• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • tööstuslikult toodetud leib ja sai

Otsingu tulemused

Tööstuslikult toodetud leib ja sai - Import eksport

 1. BISCOTTES ROGER

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  For Roger Sarret, a baker's son, producing rusks is above all being able to offer a forgotten sensation, a pleasure before the years of privation, learning again and daring to take delight in those small daily pleasures. Roger is still there 65 years later, his customer base, loyal to quality, has developed and the handcrafted production has expanded without compromising on his quality criteria. We manufacture for retail private label brands. Creation of full service range.

 2. TISSAGE BASTIEN

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte TISSAGE BASTIEN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lauskangad tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikult toodetud leib ja sai, JA Tööstuslikult toodetud leib ja sai tööstustes. See asub Caudry, Prantsusmaa.

 3. MACCALLI GIANFRANCESCO & C. SAS

  Itaalia

  Ettevõte MACCALLI GIANFRANCESCO & C. SAS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud leib ja sai tööstuses. See tegeleb ka frozen bakery products, JA deep-frozen bread tööstustes. See asub Covo, Itaalia.

 4. TRILLI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte TRILLI S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud leib ja sai tööstuses. See tegeleb ka bakery, panettone, freshly-made pastries, JA confectionery product tööstustes. See asub Modena, Itaalia.

 5. ROBERTO INDUSTRIA ALIMENTARE SRL

  Itaalia

  Ettevõte ROBERTO INDUSTRIA ALIMENTARE SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud leib ja sai tööstuses. See tegeleb ka wholemeal bread, pan carre', bread for bruschetta, JA crostini tööstustes. See asub Susegana, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. BAKER'S STANDARD LTD.

  Bulgaaria

  Ettevõte BAKER'S STANDARD LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud leib ja sai tööstuses. See asub Plovdiv, Bulgaaria.

 2. FORBANMETAL

  Hispaania

  Ettevõte FORBANMETAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud leib ja sai tööstuses. See tegeleb ka Küpsetamisvormid ja -alused, non-stick baking trays, moulds, Trays, JA Küpsetamisvormid ja -alused tööstustes. See asub Terrassa, Hispaania.

 3. NOVEPAN

  Prantsusmaa

  Ettevõte NOVEPAN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud leib ja sai tööstuses. See asub Lomme, Prantsusmaa.

 4. LA PARISIENNE DE BAGUETTE

  Prantsusmaa

  Ettevõte LA PARISIENNE DE BAGUETTE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud leib ja sai tööstuses. See asub Aubervilliers, Prantsusmaa.

 5. VIGNOLA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte VIGNOLA S.R.L., aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud leib ja sai tööstuses. See tegeleb ka bakery, bakers, supplies for restaurants, JA confectionery tööstustes. See asub Cisternino, Itaalia.

 1. BIONATIS - NOVEPAN

  Prantsusmaa

  Ettevõte BIONATIS - NOVEPAN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud leib ja sai tööstuses. See tegeleb ka organic farming tööstustes. See asub Haute Rivoire, Prantsusmaa.

 2. GUENTHER BAKERIES BELGIUM

  Belgia

  Ettevõte GUENTHER BAKERIES BELGIUM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai, koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Leib ja sai, Tööstuslikult toodetud leib ja sai, Leib ja sai, hamburger, Tööstuslikult toodetud leib ja sai, JA bakery tööstustes. See asub Olen, Belgia.

 1. BRIOCHES FONTENEAU

  Prantsusmaa

  Ettevõte BRIOCHES FONTENEAU, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud leib ja sai tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted, JA Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstustes. See asub Boufféré, Prantsusmaa.

 2. LES DELICES DES 7 VALLEES

  Prantsusmaa

  Ettevõte LES DELICES DES 7 VALLEES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai, koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikult toodetud leib ja sai, JA Tööstuslikult toodetud leib ja sai tööstustes. See asub Aubigny En Artois, Prantsusmaa.

 3. PAFIGAL - PADARIA FIGUEIRAS, LDA

  Portugal

  Ettevõte PAFIGAL - PADARIA FIGUEIRAS, LDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud leib ja sai tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted, deep-frozen bread, JA Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstustes. See asub Lisboa, Portugal.

 4. PRODUCTOS ATOCHA

  Hispaania

  Ettevõte PRODUCTOS ATOCHA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud leib ja sai tööstuses. See asub Leganés, Hispaania.

 5. ORIZON WEST

  Belgia

  Ettevõte ORIZON WEST, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud leib ja sai tööstuses. See tegeleb ka Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, dairies, deep-frozen bread, Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, JA supplies for ice cream bars tööstustes. See asub Staden, Belgia.

 6. A PANIFICADORA DE SANTO ANDRE, LDA

  Portugal

  Ettevõte A PANIFICADORA DE SANTO ANDRE, LDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai, koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikult toodetud leib ja sai, Toidu- ja joogilisandid, Tööstuslikult toodetud leib ja sai, sweets, Toidu- ja joogilisandid, JA bakery tööstustes. See asub Vila Nova De Santo Andre, Portugal.

 7. LEVENS COOKING & BAKING SYSTEMS

  Belgia

  Ettevõte LEVENS COOKING & BAKING SYSTEMS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud leib ja sai tööstuses. See tegeleb ka pagariäri - masin ja seadmed, JA pagariäri - masin ja seadmed tööstustes. See asub Bornem, Belgia.

 8. L' EPI DU ROUERGUE SARL

  Prantsusmaa

  Ettevõte L' EPI DU ROUERGUE SARL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud leib ja sai tööstuses. See tegeleb ka industrial pastries, salads, JA brioches and morning goods tööstustes. See asub La Loubière, Prantsusmaa.

 1. BANDEJAS COMETA,S.L

  Hispaania

  Ettevõte BANDEJAS COMETA,S.L, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud leib ja sai tööstuses. See asub Yeles(toledo), Hispaania.

 2. MENISSEZ SAS

  Prantsusmaa

  Ettevõte MENISSEZ SAS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud leib ja sai tööstuses. See tegeleb ka french loaves tööstustes. See asub FEIGNIES, Prantsusmaa.

 3. ALGOMAK

  Põhja-Makedoonia

  Ettevõte ALGOMAK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud leib ja sai tööstuses. See tegeleb ka frozen bakery products, deep-frozen bread, JA frozen croissants tööstustes. See asub Sveti Nikole, Põhja-Makedoonia.

 4. A.D.P. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte A.D.P. S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud leib ja sai tööstuses. See asub Riccione, Itaalia.

 5. BAKKERIJ DOCKX (CEREAL CENTER)

  Belgia

  Ettevõte BAKKERIJ DOCKX (CEREAL CENTER), on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikult toodetud leib ja sai, Leib ja sai, koogid ja kondiitritooted, Saiakesed ja kuklid, Leib ja sai, Tööstuslikult toodetud leib ja sai, Leib ja sai, koogid ja kondiitritooted, Saiakesed ja kuklid, JA Leib ja sai tööstustes. See asub Nijlen, Belgia.

 6. LINWOODS BULK INGREDIENTS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte LINWOODS BULK INGREDIENTS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud leib ja sai tööstuses. See asub Armagh, Ühendkuningriik.

 7. DESARROLLOS ALIMENTARIOS S.A.

  Hispaania

  Ettevõte DESARROLLOS ALIMENTARIOS S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud leib ja sai tööstuses. See tegeleb ka binders tööstustes. See asub Azuqueca De Henares, Guadalajara, Hispaania.

 8. EUROPIZZA SRL

  Itaalia

  Ettevõte EUROPIZZA SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud leib ja sai tööstuses. See tegeleb ka bakery products, JA pizza bases tööstustes. See asub Foligno, Itaalia.

 9. L'ECOPAIN D'IGNACE

  Belgia

  Ettevõte L'ECOPAIN D'IGNACE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud leib ja sai tööstuses. See tegeleb ka Saiakesed ja kuklid, Leib ja sai, koogid ja kondiitritooted, brioches and morning goods, Saiakesed ja kuklid, JA Leib ja sai, koogid ja kondiitritooted tööstustes. See asub Enghien, Belgia.

 10. BAKKERIJGRONDSTOFFEN LAEREMANS-VERCAMMEN

  Belgia

  Ettevõte BAKKERIJGRONDSTOFFEN LAEREMANS-VERCAMMEN, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud leib ja sai tööstuses. See tegeleb ka frozen bakery products, JA dyes tööstustes. See asub Gelrode, Belgia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta