• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • taimed

Otsingu tulemused

Taimed - Import eksport

 1. GENEROSA

  Portugal

  Verified by europages badge

  Ettevõte GENEROSA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimed tööstuses. See tegeleb ka gardening supplies for concept stores, plant care products supplier, Environmentally-friendly business gifts, Business gifts for companies, interior ornamental plants, interior decoration, Plant nutrients, sprayers, JA natural soap for plants tööstustes. See asub Lisbon, Portugal.

 2. MILSENS

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte MILSENS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Taimed tööstuses. See asub Guenange, Prantsusmaa.

 3. VIVEROS MACÍAS

  Hispaania

  Verified by europages badge

  Ettevõte VIVEROS MACÍAS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimelavad ja puukoolid tööstuses. See tegeleb ka Taimed, Metsandus, olive tree nurseries, Taimed, Metsandus, palm nurseries, Chamaerops, trees, JA Quercus tööstustes. See asub Carmona-Sevilla, Hispaania.

 4. VIVEROS HERMANOS PEÑA

  Hispaania

  Verified by europages badge

  Ettevõte VIVEROS HERMANOS PEÑA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimed tööstuses. See tegeleb ka fruit plants, sale of fruit plants, Pistachio tree saplings, Almond tree saplings, Fruit tree nurseries, Protect species saplings, fruit trees, peach trees, JA apricot trees tööstustes. See asub Fuente Vaqueros, Granada, Hispaania.

 5. HIGHBUY - CBD

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte HIGHBUY - CBD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Taimed tööstuses. See asub Marseille, Prantsusmaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. BOTÁNICA LEVANTINA

  Hispaania

  Verified by europages badge

  Ettevõte BOTÁNICA LEVANTINA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimelavad ja puukoolid tööstuses. See tegeleb ka Taimed, palms, palm trees, Taimed, ornamental specimen trees, nursery, olive tree, JA olive tree nurseries tööstustes. See asub Elche-Alicante, Hispaania.

 2. PLANTAS MEDITERRÁNEAS SL

  Hispaania

  Verified by europages badge

  Ettevõte PLANTAS MEDITERRÁNEAS SL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimelavad ja puukoolid tööstuses. See tegeleb ka Taimed, nurseries for garden centres, Taimed, olive tree nurseries, mediterranean plants, fruit trees, olive tree, JA palm trees tööstustes. See asub Elche-Alicante, Hispaania.

 3. PLANTESTABILISEE.COM

  Prantsusmaa

  Ettevõte PLANTESTABILISEE.COM, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Taimed tööstuses. See asub Courbevoie, Prantsusmaa.

 4. VIVEROS HERNÁNDEZ

  Hispaania

  Ettevõte VIVEROS HERNÁNDEZ, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimelavad ja puukoolid tööstuses. See tegeleb ka Taimed, palm trees, nurseries, JA Taimed tööstustes. See asub Alcasser, Hispaania.

 5. SEMILLEROS PLANTIAGRO

  Hispaania

  Ettevõte SEMILLEROS PLANTIAGRO, aastal ja mis tegeleb Taimelavad tööstuses. See tegeleb ka Taimelavad ja puukoolid, Taimed, cereals, sowing seeds, Taimelavad ja puukoolid, JA Taimed tööstustes. See asub Puerto Lumbreras-Murcia, Hispaania.

 1. ALGOROS VIVEROS, S.L.

  Hispaania

  Ettevõte ALGOROS VIVEROS, S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimed tööstuses. See tegeleb ka olive tree nurseries, ornamental plants, citrus trees, JA palm exporters tööstustes. See asub Elche (Alicante), Hispaania.

 2. ARREDAMENTI FLOREALI MUSETTI SRL

  Itaalia

  Ettevõte ARREDAMENTI FLOREALI MUSETTI SRL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Taimed tööstuses. See tegeleb ka Lillekasvatuse seadmed ja tarbed, bouquets and floral compositions, Lillekasvatuse seadmed ja tarbed, ornamental specimen trees, JA decorations for ceremonies tööstustes. See asub Lido Di Camaiore-Camaiore, Itaalia.

 1. EXCLUSIVAS ROCAN S.L.

  Hispaania

  Ettevõte EXCLUSIVAS ROCAN S.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Taimed tööstuses. See tegeleb ka Lilled, Kunstlilled, -taimed ja -puuviljad, civil decorations, cemeteries, Lilled, JA Kunstlilled, -taimed ja -puuviljad tööstustes. See asub Lucena, Hispaania.

 2. JAN SPRUYT VAN DER JEUGD

  Belgia

  Ettevõte JAN SPRUYT VAN DER JEUGD, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Rohelised taimed tööstuses. See tegeleb ka Taimeistikud, Taimed, Taimeistikud, orchids, JA Taimed tööstustes. See asub Buggenhout, Belgia.

 3. VIVEROS BARBER: PRODUCTORES DE PLANTAS DE VID

  Hispaania

  Ettevõte VIVEROS BARBER: PRODUCTORES DE PLANTAS DE VID, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimed tööstuses. See tegeleb ka nursery seedlings, vines, JA Vine plants tööstustes. See asub L'olleria Valencia, Hispaania.

 4. DE NOLF WILLY

  Belgia

  Ettevõte DE NOLF WILLY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimed tööstuses. See tegeleb ka Aiandusmasinad ja -seadmed, nursery seedlings, garden construction, vegetable growing, JA Aiandusmasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Waregem, Belgia.

 5. BYLINY-SWIERK

  Poola

  Ettevõte BYLINY-SWIERK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Aiandus - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Taimed, Pargi- ja aiakujundusnõustajad, Lilled, Taimed, Pargi- ja aiakujundusnõustajad, horticultural plants, JA Lilled tööstustes. See asub Dobromierz, Poola.

 6. PLANTENCENTRUM MARÉCHAL

  Belgia

  Ettevõte PLANTENCENTRUM MARÉCHAL, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Aiandusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Taimed, nursery supplies, Taimed, JA flowering plants tööstustes. See asub Turnhout, Belgia.

 7. VIVERS GASSÓ S.L.

  Hispaania

  Ettevõte VIVERS GASSÓ S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimed tööstuses. See tegeleb ka olive tree nurseries, nursery trees for urban lanscaping, ornamental shrubs, JA palm nurseries tööstustes. See asub Mont Roig Del Camp, Hispaania.

 8. PIAZZA DEI FIORI

  Itaalia

  Ettevõte PIAZZA DEI FIORI, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lilled tööstuses. See tegeleb ka Taimed, cut flowers, Taimed, bouquets and floral compositions, JA decoration tööstustes. See asub Pompei, Itaalia.

 1. ANAMAS TARIM URETIM PAZ. SAN. TIC. LTD. STI.

  Türgi

  Ettevõte ANAMAS TARIM URETIM PAZ. SAN. TIC. LTD. STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimed tööstuses. See tegeleb ka tomato seeds tööstustes. See asub Antalya, Türgi.

 2. MEISTERPFLANZEN

  Saksamaa

  Ettevõte MEISTERPFLANZEN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimed tööstuses. See asub Nordhorn, Saksamaa.

 3. GARDENPLANTS24, JA. SCHULDT BAUMSCHULEN

  Saksamaa

  Ettevõte GARDENPLANTS24, JA. SCHULDT BAUMSCHULEN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimed tööstuses. See asub Ellerhoop, Saksamaa.

 4. PARK M

  Poola

  Ettevõte PARK M, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Arhitektid - nõustajad tööstuses. See tegeleb ka Taimed, topiary, Taimed, JA gardening tööstustes. See asub Stary Sącz, Poola.

 5. PHYTESIA

  Belgia

  Ettevõte PHYTESIA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õistaimed tööstuses. See tegeleb ka Taimed, JA Taimed tööstustes. See asub Scry, Belgia.

 6. PÉPINIÈRES CECE

  Belgia

  Ettevõte PÉPINIÈRES CECE, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Taimelavad ja puukoolid tööstuses. See tegeleb ka Taimed, Rohelised taimed, Kasvuhoonelilled ja -taimed, Taimed, Plantations, Rohelised taimed, JA Kasvuhoonelilled ja -taimed tööstustes. See asub Bray, Belgia.

 7. WALTER VAN GASTEL NINOVE

  Belgia

  Ettevõte WALTER VAN GASTEL NINOVE, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Lilled tööstuses. See tegeleb ka Kunstlilled, -taimed ja -puuviljad, Taimed, Kunstlilled, -taimed ja -puuviljad, Taimed, garden furniture, JA decorative items tööstustes. See asub Ninove, Belgia.

 8. AQUARELLA

  Belgia

  Ettevõte AQUARELLA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Aiamööbel ja -kaunistused tööstuses. See tegeleb ka Aiatarbed, Taimed, Aiatarbed, office plants, JA Taimed tööstustes. See asub Destelbergen, Belgia.

 9. HOUTMEYERS

  Belgia

  Ettevõte HOUTMEYERS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimelavad ja puukoolid tööstuses. See tegeleb ka Taimed, Taimeistikud, Taimed, fruit trees, flowering shrubs, JA Taimeistikud tööstustes. See asub Eindhout-Laakdal, Belgia.

 10. KOPPERT POLSKA SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte KOPPERT POLSKA SP. Z O.O., on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Fütosanitaartooted tööstuses. See tegeleb ka Mullaharimisteenused, Taimed, Õistaimed, Ravimtaimed ja ürdid, Mullaharimisteenused, Taimed, Õistaimed, JA Ravimtaimed ja ürdid tööstustes. See asub Poznan, Poola.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta