• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • taimelavad

Otsingu tulemused

Taimelavad - Import eksport

 1. ALMERIPLANT SEMILLEROS Y VIVEROS

  Hispaania

  Verified by europages badge

  Ettevõte ALMERIPLANT SEMILLEROS Y VIVEROS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimelavad tööstuses. See tegeleb ka Nurseries, Almond trees, Pistachios, Seeds, Organic soil, Peach trees, Vegetable grafts, Tarraco, JA Constantí tööstustes. See asub Puebla De Vícar (almería), Hispaania.

 2. EL PLANTEL SEMILLEROS

  Hispaania

  Ettevõte EL PLANTEL SEMILLEROS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimelavad tööstuses. See tegeleb ka nursery seedlings tööstustes. See asub La Mojonera-Almería, Hispaania.

 3. H.T. TRADE SERVICE GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte H.T. TRADE SERVICE GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimelavad tööstuses. See asub Osnabrück, Saksamaa.

 4. AKVAPARK HOLDING 2018 LTD

  Bulgaaria

  Ettevõte AKVAPARK HOLDING 2018 LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Niisutussüsteemid tööstuses. See tegeleb ka Kasvuhooned ja taimelavad, Sisekasvuhooned, Taimelavad, Kasvuhooned ja taimelavad, Sisekasvuhooned, JA Taimelavad tööstustes. See asub Plovdiv, Bulgaaria.

 5. BUNKER SPECIALTIES

  Argentina

  Ettevõte BUNKER SPECIALTIES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimelavad tööstuses. See tegeleb ka Tervisetooted, Tervisetooted, JA legumes tööstustes. See asub Los Cardales, Argentina.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. SEMILLEROS PLANTIAGRO

  Hispaania

  Ettevõte SEMILLEROS PLANTIAGRO, aastal ja mis tegeleb Taimelavad tööstuses. See tegeleb ka Taimelavad ja puukoolid, Taimed, cereals, sowing seeds, Taimelavad ja puukoolid, JA Taimed tööstustes. See asub Puerto Lumbreras-Murcia, Hispaania.

 2. TECNOVA SERRE

  Itaalia

  Ettevõte TECNOVA SERRE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimelavad tööstuses. See tegeleb ka Kasvuhooned ja taimelavad, cogeneration plant, JA Kasvuhooned ja taimelavad tööstustes. See asub Porto Mantovano, Itaalia.

 3. SEMILLAS FITO SA

  Hispaania

  Ettevõte SEMILLAS FITO SA, aastal ja mis tegeleb Taimelavad tööstuses. See tegeleb ka corn flour cereals, barley seeds, maize cereals, JA cereal sowing seeds tööstustes. See asub Badajoz, Hispaania.

 4. LABORATORIOS EDYMA SL

  Hispaania

  Ettevõte LABORATORIOS EDYMA SL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimelavad tööstuses. See tegeleb ka potatoes, JA seed potatoes tööstustes. See asub Secadura Cantabria, Hispaania.

 5. S.C. SERE TRANSILVANIA S.A.

  Rumeenia

  Ettevõte S.C. SERE TRANSILVANIA S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhooned ja taimelavad tööstuses. See tegeleb ka Taimelavad, Taimelavad, JA greenhouse products tööstustes. See asub Loc. Valcele, Rumeenia.

 1. NASSAN GREENHOUSES

  Türgi

  Ettevõte NASSAN GREENHOUSES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimelavad tööstuses. See asub Antalya, Türgi.

 2. ASTER-RR GREENHOUSES & PLANT B.V.

  Serbia

  Ettevõte ASTER-RR GREENHOUSES & PLANT B.V., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimelavad tööstuses. See tegeleb ka Kasvuhooned ja taimelavad, Istikud, sibulad ja seemned, Kasvuhooned ja taimelavad, JA Istikud, sibulad ja seemned tööstustes. See asub Kanjiža-Magyarkanizsa, Serbia.

 1. VIOLSAN

  Türgi

  Ettevõte VIOLSAN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimelavad tööstuses. See tegeleb ka greenhouses for floriculture and gardening, nursery greenhouses, JA drinking yoghurt tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 2. SEMILLERO LAIMUND

  Hispaania

  Ettevõte SEMILLERO LAIMUND, aastal ja mis tegeleb Taimelavad tööstuses. See tegeleb ka vines, water-melon, melon, JA tomato seeds tööstustes. See asub El Ejido-Almería, Hispaania.

 3. AC MECANIQUE

  Prantsusmaa

  Ettevõte AC MECANIQUE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimelavad tööstuses. See tegeleb ka glasshouse covers, JA metal clips tööstustes. See asub Sainte Barbe, Prantsusmaa.

 4. IXIRA YATAK

  Türgi

  Ettevõte IXIRA YATAK, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Taimelavad tööstuses. See asub Izmir, Türgi.

 5. LS ELECTROMECANICA

  Argentina

  Ettevõte LS ELECTROMECANICA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimelavad tööstuses. See asub Bragado, Argentina.

 6. BIO GREEN AGRO

  Ukraina

  Ettevõte BIO GREEN AGRO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Orgaanilised väetised tööstuses. See tegeleb ka Taimelavad, JA Taimelavad tööstustes. See asub Voznesensk, Ukraina.

 7. SERRES JRC

  Prantsusmaa

  Ettevõte SERRES JRC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimelavad tööstuses. See asub St Georges Des Gardes, Prantsusmaa.

 8. ULUSOY YATAK

  Türgi

  Ettevõte ULUSOY YATAK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimelavad tööstuses. See asub Bursa, Türgi.

 1. SERRE CAMPIONI DI CAMPIONI LIDO E OMERO S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte SERRE CAMPIONI DI CAMPIONI LIDO E OMERO S.N.C., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhooned ja taimelavad tööstuses. See tegeleb ka Köetavad kasvuhooned, Taimelavad, Köetavad kasvuhooned, JA Taimelavad tööstustes. See asub Uzzano, Itaalia.

 2. GALBUSERA SERRE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte GALBUSERA SERRE S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhooned ja taimelavad tööstuses. See tegeleb ka Köetavad kasvuhooned, Taimelavad, Köetavad kasvuhooned, JA Taimelavad tööstustes. See asub Merate, Itaalia.

 3. COFEAL S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte COFEAL S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhooned ja taimelavad tööstuses. See tegeleb ka Köetavad kasvuhooned, Taimelavad, Köetavad kasvuhooned, JA Taimelavad tööstustes. See asub Pavia Di Udine, Itaalia.

 4. MARI SERRE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte MARI SERRE S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhooned ja taimelavad tööstuses. See tegeleb ka Köetavad kasvuhooned, Taimelavad, Köetavad kasvuhooned, JA Taimelavad tööstustes. See asub Feroleto Della Chiesa, Itaalia.

 5. BALOCCO MARCO BANCALI SERRE RISCALDAMENTO COND MARCO

  Itaalia

  Ettevõte BALOCCO MARCO BANCALI SERRE RISCALDAMENTO COND MARCO, aastal ja mis tegeleb Kasvuhooned ja taimelavad tööstuses. See tegeleb ka Köetavad kasvuhooned, Taimelavad, Köetavad kasvuhooned, JA Taimelavad tööstustes. See asub Andora, Itaalia.

 6. LONGYOUNG GREENHOUSE COMPANY LIMITED

  Hiina

  Ettevõte LONGYOUNG GREENHOUSE COMPANY LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimelavad tööstuses. See asub Xiamen, Hiina.

 7. EURO PLAST 2 A S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte EURO PLAST 2 A S.R.L., aastal ja mis tegeleb Kasvuhooned ja taimelavad tööstuses. See tegeleb ka Köetavad kasvuhooned, Taimelavad, Köetavad kasvuhooned, JA Taimelavad tööstustes. See asub Canicatti', Itaalia.

 8. PONTEVIA SERRE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte PONTEVIA SERRE S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhooned ja taimelavad tööstuses. See tegeleb ka Köetavad kasvuhooned, Taimelavad, Köetavad kasvuhooned, JA Taimelavad tööstustes. See asub Casalzuigno, Itaalia.

 9. PFA DRAGOMIR N. IULIAN

  Rumeenia

  Ettevõte PFA DRAGOMIR N. IULIAN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimelavad tööstuses. See asub Braila, Rumeenia.

 10. GAUDEA A.S.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte GAUDEA A.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhooned ja taimelavad tööstuses. See tegeleb ka Taimelavad, JA Taimelavad tööstustes. See asub Praha 8, Tšehhi Vabariik.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Taimelavad - Import eksport

Tulemuste arv

12 421 Ettevõtted