tööstuses. See tegeleb ka Toormalm, Eriotstarbeline malm, Tempervalgemalm, Toormalm, Eriotstarbeline malm, JA Tempervalgemalm tööstustes. See asub Genelard, Prantsusmaa.

 1. SALCON TECHNIC

  Türgi

  Ettevõte SALCON TECHNIC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toormalm tööstuses. See tegeleb ka Alumiinium ja alumiiniumsulamid, cast iron, stainless steel alloys, foundry products, JA Alumiinium ja alumiiniumsulamid tööstustes. See asub Bursa, Türgi.

 2. SACHSEN GUSS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte SACHSEN GUSS GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teras tööstuses. See tegeleb ka Raud, spetsiaalraud ja malm, Toormalm, Eriotstarbeline malm, Vääris- ja erimetallid, Raud, spetsiaalraud ja malm, Toormalm, Eriotstarbeline malm, JA Vääris- ja erimetallid tööstustes. See asub Chemnitz, Saksamaa.

 1. U.C.B. FRANCE

  Prantsusmaa

  Ettevõte U.C.B. FRANCE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Toormalm tööstuses. See tegeleb ka Eriotstarbeline malm, pig iron, Eriotstarbeline malm, JA international metal trading tööstustes. See asub Communay, Prantsusmaa.

 2. KIZILIRMAK DOKUM & MAKINA SAN. VE TIC. A.S.

  Türgi

  Ettevõte KIZILIRMAK DOKUM & MAKINA SAN. VE TIC. A.S., aastal ja mis tegeleb Toormalm tööstuses. See tegeleb ka cast iron, JA cast iron manufacture tööstustes. See asub Çorum, Türgi.

 3. SOFOSUD

  Tuneesia

  Ettevõte SOFOSUD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toormalm tööstuses. See asub Sfax, Tuneesia.

 4. STONE MINERALS CO.PTY.LTD

  Austraalia

  Ettevõte STONE MINERALS CO.PTY.LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toormalm tööstuses. See tegeleb ka iron ores, JA copper ores tööstustes. See asub Granville, Austraalia.

 5. EISENWERK GMBH ELTERLEIN

  Saksamaa

  Ettevõte EISENWERK GMBH ELTERLEIN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raud, spetsiaalraud ja malm tööstuses. See tegeleb ka Toormalm, Eriotstarbeline malm, Toormalm, JA Eriotstarbeline malm tööstustes. See asub Elterlein, Saksamaa.

 6. SHENYANG CHENZHOU MINERIA S.L.

  Hiina

  Ettevõte SHENYANG CHENZHOU MINERIA S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toormalm tööstuses. See tegeleb ka non-ferrous metals and alloys, JA antimony tööstustes. See asub Shenyang, Hiina.

 7. POSSEHLEISEN- UND STAHL GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte POSSEHLEISEN- UND STAHL GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Raud, spetsiaalraud ja malm tööstuses. See tegeleb ka Teras, Toormalm, Teras, JA Toormalm tööstustes. See asub Neu-Ulm, Saksamaa.

 8. PRINS STAALHANDEL B.V.

  Holland

  Ettevõte PRINS STAALHANDEL B.V., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Raud, spetsiaalraud ja malm tööstuses. See tegeleb ka Eriotstarbeline malm, Toormalm, Eriotstarbeline malm, JA Toormalm tööstustes. See asub Haarlem, Holland.

 1. CERDIC FOUNDRIES LIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte CERDIC FOUNDRIES LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Eriotstarbeline malm tööstuses. See tegeleb ka Raud, spetsiaalraud ja malm, Toormalm, Raud, spetsiaalraud ja malm, JA Toormalm tööstustes. See asub Chard, Ühendkuningriik.

 2. ROTA DÖKÜM

  Türgi

  Ettevõte ROTA DÖKÜM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toormalm tööstuses. See tegeleb ka steel moulding tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 3. SCHMIDT'S ERBEN GESMBH & CO KG

  Austria

  Ettevõte SCHMIDT'S ERBEN GESMBH & CO KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Raud, spetsiaalraud ja malm tööstuses. See tegeleb ka Tööstusdetailid, Toormalm, Tööstusdetailid, JA Toormalm tööstustes. See asub Klagenfurt, Austria.

 4. PROCAMET S.A.

  Argentina

  Ettevõte PROCAMET S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toormalm tööstuses. See tegeleb ka coke for foundries tööstustes. See asub Ciudad Autonoma De Buenos Aires, Argentina.

 5. B.V. IJZERLEEUW

  Holland

  Ettevõte B.V. IJZERLEEUW, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Toormalm tööstuses. See tegeleb ka Eriotstarbeline malm, JA Eriotstarbeline malm tööstustes. See asub Zwolle, Holland.

 6. FRANZ HEYDT GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte FRANZ HEYDT GMBH & CO. KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Raud, spetsiaalraud ja malm tööstuses. See tegeleb ka Toormalm, JA Toormalm tööstustes. See asub Rastatt, Saksamaa.

 7. WOLFRAM BERGBAU- UND HÜTTEN GMBH NFG. KG

  Austria

  Ettevõte WOLFRAM BERGBAU- UND HÜTTEN GMBH NFG. KG, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Raud, spetsiaalraud ja malm tööstuses. See tegeleb ka Toormalm, JA Toormalm tööstustes. See asub St. Martin I. Sulmtal, Austria.

 8. LOKSACEL KFT.

  Ungari

  Ettevõte LOKSACEL KFT., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Raud, spetsiaalraud ja malm tööstuses. See tegeleb ka Toormalm, JA Toormalm tööstustes. See asub Budapest, Ungari.

 9. RAIFFEISEN-WARENGENOSSENSCHAFT OSTHANNOVER EG

  Saksamaa

  Ettevõte RAIFFEISEN-WARENGENOSSENSCHAFT OSTHANNOVER EG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raud, spetsiaalraud ja malm tööstuses. See tegeleb ka Toormalm, JA Toormalm tööstustes. See asub Uetze, Saksamaa.

 10. LUDWIG FÖBUS GMBH U. CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte LUDWIG FÖBUS GMBH U. CO. KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Raud, spetsiaalraud ja malm tööstuses. See tegeleb ka Toormalm, JA Toormalm tööstustes. See asub Gütersloh, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta