• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • tapamajade masinad ja seadmed

Otsingu tulemused

Tapamajade masinad ja seadmed - Import eksport

 1. PERMIS DE CONDUIRE

  Prantsusmaa

  Ettevõte PERMIS DE CONDUIRE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tapamajade masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka permit requests tööstustes. See asub Sainte Denise, Prantsusmaa.

 2. BANSS SCHLACHT- UND FÖRDERTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BANSS SCHLACHT- UND FÖRDERTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tapamajade masinad ja seadmed tööstuses. See asub Biedenkopf, Saksamaa.

 3. CAMREY - EQUIPAMENTOS FRIGORÍFICOS

  Brasiilia

  Ettevõte CAMREY - EQUIPAMENTOS FRIGORÍFICOS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tapamajade masinad ja seadmed tööstuses. See asub Sao Jose Do Rio Preto-Sp, Brasiilia.

 4. TRANSNATIONAL AGRI PROJECTS B.V.

  Holland

  Ettevõte TRANSNATIONAL AGRI PROJECTS B.V., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tapamajade masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Chicken processing, machinery for slaughterhouses, plants and equipment for slaughtering, JA poultry slaughter machinery tööstustes. See asub Wissenkerke, Holland.

 5. MAREL RED MEAT SLAUGHTERING B.V.

  Holland

  Ettevõte MAREL RED MEAT SLAUGHTERING B.V., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tapamajade masinad ja seadmed tööstuses. See asub Lichtenvoorde, Holland.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. MAPA BLADES S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte MAPA BLADES S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tapamajade masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka blade sharpening, sharpeners, JA tool construction to drawings tööstustes. See asub Cinisello Balsamo, Itaalia.

 2. TRIANTAFYLLIDIS EQUIPMENT IKE

  Kreeka

  Ettevõte TRIANTAFYLLIDIS EQUIPMENT IKE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tapamajade masinad ja seadmed tööstuses. See asub Skydra, Kreeka.

 3. CLASS MEISTER SARL

  Rumeenia

  Ettevõte CLASS MEISTER SARL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kastehitised tööstuses. See tegeleb ka Tapamajade masinad ja seadmed, JA Tapamajade masinad ja seadmed tööstustes. See asub Tirgu Neamt, Rumeenia.

 4. TEKNOMAKI

  Türgi

  Ettevõte TEKNOMAKI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tapamajade masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka oliver stone removers, gauge, JA olive harvesting machines tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 5. FOOD TECHNOLOGY FRANCE

  Prantsusmaa

  Ettevõte FOOD TECHNOLOGY FRANCE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tapamajade masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Robot automated equipment for slaughterhouses tööstustes. See asub Saint-Nolff, Prantsusmaa.

 1. TUNISIANET

  Tuneesia

  Ettevõte TUNISIANET, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb IT varustus tööstuses. See tegeleb ka Tapamajade masinad ja seadmed, personal computers, JA Tapamajade masinad ja seadmed tööstustes. See asub Tunis, Tuneesia.

 2. LIMOS

  Sloveenia

  Ettevõte LIMOS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tapamajade masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka machinery for slaughterhouses tööstustes. See asub Škofja Loka, Sloveenia.

 1. THE BEST AUTO INSERTION MACHINE CHINA

  Prantsusmaa

  Ettevõte THE BEST AUTO INSERTION MACHINE CHINA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tapamajade masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka typewriter accessories and components, office machine accessory, insertion rings, JA stuffing machines tööstustes. See asub Austin, Prantsusmaa.

 2. BOBET MATERIEL

  Prantsusmaa

  Ettevõte BOBET MATERIEL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tapamajade masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka food and agriculture industry machines, JA food industry automation tööstustes. See asub CHAMPAGNE, Prantsusmaa.

 3. MEYN POULTRY EQUIPMENT LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte MEYN POULTRY EQUIPMENT LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tapamajade masinad ja seadmed tööstuses. See asub Hampshire, Ühendkuningriik.

 4. B.R.E.

  Belgia

  Ettevõte B.R.E., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tapamajade masinad ja seadmed tööstuses. See asub Roeselare, Belgia.

 5. SARL ATELIERS DE LA QUEILLE

  Prantsusmaa

  Ettevõte SARL ATELIERS DE LA QUEILLE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toiduainetööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tapamajade masinad ja seadmed, conveyors, Tapamajade masinad ja seadmed, JA elevators tööstustes. See asub Tonneins, Prantsusmaa.

 6. INDUSTRADE

  Prantsusmaa

  Ettevõte INDUSTRADE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tapamajade masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka butchering of meat tööstustes. See asub Schiltigheim Cedex, Prantsusmaa.

 7. MADO FRANCE SARL

  Prantsusmaa

  Ettevõte MADO FRANCE SARL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tapamajade masinad ja seadmed, JA Tapamajade masinad ja seadmed tööstustes. See asub Saverne, Prantsusmaa.

 8. COUEDIC MADORE EQUIPEMENT

  Prantsusmaa

  Ettevõte COUEDIC MADORE EQUIPEMENT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tapamajade masinad ja seadmed tööstuses. See asub Plemet, Prantsusmaa.

 1. ABATTOIR EQUIPMENT SUPPLIES

  Ühendkuningriik

  Ettevõte ABATTOIR EQUIPMENT SUPPLIES, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Tapamajade masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka abattoirs, plants and equipment for slaughtering beef cattle, machinery for slaughterhouses, JA plants and equipment for slaughtering pigs tööstustes. See asub Clevedon, Ühendkuningriik.

 2. SCERIA

  Prantsusmaa

  Ettevõte SCERIA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tapamajade masinad ja seadmed tööstuses. See asub Sablé Sur Sarthe, Prantsusmaa.

 3. NORMAN - NORMANDIE MANUTENTION

  Prantsusmaa

  Ettevõte NORMAN - NORMANDIE MANUTENTION, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tapamajade masinad ja seadmed tööstuses. See asub Vimoutiers, Prantsusmaa.

 4. AMB FOOD TECH S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte AMB FOOD TECH S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tapamajade masinad ja seadmed, Lihatööstuse masinad ja seadmed, Lihalõikurid, Tapamajade masinad ja seadmed, Lihatööstuse masinad ja seadmed, meat processing, JA Lihalõikurid tööstustes. See asub San Lazzaro Di Savena, Itaalia.

 5. TERMET SOLEFI

  Prantsusmaa

  Ettevõte TERMET SOLEFI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tapamajade masinad ja seadmed tööstuses. See asub Champagné, Prantsusmaa.

 6. MEAT ASSISTANCE

  Belgia

  Ettevõte MEAT ASSISTANCE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduainetööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Külmhoiustamine ladudes, Tapamajade masinad ja seadmed, Liharaiumine, industrial hygiene, Külmhoiustamine ladudes, Tapamajade masinad ja seadmed, JA Liharaiumine tööstustes. See asub Sautin, Belgia.

 7. KS K. SCHNELL SARL

  Prantsusmaa

  Ettevõte KS K. SCHNELL SARL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tapamajade masinad ja seadmed, JA Tapamajade masinad ja seadmed tööstustes. See asub Marmoutier, Prantsusmaa.

 8. QUICIAL S.L.

  Hispaania

  Ettevõte QUICIAL S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tapamajade masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Elektrivarustus – masinad ja seadmed, plants and equipment for slaughtering beef cattle, plants and equipment for slaughtering pigs, Elektrivarustus – masinad ja seadmed, JA plants and equipment for slaughtering tööstustes. See asub Olot, Hispaania.

 9. LA COUTELLERIE SUÉDOISE

  Belgia

  Ettevõte LA COUTELLERIE SUÉDOISE, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Singilõikurid lihatööstusele ja delikatessikauplustele tööstuses. See tegeleb ka Tapamajade masinad ja seadmed, cleavers, butcher cleavers, JA Tapamajade masinad ja seadmed tööstustes. See asub Gingelom, Belgia.

 10. ASMERT MEZBAHA GIDA VE TARIM URUNLERI SANAYI TIC.LTD.STI

  Türgi

  Ettevõte ASMERT MEZBAHA GIDA VE TARIM URUNLERI SANAYI TIC.LTD.STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tapamajade masinad ja seadmed tööstuses. See asub Izmir, Türgi.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Tapamajade masinad ja seadmed - Import eksport

Tulemuste arv

26 177 Ettevõtted