• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • tekstiiliviimistlus-- trükkimis- ja värvimismasinad

Otsingu tulemused

Tekstiiliviimistlus-- trükkimis- ja värvimismasinad - Import eksport

 1. COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL

  Hispaania

  Verified by europages badge

  Ettevõte COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad, Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, industrial textile machine supplies and accessories, JA Kangatrükkimismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Esparreguera-Barcelona, Hispaania.

 2. MARIO CROSTA

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte MARIO CROSTA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil – masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, textile machinery, shearing machines, Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad, fleecers, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, grinding machines, JA textile accessories tööstustes. See asub Busto Arsizio, Itaalia.

 3. MACCHINE CARU' S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte MACCHINE CARU' S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Paberi- ja papitootmine - masinad ja -seadmed, Paberi- ja papitootmine - masinad ja -seadmed, Textile machine manufacture, machinery for automatic fabric cutting, JA Laser engraving machines tööstustes. See asub Lonate Pozzolo, Itaalia.

 4. ONURAY

  Türgi

  Ettevõte ONURAY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil – masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, finishing and dyeing textile fibers and yarns, JA finishing and dyeing of fabrics and textile products tööstustes. See asub Bursa, Türgi.

 5. BIANCALANI TEXTILE MACHINERY

  Itaalia

  Ettevõte BIANCALANI TEXTILE MACHINERY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka machinery for treating and finishing fabrics, machines for treating and finishing textile fibres, machine installation for textile industry, JA research and development for the textile sector tööstustes. See asub Prato, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. ATAC ELEKTRIK VE MAKINA SANAYI TICARET LTD STI

  Türgi

  Ettevõte ATAC ELEKTRIK VE MAKINA SANAYI TICARET LTD STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Laboriseadmed ja -instrumendid, machinery for textile products, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, JA Laboriseadmed ja -instrumendid tööstustes. See asub Çerkezkoy/tekirdag, Türgi.

 2. BWME | WEISSENBÖCKMASCHINENBAU GMBH

  Austria

  Ettevõte BWME | WEISSENBÖCKMASCHINENBAU GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See asub Ternitz, Austria.

 3. YESTERDAY AND TOMORROW - REPRESENTAÇÕES DE VESTUÁRIO, LDA

  Portugal

  Ettevõte YESTERDAY AND TOMORROW - REPRESENTAÇÕES DE VESTUÁRIO, LDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rõivatööstustarbed tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, sizing for the textile industry, knitwear, men's bedroom attire, JA Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstustes. See asub Braga, Portugal.

 4. GLOBAL ENGINEERING WORKSHOP LTD.

  Saksamaa

  Ettevõte GLOBAL ENGINEERING WORKSHOP LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See asub Großostheim, Saksamaa.

 5. DOGAN KLISECILIK GRAFIK SANAYI VE TICARET A.S.

  Türgi

  Ettevõte DOGAN KLISECILIK GRAFIK SANAYI VE TICARET A.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 1. MINERPOLIN TEKSTIL TIC. LTD. ŞTI.

  Türgi

  Ettevõte MINERPOLIN TEKSTIL TIC. LTD. ŞTI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka dyed fabric, JA fabrics and materials tööstustes. See asub Çanakkale, Türgi.

 2. COST - FER S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte COST - FER S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, products and supplies for air pollution purification, tangential flow filtration, JA water filtering plants tööstustes. See asub Gerenzano, Itaalia.

 1. MISTER TEE

  Belgia

  Ettevõte MISTER TEE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiili trükkimine, Tekstiili trükkimine, customised polo shirts, custom t - shirts, JA custom uniforms tööstustes. See asub Liège, Belgia.

 2. ALFATEX

  Belgia

  Ettevõte ALFATEX, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, JA pressure-sensitive tapes tööstustes. See asub Petegem-Leie, Belgia.

 3. ANDRITZ ASSELIN THIBEAU

  Prantsusmaa

  Ettevõte ANDRITZ ASSELIN THIBEAU, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, JA textile industry tööstustes. See asub Elbeuf, Prantsusmaa.

 4. RED CARPET S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte RED CARPET S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, thread decatizing machines, JA decatising fabrics and textile products tööstustes. See asub Carre', Itaalia.

 5. NINGBO CREDIT OCEAN MACHINERY & ELECTRON CO., LTD

  Hiina

  Ettevõte NINGBO CREDIT OCEAN MACHINERY & ELECTRON CO., LTD, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, Korrutamis- ja ketrusmasinad ja -seadmed, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, JA Kangatrükkimismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Ningbo, Hiina.

 6. HENRI PETIT & CIE

  Prantsusmaa

  Ettevõte HENRI PETIT & CIE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, JA Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstustes. See asub Aubenas, Prantsusmaa.

 7. GRANDIS SRL

  Itaalia

  Ettevõte GRANDIS SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Masintöötlemine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, Autoklaavid, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, textile dyeing machines, Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, Autoklaavid, JA Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstustes. See asub Paderno Dugnano, Itaalia.

 8. DORU MAKINA VE DIS TICARET

  Türgi

  Ettevõte DORU MAKINA VE DIS TICARET, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed, finishing and dyeing textile fibers and yarns, Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed, finishing and dyeing of fabrics and textile products, JA textile dyeing machines tööstustes. See asub Bursa, Türgi.

 1. DANTI PAOLO & C. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte DANTI PAOLO & C. S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Tekstiili viimistlus, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, JA Tekstiili viimistlus tööstustes. See asub Montemurlo, Itaalia.

 2. SUPERBA SAS

  Prantsusmaa

  Ettevõte SUPERBA SAS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka machines for treating and finishing textile fibres, weaving, JA weaving looms tööstustes. See asub Mulhouse, Prantsusmaa.

 3. PRINTSOME

  Hispaania

  Ettevõte PRINTSOME, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See asub Barcelona, Hispaania.

 4. MACTEC S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte MACTEC S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil – masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, JA Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstustes. See asub Bellocchi Di Fano, Itaalia.

 5. MECATEX S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte MECATEX S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil – masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, JA machines and equipment for spinning and twisting tööstustes. See asub Terranuova Bracciolini, Itaalia.

 6. PROMATTEX

  Prantsusmaa

  Ettevõte PROMATTEX, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka textile marking tööstustes. See asub Neuilly-Sur-Marne, Prantsusmaa.

 7. BONAS TEXTILE MACHINERY

  Belgia

  Ettevõte BONAS TEXTILE MACHINERY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, JA Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Marke, Belgia.

 8. L.A.I.P. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte L.A.I.P. S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed, Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed, JA textile dyeing machines tööstustes. See asub Prato, Itaalia.

 9. OFFICINA MASTER S.P.A

  Itaalia

  Ettevõte OFFICINA MASTER S.P.A, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, JA Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Prato, Itaalia.

 10. MAYSER GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte MAYSER GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vormid ja mudelid tööstuses. See tegeleb ka Kübarad ja mütsid, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Foams, synthetic, Kübarad ja mütsid, sensors, JA Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstustes. See asub Lindenberg I. Allgäu, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta