• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • toiduainetetööstuse pesuseadmed

Otsingu tulemused

Toiduainetetööstuse pesuseadmed - Import eksport

 1. SHINYOUNG MECHANICS CO.,LTD

  Lõuna-Korea

  Verified by europages badge

  Pagari- ja kondiitritööstuses kasutatakse "Riisikoogi masinat" SYP Rice kooki masinat saab liigitada pagaritöömasina või kondiitri masinasse. Oleme riisikoogi popping masina valmistamiseks. See loodusliku teraviljapoppimise masin toodab teraviljapooge või kooki, kasutades ainult 100% naturaalset tera, näiteks riisi, pruuni riisi, maisit, oderi jne. Riisikoogikujuline masin võib kartulipalti või soja abil toota kartulipipi, sojajahu jne. Ubaala. Kuna 100-protsendiline teraviljajook on suurepärase toitainesisaldusega ja tarbijatel hea maine, on seda lihtne kommertsistada. Meie SYP-seeria kompaktne disain ja suurepärane kasutusmugavus. Samuti on kerge kontrollida aega, paksust ja kuju ning seetõttu kasutatakse seda laialdaselt poodidest tehastesse. Seda nimetatakse ka riisikooki popping-masiniks, hüppas kooki masin, riisipopsti masin, maisikoogi masin, puffing masin, täidetud kooki masin, korea riisikoogi masin, popmasin jne.

 2. SEROBA

  Prantsusmaa

  Ettevõte SEROBA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toiduainetööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Toiduainetetööstuse pesuseadmed, sheet shearing, stainless steel, Toiduainetetööstuse pesuseadmed, JA Automation tööstustes. See asub Perrex, Prantsusmaa.

 3. PRO LAVAGE POIDS LOURDS

  Prantsusmaa

  Ettevõte PRO LAVAGE POIDS LOURDS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Toiduainetetööstuse pesuseadmed tööstuses. See asub Cholet, Prantsusmaa.

 4. TEAM SERVICES

  Prantsusmaa

  Ettevõte TEAM SERVICES, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduainetetööstuse pesuseadmed tööstuses. See asub Aubervilliers, Prantsusmaa.

Leidke hinnapakkumisi