• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • terase ja metalli töötlemine

Otsingu tulemused

Terase ja metalli töötlemine - Import eksport

 1. MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO LDA

  Portugal

  Verified by europages badge

  MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO LDA is a Portuguese company founded in 1996 and specializing as the best outsourcing partner for the production and manufacturing of precision mechanics – cut 3, 4 or 5 pieces (aluminum, steel or stainless steel. We supply all Central and Northern Europe with CNC precision machining, welding, made-to-measure projects, bespoke outsourcing, production in medium series, precision CNC machining of components in metallic alloys, project development and assembly. MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO has a technical team of experts that provides your company with fast delays and customer support throughout the entire journey. Contact us today to know more about!

 2. 3METALL DOERING GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte 3METALL DOERING GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Terase ja metalli töötlemine tööstuses. See asub Stutensee, Saksamaa.

 3. TEPROSA GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte TEPROSA GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Terase ja metalli töötlemine tööstuses. See tegeleb ka Seibid, laser cutting, magnetic sheets, Lamination stacks for motors, Shims, Spacers, Stators for electric motors, Rotors, JA Laser parts tööstustes. See asub Magdeburg, Saksamaa.

 4. DAMEKS

  Poola

  Verified by europages badge

  Ettevõte DAMEKS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Masintöötlemine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Täppisvormid, Terase ja metalli töötlemine, machine parts, CNC milling, CNC turning, CNC, Metal working, plastics processing, JA Täppisvormid tööstustes. See asub Gdansk, Poola.

 5. RS METALL GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte RS METALL GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Terase ja metalli töötlemine tööstuses. See asub Görlitz Ot Hagenwerder, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. JH METALL- & MASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte JH METALL- & MASCHINENBAU GMBH & CO. KG, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Treimine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Freesimine - teras ja metall, Terase ja metalli töötlemine, Machining of metals, Large turned parts, Cylindrical grinding (service), Freesimine - teras ja metall, Terase ja metalli töötlemine, 3D milling, JA CNC 5-axis milling work tööstustes. See asub Thyrnau, Saksamaa.

 2. PROFI METALL & TECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte PROFI METALL & TECHNIK GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Terase ja metalli töötlemine tööstuses. See asub Stadtlohn, Saksamaa.

 3. BADE UND RINSCHEID METALLWARENFABRIK GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte BADE UND RINSCHEID METALLWARENFABRIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teras ja metall - valtsimine ja lõikamine tööstuses. See tegeleb ka Metallkorgid, Terase ja metalli töötlemine, Mehaanilised tööriistad, Terase ja metalli stantsimine, Noolutamine - teras ja metall, Precision stamping parts, stamping parts, Precision stamping parts, JA Metallkorgid tööstustes. See asub Olpe, Saksamaa.

 4. EMK ALLSTEDT EMAIL-, METALL- UND KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte EMK ALLSTEDT EMAIL-, METALL- UND KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Terase ja metalli töötlemine tööstuses. See asub Allstedt, Saksamaa.

 5. AKS HARTMETALLTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte AKS HARTMETALLTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Terase ja metalli töötlemine tööstuses. See asub Schwäbisch Gmünd, Saksamaa.

 1. MFO S.A.

  Poola

  Verified by europages badge

  Ettevõte MFO S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teras ja metall - valtsimine ja lõikamine tööstuses. See tegeleb ka Lõikamine - teras ja metal, Painutamine - teras ja metall, Terase ja metalli töötlemine, construction material, metal profiles, special profiles, steel profiles, manufacture of steel profiles, JA Lõikamine - teras ja metal tööstustes. See asub Sochaczew, Poola.

 2. HEINZ STEPHAN GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte HEINZ STEPHAN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Terase ja metalli töötlemine tööstuses. See asub Steinach, Saksamaa.

 1. STALMA S.A.

  Poola

  Verified by europages badge

  Ettevõte STALMA S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Terase ja metalli töötlemine tööstuses. See tegeleb ka ground bars, cold-drawn squares, hexagonal drawn bars, drawn steel bars, Bright steel bars, Peeled steel bars, JA drawn wires tööstustes. See asub Lublin, Poola.

 2. W&K METALLVERARBEITUNGS GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte W&K METALLVERARBEITUNGS GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Terase ja metalli töötlemine tööstuses. See asub Hüllhorst, Saksamaa.

 3. PMZ PLOTTERMESSER ZIESER

  Austria

  Verified by europages badge

  Ettevõte PMZ PLOTTERMESSER ZIESER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Terase ja metalli töötlemine tööstuses. See asub Meiningen, Austria.

 4. STANTOOL

  Belgia

  Verified by europages badge

  Ettevõte STANTOOL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Terase ja metalli perforeerimine tööstuses. See tegeleb ka Terase ja metalli töötlemine, Vormimine - teras ja metall, Kurrutamine - teras ja metall, Valtsimine - teras ja metall, Tööstuslikud prototüübid, Terase ja metalli töötlemine, Vormimine - teras ja metall, Kurrutamine - teras ja metall, JA Valtsimine - teras ja metall tööstustes. See asub Saint-Vith, Belgia.

 5. LASERTECHNIK WÜNSCH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte LASERTECHNIK WÜNSCH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud lehtmetalltööd tööstuses. See tegeleb ka Lõikamine - teras ja metal, Kurrutamine - teras ja metall, Terase ja metalli töötlemine, Vask ja vasesulamid, CNC bending parts, aerospace part, Metal precision parts, Assemblies for laser technology, JA Lõikamine - teras ja metal tööstustes. See asub Unna, Saksamaa.

 6. FREEN OÜ

  Eesti

  Meie uue tehase tootmisruumid võtavad enda alla 15 000 ruutmeetrit, mis võimaldab meil osutada peaaegu igat liiki alltöövõtjateenuseid masinaehituse ja metallitöötlemise valdkondades. Töötame musta, roostevaba terase ja alumiiniumiga nii hankimise ja keevitamise etapis kui ka töötlemisel CNC-masinate abil. Aastatepikkuse metallosade valmistamise kogemusega meie koolitatud spetsialistid on valmis aitama teil teie tootmisideed ellu viia ja teie ärivajadusi täita. Järgides tootmise kõrgeimaid kvaliteedistandardeid, oleme kooskõlas kõigi vajalike tootmissertifikaatide (EN 1090-2, ISO 9001: 2015, ISO 3834-2) ja kvaliteedijuhtimissüsteemidega (näiteks Monitor ERP). Pakume mitmesuguseid eritellimusel metallitöötlemisteenuseid, sealhulgas mootoriagregaatide detailide tootmist. Meist võib saada teie usaldusväärne hanketeenuste tarnija ELi turul ja partner tootmise laiendamisel DACH-CEE piirkondades. Võtame vastu ainult masstellimusi.

 7. REICH GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte REICH GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Terase ja metalli töötlemine tööstuses. See tegeleb ka mass mechanical working tööstustes. See asub Mellrichstadt, Saksamaa.

 8. ACENKO CO. LTD.

  Türgi

  Ettevõte ACENKO CO. LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Roostevaba teras tööstuses. See tegeleb ka Valtsimine - teras ja metall, Terase ja metalli töötlemine, machining, Steel construction, Valtsimine - teras ja metall, JA Terase ja metalli töötlemine tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

 1. VARIEL, A.S.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte VARIEL, A.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallist kergkonstruktsioonid tööstuses. See tegeleb ka Tööstushoonete ehitus, Terase ja metalli töötlemine, Tööstuskonteinerid, Tööstushoonete ehitus, Terase ja metalli töötlemine, JA Tööstuskonteinerid tööstustes. See asub Zruc Nad Sázavou , Tšehhi Vabariik.

 2. FORJA NEPTUN SRL

  Rumeenia

  Ettevõte FORJA NEPTUN SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Terase ja metalli töötlemine tööstuses. See asub Baicoi, Rumeenia.

 3. WROCBUD

  Poola

  Ettevõte WROCBUD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Terase ja metalli töötlemine tööstuses. See asub Wroclaw, Poola.

 4. MIRFO MACHINE TOOLS

  Rumeenia

  Ettevõte MIRFO MACHINE TOOLS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Terase ja metalli töötlemine tööstuses. See tegeleb ka Tööpingid - metalli vormimine, Metallkarkassid, Lõikepingid, Tööstushoonete ehitus, Tööpingid - metalli vormimine, Metallkarkassid, Lõikepingid, JA Tööstushoonete ehitus tööstustes. See asub Targu Jiu, Rumeenia.

 5. DABESA

  Hispaania

  Ettevõte DABESA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Terase ja metalli töötlemine tööstuses. See tegeleb ka Automotive, mat games, JA cold stamping of metal tööstustes. See asub Breda, Hispaania.

 6. ODACC GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ODACC GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Terase ja metalli töötlemine tööstuses. See tegeleb ka CNC boring tööstustes. See asub Bremen, Saksamaa.

 7. WOLFGANG EGGER METALLVERARBEITUNG GMBH

  Austria

  Ettevõte WOLFGANG EGGER METALLVERARBEITUNG GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Terase ja metalli töötlemine tööstuses. See asub Lustenau, Austria.

 8. JOHANNES STEINIGER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte JOHANNES STEINIGER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lõikamine - teras ja metal tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud lehtmetalltööd, Terase ja metalli töötlemine, Tööstuslikud lehtmetalltööd, Terase ja metalli töötlemine, CNC sheet metal work, JA prototypes built tööstustes. See asub Muldenhammer, Saksamaa.

 9. KELLER BLECHTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte KELLER BLECHTECHNIK GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Lõikamine - teras ja metal tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud lehtmetalltööd, Terase ja metalli töötlemine, Tööstuslikud lehtmetalltööd, Terase ja metalli töötlemine, panel finishing, JA laser welding tööstustes. See asub Endingen, Saksamaa.

 10. VBA EDELMANN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte VBA EDELMANN GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Terase ja metalli töötlemine tööstuses. See asub Horhausen, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Terase ja metalli töötlemine - Import eksport

Tulemuste arv

35 285 Ettevõtted