• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • tiigikalad

Otsingu tulemused

Tiigikalad - Import eksport

 1. SEAPRO AQUACULTURE

  Türgi

  Verified by europages badge

  Ettevõte SEAPRO AQUACULTURE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tiigikalad tööstuses. See tegeleb ka Kala - import ja eksport, salmon, frozen fish, Turkish Salmon Trout, Frozen Salmon, packaged salmon, wholesale frozen trout, Turkish salmon trout, JA salmon aquaculture tööstustes. See asub Samsun, Türgi.

 2. KOI-DISCOUNT GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte KOI-DISCOUNT GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tiigikalad tööstuses. See asub Langenselbold, Saksamaa.

 3. FISHING ADVENTURE

  Holland

  Ettevõte FISHING ADVENTURE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tiigikalad tööstuses. See tegeleb ka carp, articles for fish, JA fish tööstustes. See asub Enschede, Holland.

 4. AQUARIA ANTWERP

  Belgia

  Ettevõte AQUARIA ANTWERP, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See tegeleb ka Mageveekalad, Tiigikalad, Mageveekalad, tropical fish, Tiigikalad, JA aquarium accessories tööstustes. See asub Aartselaar, Belgia.

 5. KYRIAKOU FRESH FISH & SEAFOOD

  Kreeka

  Ettevõte KYRIAKOU FRESH FISH & SEAFOOD, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Tiigikalad tööstuses. See tegeleb ka fish product, JA fresh fish tööstustes. See asub Patra, Kreeka.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. WEITZ WASSERWELT / WEITZ GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte WEITZ WASSERWELT / WEITZ GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tiigikalad tööstuses. See asub Kleinwallstadt, Saksamaa.

 2. HIQUASO KOIFUTTER

  Saksamaa

  Ettevõte HIQUASO KOIFUTTER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tiigikalad tööstuses. See asub Mengen, Saksamaa.

 3. VISKWEKERIJ CORTEN

  Belgia

  Ettevõte VISKWEKERIJ CORTEN, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See tegeleb ka Akvakultuur ja kalakasvatus, Tiigikalad, Akvakultuur ja kalakasvatus, JA Tiigikalad tööstustes. See asub Lommel, Belgia.

 4. DELTA PET CARE

  Belgia

  Ettevõte DELTA PET CARE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lemmikloomad tööstuses. See tegeleb ka Akvaariumikalad, Lemmikloomatarbed, Tiigikalad, Akvaariumikalad, Lemmikloomatarbed, foodstuffs for pets, JA Tiigikalad tööstustes. See asub Brecht, Belgia.

 5. ZETMAR FOOD & INTERNATIONAL TRADING CO. LTD.

  Türgi

  Ettevõte ZETMAR FOOD & INTERNATIONAL TRADING CO. LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Oliiviõli tööstuses. See tegeleb ka Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted, Tiigikalad, Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted, honey, JA Tiigikalad tööstustes. See asub Seydikemer, Türgi.

 1. VISKWEKERIJ VANDEPUT BV

  Belgia

  Ettevõte VISKWEKERIJ VANDEPUT BV, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See tegeleb ka Akvakultuur ja kalakasvatus, Tiigikalad, Akvakultuur ja kalakasvatus, pisciculture, Tiigikalad, JA Carp fishery tööstustes. See asub Zonhoven, Belgia.

 2. KOI CARE HOEKSCHEWAARD

  Holland

  Ettevõte KOI CARE HOEKSCHEWAARD, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Tiigikalad tööstuses. See asub 'S-Gravendeel, Holland.

 1. KOICENTRUM STEENWIJK

  Holland

  Ettevõte KOICENTRUM STEENWIJK, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Tiigikalad tööstuses. See tegeleb ka construction of artificial ponds, circulation pumps, JA pond pumps tööstustes. See asub Steenwijk, Holland.

 2. TEICH BERATUNG SEELE

  Saksamaa

  Ettevõte TEICH BERATUNG SEELE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tiigikalad tööstuses. See tegeleb ka construction of artificial ponds, JA construction of artificial ponds tööstustes. See asub Volkmarsen, Saksamaa.

 3. AQUA KOI

  Belgia

  Ettevõte AQUA KOI, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Akvakultuur ja kalakasvatus tööstuses. See tegeleb ka Tiigikalad, Veetaimed, Tiigikalad, JA Veetaimed tööstustes. See asub Balen, Belgia.

 4. INTER FLOWER

  Belgia

  Ettevõte INTER FLOWER, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Õistaimed tööstuses. See tegeleb ka Tiigikalad, ornamental plants, JA Tiigikalad tööstustes. See asub Lokeren, Belgia.

 5. DER-KOI-SHOP GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte DER-KOI-SHOP GMBH & CO. KG, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Tiigikalad tööstuses. See tegeleb ka fish tööstustes. See asub Wietze, Saksamaa.

 6. KOICENTRUM SNEEK

  Holland

  Ettevõte KOICENTRUM SNEEK, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tiigikalad tööstuses. See tegeleb ka animal food tööstustes. See asub Jutrijp, Holland.

 7. SPORT & LEISURE FISHERIES

  Ühendkuningriik

  Ettevõte SPORT & LEISURE FISHERIES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tiigikalad tööstuses. See asub Shifnal, Ühendkuningriik.

 8. ŞENTÜRK BALIKÇILIK GIDA VE DIŞ TİC LTD ŞTİ

  Türgi

  Ettevõte ŞENTÜRK BALIKÇILIK GIDA VE DIŞ TİC LTD ŞTİ, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tiigikalad tööstuses. See tegeleb ka Kala - import ja eksport, wholesale fish sales, JA Kala - import ja eksport tööstustes. See asub Kocaeli, Türgi.

 1. VENETO MED

  Ukraina

  Ettevõte VENETO MED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tiigikalad tööstuses. See asub Cherkasy, Ukraina.