• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • tapamajade masinad ja seadmed

Otsingu tulemused

Tapamajade masinad ja seadmed - Import eksport

 1. CARL STAHL KROMER - GERMAN MADE SPRING BALANCERS

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte CARL STAHL KROMER - GERMAN MADE SPRING BALANCERS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Keevitamis-, jootmis- ja kõvajoodisega jootmise seadmed ja varustus tööstuses. See tegeleb ka Tapamajade masinad ja seadmed, Spring balancers, Positioners, Air spring balancers, Wire ropes, overhead equipment, fitting accessories, balancers, JA Stainless steel spring balancers tööstustes. See asub Gottenheim, Saksamaa.

 2. PERMIS DE CONDUIRE

  Prantsusmaa

  Ettevõte PERMIS DE CONDUIRE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tapamajade masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka permit requests tööstustes. See asub Sainte Denise, Prantsusmaa.

 3. BANSS SCHLACHT- UND FÖRDERTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BANSS SCHLACHT- UND FÖRDERTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tapamajade masinad ja seadmed tööstuses. See asub Biedenkopf, Saksamaa.

 4. CAMREY - EQUIPAMENTOS FRIGORÍFICOS

  Brasiilia

  Ettevõte CAMREY - EQUIPAMENTOS FRIGORÍFICOS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tapamajade masinad ja seadmed tööstuses. See asub Sao Jose Do Rio Preto-Sp, Brasiilia.

 5. TRANSNATIONAL AGRI PROJECTS B.V.

  Holland

  Ettevõte TRANSNATIONAL AGRI PROJECTS B.V., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tapamajade masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Chicken processing, machinery for slaughterhouses, plants and equipment for slaughtering, JA poultry slaughter machinery tööstustes. See asub Wissenkerke, Holland.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. CLASS MEISTER SARL

  Rumeenia

  Ettevõte CLASS MEISTER SARL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kastehitised tööstuses. See tegeleb ka Tapamajade masinad ja seadmed, JA Tapamajade masinad ja seadmed tööstustes. See asub Tirgu Neamt, Rumeenia.

 2. TUNISIANET

  Tuneesia

  Ettevõte TUNISIANET, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb IT varustus tööstuses. See tegeleb ka Tapamajade masinad ja seadmed, personal computers, JA Tapamajade masinad ja seadmed tööstustes. See asub Tunis, Tuneesia.

 3. TRIANTAFYLLIDIS EQUIPMENT IKE

  Kreeka

  Ettevõte TRIANTAFYLLIDIS EQUIPMENT IKE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tapamajade masinad ja seadmed tööstuses. See asub Skydra, Kreeka.

 4. ABATTOIR EQUIPMENT SUPPLIES

  Ühendkuningriik

  Ettevõte ABATTOIR EQUIPMENT SUPPLIES, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Tapamajade masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka abattoirs, plants and equipment for slaughtering beef cattle, machinery for slaughterhouses, JA plants and equipment for slaughtering pigs tööstustes. See asub Clevedon, Ühendkuningriik.

 5. MEYN POULTRY EQUIPMENT LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte MEYN POULTRY EQUIPMENT LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tapamajade masinad ja seadmed tööstuses. See asub Hampshire, Ühendkuningriik.

 1. TEKNOMAKI

  Türgi

  Ettevõte TEKNOMAKI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tapamajade masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka oliver stone removers, gauge, JA olive harvesting machines tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 2. LIMOS

  Sloveenia

  Ettevõte LIMOS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tapamajade masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka machinery for slaughterhouses tööstustes. See asub Škofja Loka, Sloveenia.

 1. SCERIA

  Prantsusmaa

  Ettevõte SCERIA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tapamajade masinad ja seadmed tööstuses. See asub Sablé Sur Sarthe, Prantsusmaa.

 2. NORMAN - NORMANDIE MANUTENTION

  Prantsusmaa

  Ettevõte NORMAN - NORMANDIE MANUTENTION, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tapamajade masinad ja seadmed tööstuses. See asub Vimoutiers, Prantsusmaa.

 3. TERMET SOLEFI

  Prantsusmaa

  Ettevõte TERMET SOLEFI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tapamajade masinad ja seadmed tööstuses. See asub Champagné, Prantsusmaa.

 4. MADO FRANCE SARL

  Prantsusmaa

  Ettevõte MADO FRANCE SARL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tapamajade masinad ja seadmed, JA Tapamajade masinad ja seadmed tööstustes. See asub Saverne, Prantsusmaa.

 5. KS K. SCHNELL SARL

  Prantsusmaa

  Ettevõte KS K. SCHNELL SARL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tapamajade masinad ja seadmed, JA Tapamajade masinad ja seadmed tööstustes. See asub Marmoutier, Prantsusmaa.

 6. COUEDIC MADORE EQUIPEMENT

  Prantsusmaa

  Ettevõte COUEDIC MADORE EQUIPEMENT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tapamajade masinad ja seadmed tööstuses. See asub Plemet, Prantsusmaa.

 7. AMB FOOD TECH S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte AMB FOOD TECH S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tapamajade masinad ja seadmed, Lihatööstuse masinad ja seadmed, Lihalõikurid, Tapamajade masinad ja seadmed, Lihatööstuse masinad ja seadmed, meat processing, JA Lihalõikurid tööstustes. See asub San Lazzaro Di Savena, Itaalia.

 8. MAPA BLADES S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte MAPA BLADES S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tapamajade masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka blade sharpening, sharpeners, JA tool construction to drawings tööstustes. See asub Cinisello Balsamo, Itaalia.

 1. INDUSTRADE

  Prantsusmaa

  Ettevõte INDUSTRADE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tapamajade masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka butchering of meat tööstustes. See asub Schiltigheim Cedex, Prantsusmaa.

 2. B.R.E.

  Belgia

  Ettevõte B.R.E., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tapamajade masinad ja seadmed tööstuses. See asub Roeselare, Belgia.

 3. SARL ATELIERS DE LA QUEILLE

  Prantsusmaa

  Ettevõte SARL ATELIERS DE LA QUEILLE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toiduainetööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tapamajade masinad ja seadmed, conveyors, Tapamajade masinad ja seadmed, JA elevators tööstustes. See asub Tonneins, Prantsusmaa.

 4. THE BEST AUTO INSERTION MACHINE CHINA

  Prantsusmaa

  Ettevõte THE BEST AUTO INSERTION MACHINE CHINA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tapamajade masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka typewriter accessories and components, office machine accessory, insertion rings, JA stuffing machines tööstustes. See asub Austin, Prantsusmaa.

 5. BOBET MATERIEL

  Prantsusmaa

  Ettevõte BOBET MATERIEL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tapamajade masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka food and agriculture industry machines, JA food industry automation tööstustes. See asub CHAMPAGNE, Prantsusmaa.

 6. MEAT ASSISTANCE

  Belgia

  Ettevõte MEAT ASSISTANCE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduainetööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Külmhoiustamine ladudes, Tapamajade masinad ja seadmed, Liharaiumine, industrial hygiene, Külmhoiustamine ladudes, Tapamajade masinad ja seadmed, JA Liharaiumine tööstustes. See asub Sautin, Belgia.

 7. MAREL RED MEAT SLAUGHTERING B.V.

  Holland

  Ettevõte MAREL RED MEAT SLAUGHTERING B.V., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tapamajade masinad ja seadmed tööstuses. See asub Lichtenvoorde, Holland.

 8. FOOD TECHNOLOGY FRANCE

  Prantsusmaa

  Ettevõte FOOD TECHNOLOGY FRANCE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tapamajade masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Robot automated equipment for slaughterhouses tööstustes. See asub Saint-Nolff, Prantsusmaa.

 9. HOLAC MASCHINENBAU GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte HOLAC MASCHINENBAU GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tapamajade masinad ja seadmed, JA Tapamajade masinad ja seadmed tööstustes. See asub Heidenheim, Saksamaa.

 10. STE COMMERC ETUDES REALISAT AGROALIMENTAIRE

  Prantsusmaa

  Ettevõte STE COMMERC ETUDES REALISAT AGROALIMENTAIRE, aastal ja mis tegeleb Lihalõikurid tööstuses. See tegeleb ka Liha soolamise ja suitsutamise seadmed, Küpsisetootmine - masinad ja seadmed, Tapamajade masinad ja seadmed, Toiduvalmistamise ja suitsutamise seadmed delikatessikauplustele, Liha soolamise ja suitsutamise seadmed, Küpsisetootmine - masinad ja seadmed, Tapamajade masinad ja seadmed, JA Toiduvalmistamise ja suitsutamise seadmed delikatessikauplustele tööstustes. See asub Solesmes, Prantsusmaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Tapamajade masinad ja seadmed - Import eksport

Tulemuste arv

26 176 Ettevõtted