• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • taimede istutamine ja kaitse

Otsingu tulemused

Taimede istutamine ja kaitse - Import eksport

 1. KREGLINGER EUROPE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Kreglinger Europe is a specialty ingredients distributor, sourcing products from America to Australia and from China to Chili, providing solutions in all kinds of industries from Food over Beverages, to Food supplements and Pharma, Cosmetics, Agro and a wide series of Technical industries. With an in depth knowledge of ingredients and their applications, an experienced technical sales-team, supported by application labs, assist customers with finding the most addapted solutions for their formulation- or production problems. As an territorially exclusive distributor for most of our portfolio, Kreglinger is a recognized Specialty distributor. Supported by its own logistics affiliate (Kreglinger logistics – Kregspedi), it also provides a first class commercial service, combining the technical support with on time deliveries.

 2. AGROLEAD AGRICULTURAL MACHINERY

  Türgi

  Ettevõte AGROLEAD AGRICULTURAL MACHINERY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimede istutamine ja kaitse tööstuses. See tegeleb ka Põllumajandusmasinad ja lisaseadmed, JA Põllumajandusmasinad ja lisaseadmed tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 3. BIOIPM

  Türgi

  Ettevõte BIOIPM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimede istutamine ja kaitse tööstuses. See tegeleb ka Fütosanitaarsed tooted, fungitsiidid ja pestitsiidid, Fütosanitaarsed tooted, fungitsiidid ja pestitsiidid, fertilizer, pesticides, JA organic and biological fertilizer tööstustes. See asub Kepez, Türgi.

 4. VITISERVE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte VITISERVE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Viinapuuistikud tööstuses. See tegeleb ka Taimede istutamine ja kaitse, JA Taimede istutamine ja kaitse tööstustes. See asub Sommerhausen, Saksamaa.

 5. TIMSPRAYER

  Türgi

  Ettevõte TIMSPRAYER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimekaitsepritsid tööstuses. See tegeleb ka Taimede istutamine ja kaitse, Aianiisutusseadmed, sprayers for farm machinery, sprayers, Taimede istutamine ja kaitse, JA Aianiisutusseadmed tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. MONTE DA CAPELA - SOCIEDADE AGRICOLA E COMERCIAL, LDA

  Portugal

  Ettevõte MONTE DA CAPELA - SOCIEDADE AGRICOLA E COMERCIAL, LDA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Põllumajandusteenused tööstuses. See tegeleb ka Taimede istutamine ja kaitse, Taimede istutamine ja kaitse, JA Wines - Portugal tööstustes. See asub Pias Serpa, Portugal.

 2. BIOFLORENSAGRO

  Türgi

  Ettevõte BIOFLORENSAGRO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Põllumajandusüsteemid ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Taimede istutamine ja kaitse, JA Taimede istutamine ja kaitse tööstustes. See asub Antalya, Türgi.

 3. SAINTENOY BERNARD ET FILS

  Belgia

  Ettevõte SAINTENOY BERNARD ET FILS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Mullaharimisteenused tööstuses. See tegeleb ka Saagikoristus, Taimede istutamine ja kaitse, Põllumajandus – masinad ja seadmed, Saagikoristus, Taimede istutamine ja kaitse, Põllumajandus – masinad ja seadmed, JA farm tractors tööstustes. See asub Rouveroy, Belgia.

 4. JARINI DIENSTVERLENING

  Holland

  Ettevõte JARINI DIENSTVERLENING, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Taimede istutamine ja kaitse tööstuses. See asub De Lier, Holland.

 5. AGRO 21 S.L

  Hispaania

  Ettevõte AGRO 21 S.L, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Taimede istutamine ja kaitse tööstuses. See asub La Almunia, Hispaania.

 1. HMEZAD EXIM D.D.

  Sloveenia

  Ettevõte HMEZAD EXIM D.D., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õlu tööstuses. See tegeleb ka Taimede istutamine ja kaitse, Saagikoristus, malt, malt for the beverage industry, Taimede istutamine ja kaitse, JA Saagikoristus tööstustes. See asub Zalec, Sloveenia.

 2. ENTOSAV ENVIRONMENTAL HEALTH AND SOLUTIONS

  Türgi

  Ettevõte ENTOSAV ENVIRONMENTAL HEALTH AND SOLUTIONS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimede istutamine ja kaitse tööstuses. See tegeleb ka Kahjurite hävitamise teenused, Putukamürgid, environmentally-friendly insecticides, Kahjurite hävitamise teenused, Putukamürgid, JA pesticides tööstustes. See asub Gebze Kocaeli, Türgi.

 1. AGROSAVFE

  Belgia

  Ettevõte AGROSAVFE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Fütosanitaartooted tööstuses. See tegeleb ka Taimede istutamine ja kaitse, Putukamürgid, Taimede istutamine ja kaitse, Putukamürgid, manufacturer of natural insecticide, JA Fungicides and bactericides tööstustes. See asub Ghent, Belgia.

 2. BPG BEIERSDORF-FREUDENBERG GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte BPG BEIERSDORF-FREUDENBERG GMBH & CO. KG, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Taimede istutamine ja kaitse, JA Taimede istutamine ja kaitse tööstustes. See asub Beiersdorf-Freudenberg, Saksamaa.

 3. SIPLEKA OÜ

  Eesti

  Ettevõte SIPLEKA OÜ, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb MAHEPÕLLUNDUS tööstuses. See tegeleb ka Taimede istutamine ja kaitse, organic oats, organic wheat, farming supplies, JA Taimede istutamine ja kaitse tööstustes. See asub Lootvina, Eesti.

 4. FUMIGATION

  Ukraina

  Ettevõte FUMIGATION, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Taimede istutamine ja kaitse tööstuses. See tegeleb ka Istikud, sibulad ja seemned, fumigation, JA Istikud, sibulad ja seemned tööstustes. See asub Zaporozhie, Ukraina.

 5. BIOFLORENS AGRO

  Türgi

  Ettevõte BIOFLORENS AGRO, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Aiandusseadmed ja -tarbed tööstuses. See tegeleb ka Taimede istutamine ja kaitse, supplies for agriculture, horticultural supplies, JA Taimede istutamine ja kaitse tööstustes. See asub antalya, Türgi.

 6. VIVEROS DE LA ROSA

  Hispaania

  Ettevõte VIVEROS DE LA ROSA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimede istutamine ja kaitse tööstuses. See asub Castro Del Río, Hispaania.

 7. TARPS UK

  Ühendkuningriik

  Ettevõte TARPS UK, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Taimede istutamine ja kaitse tööstuses. See asub London, Ühendkuningriik.

 8. ARÁNDANOS VALBERRY

  Hispaania

  Ettevõte ARÁNDANOS VALBERRY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimede istutamine ja kaitse tööstuses. See asub Vega De Villafufre, Hispaania.

 1. SHIPEX FOR EXPORT IMPORT & SHIPPING

  Egiptus

  Ettevõte SHIPEX FOR EXPORT IMPORT & SHIPPING, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimede istutamine ja kaitse tööstuses. See tegeleb ka wholesale fresh meats tööstustes. See asub Gizaa, Egiptus.

 2. SNE SCHWÄBISCHE NATURENERGIE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte SNE SCHWÄBISCHE NATURENERGIE GMBH, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid ja keedised tööstuses. See tegeleb ka Põllumajandusteenused, Taimede istutamine ja kaitse, Saagikoristus, Põllumajandusteenused, Taimede istutamine ja kaitse, JA Saagikoristus tööstustes. See asub Dillingen, Saksamaa.

 3. GROCHOWZKI AND PARTNERS

  Saksamaa

  Ettevõte GROCHOWZKI AND PARTNERS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Taimede istutamine ja kaitse tööstuses. See tegeleb ka Exports of packed potatoes, onions, packaged corn, JA soya beans tööstustes. See asub Erndtebruck, Saksamaa.

 4. KITE MEZÖGAZDASÁGI KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ RT

  Ungari

  Ettevõte KITE MEZÖGAZDASÁGI KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ RT, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Taimede istutamine ja kaitse tööstuses. See tegeleb ka Põllumajandus - import ja eksport, Põllumajandusteenused, Põllumajandus - import ja eksport, JA Põllumajandusteenused tööstustes. See asub Nadudvar, Ungari.

 5. GERHARD JETTER GARTEN- UND LANDSCHAFTSBAU GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte GERHARD JETTER GARTEN- UND LANDSCHAFTSBAU GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Põllumajandusteenused tööstuses. See tegeleb ka Põllumajandus ja metsandus - masinad ja seadmed, Taimede istutamine ja kaitse, Põllumajandus ja metsandus - masinad ja seadmed, JA Taimede istutamine ja kaitse tööstustes. See asub Nürtingen, Saksamaa.

 6. AGROQUIROS

  Hispaania

  Ettevõte AGROQUIROS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimede istutamine ja kaitse tööstuses. See asub Medellín (badajoz), Hispaania.

 7. AMBRUS EXPORT IMPORT KFT

  Ungari

  Ettevõte AMBRUS EXPORT IMPORT KFT, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Põllumajandusteenused tööstuses. See tegeleb ka Taimede istutamine ja kaitse, Teravili, Taimede istutamine ja kaitse, JA Teravili tööstustes. See asub Budapest, Ungari.

 8. LOONBEDRIJF GEBR. POPPINK B.V.

  Holland

  Ettevõte LOONBEDRIJF GEBR. POPPINK B.V., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Taimede istutamine ja kaitse tööstuses. See tegeleb ka Mullaharimisteenused, Saagikoristus, Mullaharimisteenused, JA Saagikoristus tööstustes. See asub Reutum, Holland.

 9. ERNST HERBST PRÜFTECHNIK E.K.

  Saksamaa

  Ettevõte ERNST HERBST PRÜFTECHNIK E.K., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Põllumajandusteenused tööstuses. See tegeleb ka Kvaliteedikontroll ja sertifitseerimine, Taimede istutamine ja kaitse, Kvaliteedikontroll ja sertifitseerimine, JA Taimede istutamine ja kaitse tööstustes. See asub Hirschbach, Saksamaa.

 10. KUM SEPETI

  Türgi

  Ettevõte KUM SEPETI, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Taimede istutamine ja kaitse tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta