• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • tavaline šokolaad

Otsingu tulemused

Tavaline šokolaad - Import eksport

 1. GÜNTHART & CO. KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  70 years of experience. Günthart is one of the world's leading suppliers in the confectionery decoration industry. We employ more than 1500 people across 10 countries in accordance with IFS and BRC quality standards. With over 70 years' experience in cake decorations and gifts combined with a passion for innovation, we are your perfect partner for sweet cake decorations and new gift ideas. Our international team of Günthart employees and sales partners are on hand to offer you expert advice and support. Using the best ingredients and sophisticated production processes in the manufacture of cake decorations, we offer bakeries, patisseries and specialist dealers premium quality products for every occasion and any season. The result is delectable decorations for cakes and pastries for all occasions, such as weddings and birthdays.

 2. CHOCOLATS JANIN

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte CHOCOLATS JANIN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tavaline šokolaad tööstuses. See tegeleb ka Kakao ja šokolaad, Täidisega šokolaad, Kondiitritooted, Ärikingitused, Kakao ja šokolaad, Täidisega šokolaad, Kondiitritooted, JA Ärikingitused tööstustes. See asub Boissy Saint Leger, Prantsusmaa.

 3. ITALDOLCI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ITALDOLCI S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tavaline šokolaad tööstuses. See tegeleb ka chocolate, comfits, Organic chocolate, JA chocolate bars tööstustes. See asub Barletta, Itaalia.

 4. GUSTI D'ITALIA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte GUSTI D'ITALIA S.R.L., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tavaline šokolaad tööstuses. See tegeleb ka Vesi - tootmine ja jaotus, dry pasta, wholesale coffee, Vesi - tootmine ja jaotus, JA wine vinegar tööstustes. See asub Moncalieri, Itaalia.

 5. LES CHEVALIERS D'ARGOUGES

  Prantsusmaa

  Ettevõte LES CHEVALIERS D'ARGOUGES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kakao ja šokolaad tööstuses. See tegeleb ka Tavaline šokolaad, Tavaline šokolaad, Traditional hand-crafted chocolates, JA candied fruit tööstustes. See asub Moyon, Prantsusmaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. BEAFORM & VITANIL'S

  Türgi

  Ettevõte BEAFORM & VITANIL'S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tavaline šokolaad tööstuses. See tegeleb ka food additives, JA natural gelatines tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 2. FORMYCAKE S.L.

  Hispaania

  Ettevõte FORMYCAKE S.L., on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Tavaline šokolaad tööstuses. See asub Valencia, Hispaania.

 3. CHOCOLATES SOLE

  Hispaania

  Ettevõte CHOCOLATES SOLE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tavaline šokolaad tööstuses. See tegeleb ka creativity tööstustes. See asub Barberá Del Vallés, Hispaania.

 4. AVK

  Ukraina

  Ettevõte AVK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tavaline šokolaad tööstuses. See asub Dnepropetrovsk, Ukraina.

 5. HOLGER FOOD GROUP SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte HOLGER FOOD GROUP SP. Z O.O., on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Lisandid toidule tööstuses. See tegeleb ka Tavaline šokolaad, sugar, JA Tavaline šokolaad tööstustes. See asub Luboń, Poola.

 1. XAVIER MOR CHOCOLATIER

  Hispaania

  Ettevõte XAVIER MOR CHOCOLATIER, aastal ja mis tegeleb Tavaline šokolaad tööstuses. See tegeleb ka chocolate production, sugar free chocolate, milk chocolate, JA chocolate torrone tööstustes. See asub BARCELONA, Hispaania.

 2. KAOKA

  Prantsusmaa

  Ettevõte KAOKA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mahepõllundustooted tööstuses. See tegeleb ka Kakao ja šokolaad, Tavaline šokolaad, Täidisega šokolaad, Kakao ja šokolaad, Tavaline šokolaad, JA Täidisega šokolaad tööstustes. See asub Carpentras, Prantsusmaa.

 1. PURATOS

  Belgia

  Ettevõte PURATOS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lisandid toidule tööstuses. See tegeleb ka Kakao ja šokolaad, Tavaline šokolaad, Toidu- ja joogilisandid, Toidu lõhna- ja maitseained, Kakao ja šokolaad, Tavaline šokolaad, Toidu- ja joogilisandid, JA Toidu lõhna- ja maitseained tööstustes. See asub Groot-Bijgaarden, Belgia.

 2. MICHAŁ BARDIAN - LODOTWÓRCA

  Poola

  Ettevõte MICHAŁ BARDIAN - LODOTWÓRCA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jäätis ja sorbett tööstuses. See tegeleb ka Tavaline šokolaad, coffee, ice cream, JA Tavaline šokolaad tööstustes. See asub Rzeszów, Poola.

 3. CARRÉ NOIR

  Belgia

  Ettevõte CARRÉ NOIR, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Kakao ja šokolaad tööstuses. See tegeleb ka Tavaline šokolaad, Täidisega šokolaad, chocolate, Business gifts, Tavaline šokolaad, JA Täidisega šokolaad tööstustes. See asub Liège, Belgia.

 4. CHOCOFOLIE

  Belgia

  Ettevõte CHOCOFOLIE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tavaline šokolaad tööstuses. See asub Ghislengien, Belgia.

 5. CHOCOKEYF ÇIKOLATA

  Türgi

  Ettevõte CHOCOKEYF ÇIKOLATA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tavaline šokolaad tööstuses. See tegeleb ka fireproof cabinets tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 6. CHOCOLATIER DE BRUYN NV

  Belgia

  Ettevõte CHOCOLATIER DE BRUYN NV, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kakao ja šokolaad tööstuses. See tegeleb ka Tavaline šokolaad, Tavaline šokolaad, JA hand-made chocolate sweets tööstustes. See asub Louvin-La-Neuve, Belgia.

 7. ARLOTTI E SARTONI SAS

  Itaalia

  Ettevõte ARLOTTI E SARTONI SAS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tavaline šokolaad tööstuses. See asub San Giorgio Di Piano, Itaalia.

 8. CIOCCAFÈ S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CIOCCAFÈ S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tavaline šokolaad tööstuses. See tegeleb ka subcontract working, JA pure chocolate pralines tööstustes. See asub Aprilia, Itaalia.

 1. DARKEST DESIRE ÉTCSOKOLÁDÉ WEBÁRUHÁZ

  Ungari

  Ettevõte DARKEST DESIRE ÉTCSOKOLÁDÉ WEBÁRUHÁZ, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tavaline šokolaad tööstuses. See asub Budapest, Ungari.

 2. RAVICO

  Belgia

  Ettevõte RAVICO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tavaline šokolaad tööstuses. See tegeleb ka Pagaritooted, Pagaritooted, JA handmade pralines tööstustes. See asub Londerzeel, Belgia.

 3. CASTELANNE CHOCOLATERIE

  Prantsusmaa

  Ettevõte CASTELANNE CHOCOLATERIE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tavaline šokolaad tööstuses. See tegeleb ka Kakao ja šokolaad, chocolate bars, JA Kakao ja šokolaad tööstustes. See asub Nantes, Prantsusmaa.

 4. CHOCOGOOD

  Tuneesia

  Ettevõte CHOCOGOOD, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tavaline šokolaad tööstuses. See asub Sfax, Tuneesia.

 5. TOHI

  Belgia

  Ettevõte TOHI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kakao ja šokolaad tööstuses. See tegeleb ka Tavaline šokolaad, Täidisega šokolaad, Tavaline šokolaad, JA Täidisega šokolaad tööstustes. See asub Wauthier-Braine, Belgia.

 6. CHOCOMOCO LTD.

  Poola

  Ettevõte CHOCOMOCO LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tavaline šokolaad tööstuses. See tegeleb ka chocolate factory, JA fireproof cabinets tööstustes. See asub Wiazowna, Poola.

 7. CONFETTURE ELLEGI ( S.N.C. )

  Itaalia

  Ettevõte CONFETTURE ELLEGI ( S.N.C. ), on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid ja keedised tööstuses. See tegeleb ka Kakao ja šokolaad, Tavaline šokolaad, Kakao ja šokolaad, JA Tavaline šokolaad tööstustes. See asub CORCIANO, Itaalia.

 8. CHOKLADBITEN YSTAD

  Rootsi

  Ettevõte CHOKLADBITEN YSTAD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tavaline šokolaad tööstuses. See tegeleb ka chocolate, JA pralines tööstustes. See asub Ystad, Rootsi.

 9. BENDICION EXPORTACIONES

  Hispaania

  Ettevõte BENDICION EXPORTACIONES, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Tavaline šokolaad tööstuses. See asub La Coruña, Hispaania.

 10. DOLCE IDEA GENNARO BOTTONE

  Itaalia

  Ettevõte DOLCE IDEA GENNARO BOTTONE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tavaline šokolaad tööstuses. See tegeleb ka Hand crafted chocolate, JA hand-made ice-cream tööstustes. See asub Napoli, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta